GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Jó lett somos, én is írok majd egy ilyet draft után, még elég sok capital ott van.
tenorx
Nekem nincs, én azért most írtam. 😊 Minden évben egy ilyet szoktam, csak idén kicsit korábban van a keretzárás nálam. 😀

Egyébként az is tök jó lenne, ha véleményeznénk is egymás írásait, hogy ki mit lát hasonlóan/máshogy 1-1 csapatértékelés kapcsán, nyilván magával szemben mindenki elfogult.
somoskovig
"Harrisnek örülök, sokat keres, de még mindig nagyon jó corner"
ingyen (sőt) mindenki örül elitközeli játékosnak.

nem is értem hogy nincs közfelháborodás arról a traderől.
braxa88
1. Harris pont ugyanannyit keres itt, mint IRL, ráadásul itt 3 évre, ott meg kettőre, szóval tekinthetjük bazi drágának.
2. Kristóf leírta a hátterét, nekem annyi szerepem volt a trade-ben, hogy egy konkrét ajánlatot kaptam, megnéztem, hogy be tudom-e préselni, és leokéztam.
3. Megbeszélve, törölve. 😊

Szerkesztette: somoskovig

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
"Harrisnek örülök, sokat keres, de még mindig nagyon jó corner"
ingyen (sőt) mindenki örül elitközeli játékosnak.

nem is értem hogy nincs közfelháborodás arról a traderől.
braxa88
volt némi misscommunication egy GM-el egy esetleges cserével kapcsolatban, én fixnek vettem és ez alapján licitáltam a második körben, de végül nem tudtunk megegyezni, a cap alá viszont így nem fértem be.

a szezon ezen szakaszában 4.5 millió caphitnek kb ez az ára, nyilván én sem örültem neki, de kb a gm-ek felét megkerestem, hogy át tud-e venni egy hasonló összeget, somoson kívül senki nem szeretett volna.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jó lett somos, én is írok majd egy ilyet draft után, még elég sok capital ott van.
tenorx
Nekem nincs, én azért most írtam. 😊 Minden évben egy ilyet szoktam, csak idén kicsit korábban van a keretzárás nálam. 😀

Egyébként az is tök jó lenne, ha véleményeznénk is egymás írásait, hogy ki mit lát hasonlóan/máshogy 1-1 csapatértékelés kapcsán, nyilván magával szemben mindenki elfogult.
somoskovig
"Harrisnek örülök, sokat keres, de még mindig nagyon jó corner"
ingyen (sőt) mindenki örül elitközeli játékosnak.

nem is értem hogy nincs közfelháborodás arról a traderől.

szerk: motivációkat értem. Ez van, nem jó ha erősödik a csoportrivális 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Jó lett somos, én is írok majd egy ilyet draft után, még elég sok capital ott van.
tenorx
Nekem nincs, én azért most írtam. 😊 Minden évben egy ilyet szoktam, csak idén kicsit korábban van a keretzárás nálam. 😀

Egyébként az is tök jó lenne, ha véleményeznénk is egymás írásait, hogy ki mit lát hasonlóan/máshogy 1-1 csapatértékelés kapcsán, nyilván magával szemben mindenki elfogult.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Illetve mások is csatlakozhatnak hozzá, FA és trade tevékenység összesítése kapcsán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó lett somos, én is írok majd egy ilyet draft után, még elég sok capital ott van.
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
A tegnapi vita margójára egy kérdés:
Olvasom, hogy a GM-ek nagy része szeretné hátrébbrakatni a draft időpontját, ám a liga egyelőre nem hajlik rà. Ha mégis megtennék, akkor halasztunk mi is?
Paul43
Egyértelműen igen, hiszen a cél továbbra is az, hogy minnél több olyan infónk meglegyen, ami a valódi GM-eknek is amikor draftolunk.
tenorx
Értelek, köszi a választ
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A tegnapi vita margójára egy kérdés:
Olvasom, hogy a GM-ek nagy része szeretné hátrébbrakatni a draft időpontját, ám a liga egyelőre nem hajlik rà. Ha mégis megtennék, akkor halasztunk mi is?
Paul43
Egyértelműen igen, hiszen a cél továbbra is az, hogy minnél több olyan infónk meglegyen, ami a valódi GM-eknek is amikor draftolunk.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Részlet az fk oldaláról:
"Erre válaszként az NFL az éjjel úgy határozott, hogy minden csapatlétesítményt ma estétől be kell zárni, tehát néhány kivétellel mindenkinek home office-ból kell dolgoznia ligaszerte legalább április 8-ig, akkor majd újragondolja a helyzetet az NFL vezetősége. Ezzel a lépéssel megteremtik az egyenlő feltételeket a csapatok számára, kilőve a general managerek aggályait."

