GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így már elég a 2. körtől kezdeni a draftot...az elsőt leírtam hogy lesz 😀
Klaci79
Köszi a remek mockot!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
Így már elég a 2. körtől kezdeni a draftot...az elsőt leírtam hogy lesz 😀
Klaci79
Köszi a mockot. Bár megvallom meglepett nem kicsit, hogy ennyire a CB posztot írtad hozzám.
Paul43
Én inkább örülnék a helyedben....mivel ez azt bizonyítja, hogy a WR mellett nincs igazi hiányposzt, inkább csak a minőség az, amin javítani lehetne. Amukamara szerintem már nem ér ennyit, míg Desir is egyre kevésbé kezdő kaliber...viszont elég jó CB-ket lehet találni...de természetesen ha nem mock lenne én lehet két jó WR-t hoznék és hagynám a CB sor mélyítését.
Klaci79
Nézd én csak örülök, ha ezt így látod, csak meglepett. Abszolut nem bántónak szántam, csak elcsodálkoztam hirtelen.
Paul43
Semmi ilyen gondolat. Csak magyarázom a bizonyítványomat 😊 Nyilván ha tudnám ki kell, arra is indulhatnék, de én csak a sajátomat tudom..a többire max ráérzek 😊
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Így már elég a 2. körtől kezdeni a draftot...az elsőt leírtam hogy lesz 😀
Klaci79
Köszi a mockot. Bár megvallom meglepett nem kicsit, hogy ennyire a CB posztot írtad hozzám.
Paul43
Én inkább örülnék a helyedben....mivel ez azt bizonyítja, hogy a WR mellett nincs igazi hiányposzt, inkább csak a minőség az, amin javítani lehetne. Amukamara szerintem már nem ér ennyit, míg Desir is egyre kevésbé kezdő kaliber...viszont elég jó CB-ket lehet találni...de természetesen ha nem mock lenne én lehet két jó WR-t hoznék és hagynám a CB sor mélyítését.
Klaci79
Nézd én csak örülök, ha ezt így látod, csak meglepett. Abszolut nem bántónak szántam, csak elcsodálkoztam hirtelen.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
Így már elég a 2. körtől kezdeni a draftot...az elsőt leírtam hogy lesz 😀
Klaci79
Köszi a mockot. Bár megvallom meglepett nem kicsit, hogy ennyire a CB posztot írtad hozzám.
Paul43
Én inkább örülnék a helyedben....mivel ez azt bizonyítja, hogy a WR mellett nincs igazi hiányposzt, inkább csak a minőség az, amin javítani lehetne. Amukamara szerintem már nem ér ennyit, míg Desir is egyre kevésbé kezdő kaliber...viszont elég jó CB-ket lehet találni...de természetesen ha nem mock lenne én lehet két jó WR-t hoznék és hagynám a CB sor mélyítését.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 349 — Wrath of Khan
Nagyon adom, hogy mennyi mock készül 😀 Ez is jó lett, vinnék ezek közül mindenkit.
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Így már elég a 2. körtől kezdeni a draftot...az elsőt leírtam hogy lesz 😀
Klaci79
Köszi a mockot. Bár megvallom meglepett nem kicsit, hogy ennyire a CB posztot írtad hozzám.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
Így már elég a 2. körtől kezdeni a draftot...az elsőt leírtam hogy lesz 😀
Klaci79
1/20 New Orleans Saints (PIT) Joshua Jones, OT, Houston
Matt Kalil még a ligában van? Szóljon valaki ha rosszul tudom, de én már rég láttam. Jones remekül illik ide és nem vagyok abban sem biztos, hogy “csak” ötödik OT-ként megy ki IRL.
Others Considered: Yetur Gross-Matos, EDGE, Penn State

Köszönöm a munkádat! Kalil sérült, de a pontos egészségi állapotáról nincs infóm, az biztos, hogy nem vonult még vissza. Kap tőlem még egy évet és utána cut, ha nem játszik.
BPA lesz nálam, ami lehet WR, OT, CB, LB attól függően, hogy ki marad még bent 20.-ra 😉
Egon bá
Egy biztos...ha Joshua bent lesz, nem jársz rosszul vele...nagyon erős az OT class...úgyhogy érdemes kukázni aki nem játszik, vagy kivárni vele esetleg, de már megágyazni az újnak.
És köszi 😊
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Így már elég a 2. körtől kezdeni a draftot...az elsőt leírtam hogy lesz 😀
Klaci79
1/20 New Orleans Saints (PIT) Joshua Jones, OT, Houston
Matt Kalil még a ligában van? Szóljon valaki ha rosszul tudom, de én már rég láttam. Jones remekül illik ide és nem vagyok abban sem biztos, hogy “csak” ötödik OT-ként megy ki IRL.
Others Considered: Yetur Gross-Matos, EDGE, Penn State

Köszönöm a munkádat! Kalil sérült, de a pontos egészségi állapotáról nincs infóm, az biztos, hogy nem vonult még vissza. Kap tőlem még egy évet és utána cut, ha nem játszik.
BPA lesz nálam, ami lehet WR, OT, CB, LB attól függően, hogy ki marad még bent 20.-ra 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
Így már elég a 2. körtől kezdeni a draftot...az elsőt leírtam hogy lesz 😀
több mint 4 éve
habakukk Washington Commanders Oregon Ducks 261 — Viking GM
Aktivizáltam magam kereskedelmi partnerként, van KeKi, játékos és pick (1st rounder! akár) eladó

HTTR
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Közben elkezdtem a jövő évi kompenzációs pickek beosztásához szükséges adminisztrációt is, itt meg lehet nézni a jelenlegi állapotot:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b9V6gFj6FJp85aH84YrPUbG7fDxknvRyPLHf_TGdw1I/edit?usp=sharing

A két korlátozott FA-kör résztvevőivel, illetve a nyílt liciten elkeltek közül a QB-RB-FB-WR poszton játszókkal vagyok meg eddig. Nagy horderejű igazolások már nyilván nem lesznek, úgyhogy ha ennek a végére érek, már elég jó képet kaphat mindenki arról, hogy mire számíthat jövőre komp. pick ügyben.
vassadi
Na nekem akkor sok félnivalóm nincs, hogy hova tegyen azt a rengeteg komp picket jövőre 😂😂
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Közben elkezdtem a jövő évi kompenzációs pickek beosztásához szükséges adminisztrációt is, itt meg lehet nézni a jelenlegi állapotot:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b9V6gFj6FJp85aH84YrPUbG7fDxknvRyPLHf_TGdw1I/edit?usp=sharing

A két korlátozott FA-kör résztvevőivel, illetve a nyílt liciten elkeltek közül a QB-RB-FB-WR poszton játszókkal vagyok meg eddig. Nagy horderejű igazolások már nyilván nem lesznek, úgyhogy ha ennek a végére érek, már elég jó képet kaphat mindenki arról, hogy mire számíthat jövőre komp. pick ügyben.
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 591
Kár, hogy a mockok előtt seggére vertem az első körösömnek. Ha valaki még csinál a drafting, tud két köröset csinálni? 😜
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
@Löfli
1/20 New Orleans Saints (PIT) - Jeff Gladney, CB (TCU)
Nem sok jóra lehet számítani, ha Apple és Norman a két kezdő CB-d.

Először is köszönöm a fáradozásodat, mert jó az ilyeneket olvasni! Akár még lehet is CB, de a kiléte kérdéses. Okudah mögött van pár corner aki lehet boom or bust. Kérdés, hogy megérnek-e egy első kört? Valószínűleg részemről BPA lesz, ami lehet WR, OT, CB, LB is.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Spoiler, vassadi smokescreenel, tuti Epenesat húzza.
tenorx
Valamelyik hetedik körös pickkel szívbaj nélkül. 😛
vassadi
Tényleg te tervezel mockot irni, akár GM Gamehez, akár a valódi draftra? Vagy akár egy olyan "ki kicsoda a top prospekek közül?" listát, mit amit pl. tavaly is írtál?
iktriad
Draft előtt szerintem már nem írok semmit, szerencsére még van meló, így véges a szabadidőm, és a boardomat is be kellene fejeznem; kétszázegypáran vannak most sorba rakva, de közülük se mindenki a végleges helyén, és több mint százan még a várólistán. 😀

