GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
Faja a mock, más is csináljon! 😉
Bár valószínűleg nem olvastad azta sok hszt, amiben Tuát kritizálom 😁
Ahogy itt is írtam már korábban, nem húzok QBt a Redskinsbe.
Ruggs teljesen ok, sanszosan ő lesz az egyik.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 158 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Spoiler, vassadi smokescreenel, tuti Epenesat húzza.
tenorx
Valamelyik hetedik körös pickkel szívbaj nélkül. 😛
vassadi
Tényleg te tervezel mockot irni, akár GM Gamehez, akár a valódi draftra? Vagy akár egy olyan "ki kicsoda a top prospekek közül?" listát, mit amit pl. tavaly is írtál?
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Spoiler, vassadi smokescreenel, tuti Epenesat húzza.
tenorx
Valamelyik hetedik körös pickkel szívbaj nélkül. 😛
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Spoiler, vassadi smokescreenel, tuti Epenesat húzza.
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
1. Így lett volna az igazi "The Denver Post Mock Draft 2020 by Ryan O'Halloran" - ha már ott írkál az egyik legjobb NFL beat writer. 😊

2. Ha már EDGE rushert akarsz nekem, akkor A.J. Epenesa jöhetett volna inkább. De látom, nálad ő be se került az 1. körbe. WTF?

Amúgy köszi szépen az elkészítését!
iktriad
Nálam az összes többi mock draft 99,9%-ához hasonlóan elvérzett ott, hogy Justin Herbert = NFL-kezdő QB. 😛

Speciel Epenesa csúszásában szerintem nincs semmi WTF. Az szerintem sokkal inkább WTF, ha valaki a várakozásokat alulmúló szezonja - amikor először volt full-time kezdő és nem rotációs rusherként, a meccs végén is frissen riogatta a college OT-ket - és egy csalódást keltő combine után sem kapcsol, hogy itt valami bibi van, és továbbra is abban a (tév)hitben él, hogy Epenesa fix első körös várományos.

Egy elrontott combine miatt húzzák le? Részben, sőt talán legnagyobb részt, igen, mondhatjuk. De mit is mutatnak a combine számai?

6-5, 275-tel mérlegelt. Nem éppen tipikus EDGE súly a mai NFL-ben; még a robosztusabbnak számító, klasszikus 4-3 DE felépítésű játékosokét is nagyjából egy tízessel meghaladja. Persze lehet valakiből elit EDGE hasonló vagy még ezeknél is rendhagyóbb paraméterekkel, feltéve, ha mellette elit atléta (pl. Clowney, Watt). Epenesa viszont az "elit atléta" szöges ellentéte:



És akkor a grafikán még nem szerepel az 1.78-as 10-yard splitje, ami EDGE viszonylatban a 12. percentilisre elég...

Mit lehet vele kezdeni?

Ha marad ez a versenysúlya az NFL-ben is, akkor van egy base end - 3rd down rusher keveréked. Csakhogy sorra sülnek be azok a projektek, akiknél a limitált atletikusság miatt ugyanez lett volna a koncepció, lásd Owa Odighizuwától kezdve Jonathan Bullardon át Taco Charltonig, és még lehetne sorolni. (Azt mondanom sem kell, hogy ezeket a játékosokat kivétel nélkül korai körre taksálta a draft média és a közvélemény, de a GM-ek se minden esetben fogták vissza magukat.) Miért? Előbbi skill setnek - tehát ha valaki jó run-stuffer end - akkor sincs különösebben jelentős értéke a modern NFL-ben, ha az illető ezt bőven átlagon felüli szinten műveli. Utóbbinak pedig értéke ugyan van, de egy 275-285 fontos védőfalembert nem lehet bármilyen helyzetben a fal belsejébe rakni, csak a legegyértelműbb passz szituációkban, ami megint csak limitálja a használhatóságukat és ezáltal a hozzáadott értéküket.

Dobjon le 10-15 fontot? Ilyen mutatókról indulva annyit az sem segítene az atletikusságán, hogy valódi EDGE-ként lehessen bevetni, viszont base endként is hátrányosan érintené, és interior rusherként is az említett szélsőség felé sodorná.

