NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
melyek azok a helyek, kocsmák, sörözők stb Budapesten, ahol 22én este a főcsoportdöntőket tudnám nézni 2-3 haverral Budapesten?
braxa88
Kandalló (Kertész utca), Neked Csak Dezső (Dohány utca), Champs (a Dezsővel szemben), Kickoff (Zichy Jenő utca), BB'z (Király utca).
empty taxi
köszi, a Dezsőben jól lehet látni a meccset, ugy értem akár több TV, vagy 1 nagyobb kivetítő? Lényeg hogy ne rontsa el a meccset ha nem látok belőle szart se
braxa88
A Dezsőben az emeleten van 2 lapos TV az egyik falon, plusz a lépcsővel szembeni falra projektorról is tolják, szal nekem eddig nem volt olyan problémám h nem láttam ott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
melyek azok a helyek, kocsmák, sörözők stb Budapesten, ahol 22én este a főcsoportdöntőket tudnám nézni 2-3 haverral Budapesten?
braxa88
Kandalló (Kertész utca), Neked Csak Dezső (Dohány utca), Champs (a Dezsővel szemben), Kickoff (Zichy Jenő utca), BB'z (Király utca).
empty taxi
köszi, a Dezsőben jól lehet látni a meccset, ugy értem akár több TV, vagy 1 nagyobb kivetítő? Lényeg hogy ne rontsa el a meccset ha nem látok belőle szart se
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
melyek azok a helyek, kocsmák, sörözők stb Budapesten, ahol 22én este a főcsoportdöntőket tudnám nézni 2-3 haverral Budapesten?
braxa88
Kandalló (Kertész utca), Neked Csak Dezső (Dohány utca), Champs (a Dezsővel szemben), Kickoff (Zichy Jenő utca), BB'z (Király utca).

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
melyek azok a helyek, kocsmák, sörözők stb Budapesten, ahol 22én este a főcsoportdöntőket tudnám nézni 2-3 haverral Budapesten?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
"Egy év alatt három Hail Mary-t dobott, mi a titka?"
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/01/09/aaron_rodgers_hail_maryk_rajatszas_meccs_vege/
Megmondjam?
MacPhisto
légyszi
gamerkr

MacPhisto
https://afit.co/res/afitco/i/afit-cover.png
Keep Calm and Carry On
On closing the Keep Calm-o-Matic.

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
"Egy év alatt három Hail Mary-t dobott, mi a titka?"
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/01/09/aaron_rodgers_hail_maryk_rajatszas_meccs_vege/
Megmondjam?
MacPhisto
légyszi
gamerkr

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Egy év alatt három Hail Mary-t dobott, mi a titka?"
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/01/09/aaron_rodgers_hail_maryk_rajatszas_meccs_vege/
Megmondjam?
MacPhisto
légyszi

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
"Egy év alatt három Hail Mary-t dobott, mi a titka?"
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/01/09/aaron_rodgers_hail_maryk_rajatszas_meccs_vege/
Megmondjam?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Titans magyar szurkolói/kedvelői oldal:  www.facebook.com/titanshungary

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
fodi91 196
Látva az idei Wild Card kört illetve az utolsó fordulót, remélem elfelejtik a több meccses alapszakasz és a PO bővítés ötletét. Félelmetes, hogy ez a két hét milyen gyenge volt.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Az idei forma alapján számomra talán a Bengals 7 meccse tűnik soknak, ...H_Marko
Szégyelljék magukat a menetrend készítői, hogy nem látták előre, ennyire ótvar szezont fog játszani a Bengals. 😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Rajtuk kívül viszont te is, én is, és minden más futball fan is a saját csapatán kívül akkor ül le a TV elé meccset nézni, ha érdekes, jó meccsnek ígérkezik.
peterk2005
De előre honnan tudod, hogy jó meccs?😊 Ha nem a pats játszik 7-kor akkor is leülök, főleg a sportv-hez, de ha ott hamar eldőlt megyek gp-re mást nézni. Nem csak a pats van😊
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
1981 óta ez volt a legegyoldalúbb WC kör amúgy...átlagban 19 pont különbséggel.
Chargers LT
Koszonjuk is Trent Cole-nak...

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az idei forma alapján számomra talán a Bengals 7 meccse tűnik soknak, és a Raiders 4 meccse kevésnek.H_Marko
Hogy mi a sok és mi a kevés (a playoffba jutás szempontjából) azt nehéz előre kiszámítani. Ráadásul szerintem ez annyira nem is fontos. A Pats-et vegyük ki, minden második hazai NFL drukker Pats fan, őket mindig érdemes közvetíteni. Rajtuk kívül viszont te is, én is, és minden más futball fan is a saját csapatán kívül akkor ül le a TV elé meccset nézni, ha érdekes, jó meccsnek ígérkezik. És ha unalmas, akkor elkapcsol. Lásd a mostani hétvégét. Nem emlékszem mikor volt ennyire unalmas egy wild card round. Pedig ezek mind playoff csapatok voltak.

Én nem tartozom a közvetítés fikázós társaságba, szívesen nézek magyarul meccseket a mai napig is. Ráadásul megnézek évi kb. 100+ meccset, szóval habzsolom is. Mégis, a hétvégén kb. másfél meccset bírtam élőben megnézni a négyből, a többin elaludtam vagy elkapcsoltam róluk. És az idényben is ez volt a helyzet, több meccsen aludtam el, többről kapcsoltam el, mint az elmúlt 3-4 évben összesen. Soha nem néztem még annyi meccset gamepass-on 1 és 4 órás idősávban megközelítőleg sem, mint idén.