Az viszont tervben van, hogy ha nem is csapatokra lebontva, részletesen, de írok majd GM draft értékelőt, az már úgyis régen volt. Csoportonként legjobb-legrosszabb húzás, ilyesmik. Meg valami hasonlót az IRL draftról is majd.
vassadi
Ezt mondhattad volna az összes idei pickem elboltolasa előtt 😊

több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Spoiler, vassadi smokescreenel, tuti Epenesat húzza.
tenorx
Valamelyik hetedik körös pickkel szívbaj nélkül. 😛
vassadi
Tényleg te tervezel mockot irni, akár GM Gamehez, akár a valódi draftra? Vagy akár egy olyan "ki kicsoda a top prospekek közül?" listát, mit amit pl. tavaly is írtál?
iktriad
Draft előtt szerintem már nem írok semmit, szerencsére még van meló, így véges a szabadidőm, és a boardomat is be kellene fejeznem; kétszázegypáran vannak most sorba rakva, de közülük se mindenki a végleges helyén, és több mint százan még a várólistán. 😀

Az viszont tervben van, hogy ha nem is csapatokra lebontva, részletesen, de írok majd GM draft értékelőt, az már úgyis régen volt. Csoportonként legjobb-legrosszabb húzás, ilyesmik. Meg valami hasonlót az IRL draftról is majd.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
Faja a mock, más is csináljon! 😉
Bár valószínűleg nem olvastad azta sok hszt, amiben Tuát kritizálom 😁
Ahogy itt is írtam már korábban, nem húzok QBt a Redskinsbe.
Ruggs teljesen ok, sanszosan ő lesz az egyik.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Spoiler, vassadi smokescreenel, tuti Epenesat húzza.
tenorx
Valamelyik hetedik körös pickkel szívbaj nélkül. 😛
vassadi
Tényleg te tervezel mockot irni, akár GM Gamehez, akár a valódi draftra? Vagy akár egy olyan "ki kicsoda a top prospekek közül?" listát, mit amit pl. tavaly is írtál?
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Spoiler, vassadi smokescreenel, tuti Epenesat húzza.
tenorx
Valamelyik hetedik körös pickkel szívbaj nélkül. 😛
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 349 — Wrath of Khan
Spoiler, vassadi smokescreenel, tuti Epenesat húzza.
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
1. Így lett volna az igazi "The Denver Post Mock Draft 2020 by Ryan O'Halloran" - ha már ott írkál az egyik legjobb NFL beat writer. 😊

2. Ha már EDGE rushert akarsz nekem, akkor A.J. Epenesa jöhetett volna inkább. De látom, nálad ő be se került az 1. körbe. WTF?

Amúgy köszi szépen az elkészítését!
iktriad
Nálam az összes többi mock draft 99,9%-ához hasonlóan elvérzett ott, hogy Justin Herbert = NFL-kezdő QB. 😛

Speciel Epenesa csúszásában szerintem nincs semmi WTF. Az szerintem sokkal inkább WTF, ha valaki a várakozásokat alulmúló szezonja - amikor először volt full-time kezdő és nem rotációs rusherként, a meccs végén is frissen riogatta a college OT-ket - és egy csalódást keltő combine után sem kapcsol, hogy itt valami bibi van, és továbbra is abban a (tév)hitben él, hogy Epenesa fix első körös várományos.

Egy elrontott combine miatt húzzák le? Részben, sőt talán legnagyobb részt, igen, mondhatjuk. De mit is mutatnak a combine számai?

