GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.
alatriste
Nem tudom, én olyanra gondolok, hogy visszavonulásnál ne legyen garantált az egész, hanem maradjon a 10-20-30%
tenorx
Nem ragadt benn az egész, természetesen az alap cut büntetés lett számolva, de az ennyi. 7,625 millió lett volna a fizetése 2020-21-22-ben egyaránt, 30% cut büntetés és másfélszeres szorzó után ez 10.293.750 dead money összesen.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.
alatriste
Nem tudom, én olyanra gondolok, hogy visszavonulásnál ne legyen garantált az egész, hanem maradjon a 10-20-30%
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ádi, megtennéd, hogy ránézel a cut bünti számaimra? Mert az én nyilvántartásom szerint több, mint ami a roster fájlban szerepel, de simán lehet, hogy valamit elrontottam/duplán számoltam. Ez viszont befolyásolná a most beírt szerződéseket is, illetve hogy kit kell és nem kell kivágnom, úgyhogy amíg ez ki nem derül, a mostani cut és szerződés számokat légyszi ne tekintsd véglegesnek. 😊
somoskovig
Ott van az eltérés, hogy szerinted már eleve volt dead money-d erre a szezonra: https://bowl.hu/forum/manager-jatek/cut/2051124, szerintem viszont 0-ról indultál. Visszanézed, hogy volt-e olyan cutod tavaly, amelyiknél idei cap büntetés keletkezett?
vassadi
Igazad van, nem volt, 2018-ról 2019-re volt 2.230.000$ áthozott büntim, és ezt tovább másoltam 2020-ra is...

Akkor viszont szeretném szerkeszteni a cut topicos hsz-emet, ha megengeded.
somoskovig
Oké
több mint 4 éve
Csvesz Denver Broncos 36 — Lions GM
Redskins: FA egyik szakaszában sem jött tőle ajánlat, de az értChargers LT akítv, gondolom ez a taktikája lehet.

na de a lényeg, Spigo emberei:
Lions: 1-2 cut, és hosszabbítások. Egyéb semmi trade, és FAn se hozott senkit. Játszik ő egyáltlán? 10 napja volt az oldalon
Chargers: semmi, hozzá se nyúlt a csapathoz. Teljesen indokolt az új GM keresése ide.
braxa88
Spigo embere #1. - Lions
Koszi a kedves szavakat 😊
Az a helyzet, hogy kaptam egy csapatot, egy nagy rakat szabalyt es egy lebonyolitasi rendszert amit emesztgetek. Hosszabbitottam 3 jatekossal, lehivtam egy opciot, cutoltam akit kellett, volt egy tradem es most kialakult egy csapat 11 millioval a cap alatt. Nos hat ennyi fog kelleni elvileg a drafthoz uh nincs lovetta a free agency-re.
Ennyi a short story. Ezert varok, kozben ti egy csomo dologrol dumaltok amit nem ertek.
Ja bocs 10 napja nem leptem be. Igen a cegemnel 10 napja valsagmenedzselunk hogy legyen mibol elni kesobb eltartani a gyerekeket mert megrendelesunk az nincs.
Es abszolut sertodes nelkul atadom a helyem ha valaki szeretne masnak adni 😉 mert ugy gondolja hogy ez igy keves.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ádi, megtennéd, hogy ránézel a cut bünti számaimra? Mert az én nyilvántartásom szerint több, mint ami a roster fájlban szerepel, de simán lehet, hogy valamit elrontottam/duplán számoltam. Ez viszont befolyásolná a most beírt szerződéseket is, illetve hogy kit kell és nem kell kivágnom, úgyhogy amíg ez ki nem derül, a mostani cut és szerződés számokat légyszi ne tekintsd véglegesnek. 😊
somoskovig
Ott van az eltérés, hogy szerinted már eleve volt dead money-d erre a szezonra: https://bowl.hu/forum/manager-jatek/cut/2051124, szerintem viszont 0-ról indultál. Visszanézed, hogy volt-e olyan cutod tavaly, amelyiknél idei cap büntetés keletkezett?
vassadi
Igazad van, nem volt, 2018-ról 2019-re volt 2.230.000$ áthozott büntim, és ezt tovább másoltam 2020-ra is...

