GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Elhiszem a számokat, csak megjegyzem nem volt egyszerű megtalálni ezeket az ötödik éves opciós számokat (vagy én vagyok nagyon vak.. ez is benne van így nap vége fele), de

- az Ötödik éves opció és Hivatalos közlemények topicban csak a 21-es számok voltak (a HK topicban, a január 3-i hszben, a link nekem 21-es Excelt nyit meg... )

- a GM szabálykönyvben az első helyen a 21-es számok vannak, aztán a második helyen van a 22.... ha direkt ez a terv, okés.
Igor
A Hivatalos közleményeknél a postba oda van írva, hogy "opciós év fizetései 2022-ben".

A szabálykönyvben a drafton belül az ötödik éves opciónál szintén oda van írva, hogy "az opciós év posztonkénti fizetései 2022-ben (első a top 10-es, második a 11. és 32. hely között kiválasztott játékosok bére)".

Nem tudom hogyan lehetne ennél egyértelműbben feltüntetni.
vassadi
Egyértelműen kell a szabálykönyvbe egy "Igornak Lamar Jackson esetén ennyi az opciós év" pont. 😀

több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Elhiszem a számokat, csak megjegyzem nem volt egyszerű megtalálni ezeket az ötödik éves opciós számokat (vagy én vagyok nagyon vak.. ez is benne van így nap vége fele), de

- az Ötödik éves opció és Hivatalos közlemények topicban csak a 21-es számok voltak (a HK topicban, a január 3-i hszben, a link nekem 21-es Excelt nyit meg... )

- a GM szabálykönyvben az első helyen a 21-es számok vannak, aztán a második helyen van a 22.... ha direkt ez a terv, okés.
Igor
A Hivatalos közleményeknél a postba oda van írva, hogy "opciós év fizetései 2022-ben".

A szabálykönyvben a drafton belül az ötödik éves opciónál szintén oda van írva, hogy "az opciós év posztonkénti fizetései 2022-ben (első a top 10-es, második a 11. és 32. hely között kiválasztott játékosok bére)".

Nem tudom hogyan lehetne ennél egyértelműbben feltüntetni.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elhiszem a számokat, csak megjegyzem nem volt egyszerű megtalálni ezeket az ötödik éves opciós számokat (vagy én vagyok nagyon vak.. ez is benne van így nap vége fele), de

- az Ötödik éves opció és Hivatalos közlemények topicban csak a 21-es számok voltak (a HK topicban, a január 3-i hszben, a link nekem 21-es Excelt nyit meg... )

- a GM szabálykönyvben az első helyen a 21-es számok vannak, aztán a második helyen van a 22.... ha direkt ez a terv, okés.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
Én is eljutottam a KeKi-ig:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál 2021 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lions GM-ről tudunk valamit? Csvesz utoljára 8 hónapja tett bármilyen kommentet az oldalon, amikor a tavalyi dc-jét állította írta be.
alatriste
Nekem azt mondta játszani fog, de máris rakerdezek
Spigo
Rá akartam írni hogy mi a helyzet, de közben látom hogy már vagy 2-3 hete megetettem, akkor azt írta hogy játszik nekem is. Reméljük továbbra is így gondolja 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Lions GM-ről tudunk valamit? Csvesz utoljára 8 hónapja tett bármilyen kommentet az oldalon, amikor a tavalyi dc-jét állította írta be.
alatriste
Nekem azt mondta játszani fog, de máris rakerdezek
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lions GM-ről tudunk valamit? Csvesz utoljára 8 hónapja tett bármilyen kommentet az oldalon, amikor a tavalyi dc-jét állította írta be.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Az érintetteket szeretném emlékeztetni, hogy szerda este van a szerződéshosszabbítási listák küldésének határideje. Eddig csak kilenc GM adta le a névsort. Nem sürgetésből, elvégre van még rá majdnem három nap, csak ilyenkorra azért már több be szokott futni, és volt ugyebár olyan év, amikor tömeges elmaradások voltak.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megérkezett a Bills KeKi is
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Friss Ke-Kí, QB, RB, RT needeseknek ajánlom első sorban figyelmébe, meg azoknak akik jó játékosokat akarnak adni nekem. 8)

több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Visszavonulós szabály kérdés:

Clayton Geathers, aki tavaly még edzőtáborban sem volt, és nem hallani, hogy optout lett volna, vagy bárki érdeklődne felőle, visszavonultnak számít?
Rajna
Nem számít annak, amíg be nem jelentik, hogy visszavonult.