6-5, 275-tel mérlegelt. Nem éppen tipikus EDGE súly a mai NFL-ben; még a robosztusabbnak számító, klasszikus 4-3 DE felépítésű játékosokét is nagyjából egy tízessel meghaladja. Persze lehet valakiből elit EDGE hasonló vagy még ezeknél is rendhagyóbb paraméterekkel, feltéve, ha mellette elit atléta (pl. Clowney, Watt). Epenesa viszont az "elit atléta" szöges ellentéte:



És akkor a grafikán még nem szerepel az 1.78-as 10-yard splitje, ami EDGE viszonylatban a 12. percentilisre elég...

Mit lehet vele kezdeni?

Ha marad ez a versenysúlya az NFL-ben is, akkor van egy base end - 3rd down rusher keveréked. Csakhogy sorra sülnek be azok a projektek, akiknél a limitált atletikusság miatt ugyanez lett volna a koncepció, lásd Owa Odighizuwától kezdve Jonathan Bullardon át Taco Charltonig, és még lehetne sorolni. (Azt mondanom sem kell, hogy ezeket a játékosokat kivétel nélkül korai körre taksálta a draft média és a közvélemény, de a GM-ek se minden esetben fogták vissza magukat.) Miért? Előbbi skill setnek - tehát ha valaki jó run-stuffer end - akkor sincs különösebben jelentős értéke a modern NFL-ben, ha az illető ezt bőven átlagon felüli szinten műveli. Utóbbinak pedig értéke ugyan van, de egy 275-285 fontos védőfalembert nem lehet bármilyen helyzetben a fal belsejébe rakni, csak a legegyértelműbb passz szituációkban, ami megint csak limitálja a használhatóságukat és ezáltal a hozzáadott értéküket.

Dobjon le 10-15 fontot? Ilyen mutatókról indulva annyit az sem segítene az atletikusságán, hogy valódi EDGE-ként lehessen bevetni, viszont base endként is hátrányosan érintené, és interior rusherként is az említett szélsőség felé sodorná.

Szedjen fel 10-15 fontot? Kapnánk egy klasszikus, sémához kötött 5-tech-et, és fizikálisan ugyan kompetensebb lenne belül, de jönnének a kérdések, hogy a még tovább redukált atletikussággal mennyi haszna lenne pass rusherként.

Egyik verzió sem olyan, amire azt mondom, "ez igen, gondolkodás nélkül első kör!" Sőt...
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
1/11 Pittsburgh Steelers (NYJ via ARI) - Jedrick Wills, OT (Alabama)
Pamphile és Nsekhe nem megoldás.
Tökéletesen látod! Akkor legyen az, hogy Dillard a LT és Feiler a RT! Meg tudom oldani és a két említett úr, csak cserék lesznek. De várj! Ők is a keretben! 😂
Ettől függetlenül jó játékos persze, talán viszem is 😉
Klaci79
Ja ezt mondjuk benéztem, Dillardot pl észre se vettem a rosteren 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Köszi Lofli!
Nálam jó a meglátás. A kezdőm leggyengébb pontja Hart.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
1/11 Pittsburgh Steelers (NYJ via ARI) - Jedrick Wills, OT (Alabama)
Pamphile és Nsekhe nem megoldás.
Tökéletesen látod! Akkor legyen az, hogy Dillard a LT és Feiler a RT! Meg tudom oldani és a két említett úr, csak cserék lesznek. De várj! Ők is a keretben! 😂
Ettől függetlenül jó játékos persze, talán viszem is 😉
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 349 — Wrath of Khan
1/24 Buffalo Bills (CLE) - Xavier McKinney, S (Alabama)
A class legjobb safety-je jöhet Reid helyére.

Mármint Reid mellé? 😀
tenorx
ja, asszem azt akartam 😀
Löfli
Nem értettem már mit akarsz lecserélni a liga egyik legjobb fiatal safetyjén 😀
Mindenesetre nem lett rossz mock, de mint ahogy eddig is BPA-zni fogok.
Vannak gyengébb/erősebb részek a rosteremen, de nem fogok nagy talentet ott hagyni 😊