NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak azt nem értem, hogy a Raiders miért nem várt egy picit és tette őt left squad listára, amivel jól megszívta volna, mert heti fizetése lett volna. Cserébe nem látogathatta volna a létesítményeket, satöbbi

A végkimenetelben én biztos voltam, abban is, hogy a Patsbe kerül
Fast Willie
Talán azért, mert nem azon járt az eszük, hogy hogyan szivathatják Brownt vissza. Belenyúltak egy darászfészekbe, és meg akartak szabadulni a problémától. Nem akarták, hogy egész idény arról szóljon, hogy Brown twitteren kívülről bomlaszt. Gondolom egyetértünk, hogy ez lett volna várható egy jegelés esetén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Szerintem ha Brownt kirakja az Oakland, akkor orulhet, ha veteran minimumert valaki alkalmazza. De abban sem vagyok biztos. Es visszavonulna epp ezert.
Stez
Jósnak ne menj.
Sobri Jóska
Marad az Ekszer TV. 8)
Mondjuk azert egy kicsit mas a sztori, tekintve, hogy a kozzetett videobol egyertelmuen kiderul, Brown azert rugatta ki magat, mert ott volt a Pats-offer az asztalon. Ebbol meg lesz cirkusz, a Raiders szvsz ezt nem hagyja annyiban, irgalmatlanul mocskos lepes volt ez az Oaklanddel szemben, mind a jatekostol, ha pedig igazak a pletykak, akkor a New Englandtol is.
Stez
Csak azt nem értem, hogy a Raiders miért nem várt egy picit és tette őt left squad listára, amivel jól megszívta volna, mert heti fizetése lett volna. Cserébe nem látogathatta volna a létesítményeket, satöbbi

A végkimenetelben én biztos voltam, abban is, hogy a Patsbe kerül
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ha Brownt kirakja az Oakland, akkor orulhet, ha veteran minimumert valaki alkalmazza. De abban sem vagyok biztos. Es visszavonulna epp ezert.
Stez
Jósnak ne menj.
Sobri Jóska
Marad az Ekszer TV. 8)
Mondjuk azert egy kicsit mas a sztori, tekintve, hogy a kozzetett videobol egyertelmuen kiderul, Brown azert rugatta ki magat, mert ott volt a Pats-offer az asztalon. Ebbol meg lesz cirkusz, a Raiders szvsz ezt nem hagyja annyiban, irgalmatlanul mocskos lepes volt ez az Oaklanddel szemben, mind a jatekostol, ha pedig igazak a pletykak, akkor a New Englandtol is.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Nem értem ezt a sajnálom a pats fanokat dolgot. Szerintem nem fognak a hónap végén levonni a fizetésükből vagy nem húzza le a félévi átlagukat a suliban. Lehet nem örülnek egy ilyen embernek a csapatban, de januárban mikor újabb gyűrűt nyer a new england ki fog már ilyenre gondolni? AB amekkora pöcs, akkora játékos is és sokat hozza fog tenni a játékhoz.
Ha lesz is tampering ügy, úgy el fog húzódni hogy valszeg csak a következő szezonban tiltják el brownt, akkor meg már nem lesz rá szüksége Belichicknek, le is jár a szerződése.
Ha meg nem nyer idén semmit a pats, jövő nyáron senki nem fog már erre emlékezni.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

shawnka
Ő már smafu 😊?

 clutchpoints.com/wp-content/uploads/2019/08/e-22.jpg
dande
Én adnám, csak maradjon addig egyben. Pl. élje túl a mai Chiefs meccset kezdésnek egy olyan kezdő LT-vel, aki középsuli óta nem játszott ezen a poszton. Bár valahogy az az érzésem, hogy Will Richardson helyt fog ma állni a poszton Frank Clark ide vagy oda.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....

shawnka
Ő már smafu 😊?

 clutchpoints.com/wp-content/uploads/2019/08/e-22.jpg

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elmegy mindenki a bús picsába.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Na most lett maxi unszimpatikus a Patriots........
Nagyon sajnálom a jó érzésű becsületes szurkolóit Pats-nek...
Hogy ilyen a frencsájz vezetése....


+1De sajnos ez biznisz az meg mint tudjuk gátlástalan!
Rózsa Sándor (betyár)
Sose sajnáld őket.
Simán választhatnának egy kevésbbé unszimpatikus csapatot.
De ők csak forszírozzak a Patset, pedig senki sem kényszeríti őket erre.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/DrawPlayDave/status/1170377823241900032?s=19

😀 adnam ha igy alakulna
Borbinho
Első lépés pipa!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na most lett maxi unszimpatikus a Patriots........
Nagyon sajnálom a jó érzésű becsületes szurkolóit Pats-nek...
Hogy ilyen a frencsájz vezetése....


+1De sajnos ez biznisz az meg mint tudjuk gátlástalan!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Szerintem ha Brownt kirakja az Oakland, akkor orulhet, ha veteran minimumert valaki alkalmazza. De abban sem vagyok biztos. Es visszavonulna epp ezert.
Stez
Jósnak ne menj.

több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
AB a Pats-ben, ahogy azt mindenki biztosra vette, van így amúgy értelme az nfl-nek?
r.baggio
Nyugodjon le mindenki, BB-nek csak infó kell a Steelers-ről a SNF-ra. Hétfő reggel már ki lesz vágva 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Godellnek most legyen töke szórakozni nem holmi felfújt leeresztett labdákkal. Van egy tippem: nem lesz....
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
AB a Pats-ben, ahogy azt mindenki biztosra vette, van így amúgy értelme az nfl-nek?
r.baggio
Mennek a kurva anyjukba (amiért engedik ezek után játszani). Bill meg menjen elnöknek, zseni a pasas. Viszont az elmúlt évek után kezd hányinger lenni a profi foci is. Verheted a nődet, a gyereked; drogozhatsz, lophatsz, hazudozhatsz; lehetsz retardárd primadonna; mindent elnéznek csak hozd a pénzt! Mától nekem első a Horns. A töketlen Raiders vezetőségre meg roggyon rá a stadion az első Vegasi napjukon!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
AB a Pats-ben, ahogy azt mindenki biztosra vette, van így amúgy értelme az nfl-nek?
r.baggio
Megyünk NBA irányba.