Most végre megtudják, hogy hogyan dolgozunk mi évek óta 😀
Klaci79
Tök jó lesz, majd mikor ápr végén drafton élőben kapcsolják BB-t HO-ból és melegítőben benyögi pl a Pats picket. 😀
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Részlet az fk oldaláról:
"Erre válaszként az NFL az éjjel úgy határozott, hogy minden csapatlétesítményt ma estétől be kell zárni, tehát néhány kivétellel mindenkinek home office-ból kell dolgoznia ligaszerte legalább április 8-ig, akkor majd újragondolja a helyzetet az NFL vezetősége. Ezzel a lépéssel megteremtik az egyenlő feltételeket a csapatok számára, kilőve a general managerek aggályait."

Most végre megtudják, hogy hogyan dolgozunk mi évek óta 😀
Klaci79
Hát én hiába várom a meetingemet pár játékossal, nem jelentkeznek be a Skype-omon 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Részlet az fk oldaláról:
"Erre válaszként az NFL az éjjel úgy határozott, hogy minden csapatlétesítményt ma estétől be kell zárni, tehát néhány kivétellel mindenkinek home office-ból kell dolgoznia ligaszerte legalább április 8-ig, akkor majd újragondolja a helyzetet az NFL vezetősége. Ezzel a lépéssel megteremtik az egyenlő feltételeket a csapatok számára, kilőve a general managerek aggályait."

Most végre megtudják, hogy hogyan dolgozunk mi évek óta 😀
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Korán kezdődik a mai session😀

DeSean
Nekem mondod? Felteszek egy szimpla kérdés, de azonnal ilyen választ kapok 🤦‍♀️🤦‍♀️
Paul43
Tényleg kezd unalmas lenni a stílusod....van egy feltételezésed és még le is írod, hogy a liga egyelőre nem hajlik rá...én hülye meg teljesen normális stílusban leírom, hogy ha majd odajutunk, hogy nem csak pletyka, hanem igaz is, majd eldöntjük...miért itt kell levezetned a felgyülemlett energiáidat?
Klaci79
Az én stílusom? Osztod az észt már kora reggel. Hogy így pletyka meg úgy pletyka, aztán idén is volt amikor a liga az elején kekeckedett a végén meg engedett.

Tudod jó ez a játék, de amikor itt néhányan észosztásba kezdenek vagy egyszer ezt egyszer azt mondanak ugyanolyan szitukban az röhejes. Te is itt ahelyett, hogy itt elkezdtél volna pletykàzni irhattad volna amit gabo írt. Na az egy normális írás volt.

Ott vezetem le a felgyülemlett energiámat ahol azt okozzák. Jelen esetben te.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Korán kezdődik a mai session😀

DeSean
Nekem mondod? Felteszek egy szimpla kérdés, de azonnal ilyen választ kapok 🤦‍♀️🤦‍♀️
Paul43
Tényleg kezd unalmas lenni a stílusod....van egy feltételezésed és még le is írod, hogy a liga egyelőre nem hajlik rá...én hülye meg teljesen normális stílusban leírom, hogy ha majd odajutunk, hogy nem csak pletyka, hanem igaz is, majd eldöntjük...miért itt kell levezetned a felgyülemlett energiáidat?
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Korán kezdődik a mai session😀

DeSean
Nekem mondod? Felteszek egy szimpla kérdés, de azonnal ilyen választ kapok 🤦‍♀️🤦‍♀️
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Sztem ha és amennyiben halasztják, akkor nekünk is kéne, de erről tényleg lehet majd szavazni ha a commish is úgy gondolja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Korán kezdődik a mai session😀
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
A tegnapi vita margójára egy kérdés:
Olvasom, hogy a GM-ek nagy része szeretné hátrébbrakatni a draft időpontját, ám a liga egyelőre nem hajlik rà. Ha mégis megtennék, akkor halasztunk mi is?
Paul43
Szerintem erről majd megkérdezi Ádi az állományt, ha eljutunk oda, hogy ebből hír legyen. Pletykákra nem reagálunk 😊
Nem hiszem, hogy halasztás lesz amúgy IRL, úgyhogy ez elég feltételes módú kérdés jelenleg...
Klaci79
Na tegnap is az ilyen jellegű kommenteken akadtam ki. Tessék a hír. Gondolom Shefter csak pletykákat oszt meg.

