USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Amit MZP orbánoz a Partizánban ez a konfliktus kapcsán az azért már elképesztő...
empty taxi
Az itteni attitűd szerint tök normalis...
davemayer
Pont annyira mint a Mini Ferizés. Egyik sem jobb a másiknál.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg egy jó kis 21. századi, YouTube live hangulata lett ennek a háborúnak, nem is igazán valóságos így pár száz km távolságból.

Már csak a "this war is brought to you by" kezdésű beszámolók hiányoznak.
Kampman
Meg is van a sponzor:
 www.youtube.com/watch?v=HjXfs9L-Lyk

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 348 — "Grammar maci"
Amit MZP orbánoz a Partizánban ez a konfliktus kapcsán az azért már elképesztő...
empty taxi
Az itteni attitűd szerint tök normalis...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
There are reports that have now been Confirmed by the Ukrainian MOD that Russian-Chechen Forces General Magomed Tushayev was killed during the Heavy Fighting near Hostomel’ today.

akkor csak ma halt meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Tényleg egy jó kis 21. századi, YouTube live hangulata lett ennek a háborúnak, nem is igazán valóságos így pár száz km távolságból.

Már csak a "this war is brought to you by" kezdésű beszámolók hiányoznak.
Kampman
stay tuned for our lexus half time show, where we will announce the bud light splash of the day.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 459
Tényleg egy jó kis 21. századi, YouTube live hangulata lett ennek a háborúnak, nem is igazán valóságos így pár száz km távolságból.

Már csak a "this war is brought to you by" kezdésű beszámolók hiányoznak.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
holland usa meg német szállítmánnyal lesz rakéta bőven csak legyen aki használja, azért ezek nem panzerfaustok h nesze tartsd rá tűz
briareos
250ezres ukrán seregből csak marad néhány ember, aki elsüti őket.
Amadeus
Azért a rocket launcherek kezelése között van különbség, gyanítom erre utalt bria.
empty taxi
Egyébként nem rocket science (hahahah topjoke) ezeknek sem a kezelése, nyilváén nem véletlenül. Én már "lőttem" ilyen infracélrávezetős antitank cuccal fegyverexpón, feltettem a VR szemcsit, csávóm elmagyarázta a 3 gomb sorrendjét, meg, hogy hogy tartsam célon, azt heló volt a virtuális T72nek 5 sec alatt. 😀 Fun volt, de élőben inkább meghagyom ukrán barátainknak ezt az "örömöt".
Hanni
gondolom ha egy ka52 vagy t90 közelít feléd azért kicsit parább

több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azért ahhoz kell teljesítmény h vki átvegye tőlünk az utolsó csatlósok szerepet …
csebi
Mi sem voltunk soha utolsó csatlósok, egyszerű komcsi-kisantant propagandaduma volt.
Kampman
Akkor mely szövetséges tartott ki a végsőkig a nácik mellett?
csebi
Technikailag a cseh protektátus, a szlovák kormány, a horvátok és a salo-ban Mussolini is tovább kitartott mint mi. De dumának jó vagy 70 éve még a ha nem is igaz, ez igaz 😊
MC12
Kavarsz itt össze-vissza mindent. A csehek nem voltak önállóak, így soha nem is voltak csatlósok. Mussolini leváltották, a németek ugyan megpróbálták visszatenni, de későn. Horvátoknál gyakorlatilag polgárháború volt a náci és komcsi horvátok között. A szlovákok kiugrási kísérlete (mert ők is elbuktak) megelőzte a magyart. Szóval igen, Magyarország volt az utolsó csatlós.
ender1112
De nem 😊 nem is cseheket, hanem cseh protektatust írtam, ha nem érted a különbséget a könyvek segítenek, hajrá. A saloi köztársaság megintcsak létező, habár a a nácikon meg pár csatlós országon kívül kevesek által elismert entitás volt és április végéig működött is, legalább annyira volt csatlós mint a hungarista Szálasiék, náluk is tovább működött az usztasa horvát kormány május közepéig Zágrábban. Szóval nyomhatod a történészek által rég meghaladott szoci érában kitalált butaságaidat de legalább annyira komolyanvehetőek mint hogy mi blokkoljuk a swiftet 😉
MC12
Te nem érted a különbséget a fegyverrel fenntartott kollaboráció és az önkéntes csatlakozás között, úgy tűnik. Szálasi meg nyilván május 5-ig volt főnök, akkor fogták el. Nem Budapesten, mert az már az oroszok kezén volt, de arról nem Szálasi tehet, szóval ne légy olyan szigorú vele, amikor az usztasákkal méred össze, mert azok kíhúzták tovább a Zágrábban, hiszen arról sem ők tehettek,
Ha nem értesz valamit, kérdezz, hogy ne maradj hülye 😉
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
Solymi
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
ender1112
hát szar ügy de ez arrafelé igy megy, és ez csak fokozódni fog, érdemes elolvasni arkady babchenko könyvét a saját élményeiről oroszként csecsenek ellen. oké h azok még egy fokkal durvábbak, de fog még aljasodni ez a konfliktus is elég durván
briareos
Állítólag jönnek a csecsenek is Khadirov vezetésével harcolni. szóval igen valószínű sajnos ez a forgatókönyv.
iktriad
már ott vannak egy napja.

Ezt a csecsen warlordot tegnap kapták szét, nem ma.

Mármint szó szerint, a megmaradt feléről keringett a neten állítólag videó.
Amadeus
Meg sok eve volt valami rotten nevu oldal, ami tele volt ilyen elmebeteg fotokkal es videokkal, nem csak haborus hullakkal, amugy is. Egyszer tudtam megnezni 15 masodpercig egy propeller altal lefejezett embert, azota is kb. remalmaim vannak a ket keptol, amit lattam.

