GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Mibe kerül még igazolni 4 embert, aki IRL TC-ben van és nálunk nincs senkinél? Még a végén rostert fog és lesz jövőre egy használható embered.
gabokocka
Lusta köcsög vagyok, ez a fő gond, de hasonló szándékom volt, csak jobb volt tudni ha esetleg mégsem érnék el odáig. 😊
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Brett Tóth-ot draftoltam, de ha most elmegy katonáskodni miért kéne fizetnem neki ? Mit lehetne csinálni ?
Heisman Trophy
Semmit. Már hónapokkal a draft előtt köztudott volt (elvégre ő maga nyilatkozta le), hogy két évig neki nincs NFL, mert le fogja tölteni a katonai szolgálatát. Nem meglepő módon IRL nem is draftolta senki, és UDFA-ként sem írt alá sehova. Te is annak tudatában hozhattad meg a döntést, hogy draftolod, hogy két évig nem várhatsz tőle semmit, és rövidtávon utána sem nagyon, mivel ordas nagy project játékos, az Army rendszeréből érkezve a pass protection fogalmáról kis túlzással csak hírből hallott (de legalább egy jó sztori az övé, meg magyar neve van, ugye...). Szóval ezek után azt is neked kell eldöntened, hogy a továbbiakban mihez kezdesz vele: rosteren/PS-ben tartod, esetleg megpróbálod elcserélni, vagy waiveled.
vassadi
(Talán) Villanueva miatt szerettem volna. De akkor ilyet nem lehet csinálni hogy 2 évig csak a játékjoga van nálam, de nem kell fizetni...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Tőlem aztán PS nélkül is zárhat valaki keretet, következménye csak olyan szempontból lesz, hogy igazából saját magával szúr ki az, aki nem használja ki a 10 fő adta lehetőséget. Egyrészt amiatt, amit gabo is mond, simán előfordulhat, hogy használható embert találnál, aki igazából nem kerül semmibe, másrészt azért, mert így PS-ből claimelésre se lenne módod (aki nem veszi a fáradságot, hogy összedobjon egy normális PS-t, az másokéból se lopkodjon), ahol szintén lehetőséged adódna upgradelni a rostert.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
régebben amúgy nem úgy volt, hogy a felhasznált licit kredit, amivel nem nyertél, az elveszett? mondjuk nekem akkor 28 kredit helyett 2 kreditem lenne a 2. körre 😀
Löfli
Szerintem tavaly már biztos átvittük 2. körre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Mibe kerül még igazolni 4 embert, aki IRL TC-ben van és nálunk nincs senkinél? Még a végén rostert fog és lesz jövőre egy használható embered.
gabokocka
Szerintem Beki pont ezt akarja elkerülni 😂
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Mibe kerül még igazolni 4 embert, aki IRL TC-ben van és nálunk nincs senkinél? Még a végén rostert fog és lesz jövőre egy használható embered.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
régebben amúgy nem úgy volt, hogy a felhasznált licit kredit, amivel nem nyertél, az elveszett? mondjuk nekem akkor 28 kredit helyett 2 kreditem lenne a 2. körre 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Ha a héten lesz időm összesítem az FA tevékenységet a komp pickes topikba, aztán Igor kiszámolhatja jövőre hogy alakulnak a komp picke, hogy ezzel se csússzunk jövőre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Brett Tóth-ot draftoltam, de ha most elmegy katonáskodni miért kéne fizetnem neki ? Mit lehetne csinálni ?
Heisman Trophy
Semmit. Már hónapokkal a draft előtt köztudott volt (elvégre ő maga nyilatkozta le), hogy két évig neki nincs NFL, mert le fogja tölteni a katonai szolgálatát. Nem meglepő módon IRL nem is draftolta senki, és UDFA-ként sem írt alá sehova. Te is annak tudatában hozhattad meg a döntést, hogy draftolod, hogy két évig nem várhatsz tőle semmit, és rövidtávon utána sem nagyon, mivel ordas nagy project játékos, az Army rendszeréből érkezve a pass protection fogalmáról kis túlzással csak hírből hallott (de legalább egy jó sztori az övé, meg magyar neve van, ugye...). Szóval ezek után azt is neked kell eldöntened, hogy a továbbiakban mihez kezdesz vele: rosteren/PS-ben tartod, esetleg megpróbálod elcserélni, vagy waiveled.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Brett Tóth-ot draftoltam, de ha most elmegy katonáskodni miért kéne fizetnem neki ? Mit lehetne csinálni ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Blake Countess és Javorius Allen, mindketten vetminnel, ha valakinek még aktuális vihetők 2020-as 6. körért.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Jelen állás szerint egyetlen holtverseny van az UDFA-knál, az viszont köztem és egy másik csapat között áll fenn, úgyhogy a hagyományos random.org helyett más módszert fogunk alkalmazni annak eldöntésére, hogy kihez kerüljön a játékos. Valaki, akárki, aki olvassa ez a postot, legyen kedves megtippelni, hogy a másik versenyben lévő csapat névsorban a Houston előtt vagy mögött van-e. Ha eltalálja, akkor a másik csapaté a játékos, ha nem, akkor az enyém. Köszi.
vassadi
Legyen mögött.
Beki
Nem nyert, úgyhogy Houstonba jön, hacsak a hátralévő 20 percben valaki nem előz. 😊 Köszi a segítséget.
vassadi
Pedig nem is 50/50 volt sőt... nagyon ravasz trükk volt 😛
Igor
Nem annak szántam. Mégiscsak jobb volt, mintha a saját csapatomat dobnám be random.org-ra, jobb megoldás pedig nem jutott eszembe, amivel gyorsan le lehetett zavarni, hogy mihamarabb lehessen eredményt hirdetni. Egyébként már a drafton is hoztam két slot-only CB-t, akik ráadásul elég jó helyzetbe csöppentek IRL, úgyhogy sanszosan mehetsz majd waiveren Davisért, ha annyira kell. 😛
vassadi
ott volt a "😛" 😛

