GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Kár hogy még itt is jó a Pats 😕 😀
Heisman Trophy
😉
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 739 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kár hogy még itt is jó a Pats 😕 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tényleg nagyon kemény lett.
több mint 4 éve
Spigo New England Patriots 1 108 — Patriots GM
@Spigo, ez combos keret lett 😊
somoskovig
köszi, bár az alapja Habi érdeme - SB győztes is volt tavaly
idén csak a keret felét kellett lecserélni 😀
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 594
@Spigo, ez combos keret lett 😊
somoskovig
Madden sim majd kicsinálja 😜
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Elég brutál, pont ezt akartam én is kifejezni.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
@Spigo, ez combos keret lett 😊

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Így hogy kibasztam McKinnont meg Burtont tuti bazdmeg Pro Bowlerek lesznek.
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Jets

Jerrick McKinnon RB - 1.5M / 2 év
2020: 1 500 000
2021: 1 500 000

Duke Williams WR - 1.5M / 2 év
2020: 1 500 000
2021: 1 500 000

Trey Burton TE - 1.5M / 2 év
2020: 1 500 000
2021: 1 500 000

Steve McLendon DI - 1.5M / 2 év
2020: 1 500 000
2021: 1 500 000

Johnathan Hankins DI - 1.5M / 2 év
2020: 1 500 000
2021: 1 500 000

Elandon Roberts LB - 1.5M / 2 év
2020: 1 500 000
2021: 1 500 000

L.J. Fort LB - 1.5M / 2 év
2020: 1 500 000
2021: 1 500 000

Daryl Worley CB - 1.5M / 2 év
2020: 1 500 000
2021: 1 500 000
Beki
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Követtem Somoskovig példáját és összedobtam egy draft előtti állapotot, megkönnyítve a mockdraftokat készítők dolgát.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GM Lapszemle - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
amúgy tényleg köszi az írást somos, remélem még többen követik a példád!

ami nekem szemet szúrt az ez: "ha belőle jó QB lesz, akkor ez egy erős top 10-es offense lehet"
nem tudom mi lehet Minshew plafonja, de ha mondjuk top10 irányító körül is teljesít, én a kiszolgáló személyzetben akkor sem látom ezt a potenciált, egy iparos, jól futó csapat egész jó mélységgel, de szerintem hiányzik egy különbséget jelentő playmaker ami tényleg a top10-be emelhetné őket.
eléggé hasonlít az IRL 49ers offensre a helyzet, csak itt nincs egy Kittle 😊
kristof
Tök jó írás volt, köszi! olvasmányos volt nagyon.
viszont nekem is az jutott eszembe, mint kristófnak, sok-sok átlag feletti iparos, de valahogy egyiket sem nevezném game changernek, talán lockett.
Tök jó kontraszt lett a rams depth chartja. Skill positionökben nagyon bika (Brees, Zeke, Evans, Edelman, Beasley, Ertz, nagyon durva), cserébe elsőre a falból csak okorafor ugrott be, úgyhogy meg is néztem őket. Kb szegény Brees örülhet, ha nem mészárolják le az első körben - mondjuk ott van még Lock, de ha ő is meghal második héten, akkor bajban lesz a rams.
Nagyon kiváncsi leszek, hogy az iparos brigád, vagy dupla aranyozott bentley lada motorral jut-e tovább, nagy meccs lesz. Ezt külön nézni fogom a közvetítésekben.

Köszi az összefoglalót még egyszer!
ljambrik
Noha a való életben pont fordítva csinálnám amúgy én is inkább kicsit Ádám taktikáján voltam a csapatépítésnél mostanában.
Skill posztokon gyúrni majd aztán alakul a fal ahogy alakul.
Adams, Char, T. Willams
Guice (tudom nem lett sztár de első körös futó volt), Conner.
Hockerson (szintén zenész de nála azért még van idő a robbantásra. TE poszton amúgy sem szokás első évben berobbani)


Tavaly a falam ezek mellett katasztrófa volt. Tényleg: Bolles - Pugh - Glasgow - B.Turner - Hart
Én se csodálkoztam volna, ha Darnold kiesik.

Szerncsére a skill posztokon idénre se gyengültünk, mélység is jött de már tudtam figyelmet fordítani a falra is.
Jött Bakhtiari, Tretter... legalább egy átlag szintet elérjen az egység.

