GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Ádi, ilyen lehúzós feltradek mellett én inkább hallgatnék... 😀
somoskovig
Én ha lehet inkább azt a verziót választanám, hogy az én trade-jeimet (vagy bármilyen más roster move-omat) is bárki nyugodtan véleményezheti hangosan. 😛
vassadi
Jó, akkor boooooooo 😀
somoskovig
Erről van szó. 😀
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Ez azért kemény feltrade 😀
Ha a sim kihozza a cowboyst top5 draft helyre, texanst meg PO csapat lesz, akkor egy ekkora feltradeért(kb2-3db 1.körnek kéne lenni) jár 3 gyenge csereember és 4.körös pick?!
braxa88
Vagy: Cowboys-Texans Super Bowl lesz, IRL Vannett clear-cut no. 1 tight end lesz a Seahawksnál, Waltonból minden eddiginél többet kihoz a contract year és oszlopos tagja lesz a Steelers DL-rotációjának, Burris harmadik NFL-szezonjára kellő rutint felszedve stabil második/harmadik számú CB lesz a Jetsnél, így pedig egy majdhogynem már 4. körös pickért megy ez a "3 gyenge csereember" és egy messze nem értéktelen 6. körös pick.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Ádi, ilyen lehúzós feltradek mellett én inkább hallgatnék... 😀
somoskovig
Én ha lehet inkább azt a verziót választanám, hogy az én trade-jeimet (vagy bármilyen más roster move-omat) is bárki nyugodtan véleményezheti hangosan. 😛
vassadi
Jó, akkor boooooooo 😀

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez azért kemény feltrade 😀
Ha a sim kihozza a cowboyst top5 draft helyre, texanst meg PO csapat lesz, akkor egy ekkora feltradeért(kb2-3db 1.körnek kéne lenni) jár 3 gyenge csereember és 4.körös pick?!

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Ádi, ilyen lehúzós feltradek mellett én inkább hallgatnék... 😀
somoskovig
Én ha lehet inkább azt a verziót választanám, hogy az én trade-jeimet (vagy bármilyen más roster move-omat) is bárki nyugodtan véleményezheti hangosan. 😛
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ádi, ilyen lehúzós feltradek mellett én inkább hallgatnék... 😀
somoskovig
+1, ha még somos is csettint rá, akkor igazi mestermunka 😛

Elmegyek ebédelni fél órára, és összedől a játék 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Ádi, ilyen lehúzós feltradek mellett én inkább hallgatnék... 😀

