NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Volt már valaha ilyen, hogy egy csapat ennyi éven keresztül nem húz első körben? Szerintem tuti nem.
warr_b
hogy épp Washington drukkerként tetted fel ezt a kérdést, az nagyon LOL, nálatok volt egy teljes évtized, hogy nem draftoltatok az első körben
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Washington_Football_Team_first-round_draft_picks

ha meg már Los Angeles, akkor a Chargers szériája a kedvencem:

r.baggio
Nem vagyok lexikon, bocs 😊
Amúgy pont akkoriban nyertünk SB-okat, úgyhogy a first round pickek túlértékeltek XD


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Volt már valaha ilyen, hogy egy csapat ennyi éven keresztül nem húz első körben? Szerintem tuti nem.
warr_b
hogy épp Washington drukkerként tetted fel ezt a kérdést, az nagyon LOL, nálatok volt egy teljes évtized, hogy nem draftoltatok az első körben
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Washington_Football_Team_first-round_draft_picks

ha meg már Los Angeles, akkor a Chargers szériája a kedvencem:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Houston Texans 1936 és 2001 között nem húzott az első körben
Black_Adder
És a "hagyományokat" ápolják azzal, hogy tavaly meg idén se teszik meg ugyanezt. 😊
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Les Snead nem akar dolgozni a draft 1. napján, illetve bajlódni az 5. éves opcióval.

iktriad
Volt már valaha ilyen, hogy egy csapat ennyi éven keresztül nem húz első körben? Szerintem tuti nem.
warr_b
Houston Texans 1936 és 2001 között nem húzott az első körben

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Les Snead nem akar dolgozni a draft 1. napján, illetve bajlódni az 5. éves opcióval.
iktriad
Volt már valaha ilyen, hogy egy csapat ennyi éven keresztül nem húz első körben? Szerintem tuti nem.
warr_b
a wizards csinált hasonlót az nba-ben
úgy oldva meg h kb a másik csapatnak draftoltak majd a draft után egyből küldték tovább akit húztak
lényegében megrendelésre draftoltak mikor kellett draftolni
mer ugye az nba-ben a cavs kreténsége miatt van egy olyan szabály hogy egymás után 2 évben nem teheted meg hogy nem húzol az első körben
 basketballnoise.com/what-is-the-stepien-rule/
Negritis
Ah. Érdekes. Mondjuk a kosárlabdát egyáltalán nem követem 😊
warr_b
kiváncsi vagyok amúgy hogy a Rams miatt lesz-e hasonló szabály mint ami az nba-ben van
tippre nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Les Snead nem akar dolgozni a draft 1. napján, illetve bajlódni az 5. éves opcióval.
iktriad
Volt már valaha ilyen, hogy egy csapat ennyi éven keresztül nem húz első körben? Szerintem tuti nem.
warr_b
a wizards csinált hasonlót az nba-ben
úgy oldva meg h kb a másik csapatnak draftoltak majd a draft után egyből küldték tovább akit húztak
lényegében megrendelésre draftoltak mikor kellett draftolni
mer ugye az nba-ben a cavs kreténsége miatt van egy olyan szabály hogy egymás után 2 évben nem teheted meg hogy nem húzol az első körben
 basketballnoise.com/what-is-the-stepien-rule/
Negritis
Ah. Érdekes. Mondjuk a kosárlabdát egyáltalán nem követem 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Les Snead nem akar dolgozni a draft 1. napján, illetve bajlódni az 5. éves opcióval.
iktriad
Volt már valaha ilyen, hogy egy csapat ennyi éven keresztül nem húz első körben? Szerintem tuti nem.
warr_b
a wizards csinált hasonlót az nba-ben
úgy oldva meg h kb a másik csapatnak draftoltak majd a draft után egyből küldték tovább akit húztak
lényegében megrendelésre draftoltak mikor kellett draftolni
mer ugye az nba-ben a cavs kreténsége miatt van egy olyan szabály hogy egymás után 2 évben nem teheted meg hogy nem húzol az első körben
 basketballnoise.com/what-is-the-stepien-rule/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Történelmi csere.


Mondjuk az eddig már beváltott 1. körös Rams pickeket eléggé hervasztón használták fel. (igaz pl. Chaisson nálunk az év utolsó harmadára már kezdett hasonlítani egy 1. körös prospectre. )
•2017: Traded to Titans (Corey Davis)
•2018: Traded to Pats (Isaiah Wynn)
•2019: Traded to Falcons (Kaleb McGary)
•2020: Traded to Jags (K'Lavon Chaisson)
iktriad
Na ja, JaMarcus Russelért nem adtak Michael Vicket... 😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Les Snead nem akar dolgozni a draft 1. napján, illetve bajlódni az 5. éves opcióval.

iktriad
Volt már valaha ilyen, hogy egy csapat ennyi éven keresztül nem húz első körben? Szerintem tuti nem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Történelmi csere.



Mondjuk az eddig felhasznált 1. körös Rams pickeket eléggé hervasztón használták fel. (igaz pl. Chaisson nálunk az év utolsó harmadára már kezdett hasonlítani egy 1. körös prospectre. )
•2017: Traded to Titans (Corey Davis)
•2018: Traded to Pats (Isaiah Wynn)
•2019: Traded to Falcons (Kaleb McGary)
•2020: Traded to Jags (K'Lavon Chaisson)
iktriad
aajándékló foga visszarág?
sutianap
Ajándék csónak ne nézd a lapát!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Történelmi csere.