Mint írtam, nem a sport TV-nek rovom fel, az NFL választott idén elég szerencsétlenül, pechesen.... szerintem. Persze, ez én vagyok, lehet, hogy a többségnek pont az ellenkezője volt a tapasztalata. (Kétlem)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 364 — Wrath of Khan
@tenorx

 twitter.com/NFLResearch/status/818261781608968193
baggio
Csalodtam volna, ha nem erre kelek fel. Szerintem lassan el kell fogadnunk az NCAA szupremitasat.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 584 — Jedi Master
1981 óta ez volt a legegyoldalúbb WC kör amúgy...átlagban 19 pont különbséggel.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 968 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szegényke 😀
 oi63.tinypic.com/30ry4d1.jpg
Chargers LT
Idén bajnok lesz a Patriots!* | Az NB-1-ben is! |

*Én megtettem amit tudtam értetek másik 7 playoff csapat.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 584 — Jedi Master
szegényke 😀
 oi63.tinypic.com/30ry4d1.jpg

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
@tenorx

 twitter.com/NFLResearch/status/818261781608968193


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Azokat a csapatokat húztam alá, akiknek legalább annyi főműsoridős meccse volt, mint amennyit a sport tv adott.
H_Marko
a Bengals az első 8 héten volt ötször.
a londoni meccset számoltad? az nem főműsoridő, de nincs választásod. illetve van, az hogy nem adod (LA-NYG) vagy adod (IND-JAX, WAS-CIN)
Höri
Ejj... tudtam, hogy nem kellett volna összecsapnom a dolgot: a londoni meccsekkel tényleg nem számoltam :/

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azokat a csapatokat húztam alá, akiknek legalább annyi főműsoridős meccse volt, mint amennyit a sport tv adott.
H_Marko
a Bengals az első 8 héten volt ötször.
a londoni meccset számoltad? az nem főműsoridő, de nincs választásod. illetve van, az hogy nem adod (LA-NYG) vagy adod (IND-JAX, WAS-CIN)

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ennyit közvetítettünk az adott csapatokból az alapszakaszban:

összesen 80 meccs

Green Bay, Dallas 10-10
Pittsburgh, NY Giants, New England 8-8
Minnesota, Cincinnati, Carolina 7-7
Atlanta, Detroit, Seattle, Washington, Denver 6-6
Kansas City, New Orleans, Indianapolis, NY Jets 5-5
Houston, Baltimore, Philadelphia, Tampa Bay, Oakland 4-4
San Francisco, Arizona, Jacksonville, Chicago, Buffalo, Los Angeles, Miami 3-3
San Diego 2
Cleveland, Tennessee 1-1
Höri
Kivastagítottam a PO csapatokat.
Bepirosítottam a 7 leggyengébb mérleggel végzőt.
Ügyes/szerencsés meccsválasztások voltak.
Sobri Jóska
Az idei forma alapján számomra talán a Bengals 7 meccse tűnik soknak, és a Raiders 4 meccse kevésnek.

Persze érdemes arra is figyelni, hogy a főműsoridős meccseknél nem volt választás, hogy mit adjanak... Tehát pl a Jets 5 meccse soknak tűnhet a mérleghez képest, de ezek közül 4 főműsoridős volt (2-2 TNF illetve MNF).

Azokat a csapatokat húztam alá, akiknek legalább annyi főműsoridős meccse volt, mint amennyit a sport tv adott.
i) Ez persze nem teljesen fair összehasonlítás, mert nem minden SNF-t adott a sport tv, de annyi időt nem akartam rászánni, hogy ennek is utánanézzek. Pl.: Broncosnál gyanús, hogy a 4 SNF meccsből párat nem adott a sport tv, de egyéb meccseikből igen.
ii) simán lehet, hogy elszámoltam valamit.

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ennyit közvetítettünk az adott csapatokból az alapszakaszban:

összesen 80 meccs

Green Bay, Dallas 10-10
Pittsburgh, NY Giants, New England 8-8
Minnesota, Cincinnati, Carolina 7-7
Atlanta, Detroit, Seattle, Washington, Denver 6-6
Kansas City, New Orleans, Indianapolis, NY Jets 5-5
Houston, Baltimore, Philadelphia, Tampa Bay, Oakland 4-4
San Francisco, Arizona, Jacksonville, Chicago, Buffalo, Los Angeles, Miami 3-3
San Diego 2
Cleveland, Tennessee 1-1
Höri
Kivastagítottam a PO csapatokat.
Bepirosítottam a 7 leggyengébb mérleggel végzőt.
Ügyes/szerencsés meccsválasztások voltak.

több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Kicsit szerencsétlen lett az arány, bár gondolom erről nem tehettek. Jövőre jobb lenne ha nem lennének 10 meccses csapatok (jóég, az idényük 2/3-a lement élőben magyarul), és inkább a Titans, Chargers, Cardinals vagy Dolphins kerül majd valamivel többet képernyőre.
peterk2005
hát azért fociban is több Real/Barca meccset adnak mint Granadát, nyilván nem véletlen.
ráadásul ugye elmondták már ezerszer hogy előre kapott csomagból választhatnak.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit szerencsétlen lett az arány, bár gondolom erről nem tehettek. Jövőre jobb lenne ha nem lennének 10 meccses csapatok (jóég, az idényük 2/3-a lement élőben magyarul), és inkább a Titans, Chargers, Cardinals vagy Dolphins kerül majd valamivel többet képernyőre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)