Túl fogom élni 😊 így is elég jól jöttem ki, elég sok embert behúztam akit akartam, ATL-val meg PIT-tel ki is csesztem ráadásul (igaz velem meg a GB)
Igor
Hű PIT-el nagyon kicsesztél, azóta is alig térek magamhoz...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jelen állás szerint egyetlen holtverseny van az UDFA-knál, az viszont köztem és egy másik csapat között áll fenn, úgyhogy a hagyományos random.org helyett más módszert fogunk alkalmazni annak eldöntésére, hogy kihez kerüljön a játékos. Valaki, akárki, aki olvassa ez a postot, legyen kedves megtippelni, hogy a másik versenyben lévő csapat névsorban a Houston előtt vagy mögött van-e. Ha eltalálja, akkor a másik csapaté a játékos, ha nem, akkor az enyém. Köszi.
vassadi
Legyen mögött.
Beki
Nem nyert, úgyhogy Houstonba jön, hacsak a hátralévő 20 percben valaki nem előz. 😊 Köszi a segítséget.
vassadi
Pedig nem is 50/50 volt sőt... nagyon ravasz trükk volt 😛
Igor
Nem annak szántam. Mégiscsak jobb volt, mintha a saját csapatomat dobnám be random.org-ra, jobb megoldás pedig nem jutott eszembe, amivel gyorsan le lehetett zavarni, hogy mihamarabb lehessen eredményt hirdetni. Egyébként már a drafton is hoztam két slot-only CB-t, akik ráadásul elég jó helyzetbe csöppentek IRL, úgyhogy sanszosan mehetsz majd waiveren Davisért, ha annyira kell. 😛
vassadi
ott volt a "😛" 😛