Szedjen fel 10-15 fontot? Kapnánk egy klasszikus, sémához kötött 5-tech-et, és fizikálisan ugyan kompetensebb lenne belül, de jönnének a kérdések, hogy a még tovább redukált atletikussággal mennyi haszna lenne pass rusherként.

Egyik verzió sem olyan, amire azt mondom, "ez igen, gondolkodás nélkül első kör!" Sőt...
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
1/11 Pittsburgh Steelers (NYJ via ARI) - Jedrick Wills, OT (Alabama)
Pamphile és Nsekhe nem megoldás.
Tökéletesen látod! Akkor legyen az, hogy Dillard a LT és Feiler a RT! Meg tudom oldani és a két említett úr, csak cserék lesznek. De várj! Ők is a keretben! 😂
Ettől függetlenül jó játékos persze, talán viszem is 😉
Klaci79
Ja ezt mondjuk benéztem, Dillardot pl észre se vettem a rosteren 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Köszi Lofli!
Nálam jó a meglátás. A kezdőm leggyengébb pontja Hart.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
1/11 Pittsburgh Steelers (NYJ via ARI) - Jedrick Wills, OT (Alabama)
Pamphile és Nsekhe nem megoldás.
Tökéletesen látod! Akkor legyen az, hogy Dillard a LT és Feiler a RT! Meg tudom oldani és a két említett úr, csak cserék lesznek. De várj! Ők is a keretben! 😂
Ettől függetlenül jó játékos persze, talán viszem is 😉
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
1/24 Buffalo Bills (CLE) - Xavier McKinney, S (Alabama)
A class legjobb safety-je jöhet Reid helyére.

Mármint Reid mellé? 😀
tenorx
ja, asszem azt akartam 😀
Löfli
Nem értettem már mit akarsz lecserélni a liga egyik legjobb fiatal safetyjén 😀
Mindenesetre nem lett rossz mock, de mint ahogy eddig is BPA-zni fogok.
Vannak gyengébb/erősebb részek a rosteremen, de nem fogok nagy talentet ott hagyni 😊
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
1/24 Buffalo Bills (CLE) - Xavier McKinney, S (Alabama)
A class legjobb safety-je jöhet Reid helyére.

Mármint Reid mellé? 😀
tenorx
ja, asszem azt akartam 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
1/24 Buffalo Bills (CLE) - Xavier McKinney, S (Alabama)
A class legjobb safety-je jöhet Reid helyére.

Mármint Reid mellé? 😀
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 738 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hozzám LB-t draftolni alapvető. Azt sajnálva láttam hogy ebben a mockban kiment előttem a 3 nagy WR, ha pont az lenne bent akit szeretnék lehet megfontolnám 😀
De most indul nekem hogy melyik LB/CB tetszik meg igazán és az igazi scouting a Bearsben 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
érdekes ez a Tennessee Öregfiúk támadósor, bár egy utolsó nagy év még lehet bennük

esküszöm izgalmasnak tűnik a szezon már ennyi DC alapján is 😀
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
Alapvetően nem rossz amiket hozzám írtál. Bár azért Fred Warnert túlfizetettnek nem lehet mondani. Illetve hogyhogy Reagor és nem Mims pl? Amúgy van egy hihetetlen Tajae Sharpe is a keretemben 😂😂
Paul43
Reagort egy fokkal előrébb raktam, igazából az első vázlatban még Mims volt beírva hozzád, de meggondoltam magam 😀


na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
1. Így lett volna az igazi "The Denver Post Mock Draft 2020 by Ryan O'Halloran" - ha már ott írkál az egyik legjobb NFL beat writer. 😊

2. Ha már EDGE rushert akarsz nekem, akkor A.J. Epenesa jöhetett volna inkább. De látom, nálad ő be se került az 1. körbe. WTF?