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
holland usa meg német szállítmánnyal lesz rakéta bőven csak legyen aki használja, azért ezek nem panzerfaustok h nesze tartsd rá tűz
briareos
250ezres ukrán seregből csak marad néhány ember, aki elsüti őket.
Amadeus
Azért a rocket launcherek kezelése között van különbség, gyanítom erre utalt bria.
empty taxi
Egyébként nem rocket science (hahahah topjoke) ezeknek sem a kezelése, nyilváén nem véletlenül. Én már "lőttem" ilyen infracélrávezetős antitank cuccal fegyverexpón, feltettem a VR szemcsit, csávóm elmagyarázta a 3 gomb sorrendjét, meg, hogy hogy tartsam célon, azt heló volt a virtuális T72nek 5 sec alatt. 😀 Fun volt, de élőben inkább meghagyom ukrán barátainknak ezt az "örömöt".
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Amit MZP orbánoz a Partizánban ez a konfliktus kapcsán az azért már elképesztő...
empty taxi
Félelmetesen fullba tolja a kretént.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
Solymi
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
ender1112
hát szar ügy de ez arrafelé igy megy, és ez csak fokozódni fog, érdemes elolvasni arkady babchenko könyvét a saját élményeiről oroszként csecsenek ellen. oké h azok még egy fokkal durvábbak, de fog még aljasodni ez a konfliktus is elég durván
briareos
Állítólag jönnek a csecsenek is Khadirov vezetésével harcolni. szóval igen valószínű sajnos ez a forgatókönyv.
iktriad
már ott vannak egy napja.

Ezt a csecsen warlordot tegnap kapták szét, nem ma.

Mármint szó szerint, a megmaradt feléről keringett a neten állítólag videó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
Solymi
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
ender1112
hát szar ügy de ez arrafelé igy megy, és ez csak fokozódni fog, érdemes elolvasni arkady babchenko könyvét a saját élményeiről oroszként csecsenek ellen. oké h azok még egy fokkal durvábbak, de fog még aljasodni ez a konfliktus is elég durván
briareos
Állítólag jönnek a csecsenek is Khadirov vezetésével harcolni. szóval igen valószínű sajnos ez a forgatókönyv.
iktriad
egyik jobbkeze már meg is halt

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
Solymi
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
ender1112
hát szar ügy de ez arrafelé igy megy, és ez csak fokozódni fog, érdemes elolvasni arkady babchenko könyvét a saját élményeiről oroszként csecsenek ellen. oké h azok még egy fokkal durvábbak, de fog még aljasodni ez a konfliktus is elég durván
briareos
Állítólag jönnek a csecsenek is Khadirov vezetésével harcolni. szóval igen valószínű sajnos ez a forgatókönyv.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Amit MZP orbánoz a Partizánban ez a konfliktus kapcsán az azért már elképesztő...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Már most szinte minden katona hátán van egy NLAW, nem tom ki gyártja őket, de a részvényei tuti szárnyalnak.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
'U.S. and Ukrainian officials have long planned for this day. In all likelihood, a covert program to help organize the resistance to Russia already has communications infrastructure, intelligence collection capabilities, and operational plans in place.'—@douglaslondon5
Douglas London
@douglaslondon5
"Russia’s military advantages will diminish as the enemy it fights becomes a decentralized and mobile resistance." My thoughts for @ForeignAffairs on what Ukraine's insurgency might look like.  foreignaffairs.com/articles/ukraine/2022-02-25/coming-ukrainian-insurgency

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
Solymi
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
ender1112
hát szar ügy de ez arrafelé igy megy, és ez csak fokozódni fog, érdemes elolvasni arkady babchenko könyvét a saját élményeiről oroszként csecsenek ellen. oké h azok még egy fokkal durvábbak, de fog még aljasodni ez a konfliktus is elég durván

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025

Solymi
nagyon helyes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 444
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.

Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
deyell
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
Solymi
Passz, nem tudom, ebben nem vagyok otthon 😊
Gondoltam h vagy orosz egyenruhában van vagy orosz diverzáns.ender1112

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 544
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Miért osztod meg???
clbass
ja biztos óriási probléma, hogy megosztottam egy 23 ember által követett topikban.
deyell
De akkor könyörgöm ne az legyen a megosztásod mondanivalója, hogy a megosztás problémás!
clbass
egészen pontosan azt írtam, hogy lefilmezni és megosztani nem kéne. ebből elég egyértelmű, hogy a videó készítőiről beszéltem, de valóban, úgy kellett volna írnom, hogy közzétenni, és akkor nem tudsz belekötni.

choose life
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
holland usa meg német szállítmánnyal lesz rakéta bőven csak legyen aki használja, azért ezek nem panzerfaustok h nesze tartsd rá tűz
briareos
250ezres ukrán seregből csak marad néhány ember, aki elsüti őket.
Amadeus
Azért a rocket launcherek kezelése között van különbség, gyanítom erre utalt bria.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 444

több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
ilyet nem kéne. csinálni sem, de lefilmezni meg megosztani pláne nem.


deyell
Szerintem ez ukránnak beöltözött orosz, azért mutatják.
De amúgy nem csináltak vele semmi durvát, nem ölték meg vagy kínozták meg.
Solymi
Ja, egyérteműen ukránnak álcázta magát, azért mutogatják neki a letépett rangjelzést. Nem hinném, hogy élve elengedik/elengedték.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
holland usa meg német szállítmánnyal lesz rakéta bőven csak legyen aki használja, azért ezek nem panzerfaustok h nesze tartsd rá tűz
briareos
250ezres ukrán seregből csak marad néhány ember, aki elsüti őket.

criminal lawyer or criminal lawyer?