Túl fogom élni 😊 így is elég jól jöttem ki, elég sok embert behúztam akit akartam, ATL-val meg PIT-tel ki is csesztem ráadásul (igaz velem meg a GB)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Jelen állás szerint egyetlen holtverseny van az UDFA-knál, az viszont köztem és egy másik csapat között áll fenn, úgyhogy a hagyományos random.org helyett más módszert fogunk alkalmazni annak eldöntésére, hogy kihez kerüljön a játékos. Valaki, akárki, aki olvassa ez a postot, legyen kedves megtippelni, hogy a másik versenyben lévő csapat névsorban a Houston előtt vagy mögött van-e. Ha eltalálja, akkor a másik csapaté a játékos, ha nem, akkor az enyém. Köszi.
vassadi
Legyen mögött.
Beki
Nem nyert, úgyhogy Houstonba jön, hacsak a hátralévő 20 percben valaki nem előz. 😊 Köszi a segítséget.
vassadi
Pedig nem is 50/50 volt sőt... nagyon ravasz trükk volt 😛
Igor
Nem annak szántam. Mégiscsak jobb volt, mintha a saját csapatomat dobnám be random.org-ra, jobb megoldás pedig nem jutott eszembe, amivel gyorsan le lehetett zavarni, hogy mihamarabb lehessen eredményt hirdetni. Egyébként már a drafton is hoztam két slot-only CB-t, akik ráadásul elég jó helyzetbe csöppentek IRL, úgyhogy sanszosan mehetsz majd waiveren Davisért, ha annyira kell. 😛
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tudtam, hogy valamit elfelejtek.. 😀
Kurva albérlet keresés.
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Jelen állás szerint egyetlen holtverseny van az UDFA-knál, az viszont köztem és egy másik csapat között áll fenn, úgyhogy a hagyományos random.org helyett más módszert fogunk alkalmazni annak eldöntésére, hogy kihez kerüljön a játékos. Valaki, akárki, aki olvassa ez a postot, legyen kedves megtippelni, hogy a másik versenyben lévő csapat névsorban a Houston előtt vagy mögött van-e. Ha eltalálja, akkor a másik csapaté a játékos, ha nem, akkor az enyém. Köszi.
vassadi
Előtted 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jelen állás szerint egyetlen holtverseny van az UDFA-knál, az viszont köztem és egy másik csapat között áll fenn, úgyhogy a hagyományos random.org helyett más módszert fogunk alkalmazni annak eldöntésére, hogy kihez kerüljön a játékos. Valaki, akárki, aki olvassa ez a postot, legyen kedves megtippelni, hogy a másik versenyben lévő csapat névsorban a Houston előtt vagy mögött van-e. Ha eltalálja, akkor a másik csapaté a játékos, ha nem, akkor az enyém. Köszi.
vassadi
Legyen mögött.
Beki
Nem nyert, úgyhogy Houstonba jön, hacsak a hátralévő 20 percben valaki nem előz. 😊 Köszi a segítséget.
vassadi
Pedig nem is 50/50 volt sőt... nagyon ravasz trükk volt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Jelen állás szerint egyetlen holtverseny van az UDFA-knál, az viszont köztem és egy másik csapat között áll fenn, úgyhogy a hagyományos random.org helyett más módszert fogunk alkalmazni annak eldöntésére, hogy kihez kerüljön a játékos. Valaki, akárki, aki olvassa ez a postot, legyen kedves megtippelni, hogy a másik versenyben lévő csapat névsorban a Houston előtt vagy mögött van-e. Ha eltalálja, akkor a másik csapaté a játékos, ha nem, akkor az enyém. Köszi.
vassadi
Legyen mögött.
Beki
Nem nyert, úgyhogy Houstonba jön, hacsak a hátralévő 20 percben valaki nem előz. 😊 Köszi a segítséget.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jelen állás szerint egyetlen holtverseny van az UDFA-knál, az viszont köztem és egy másik csapat között áll fenn, úgyhogy a hagyományos random.org helyett más módszert fogunk alkalmazni annak eldöntésére, hogy kihez kerüljön a játékos. Valaki, akárki, aki olvassa ez a postot, legyen kedves megtippelni, hogy a másik versenyben lévő csapat névsorban a Houston előtt vagy mögött van-e. Ha eltalálja, akkor a másik csapaté a játékos, ha nem, akkor az enyém. Köszi.
vassadi
Legyen mögött.
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Jelen állás szerint egyetlen holtverseny van az UDFA-knál, az viszont köztem és egy másik csapat között áll fenn, úgyhogy a hagyományos random.org helyett más módszert fogunk alkalmazni annak eldöntésére, hogy kihez kerüljön a játékos. Valaki, akárki, aki olvassa ez a postot, legyen kedves megtippelni, hogy a másik versenyben lévő csapat névsorban a Houston előtt vagy mögött van-e. Ha eltalálja, akkor a másik csapaté a játékos, ha nem, akkor az enyém. Köszi.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
De, így viszont 2018: 525.000, 2019: 600.000, 2020: 685.000, a három átlaga: 603.333 😉
Egon
Na ennek az értelmezése nem igazán jött át, de köszönöm. 😊
kristóf17
Minden évben el kell érni a fizetésének a veterán minimumot, ezért 525.000, 600.000 és 685.000.
525.000-ö nem fizethetsz neki a három évre, csak az elsőben 😊
Egon
Ahh, minden évben, hát persze. Köszi!
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
De, így viszont 2018: 525.000, 2019: 600.000, 2020: 685.000, a három átlaga: 603.333 😉
Egon
Na ennek az értelmezése nem igazán jött át, de köszönöm. 😊
kristóf17
Minden évben el kell érni a fizetésének a veterán minimumot, ezért 525.000, 600.000 és 685.000.
525.000-ö nem fizethetsz neki a három évre, csak az elsőben 😊

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Chiefs:
Tyler Catalina, OT - 525.000/3 év
kristóf17
Másodéves játékos vetminjéhez ez kevés.
vassadi
Veterán minimumok:
1 (újonc): $450,000
2: $525,000
3: $600,000
4–6: $685,000
7–9: $810,000
10-: $910,000

Ezt kell nézni nem?
kristóf17
De, így viszont 2018: 525.000, 2019: 600.000, 2020: 685.000, a három átlaga: 603.333 😉
Egon
Na ennek az értelmezése nem igazán jött át, de köszönöm. 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Chiefs:
Tyler Catalina, OT - 525.000/3 év
kristóf17
Másodéves játékos vetminjéhez ez kevés.
vassadi
Veterán minimumok:
1 (újonc): $450,000
2: $525,000
3: $600,000
4–6: $685,000
7–9: $810,000
10-: $910,000

Ezt kell nézni nem?
kristóf17
De, így viszont 2018: 525.000, 2019: 600.000, 2020: 685.000, a három átlaga: 603.333 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!