1 szó mint száz szerintem eredményességben persze nem jó a nagy kontraszt de kellenek a "sztárok". Kellenek a Breesek, az Evansek a Zeke-ek, hogyha szeretnél eredményt is.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hehe, én is kíváncsi vagyok, nyilván nem ez volt a terv a fallal kapcsolatban,úgy voltam, hogy Lock lesz a kezdő QB, de amikor láttam, hogy Breesre csak a Browns ajánlott, gondoltam megpróbálom megszerezni áron alul (szerintem sikerült),
adam8
másfél millió volt az eredeti ajánlatom, azon emeltél hatot. 😀
persze így is nevetségesen olcsó, szóval still megéri.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
amúgy tényleg köszi az írást somos, remélem még többen követik a példád!

ami nekem szemet szúrt az ez: "ha belőle jó QB lesz, akkor ez egy erős top 10-es offense lehet"
nem tudom mi lehet Minshew plafonja, de ha mondjuk top10 irányító körül is teljesít, én a kiszolgáló személyzetben akkor sem látom ezt a potenciált, egy iparos, jól futó csapat egész jó mélységgel, de szerintem hiányzik egy különbséget jelentő playmaker ami tényleg a top10-be emelhetné őket.
eléggé hasonlít az IRL 49ers offensre a helyzet, csak itt nincs egy Kittle 😊
kristof
Tök jó írás volt, köszi! olvasmányos volt nagyon.
viszont nekem is az jutott eszembe, mint kristófnak, sok-sok átlag feletti iparos, de valahogy egyiket sem nevezném game changernek, talán lockett.
Tök jó kontraszt lett a rams depth chartja. Skill positionökben nagyon bika (Brees, Zeke, Evans, Edelman, Beasley, Ertz, nagyon durva), cserébe elsőre a falból csak okorafor ugrott be, úgyhogy meg is néztem őket. Kb szegény Brees örülhet, ha nem mészárolják le az első körben - mondjuk ott van még Lock, de ha ő is meghal második héten, akkor bajban lesz a rams.
Nagyon kiváncsi leszek, hogy az iparos brigád, vagy dupla aranyozott bentley lada motorral jut-e tovább, nagy meccs lesz. Ezt külön nézni fogom a közvetítésekben.

Köszi az összefoglalót még egyszer!
ljambrik
Hehe, én is kíváncsi vagyok, nyilván nem ez volt a terv a fallal kapcsolatban,úgy voltam, hogy Lock lesz a kezdő QB, de amikor láttam, hogy Breesre csak a Browns ajánlott, gondoltam megpróbálom megszerezni áron alul (szerintem sikerült), viszont cserébe a cappel kerültem gondba. Így hát a falba nyilván draftolni kell interior OL-ket, szerencsére van három pickem az első két körben, Hubbard is visszajön, aki nem jó, de kb. kezdőszint, Beachum is csak egy fokkal jobb ennél, Elflein szerintem korrekt, hát Okorafor basszameg, várom tőle az áttörést, de nem az igazi még, és még lesz valaki a draftról, valószínű az elsö körben, meglátjuk mire lesz elég. Magam részéről a depth miatt jobban aggódom, ugye falban nyilván nincs, ezen kívül offense nagyjából okés. Defense terén safety-poszt nem az igazi, de szerintem elmegy, ILB-ből kell még egy kezdő, de azt lehet fogni a második körben is, CB-kkel DL-lel spec. teammel elégedett vagyok. 😊

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nagyon tetszik, hogy a csoportom ilyen aktív és a 32 GM-ből az NFC West 3 csapata tett már ki DC-t. 😊 Talán teszek majd ki én is bár én csak draft után "szoktam".

DJ Reader, Vita Vea, Ndamukong Suh
Linval Joseph, Star Lotulelei, Xavier Williams + Trey Flowers, Brandon Graham
Chandler Jones, Sebastian Joseph-Day/Shamar Stephen, Sheldon Richardson, Markus Golden

Talán az utolsó nem ugyan az a kategória, mindenesetre örülök, hogy van No1A és No1B megldásom a futó posztra ilyen csoportban, ilyen védőfalak ellen...