New: The NFL’s General Manager subcommittee unanimously recommended to commissioner Goodell today that the draft be moved back due to COVID-19, however the league plans to stick with the 4/23-25 dates at this time, league sources tell me and @AdamSchefter
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
A tegnapi vita margójára egy kérdés:
Olvasom, hogy a GM-ek nagy része szeretné hátrébbrakatni a draft időpontját, ám a liga egyelőre nem hajlik rà. Ha mégis megtennék, akkor halasztunk mi is?
Paul43
Szerintem erről majd megkérdezi Ádi az állományt, ha eljutunk oda, hogy ebből hír legyen. Pletykákra nem reagálunk 😊
Nem hiszem, hogy halasztás lesz amúgy IRL, úgyhogy ez elég feltételes módú kérdés jelenleg...
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
A tegnapi vita margójára egy kérdés:
Olvasom, hogy a GM-ek nagy része szeretné hátrébbrakatni a draft időpontját, ám a liga egyelőre nem hajlik rà. Ha mégis megtennék, akkor halasztunk mi is?
több mint 4 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 596
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.
alatriste
Nem tudom, én olyanra gondolok, hogy visszavonulásnál ne legyen garantált az egész, hanem maradjon a 10-20-30%
tenorx
Nehéz kérdés, ez ilyenkor sajnálatos, de én azért javasolnám a büntik megtartását, hogy FA-n ne kezdjünk el 35 éves játékosoknak 2-3 éves szerződést adni csak azért, hogy elhozzuk aztán úgyis majd cutoljuk kedvezményesen, ha visszavonul.
DeSean
Mondjuk pl 30 év alatt be lehetne rakni kedvezményt.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.
alatriste
Nem tudom, én olyanra gondolok, hogy visszavonulásnál ne legyen garantált az egész, hanem maradjon a 10-20-30%
tenorx
Nehéz kérdés, ez ilyenkor sajnálatos, de én azért javasolnám a büntik megtartását, hogy FA-n ne kezdjünk el 35 éves játékosoknak 2-3 éves szerződést adni csak azért, hogy elhozzuk aztán úgyis majd cutoljuk kedvezményesen, ha visszavonul.
DeSean
Össze lehet kombinálni a változó összegű szerződések életkor határaival. Tehát határ alatt nincs szorzó, határ felett van.
somoskovig
Vagy szabályozva van mekkora a max. hosszúság bizonyos kortól egyes posztokon. De ez a visszavonulósdi így szerintem is nagyon erős.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Redskins: FA egyik szakaszában sem jött tőle ajánlat, de az értChargers LT akítv, gondolom ez a taktikája lehet.

na de a lényeg, Spigo emberei:
Lions: 1-2 cut, és hosszabbítások. Egyéb semmi trade, és FAn se hozott senkit. Játszik ő egyáltlán? 10 napja volt az oldalon
Chargers: semmi, hozzá se nyúlt a csapathoz. Teljesen indokolt az új GM keresése ide.
braxa88
Spigo embere #1. - Lions
Koszi a kedves szavakat 😊
Az a helyzet, hogy kaptam egy csapatot, egy nagy rakat szabalyt es egy lebonyolitasi rendszert amit emesztgetek. Hosszabbitottam 3 jatekossal, lehivtam egy opciot, cutoltam akit kellett, volt egy tradem es most kialakult egy csapat 11 millioval a cap alatt. Nos hat ennyi fog kelleni elvileg a drafthoz uh nincs lovetta a free agency-re.
Ennyi a short story. Ezert varok, kozben ti egy csomo dologrol dumaltok amit nem ertek.
Ja bocs 10 napja nem leptem be. Igen a cegemnel 10 napja valsagmenedzselunk hogy legyen mibol elni kesobb eltartani a gyerekeket mert megrendelesunk az nincs.
Es abszolut sertodes nelkul atadom a helyem ha valaki szeretne masnak adni 😉 mert ugy gondolja hogy ez igy keves.
Csvesz
És itt a like-ok nem az átadásra szóltak. Szóval have fun! 😊
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.
alatriste
Nem tudom, én olyanra gondolok, hogy visszavonulásnál ne legyen garantált az egész, hanem maradjon a 10-20-30%
tenorx
Nehéz kérdés, ez ilyenkor sajnálatos, de én azért javasolnám a büntik megtartását, hogy FA-n ne kezdjünk el 35 éves játékosoknak 2-3 éves szerződést adni csak azért, hogy elhozzuk aztán úgyis majd cutoljuk kedvezményesen, ha visszavonul.
DeSean
Össze lehet kombinálni a változó összegű szerződések életkor határaival. Tehát határ alatt nincs szorzó, határ felett van.

több mint 4 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Ezzel a visszavonulással kezdeni kell valamit, szerencsétlen Göbi most nagyon beszopta ezzel.
Annyi bünti, mint ami más csapatnak az összes cut után szummában.
tenorx
Pech de miután kiult egy teljes szezont kronikus gerinc problémák miatt nem mondanám hogy derült égből a villám este áll fenn.
Tudta a leigazolásánál, hogy benne lehet a levegőben hasonló - bevállalta a nagy szerződést így is.
alatriste
Nem tudom, én olyanra gondolok, hogy visszavonulásnál ne legyen garantált az egész, hanem maradjon a 10-20-30%
tenorx
Nehéz kérdés, ez ilyenkor sajnálatos, de én azért javasolnám a büntik megtartását, hogy FA-n ne kezdjünk el 35 éves játékosoknak 2-3 éves szerződést adni csak azért, hogy elhozzuk aztán úgyis majd cutoljuk kedvezményesen, ha visszavonul.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szerintem a másfélszerest is kivehetnenk belőle.