Amúgy köszi szépen az elkészítését!
iktriad
mondanám, hogy Epenesa is hasonló mint Reagor/Mims, de ő tényleg a combine miatt esett ki nálam az 1. körből, bár simán benne van, hogy IRL meg itt is elviszi valaki.

Derrick Brownnal vagyok még így, szopkodják össze-vissza, de én nem tudtam top10-be rakni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
Pugh nem nálam játszik. 😀
adam8
Iupatira gondoltam, de ő se jobb 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
Pugh nem nálam játszik. 😀

több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
1. Így lett volna az igazi "The Denver Post Mock Draft 2020 by Ryan O'Halloran" - ha már ott írkál az egyik legjobb NFL beat writer. 😊

2. Ha már EDGE rushert akarsz nekem, akkor A.J. Epenesa jöhetett volna inkább. De látom, nálad ő be se került az 1. körbe. WTF?

Amúgy köszi szépen az elkészítését!
iktriad
Epenesa nagyon elrontotta a Combine-t, lehet amiatt csúszott ki. Érdekes, hogy több oldal is lerakta 2. kör elejére.
Paul43
De pl. Empty IRL combine utáni mockjában most is ő a 2. EGGE rusher, akit elvisznek. Ha GM lennék, és Young már (jó rég) nincs bent és mondjun nagyon kéne edge rusher, nálam ő lenne a B. opció.
iktriad
Egyetértek veled, hogy a pályán viszont nagyon jól mutat a srác és egy nem túl acélos combine miatt nem kellene annyira letolni, de lehet más ezt másképp látja.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 158 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
1. Így lett volna az igazi "The Denver Post Mock Draft 2020 by Ryan O'Halloran" - ha már ott írkál az egyik legjobb NFL beat writer. 😊

2. Ha már EDGE rushert akarsz nekem, akkor A.J. Epenesa jöhetett volna inkább. De látom, nálad ő be se került az 1. körbe. WTF?

Amúgy köszi szépen az elkészítését!
iktriad
Epenesa nagyon elrontotta a Combine-t, lehet amiatt csúszott ki. Érdekes, hogy több oldal is lerakta 2. kör elejére.
Paul43
De pl. Empty IRL combine utáni mockjában most is ő a 2. EGGE rusher, akit elvisznek. Ha GM lennék, és Young már (jó rég) nincs bent és mondjun nagyon kéne edge rusher, nálam ő lenne a B. opció.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
Alapvetően nem rossz amiket hozzám írtál. Bár azért Fred Warnert túlfizetettnek nem lehet mondani. Illetve hogyhogy Reagor és nem Mims pl? Amúgy van egy hihetetlen Tajae Sharpe is a keretemben 😂😂
több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
1. Így lett volna az igazi "The Denver Post Mock Draft 2020 by Ryan O'Halloran" - ha már ott írkál az egyik legjobb NFL beat writer. 😊

2. Ha már EDGE rushert akarsz nekem, akkor A.J. Epenesa jöhetett volna inkább. De látom, nálad ő be se került az 1. körbe. WTF?

Amúgy köszi szépen az elkészítését!
iktriad
Epenesa nagyon elrontotta a Combine-t, lehet amiatt csúszott ki. Érdekes, hogy több oldal is lerakta 2. kör elejére.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 158 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊
Löfli
1. Így lett volna az igazi "The Denver Post Mock Draft 2020 by Ryan O'Halloran" - ha már ott írkál az egyik legjobb NFL beat writer. 😊

2. Ha már EDGE rushert akarsz nekem, akkor A.J. Epenesa jöhetett volna inkább. De látom, nálad ő be se került az 1. körbe. WTF?

Amúgy köszi szépen az elkészítését!

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na jöhet a savazás, ilyet úgyse nagyon írtam még 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 158 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az a Lavonte MLB az kemény 😊
somoskovig
javítva. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Az a Lavonte MLB az kemény 😊

több mint 4 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Kár hogy még itt is jó a Pats 😕 😀
Heisman Trophy
😉
vassadi
Nana, a sötét nagyurat nem szabad leírni 😁 Majd ha csak 10-6-ot csinál a csapat akkor jogos.