Akkor viszont szeretném szerkeszteni a cut topicos hsz-emet, ha megengeded.

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
@vassadi Ádi, a roster fájlban 8.400.000 van a büntimnél, de a saját excelem alapján, csak 8.340.000, rá tudsz nézni, hogy valami elírás van-e?
Köszi 😊
tenorx
Ott csúsztál el, hogy Burton cutja után 6,98 millió volt az össz dead money, ahogy te magad is írtad, utána viszont Miller és Reed cutjánál valamiért 6,92 millióhoz adtad hozzá az új dead money-t.
vassadi
Köszi, tudtam, hogy fasz vagyok valahol 😊
Írom is be a szerződéseket.
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ádi, megtennéd, hogy ránézel a cut bünti számaimra? Mert az én nyilvántartásom szerint több, mint ami a roster fájlban szerepel, de simán lehet, hogy valamit elrontottam/duplán számoltam. Ez viszont befolyásolná a most beírt szerződéseket is, illetve hogy kit kell és nem kell kivágnom, úgyhogy amíg ez ki nem derül, a mostani cut és szerződés számokat légyszi ne tekintsd véglegesnek. 😊
somoskovig
Ott van az eltérés, hogy szerinted már eleve volt dead money-d erre a szezonra: https://bowl.hu/forum/manager-jatek/cut/2051124, szerintem viszont 0-ról indultál. Visszanézed, hogy volt-e olyan cutod tavaly, amelyiknél idei cap büntetés keletkezett?
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
@vassadi Ádi, a roster fájlban 8.400.000 van a büntimnél, de a saját excelem alapján, csak 8.340.000, rá tudsz nézni, hogy valami elírás van-e?
Köszi 😊
tenorx
Ott csúsztál el, hogy Burton cutja után 6,98 millió volt az össz dead money, ahogy te magad is írtad, utána viszont Miller és Reed cutjánál valamiért 6,92 millióhoz adtad hozzá az új dead money-t.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
@somoskovig a depth chartodban ma cutolt játékosok vannak
Spigo
Igen, mert van egy kis eltérés a központi roster fájl és az én adminom között, amíg ki nem derül, addig tartom őket.
somoskovig
De te cutoltad őket 😊 vagy nem ertek valamit?
Spigo
Mert úgy tűnt, hogy nem férnek be a sapka alá, de van több, mint 2 millió különbség a két nyilvántartás között.

több mint 4 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
@somoskovig a depth chartodban ma cutolt játékosok vannak
Spigo
Igen, mert van egy kis eltérés a központi roster fájl és az én adminom között, amíg ki nem derül, addig tartom őket.
somoskovig
De te cutoltad őket 😊 vagy nem ertek valamit?
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
@somoskovig a depth chartodban ma cutolt játékosok vannak
Spigo
Igen, mert van egy kis eltérés a központi roster fájl és az én adminom között, amíg ki nem derül, addig tartom őket.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
1/11-re húzok jelenleg, de mi történik, ha valaki kiviszi azt, akit szeretnék?
Klaci79
Abban biztos lehetsz! 😁✌️
1/8, 1/9el kiviszek mindenkit is! 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
@somoskovig a depth chartodban ma cutolt játékosok vannak
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bocsánat, csak most volt időm megnézni, de láttam, hogy az OL emberek között a Saints elvitte Shaq Calhount. Amennyire én tudom neki a neve eredetileg Deion Lenard Calhoun és ő az én rosterem van. A beceneve Shaq.
Gergőke
Sorry!
Az FA listából néztem, aztán rákerestem a roster fájlban is, ott sem láttam csapatnál, meg az NFL.com-on is Shaq-ként van fent...
@vassadi kérlek, akkor töröld tőlem!
Egon bá
Én kérek elnézést, hogy csak most vettem észre!