- Samy, inkább passzolni kéne majd a csoportmeccseken...
alatriste
Azért ellenem ne nagyon passzolj :p
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 594
amúgy tényleg köszi az írást somos, remélem még többen követik a példád!

ami nekem szemet szúrt az ez: "ha belőle jó QB lesz, akkor ez egy erős top 10-es offense lehet"
nem tudom mi lehet Minshew plafonja, de ha mondjuk top10 irányító körül is teljesít, én a kiszolgáló személyzetben akkor sem látom ezt a potenciált, egy iparos, jól futó csapat egész jó mélységgel, de szerintem hiányzik egy különbséget jelentő playmaker ami tényleg a top10-be emelhetné őket.
eléggé hasonlít az IRL 49ers offensre a helyzet, csak itt nincs egy Kittle 😊
kristof
Tök jó írás volt, köszi! olvasmányos volt nagyon.
viszont nekem is az jutott eszembe, mint kristófnak, sok-sok átlag feletti iparos, de valahogy egyiket sem nevezném game changernek, talán lockett.
Tök jó kontraszt lett a rams depth chartja. Skill positionökben nagyon bika (Brees, Zeke, Evans, Edelman, Beasley, Ertz, nagyon durva), cserébe elsőre a falból csak okorafor ugrott be, úgyhogy meg is néztem őket. Kb szegény Brees örülhet, ha nem mészárolják le az első körben - mondjuk ott van még Lock, de ha ő is meghal második héten, akkor bajban lesz a rams.
Nagyon kiváncsi leszek, hogy az iparos brigád, vagy dupla aranyozott bentley lada motorral jut-e tovább, nagy meccs lesz. Ezt külön nézni fogom a közvetítésekben.

Köszi az összefoglalót még egyszer!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.
alatriste
Nem tudom, én olyanra gondolok, hogy visszavonulásnál ne legyen garantált az egész, hanem maradjon a 10-20-30%
tenorx
Nehéz kérdés, ez ilyenkor sajnálatos, de én azért javasolnám a büntik megtartását, hogy FA-n ne kezdjünk el 35 éves játékosoknak 2-3 éves szerződést adni csak azért, hogy elhozzuk aztán úgyis majd cutoljuk kedvezményesen, ha visszavonul.
DeSean
Össze lehet kombinálni a változó összegű szerződések életkor határaival. Tehát határ alatt nincs szorzó, határ felett van.
somoskovig
Támogatom (Luck után pláne 😊 ), hogy kezdjünk ezzel valamit jövőre, ami viszont konkrétan Fredericket illeti, szerintem ez nagyon messze volt a váratlan visszavonulás miatti pórul járás klasszikus esetétől. Az akkor lett volna, ha mondjuk a mostani GM szezonban köt vele valaki hosszútávú szerződést, amikor egy végigjátszott év után semmi nem utalt arra, hogy ez fog következni. Tavaly viszont, a szerződtetése idején mi volt a helyzet? Mögötte volt egy teljes kihagyott szezon olyan problémák miatt, amelyekről köztudott volt, hogy karrierveszélyeztetők, és egyáltalán nem volt biztos még akkor sem, hogy folytatni tudja a pályafutását. Ilyen körülmények mellett 7,625 millió / 4 éves szerződéssel megkínálni valakit brutál high risk - high reward lépés volt Göbitől. Öt másik csapat licitált még Frederickre, de egyik sem érte el ennek az ajánlatnak a 80%-át, tehát mások például jóval visszafogottabban mertek csak licitálni. Göbi kockáztatott, nem jött be.
vassadi
90%-ban értek egyet, én az egészet az idei évre vonatkozóan se könnyebbíteném az olyan eseteknél mint Fredi. Igen tavaly nagyobb kockázat volt adni neki egy szerződést egy kihagyott év után, de az ilyen krónikus problémák nem évülnek el csak amiatt mert 1 kihagyott év után jött 1 olyan amiben tudott játszani.
Én nem külníteném el ezeket évkre. Vannak olyan játékosok, akiknek a megszerzése ahogy mondtad is high risk - high reward. Ha Shazier tételezzük fel visszatérne és jövőre nálunk is fa lenne valakitől csak amiatt érthető lenne egy nagyobb szerződés neki, mert volt a hosszú kihagyás után pár bíztató meccse? Nem is jó szó az érthető, de az esetleges hasonló végkimenetel esetén a büntetés enyhítése jogos volna?

Szerintem a GM-ek többsége tisztában van az ilyesféle játékosoban rejlő kockázattal. Ki bevállalja ki nem.
alatriste
Szerintem ezt vagy mindenkire érvényes vezetjük be, vagy senkire. Nincs sem sem az orvosi hátterünk, sem az információs ahhoz, hogy olyan döntést hozzunk, mint az NFL csapatok. Illetve minden egyes eset annyira egyedi, hogy nem tudnánk rá processt kialakítani.