Mondjuk az eddig felhasznált 1. körös Rams pickeket eléggé hervasztón használták fel. (igaz pl. Chaisson nálunk az év utolsó harmadára már kezdett hasonlítani egy 1. körös prospectre. )
•2017: Traded to Titans (Corey Davis)
•2018: Traded to Pats (Isaiah Wynn)
•2019: Traded to Falcons (Kaleb McGary)
•2020: Traded to Jags (K'Lavon Chaisson)
iktriad
aajándékló foga visszarág?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Történelmi csere.



Mondjuk az eddig már beváltott 1. körös Rams pickeket eléggé hervasztón használták fel. (igaz pl. Chaisson nálunk az év utolsó harmadára már kezdett hasonlítani egy 1. körös prospectre. )
•2017: Traded to Titans (Corey Davis)
•2018: Traded to Pats (Isaiah Wynn)
•2019: Traded to Falcons (Kaleb McGary)
•2020: Traded to Jags (K'Lavon Chaisson)

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Les Snead nem akar dolgozni a draft 1. napján, illetve bajlódni az 5. éves opcióval.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Vajon hány QB után keletkezik majd ennyi dead money a listáról a régi csapatánál. Én 4-et mondok(szerintem Wentz és Rodgers marad a helyén).

iktriad
Jimmy elég no brainer.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon hány QB után keletkezik majd ennyi dead money a listáról a régi csapatánál. Én 4-et mondok(szerintem Wentz és Rodgers marad a helyén).
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/142224032_413314639777894_6309150267000925171_n.jpg?stp=c269.0.810.809a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=hPmziBkDu2UAb6NspAg&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCAb-O4sOvAbOiJcfBd3eBdHPKt2b3oykQ6l2UTzKovSg&oe=6636D167
SportsCenter on Instagram: "Josh McCown’s got jokes 😂"
491K likes, 1,799 comments - sportscenter on January 27, 2021: "Josh McCown’s got jokes 😂".
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Van esetleg valakinek eladó példány a NE CSAK A LABDÁT NÉZD! playbook kiadásából?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
csak elméleti kérdés de mi van akkor ha 3-4-5 csapat sehogy se tudja megoldani a cap kérdést idén ?(vagy jövőre) NO,PHI,GB,ATL egész jól állnak és ugye a cap is csökken a covid miatt
Janek
Elvileg Nem igazolhatnak új játékost amíg a cap fölött vannak, ezen felül elvehetnek tőlük draftpicket, meg pénzbüntetés. Új CBA nem tudom mit mond, azt sem hogy mikor lép életbe.
De mindenki meg fogja oldani valahogy. Lehet fájni fog, de minden szükséges eszköz ott a GMek kezében, cut, átsturkturálás, osweiler-trade, ki tudja egyes játékosok akár paycutba is belemennek, ha nem akarják hogy cutolják őket.
Hogy a liga a cap csökkenés után, hoz-e valami kivétel szabályokat, az gondolom a covid protokolhoz hasonlóan csapat függő.
Cap átlépési precedensről nem tudok, de az előző CBA előtti uncapped year után büntették a látványosan túlköltekezőket. Cowboys+Redksin, a Raiders és Saints asszem megúszta. Akkor egyébként a büntetés a következő cap megvágása volt a vétkes csapatoknak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
csak elméleti kérdés de mi van akkor ha 3-4-5 csapat sehogy se tudja megoldani a cap kérdést idén ?(vagy jövőre) NO,PHI,GB,ATL egész jól állnak és ugye a cap is csökken a covid miatt

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
21. század top10 irányító a legjobb EPA/playoff meccs mutatóval támadóoldalon, összehasonlítva a D és az ST összeadott teljesítményével:
(Mahomes még nem elérhető)


Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Azért a jó öreg Shady is tud helyezkedni, tavaly a KC-vel, idén a TB-vel nyerhet SB-t 😛 csak velünk nem jött össze neki...

Wisnewskiről nem is beszélve, aki méltatlanul alul értékelt G és 3x-s SB győztes lehet úgy, hogy szinte állandóan kirúgták, de amikor kellett mindig kéznél volt....végül is ő járt jól 😀
dande
Hát ha az az alternatíva, hogy szinte állandóan kirúgnak mindenhonnan és nem nyersz soha semmit, vagy hogy közben nyersz pár gyűrűt, akkor nyilván.

De azért ha az az alternatíva, hogy leszel-e egy Wisnewski 3 gyűrűvel, vagy egy Joe Thomas nulla playoff meccsel, akkor már más a leányzó fekvése. Meg a pénztárcáé is. 😊
peterk2005
exacte 110M vs 15M
verem, verem, verem majd bele szakadok....
sutianap


Akkor tessék kinek mi 😛 sztem adtam egy muníció felvezető megíráshoz true storyt színsítésként😛 😉
dande
Ő lenne az a 3 gyűrűs játékos, akinek a nevét pontosan leírni egy NFL rajongónak nem egyszerű, lásd a fenti példákat: Wisnewski Vs Wisniewski. 😊
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Senkinek nem kívánom, hogy elkapja a COVID-ot (de kontakt személy mondjuk lehet.... 😉 ), de ezt a Superbowl QB párharcot szívesen megnézném. Akkor az is teljesen kiszámíthatatlan lenne, hogy ki nyer(nálam a Chiefs 1 TDs favorit a meccsre). Remélem legalább az egyikük játszik legalább pár snapet a döntőben.
iktriad
Ha ez a párharc kell ahhoz, hogy legyen egy végig jó, nézhető meccs, én nem bánom.