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Kemény 3 sackhez kondíciót kötni? 😊
vassadi
😀
Farky
Az SB-győzelmek kulcsát, a hatodik körös draftpicket hiba alábecsülni. 😀
dankodavid
Nem a 6. körrel van a baj; annak, aki 12 darab 5-7. körös cetlit halmozott fel az idei drafton, nem kell bizonygatni a late-round pickek értékességét. 😊 Olyan szempontból nem értem, jobban mondva nem tartom túl okos húzásnak a dolgot, hogy 3 sack kb. bármilyen antitalentumnak összejöhet még az NFL-ben is. Barrett persze nem az, bizonyított ő már, de tegyük fel, hogy várakozáson alul teljesít, viszont összehoz egy coverage sacket, egyet blokkolatlanul, meg egy clean-up sacket. Nem nyújtott olyan teljesítményt, amiért hoztad, viszont a 3 sack meglett neki, így picked sincs. 5-6 sack az legalább, amire azt lehet mondani, hogy nagy valószínűséggel ahhoz már önerőből is kellően hozzátett a játékos, még egy ilyen relatíve alacsony snapszámú rotációs edge rusher esetében is, mint Barrett - ha már feltétlenül sackekhez akarunk kondíciót kötni.
vassadi
Ha tudtam volna, hogy ezzel ilyen terjedelmű diskurzust generálok.. Meh. Nyilván a sackszámok irgalmatlanul rossz indikátorai a valós teljesítménynek, ugyanakkor egyrészt 5.5-öt a legjobb évében ért el, másrészt nem jutottam hozzá rossz áron, nem akartam ilyeneken szőrözni, valamint ez sokkal inkább annak szólt, akkor ne kerüljön pickbe, amennyiben megsérül szezon elején VAGY tényleg borzasztó éve van.
dankodavid
Miért, nem pont arra való ez a topik? 😀 Nekem sem állt szándékomban nagy ügyet csinálni belőle, csak az ügyeletes trade-kritizáló Igor helyett (vagy csak őt megelőzve? 😛 ) most én szóltam meg kicsit egy cserét. 😊
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 167
Kemény 3 sackhez kondíciót kötni? 😊
vassadi
😀
Farky
Az SB-győzelmek kulcsát, a hatodik körös draftpicket hiba alábecsülni. 😀
dankodavid
Nem a 6. körrel van a baj; annak, aki 12 darab 5-7. körös cetlit halmozott fel az idei drafton, nem kell bizonygatni a late-round pickek értékességét. 😊 Olyan szempontból nem értem, jobban mondva nem tartom túl okos húzásnak a dolgot, hogy 3 sack kb. bármilyen antitalentumnak összejöhet még az NFL-ben is. Barrett persze nem az, bizonyított ő már, de tegyük fel, hogy várakozáson alul teljesít, viszont összehoz egy coverage sacket, egyet blokkolatlanul, meg egy clean-up sacket. Nem nyújtott olyan teljesítményt, amiért hoztad, viszont a 3 sack meglett neki, így picked sincs. 5-6 sack az legalább, amire azt lehet mondani, hogy nagy valószínűséggel ahhoz már önerőből is kellően hozzátett a játékos, még egy ilyen relatíve alacsony snapszámú rotációs edge rusher esetében is, mint Barrett - ha már feltétlenül sackekhez akarunk kondíciót kötni.
vassadi
Ha tudtam volna, hogy ezzel ilyen terjedelmű diskurzust generálok.. Meh. Nyilván a sackszámok irgalmatlanul rossz indikátorai a valós teljesítménynek, ugyanakkor egyrészt 5.5-öt a legjobb évében ért el, másrészt nem jutottam hozzá rossz áron, nem akartam ilyeneken szőrözni, valamint ez sokkal inkább annak szólt, akkor ne kerüljön pickbe, amennyiben megsérül szezon elején VAGY tényleg borzasztó éve van.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Kemény 3 sackhez kondíciót kötni? 😊
vassadi
😀
Farky
Az SB-győzelmek kulcsát, a hatodik körös draftpicket hiba alábecsülni. 😀
dankodavid
Nem a 6. körrel van a baj; annak, aki 12 darab 5-7. körös cetlit halmozott fel az idei drafton, nem kell bizonygatni a late-round pickek értékességét. 😊 Olyan szempontból nem értem, jobban mondva nem tartom túl okos húzásnak a dolgot, hogy 3 sack kb. bármilyen antitalentumnak összejöhet még az NFL-ben is. Barrett persze nem az, bizonyított ő már, de tegyük fel, hogy várakozáson alul teljesít, viszont összehoz egy coverage sacket, egyet blokkolatlanul, meg egy clean-up sacket. Nem nyújtott olyan teljesítményt, amiért hoztad, viszont a 3 sack meglett neki, így picked sincs. 5-6 sack az legalább, amire azt lehet mondani, hogy nagy valószínűséggel ahhoz már önerőből is kellően hozzátett a játékos, még egy ilyen relatíve alacsony snapszámú rotációs edge rusher esetében is, mint Barrett - ha már feltétlenül sackekhez akarunk kondíciót kötni.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 167
Kemény 3 sackhez kondíciót kötni? 😊
vassadi
😀
Farky
Az SB-győzelmek kulcsát, a hatodik körös draftpicket hiba alábecsülni. 😀

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Kemény 3 sackhez kondíciót kötni? 😊
vassadi
😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Kemény 3 sackhez kondíciót kötni? 😊
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Olyan depth chartot adjatok le, ahol minden játékos csak egyszer szerepel, és az 53-as roster és a PS el van különítve. Most az 53+10 fős kereten van a hangsúly, a Maddenes DC, stb. ráér később.

@Döme Nálad például Damien Wilson két LB posztra is be van írva, viszont a posztminimum nincs meg a linebackereknél.

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Frissült a Dallasi KeKi => ITT

Szerkesztette: Farky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Igen és még elég sok 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Bocsi, ha volt már de maradt még bent UDFA-n valaki akit IRL draftoltak?

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Ha valakinek kell egy két évig még vetmint kereső korrekt második számú tight end, akiből talán több is lehet (a Seahawksnál csak blokkoló TE-k jelentik számára a konkurenciát), akkor Nick Vannett olcsón vihető, akár 6-odikból 5. körbe mozgás vagy valami hasonló ellenében is.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
PS-be csak a 2. UDFA kör után lehet pakolni játékosokat vagy már most el lehet kezdeni?
Spigo
Már most is lehet, csak ne felejtsd el majd frissíteni.

Én a roster fájlban majd csak a kerethirdetési határidő után írom át, hogy ki került PS-be, mert ki tudja addig ki hogyan variál, szóval addig magatoknak kell előre számolnotok, hogy csak a rosterre kerülők top 51-es fizetésével hogyan alakul a cap.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
régebben amúgy nem úgy volt, hogy a felhasznált licit kredit, amivel nem nyertél, az elveszett? mondjuk nekem akkor 28 kredit helyett 2 kreditem lenne a 2. körre 😀
Löfli
Szerintem ilyen soha nem volt, és már a bevezetése óta úgy működik ez az UDFA-rendszer, ahogy most.
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
PS-be csak a 2. UDFA kör után lehet pakolni játékosokat vagy már most el lehet kezdeni?
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
De akkor ilyet nem lehet csinálni hogy 2 évig csak a játékjoga van nálam, de nem kell fizetni...
Heisman Trophy
Hát ha elolvastad (volna) a szabálykönyvet, ez nem lehetne kérdés... 😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Brett Tóth-ot draftoltam, de ha most elmegy katonáskodni miért kéne fizetnem neki ? Mit lehetne csinálni ?
Heisman Trophy
Semmit. Már hónapokkal a draft előtt köztudott volt (elvégre ő maga nyilatkozta le), hogy két évig neki nincs NFL, mert le fogja tölteni a katonai szolgálatát. Nem meglepő módon IRL nem is draftolta senki, és UDFA-ként sem írt alá sehova. Te is annak tudatában hozhattad meg a döntést, hogy draftolod, hogy két évig nem várhatsz tőle semmit, és rövidtávon utána sem nagyon, mivel ordas nagy project játékos, az Army rendszeréből érkezve a pass protection fogalmáról kis túlzással csak hírből hallott (de legalább egy jó sztori az övé, meg magyar neve van, ugye...). Szóval ezek után azt is neked kell eldöntened, hogy a továbbiakban mihez kezdesz vele: rosteren/PS-ben tartod, esetleg megpróbálod elcserélni, vagy waiveled.
vassadi
(Talán) Villanueva miatt szerettem volna. De akkor ilyet nem lehet csinálni hogy 2 évig csak a játékjoga van nálam, de nem kell fizetni...
Heisman Trophy
Rakd le PS-be, akkor nem számít bele a fizetése a top 51-be semmiképpen (bár idén ugye az újonc vet.min amúgy is kiesik). Így csak egy PS helyet foglal.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Tőlem aztán PS nélkül is zárhat valaki keretet, következménye csak olyan szempontból lesz, hogy igazából saját magával szúr ki az, aki nem használja ki a 10 fő adta lehetőséget. Egyrészt amiatt, amit gabo is mond, simán előfordulhat, hogy használható embert találnál, aki igazából nem kerül semmibe, másrészt azért, mert így PS-ből claimelésre se lenne módod (aki nem veszi a fáradságot, hogy összedobjon egy normális PS-t, az másokéból se lopkodjon), ahol szintén lehetőséged adódna upgradelni a rostert.
vassadi
PS lopkodás teljesen érthető.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Mibe kerül még igazolni 4 embert, aki IRL TC-ben van és nálunk nincs senkinél? Még a végén rostert fog és lesz jövőre egy használható embered.
gabokocka
Szerintem Beki pont ezt akarja elkerülni 😂
Klaci79
Am sincs hasznos ember a Jets rosterén. 😕