Vegyük például idénről Kuechly visszavonulását. Volt egy csomó agyrázkódása, persze, egyre durvábbak, de engem pl full meglepett. Az elmúlt két szezonban nem hagyott ki meccset. Ez minek számítana, meglepő vagy várható? És Willis? És Borland? És Luck? Akinek a válla és a veséje szállt el pár szezon alatt, a kettővel visszavonulása előtti szezont teljesen kihagyta, aztán játszott végig egy szezont teljesen, majd visszavonult. Pont az a minta, mint Frederick.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon tetszik, hogy a csoportom ilyen aktív és a 32 GM-ből az NFC West 3 csapata tett már ki DC-t. 😊 Talán teszek majd ki én is bár én csak draft után "szoktam".

DJ Reader, Vita Vea, Ndamukong Suh
Linval Joseph, Star Lotulelei, Xavier Williams + Trey Flowers, Brandon Graham
Chandler Jones, Sebastian Joseph-Day/Shamar Stephen, Sheldon Richardson, Markus Golden

Talán az utolsó nem ugyan az a kategória, mindenesetre örülök, hogy van No1A és No1B megldásom a futó posztra ilyen csoportban, ilyen védőfalak ellen...

- Samy, inkább passzolni kéne majd a csoportmeccseken...


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.
alatriste
Nem tudom, én olyanra gondolok, hogy visszavonulásnál ne legyen garantált az egész, hanem maradjon a 10-20-30%
tenorx
Nehéz kérdés, ez ilyenkor sajnálatos, de én azért javasolnám a büntik megtartását, hogy FA-n ne kezdjünk el 35 éves játékosoknak 2-3 éves szerződést adni csak azért, hogy elhozzuk aztán úgyis majd cutoljuk kedvezményesen, ha visszavonul.
DeSean
Össze lehet kombinálni a változó összegű szerződések életkor határaival. Tehát határ alatt nincs szorzó, határ felett van.
somoskovig
Támogatom (Luck után pláne 😊 ), hogy kezdjünk ezzel valamit jövőre, ami viszont konkrétan Fredericket illeti, szerintem ez nagyon messze volt a váratlan visszavonulás miatti pórul járás klasszikus esetétől. Az akkor lett volna, ha mondjuk a mostani GM szezonban köt vele valaki hosszútávú szerződést, amikor egy végigjátszott év után semmi nem utalt arra, hogy ez fog következni. Tavaly viszont, a szerződtetése idején mi volt a helyzet? Mögötte volt egy teljes kihagyott szezon olyan problémák miatt, amelyekről köztudott volt, hogy karrierveszélyeztetők, és egyáltalán nem volt biztos még akkor sem, hogy folytatni tudja a pályafutását. Ilyen körülmények mellett 7,625 millió / 4 éves szerződéssel megkínálni valakit brutál high risk - high reward lépés volt Göbitől. Öt másik csapat licitált még Frederickre, de egyik sem érte el ennek az ajánlatnak a 80%-át, tehát mások például jóval visszafogottabban mertek csak licitálni. Göbi kockáztatott, nem jött be.
vassadi
90%-ban értek egyet, én az egészet az idei évre vonatkozóan se könnyebbíteném az olyan eseteknél mint Fredi. Igen tavaly nagyobb kockázat volt adni neki egy szerződést egy kihagyott év után, de az ilyen krónikus problémák nem évülnek el csak amiatt mert 1 kihagyott év után jött 1 olyan amiben tudott játszani.
Én nem külníteném el ezeket évkre. Vannak olyan játékosok, akiknek a megszerzése ahogy mondtad is high risk - high reward. Ha Shazier tételezzük fel visszatérne és jövőre nálunk is fa lenne valakitől csak amiatt érthető lenne egy nagyobb szerződés neki, mert volt a hosszú kihagyás után pár bíztató meccse? Nem is jó szó az érthető, de az esetleges hasonló végkimenetel esetén a büntetés enyhítése jogos volna?