Picit most belekavarodtam. A Cap rolloverre került idén bármi korlátozás? Vagy 2021-ről 2022-re át lehet vinni amennyi csak van?
alatriste
Nem történt módosítás, a következő szezonra a teljes megmaradt cap space átvitelre kerül.

Másik kérdés, ha jól emlékszem hosszabbításkor nincs lehetőség a jelenlegi szerződés kitolására. Tehát nem tudok úgy hosszabbítani egy játékossal, hogy idén még a jelenlegi szerződése legyen érvényben, majd a megkötetett, új 2022-től kezdődjön ugye?
alatriste
Így van.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mit hozott a homokos szél? Hát a frissített sivatagi keki-t!
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal-2021/2222662


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Friss Jets keki
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál 2021 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Másik kérdés, ha jól emlékszem hosszabbításkor nincs lehetőség a jelenlegi szerződés kitolására. Tehát nem tudok úgy hosszabbítani egy játékossal, hogy idén még a jelenlegi szerződése legyen érvényben, majd a megkötetett, új 2022-től kezdődjön ugye?
(Ha ez így van ezen nem szeretnénk változtatni? Sok irl példa van rá, hogy játékokkal a szerződés lejárt előtt már 1 évvel újraszerződnek, de az új contractus csak a jelenlegi lejárta után lép érvénybe.)


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Picit most belekavarodtam. A Cap rolloverre került idén bármi korlátozás? Vagy 2021-ről 2022-re át lehet vinni amennyi csak van?


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Visszavonulós szabály kérdés:

Clayton Geathers, aki tavaly még edzőtáborban sem volt, és nem hallani, hogy optout lett volna, vagy bárki érdeklődne felőle, visszavonultnak számít?
Rajna
Amíg ő be nem jelenti, addig nem... elvileg. Attól, hogy a kutyának se kell, még nem vonult vissza.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Visszavonulós szabály kérdés:

Clayton Geathers, aki tavaly még edzőtáborban sem volt, és nem hallani, hogy optout lett volna, vagy bárki érdeklődne felőle, visszavonultnak számít?

több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Nálam is friss a keki😊

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál 2021 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Friss a KEKI:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál 2021 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A 30 éves Thielen két 1000 yard alatti szezonnal is első kör? Tudnék rosszul választani 1/29-re csak meglepett. 😀

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vassadi, volt egy visszavonult cutoltam, akinél igénybe vettem az új korkedvezményt. Remélem úgy jártam el, ahogy kellett és stimmelnek a salary cap bünti számok. Majd ellenőrizd légy szíves!
iktriad
Nem jött be neki a "csináljunk a 300+ fontos DT-ből EDGE-t" projekt, és inkább visszavonult? 😛

Amúgy nem számoltál jól, mert a másfélszeres és kétszeres szorzók ilyen eseteknél eleve eltűnnek, illetve mivel az életkori határt 2024-ben érte volna el, és 2020-ban vonult vissza, ezért 40% engedmény jár.
vassadi
Rendellenességet találtak a szívében tavaly augusztusban és emiatt azonnal visszavonult.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rmhkl1jlef4j4wq9jfbg
Jaguars DL Rodney Gunter announces retirement because of heart condition
Jaguars defensive lineman Rodney Gunter is retiring from football. The 28-year-old veteran made the announcement Sunday after revealing he has a serious heart condition.

Ok, újraszámoltam a büntit.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Vassadi, volt egy visszavonult cutoltam, akinél igénybe vettem az új korkedvezményt. Remélem úgy jártam el, ahogy kellett és stimmelnek a salary cap bünti számok. Majd ellenőrizd légy szíves!
iktriad
Nem jött be neki a "csináljunk a 300+ fontos DT-ből EDGE-t" projekt, és inkább visszavonult? 😛

Amúgy nem számoltál jól, mert a másfélszeres és kétszeres szorzók ilyen eseteknél eleve eltűnnek, illetve mivel az életkori határt 2024-ben érte volna el, és 2020-ban vonult vissza, ezért 40% engedmény jár.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vassadi, volt egy visszavonult cutoltam, akinél igénybe vettem az új korkedvezményt. Remélem úgy jártam el, ahogy kellett és stimmelnek a salary cap bünti számok. Majd ellenőrizd légy szíves!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
hu de olcsó volt Hurts, ennyiért még Rosen sem mehetne :o
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Happy New Year! 😊