" class="embed">
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Bocsánat, csak most volt időm megnézni, de láttam, hogy az OL emberek között a Saints elvitte Shaq Calhount. Amennyire én tudom neki a neve eredetileg Deion Lenard Calhoun és ő az én rosterem van. A beceneve Shaq.
Gergőke
Sorry!
Az FA listából néztem, aztán rákerestem a roster fájlban is, ott sem láttam csapatnál, meg az NFL.com-on is Shaq-ként van fent...
@vassadi kérlek, akkor töröld tőlem!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Increay 16
Sziasztok! Bocsi az elmúlt hetek inaktivitásáért, de eléggé becsúsztak a dolgok, ugye a nem várt helyzetből adódóan és gyakorlatilag időm se maradt nagyon semmire:/ Most már talán OK minden, én is igyekszem aktívabbnak lenni😊
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Miaminak kell majd egy új center. És ez a class annyira nem extra. Ilyenkor egyébként beragad az egész szerződés vagy van könnyítés? 5 milla feletti éves.
ljambrik
Már utána olvastam a szabály könyvben, 5 Milla feletti érvényes...ő is nagy igazolás volt részemről tavaly 👏🏼👏🏼👏🏼
Göbi
2018-ban tradeltem érte mert a kedvenc centerem volt. -> Örültem, hogy meg tudtam szereni. Erre, a betegség miatt irl ki is hagyta a teljes idényt.
2019-ben FA lett nálunk és bár vérzett érte a szívem hagytam elmenni mert túl nagy kockázat volt a resignben. Erre végigjátszotta a teljes évet újra elit szinten én meg fogtam a fejem, hogy meg kellett volna tartani.
2020-ban visszavonul.

Utólag újra úgy néz ki, hogy jó döntés volt nem újraigazolni, de a sormintát látva nem lepődnék meg, ha 1 év múlva visszatérne... 😀


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bocsánat, csak most volt időm megnézni, de láttam, hogy az OL emberek között a Saints elvitte Shaq Calhount. Amennyire én tudom neki a neve eredetileg Deion Lenard Calhoun és ő az én rosterem van. A beceneve Shaq.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 596
A Miaminak kell majd egy új center. És ez a class annyira nem extra. Ilyenkor egyébként beragad az egész szerződés vagy van könnyítés? 5 milla feletti éves.
ljambrik
Már utána olvastam a szabály könyvben, 5 Milla feletti érvényes...ő is nagy igazolás volt részemről tavaly 👏🏼👏🏼👏🏼
Göbi
Sajnállak téged is meg őt is. Szomorú story ez.
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
A Miaminak kell majd egy új center. És ez a class annyira nem extra. Ilyenkor egyébként beragad az egész szerződés vagy van könnyítés? 5 milla feletti éves.
ljambrik
Már utána olvastam a szabály könyvben, 5 Milla feletti érvényes...ő is nagy igazolás volt részemről tavaly 👏🏼👏🏼👏🏼

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én imádok játszani, imádom az épülő-szépülő csapatomat, végre ez lesz az első szezonom amihez ha reményeket nem is fűzök, az hogy fejlődtem (Licitekben már végre nem volt hibás bid-em, stb). De nincs mindenkinek ideje arra hogy már most tényleg kész legyen mindennel. Ez a játék a szórakozásról szól, kinek mikor van ideje, de ez olyan hogy 20:01-kor például nem kezd el mindenki licitálni fejvesztve. Nem véletlenül volt egy intervallum, amire “betervezhetjük”. Főleg hogy én inkább a soccerhez értek profibb szinten, nekem jobban utána kell olvasnom ki miben jó, és melyik írásokra adhatok, aminek tényleg vannak alapjai. 7.kör végén meg behúzom a maradékból kedvenc college játékosokat hátha lesz belőlük valami hamár az egyetemen jól muzsikáltak 😀

Másik meg mivel nem látsz a másik fejébe mikor ki kit húz, bármi lehet, bárki húzhat random dolgot. Meg az FA ki ízben ha nem jön az akit szerettél volna, akkor az változtat azon hogy akkor mi is kell a drafton.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Csak megerősíteni tudom a többieket. Ennek semmi köze a madden simhez. A csapatépítésed (gondolom én) alapja a draft, nem pedig az idei ratingjeidé. Semmi értelme nincs elkapkodni egy hónappal hamarabb. Kicsit legyél már türelemmel😊
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Engedjük el. 4 óra alatt kialakult egy 1 vs 14 kb. Kell az idő, sehova nem sietünk és nem is kell. Ez pedig el is dönti.
kristóf17
nem fogja elengedni
braxa88
Mitől képzeled magad ennyire okosnak?
Mivel már csak a te hülyeségedre válaszolok, gondolhatod, hogy hagyom.