Szerintem a GM-ek többsége tisztában van az ilyesféle játékosoban rejlő kockázattal. Ki bevállalja ki nem.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
amúgy tényleg köszi az írást somos, remélem még többen követik a példád!

ami nekem szemet szúrt az ez: "ha belőle jó QB lesz, akkor ez egy erős top 10-es offense lehet"
nem tudom mi lehet Minshew plafonja, de ha mondjuk top10 irányító körül is teljesít, én a kiszolgáló személyzetben akkor sem látom ezt a potenciált, egy iparos, jól futó csapat egész jó mélységgel, de szerintem hiányzik egy különbséget jelentő playmaker ami tényleg a top10-be emelhetné őket.
eléggé hasonlít az IRL 49ers offensre a helyzet, csak itt nincs egy Kittle 😊
kristof
Szerintem Lockett és Woods is olyan elkapók, akik top 20-ban vannak a ligában, illetve a szezon második felében Jonnu Smith is mutatott nagyon szép dolgokat, de valóban nincs igazi top 5 név a skill posztokon.

több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.
alatriste
Nem tudom, én olyanra gondolok, hogy visszavonulásnál ne legyen garantált az egész, hanem maradjon a 10-20-30%
tenorx
Nehéz kérdés, ez ilyenkor sajnálatos, de én azért javasolnám a büntik megtartását, hogy FA-n ne kezdjünk el 35 éves játékosoknak 2-3 éves szerződést adni csak azért, hogy elhozzuk aztán úgyis majd cutoljuk kedvezményesen, ha visszavonul.
DeSean
Össze lehet kombinálni a változó összegű szerződések életkor határaival. Tehát határ alatt nincs szorzó, határ felett van.
somoskovig
Támogatom (Luck után pláne 😊 ), hogy kezdjünk ezzel valamit jövőre, ami viszont konkrétan Fredericket illeti, szerintem ez nagyon messze volt a váratlan visszavonulás miatti pórul járás klasszikus esetétől. Az akkor lett volna, ha mondjuk a mostani GM szezonban köt vele valaki hosszútávú szerződést, amikor egy végigjátszott év után semmi nem utalt arra, hogy ez fog következni. Tavaly viszont, a szerződtetése idején mi volt a helyzet? Mögötte volt egy teljes kihagyott szezon olyan problémák miatt, amelyekről köztudott volt, hogy karrierveszélyeztetők, és egyáltalán nem volt biztos még akkor sem, hogy folytatni tudja a pályafutását. Ilyen körülmények mellett 7,625 millió / 4 éves szerződéssel megkínálni valakit brutál high risk - high reward lépés volt Göbitől. Öt másik csapat licitált még Frederickre, de egyik sem érte el ennek az ajánlatnak a 80%-át, tehát mások például jóval visszafogottabban mertek csak licitálni. Göbi kockáztatott, nem jött be.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
amúgy tényleg köszi az írást somos, remélem még többen követik a példád!

ami nekem szemet szúrt az ez: "ha belőle jó QB lesz, akkor ez egy erős top 10-es offense lehet"
nem tudom mi lehet Minshew plafonja, de ha mondjuk top10 irányító körül is teljesít, én a kiszolgáló személyzetben akkor sem látom ezt a potenciált, egy iparos, jól futó csapat egész jó mélységgel, de szerintem hiányzik egy különbséget jelentő playmaker ami tényleg a top10-be emelhetné őket.
eléggé hasonlít az IRL 49ers offensre a helyzet, csak itt nincs egy Kittle 😊
több mint 4 éve
habakukk Washington Commanders Oregon Ducks 266 — Viking GM
komolyan a határidő lejárta előtt 3 perccel? smh
habakukk
Nem feltétlenül akartam rá felhívni a figyelmet, bár lehet a rostert se éri meg IRL, sztemvan venne fantázia.
gabokocka
akkor lehet nem láttad, hogy én adtam be rá claim-et kb rögtön. a figyelem fel volt hívva 😊

HTTR
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
komolyan a határidő lejárta előtt 3 perccel? smh
habakukk
Nem feltétlenül akartam rá felhívni a figyelmet, bár lehet a rostert se éri meg IRL, sztemvan venne fantázia.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Addig is hátha egyszer a budös életbe végre sikerülne PO-ba vezetnem ezt a sivatagi gárdát a 3 éve tartó 15-20 pickek közötti ugrándozás után. 😀
alatriste
nem 😛

több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 594
Látom a karantén nem tesz jót az idegeknek 😀
Klaci79
én napi fél-egy órát kérek az asszonytól. van, hogy csak elmegyek kocsikázni. segít.