Ami ebben a szomorú, hogy az NBA-ban ennek legalább megvannak a kitalált szabályai, amire meg nincs, azt legalább nyíltan csinálják és bevállalják. Itt viszont úgy néz ki szabályok nélkül, ki a pofátlanabb módon működik. Ennél pofátlanabbat, mint amit Brown csinált nehezen tudok elképzelni. De az is lehet, hogy csak túl jóhiszemű vagyok, mert ha nekem 2 napja azt mondja valaki, hogy ez az egész előre megtevezett cirkusz, lehurrogom, hogy ugyanmár. De baszki, órák alatt ott az új contract. Még annyit se csináltak, hogy a látszatra adva várnak mondjuk jövő hétig. Hát így arról kell most már meggyőzni, hogy nem dumálták le előre.

Megjegyzem, ebben akkor egyébként nem csak Brown volt benne. Ha ezért csinálta, akkor volt partnere is. Most picit hányok. (Update: nem picit.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
AB a Pats-ben, ahogy azt mindenki biztosra vette, van így amúgy értelme az nfl-nek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
csak hogy fociról is legyen szó:
persze-persze szarul/rozsdásan játszott Rodgers, de ez a passz mi a faszom volt tőle.... te jó isten
ZERO_L
Nekem is feltűnt. Majdnem no-look passz lett belőle. 😊 A dobás iránya mindenesetre nem mindennapi. Én azt hiszem ott szakadtam volna szét ha így kell eldobnom egy labdát.

u.i.: Néhány százezer fantasy foci rajongó most egy életre megutálta AB-t. Luck is betett de akkor még relative kevés draft ment le. Most viszont már mindegyik...
peterk2005
A yahoos ligámban még jó pár héttel ezelőtt kaptam őt - sajnos autodraftolta nekem a gép, mert első körről lemaradtam.

Megpróbáltam elcserélni J. Jonesra, Hopkinsra, D. Adamsre, az IR-en csücsülő AJ Greenre, majd a végén már ilyen Golden Tate-féle fantomokra, de hát persze senkinek sem kellett. Ma 20 percenként rakosgattam ki-be a csapatba, a hírek függvényében...

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
csak hogy fociról is legyen szó:
persze-persze szarul/rozsdásan játszott Rodgers, de ez a passz mi a faszom volt tőle.... te jó isten
ZERO_L
Nekem is feltűnt. Majdnem no-look passz lett belőle. 😊 A dobás iránya mindenesetre nem mindennapi. Én azt hiszem ott szakadtam volna szét ha így kell eldobnom egy labdát.

u.i.: Néhány százezer fantasy foci rajongó most egy életre megutálta AB-t. Luck is betett de akkor még relative kevés draft ment le. Most viszont már mindegyik...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csak hogy fociról is legyen szó:

persze-persze szarul/rozsdásan játszott Rodgers, de ez a passz mi a faszom volt tőle.... te jó isten

 twitter.com/RossUglem/status/1169949696418287616
ZERO_L
A teste/idegei még jól láthatóan nem heverték ki teljesen a Westerosban szerzett sérüléseket.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
csak hogy fociról is legyen szó:

persze-persze szarul/rozsdásan játszott Rodgers, de ez a passz mi a faszom volt tőle.... te jó isten

 twitter.com/RossUglem/status/1169949696418287616



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Milyen furcsa, 2-3 éve nagy vita volt arról, ki a legjobb WR NFL-ben Julio Jones vagy Antonia Brown.
Az egyik ugyanabban az órában kapta kézhez az NFL történetének legnagyobb aláírással járó garantált összegét (64 millió $-t, 97 azaz KILENCVENHÉT %-át a szerződés összegének!), amikor a másikat kitette a csapata...
iktriad
tehát Brown új szerződést akart: 30 millát a Raiderstől, 30 felett mástól, meg még lehúzza a Steelersről a resztlit és mindjárt ő lesz a liga legjobban fizetett bohóca
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen furcsa, 2-3 éve nagy vita volt arról, ki a legjobb WR NFL-ben Julio Jones vagy Antonia Brown.
Az egyik ugyanabban az órában kapta kézhez az NFL történetének legnagyobb aláírással járó garantált összegét (64 millió $-t, 97 azaz KILENCVENHÉT %-át a szerződés összegének!), amikor a másikat kitette a csapata...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/DrawPlayDave/status/1170377823241900032?s=19

😀 adnam ha igy alakulna

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem ha Brownt kirakja az Oakland, akkor orulhet, ha veteran minimumert valaki alkalmazza. De abban sem vagyok biztos. Es visszavonulna epp ezert.
Stez
Szerintem lesz még csapat, aki bevállalja, de most már tényleg csak azok jöhetnek szóba, akik maguk is borzalmas állapotban vannak így vagy úgy (Redskins, Bengals, stb.)
Kampman
Broncos!!! 😉
♉gaben♉
Raiderses szarban nem turkálunk 😀
Heisman Trophy
Mike Shanahan
Kampman
Shanahant a Raiders turkálta el tőlünk, hozzánk egyébként is a Friscoból jött vissza.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear