Viccek

51 feliratkozó

több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Na, közvéleménykutatás, hogy vajon az én asszociációs képességem fura-e...

Megláttam az alábbi képet a prágai metróban és egy filmes jelenet ugrott be:


Ezékiel 25:17 Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága.
Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője.
Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!
Solymi
english motherfucker, do you speak it?
briareos
Mondd csak, Marsellus Wallace hogy néz ki?
Solymi
Vagy egy klasszikus:



Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Na, közvéleménykutatás, hogy vajon az én asszociációs képességem fura-e...

Megláttam az alábbi képet a prágai metróban és egy filmes jelenet ugrott be:


Ezékiel 25:17 Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága.
Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője.
Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!
Solymi
english motherfucker, do you speak it?
briareos
Mondd csak, Marsellus Wallace hogy néz ki?

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Na, közvéleménykutatás, hogy vajon az én asszociációs képességem fura-e...

Megláttam az alábbi képet a prágai metróban és egy filmes jelenet ugrott be:



Ezékiel 25:17 Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága.
Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője.
Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!
Solymi
english motherfucker, do you speak it?

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Na, közvéleménykutatás, hogy vajon az én asszociációs képességem fura-e...

Megláttam az alábbi képet a prágai metróban és egy filmes jelenet ugrott be:



Ezékiel 25:17 Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága.
Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője.
Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!
Solymi
Főleg, hogy ilyen nincs is. 😉
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Na, közvéleménykutatás, hogy vajon az én asszociációs képességem fura-e...

Megláttam az alábbi képet a prágai metróban és egy filmes jelenet ugrott be:



Ezékiel 25:17 Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága.
Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője.
Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 933
 www.youtube.com/watch?v=n7G4z5uEQnE
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/137527692_690019608553086_5493885314602718161_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=uUAaYc7hK04Ab7-rL9q&_nc_oc=Adjc5bC_I50IDzb1mBoqnuXU2jKw8bmckl9ooXWFEag3yCijaPlAFg1uD5ItdtYFlVA&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDpgH0fWR04idaYjuaZhvstWdrbe6EBK8HY0pNYVI3kvQ&oe=6632E088
NFL MEMES on Instagram
108K likes, 499 comments - nflmemes_ig on January 10, 2021

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Jo kis album cover.2021.az eloado meg vedi h ez fasza.ez a vicc


YoungZeeZee
jézusmária

burn it

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 933
Jo kis album cover.2021.az eloado meg vedi h ez fasza.ez a vicc

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nem bírom 😂

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=4037614046270226&id=100000650104112
peach
Még az lett volna szép ha orrbarúgja a csávót.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Nem bírom 😂

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=4037614046270226&id=100000650104112



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 296 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van némi pozitív hozadéka is annak, ami most Washingtonban, a kongresszusnál történik. Pl. ez a tweet. 😊 😊 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 296 — maci faszán vitézkötés
Még egy vicces BUÉK kép sincs. Ez is mutatja milyen jó volt 2020.
Matthew99
B.U.E.K. For All!


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Még egy vicces BUÉK kép sincs. Ez is mutatja milyen jó volt 2020.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, vadonatúj Bödőcs stand-up. Noha kevesebb, mint 10 perc, de akkor is nagyon sok mosolyt csal az ember arcára.

iktriad
Hát nemtom, egy-két jobb poéntól eltekintve ez most elég gyenge volt.
Solymi
én már rég belefáradtam bödőcsbe, ezt se nézem meg sztem
Negritis
Ó, én nagyon régen nem nézem őket, nem volt időm rá, szóval van mit bepótolni.
Vmelyik nap volt a Badárnak idei műsora, de az valami rém gyenge volt.

Kb. mintha így sebtében kellett volna rögtönözniük és összerakni valami műsort, ami így megspékelve a karanténnal nem lehetett egyszerű.

Bödőcsöt amúgy bírom, megvan az első könyve is.
Nekem tetszett, attól függetlenül, hogy nem értek az irodalomhoz, de többnyire átjöttek a stílusok és paródiáik.
Solymi
A második(Meg se kináltak) is jó, hamarosan színpadra is kerül, Bödőcs nagy barátja, Thuróczy Szabolcs egyszemélyes alakításában.
 szinhaz.org/csak-szinhaz/csak-szinhaz-budapest/2020/12/13/meg-se-kinaltak-bodocs-tibor-konyvebol-keszul-eloadas-a-6szinben/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Wow, vadonatúj Bödőcs stand-up. Noha kevesebb, mint 10 perc, de akkor is nagyon sok mosolyt csal az ember arcára.

iktriad
Hát nemtom, egy-két jobb poéntól eltekintve ez most elég gyenge volt.
Solymi
én már rég belefáradtam bödőcsbe, ezt se nézem meg sztem
Negritis
Ó, én nagyon régen nem nézem őket, nem volt időm rá, szóval van mit bepótolni.
Vmelyik nap volt a Badárnak idei műsora, de az valami rém gyenge volt.

Kb. mintha így sebtében kellett volna rögtönözniük és összerakni valami műsort, ami így megspékelve a karanténnal nem lehetett egyszerű.

Bödőcsöt amúgy bírom, megvan az első könyve is.
Nekem tetszett, attól függetlenül, hogy nem értek az irodalomhoz, de többnyire átjöttek a stílusok és paródiáik.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Wow, vadonatúj Bödőcs stand-up. Noha kevesebb, mint 10 perc, de akkor is nagyon sok mosolyt csal az ember arcára.

iktriad
Hát nemtom, egy-két jobb poéntól eltekintve ez most elég gyenge volt.
Solymi
én már rég belefáradtam bödőcsbe, ezt se nézem meg sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Wow, vadonatúj Bödőcs stand-up. Noha kevesebb, mint 10 perc, de akkor is nagyon sok mosolyt csal az ember arcára.

iktriad
Hát nemtom, egy-két jobb poéntól eltekintve ez most elég gyenge volt.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, vadonatúj Bödőcs stand-up. Noha kevesebb, mint 10 perc, de akkor is nagyon sok mosolyt csal az ember arcára.