NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
most ez komoly?😊 kevés ország van ahova nem utaznék most, hát Amerika az pont ilyen
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Mindenkinek köszi a választ!

Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Sárga.
samu09
Nebassz, akkor ezek szerint Csájna mégiscsak behúzta az usákokat? Vagy ezzel Trump színére utalnak (ami inkább narancs(!))?

Mondjuk vörös sose lesz, már csak elvből sem, nemadják magukat a kommunizmusnak...
Solymi
Az hogy milyen színű nem az USA dönti el hanem a magyar kormány. A szín az adott országból magyarba belepoknek info hogy mire számítsanak.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Mindenkinek köszi a választ!

Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Sárga.
samu09
Nebassz, akkor ezek szerint Csájna mégiscsak behúzta az usákokat? Vagy ezzel Trump színére utalnak (ami inkább narancs(!))?

Mondjuk vörös sose lesz, már csak elvből sem, nemadják magukat a kommunizmusnak...

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Sárga.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Itt írta iktriad pár hozzászólással lejjebb, ott van az összes csapatra lebontva, hogy hány nézőt engednek be, ah egyáltalán...
Szerintem amelyik csapat enged is be nézőket, azok is maximum a kapacitás 30-40%-át maximum, úgyhogy a meglévő bérleteseken felül szerintem lehetetlenség lesz jegyet szerezni idén...
warr_b
föleg, hogy valszeg teszttel lehet becsámpázni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Itt írta iktriad pár hozzászólással lejjebb, ott van az összes csapatra lebontva, hogy hány nézőt engednek be, ah egyáltalán...
Szerintem amelyik csapat enged is be nézőket, azok is maximum a kapacitás 30-40%-át maximum, úgyhogy a meglévő bérleteseken felül szerintem lehetetlenség lesz jegyet szerezni idén...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
de az usa oldalon nem fogadnak téged mert az unióból érkezel....

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.
Solymi
Vannak csapatok, mint pl a Seahawks akik onnon maguk vallaltak, hogy nem engednek nezoket az elso par haza meccsre. A Chiefs meg ha jol tudom 20%-os kapacitassal uzemelteti majd a sajat meccseit.

Ergo a legnagyobb kerdes az, hogy milyen arban lesznek, ha egyaltalan adnak ki jegyeket. Minden csapat maga dont, ha jolt udom. Nezz utana a Pats honlapjan, biztosan volt rola kommunikacio.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Vajh mennyi az esélye, hogy lehet jegyet venni bármelyik meccsre?
Engem jelenleg a Pats érdekelne. Mivel Ámerika ződ ország, így oda lehetne utazni.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
tenorx
Peter King valami olyasmit írt nemrég a szokásos hétfői rovatában, hogy meg van győződve arról, hogy ha elkezdődik a szezon, akkor Goodell ha kell tűzzel, vassal de be is fogja fejeztetni azt, normál lebonyolítással és Superbowllal a végén.

Goodellből ki is nézem, hogy megteszi.
iktriad
Csatlakozom ahhoz, amit Beki írt. Legfőképpen azon múlik, hogy a koronát mennyire sikerül távol tartani a csapatoktól. Ha – a mostani kedvező adatok ellenére – nem sikerül, és kezelhetetlen mennyiségű fertőzött lesz, G. a feje tetejére állhat, akkor is félbe fogják szakítani (vagy le fogják rövidíteni) a szezont. Szerintem.
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
When the NFL made its first data dump last week, it highlighted a low positivity rate. It's much more important that today they revealed zero confirmed positives from players (from 23,260 tests) from Aug. 12-20.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
MLB szezon hogy áll? Maradoznak el meccsek? Mert ha az halad ahogy kell, akkor NFL-nek is papíron mennie kell.
braxa88
Eddig kb 20 meccset halasztottak el, amit doubleheader meccseken pótolnak. Ez azt jelenti, hogy napi 2 meccset játszanak. Az NFL-ben ezt nem lehet megoldani, ellenben arányaiban jóval kevesebb a fertőzött. A szezont biztosan el fogják kezdeni.
Shawn84
Persze, most még OK. A gond itt az utazgatással, meg a meccs kontakttal lesz.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
MLB szezon hogy áll? Maradoznak el meccsek? Mert ha az halad ahogy kell, akkor NFL-nek is papíron mennie kell.
braxa88
Eddig kb 20 meccset halasztottak el, amit doubleheader meccseken pótolnak. Ez azt jelenti, hogy napi 2 meccset játszanak. Az NFL-ben ezt nem lehet megoldani, ellenben arányaiban jóval kevesebb a fertőzött. A szezont biztosan el fogják kezdeni.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
tenorx
Peter King valami olyasmit írt nemrég a szokásos hétfői rovatában, hogy meg van győződve arról, hogy ha elkezdődik a szezon, akkor Goodell ha kell tűzzel, vassal de be is fogja fejeztetni azt, normál lebonyolítással és Superbowllal a végén.

Goodellből ki is nézem, hogy megteszi.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
tenorx
Ha többi nagyobb bajnokság is halad, akkor az NFL-t sem fogják lefújni, ha csak sok csapat fél kerete le nem robban.
Az más tészta, hogy mennyire lesznek élvezhetőek a meccsek és milyen súlyos sérülések lesznek.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme egy körkép arról, hogy jelen állás szerint hol lesznek majd nézők idén NFL meccsen.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005


itt meg lehet amúgy nézni az első részt:

 www.youtube.com/watch?v=wq5vHxY8kdU
r.baggio
last year Browns?

Aaaaha.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis fun:


Tabasco shots, baths and gross gloves: The best rituals and superstitions on all 32 NFL teams
 www.thescore.com/s/15015981
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
A Férfi! 😆

 www.instagram.com/p/CD_11tJJC6s/?hl=hu
steelwolf
Először Buffalóban kezdett emlékeztetni a mai önmagára, a korábbi képeken meg nem mondanám, hogy ő van.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 891 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Férfi! 😆

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/117819825_119612232952854_612430662181837498_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=nl6_gNMhUeQQ7kNvgF7kmwy&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfC_nmNGgEZ7FT-awVouI5U_4gP9IuI8KyKrGoe8LFFLQg&oe=66374A6A
The Checkdown on Instagram: "The evolution of FitzMagic’s beard is glorious 🤣 @miamidolphins"
38K likes, 180 comments - thecheckdown on August 17, 2020: "The evolution of FitzMagic’s beard is glorious 🤣 @miamidolphins".
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ik arra gondolt, hogy ha 100 ezer dollárod van a cap alatt, és nem engeded el a fél csapatot, akkor ha a cap "valódi" lenne, akkor nem tudsz történelmi rekord szerződést adni és még két ászodat is csúcsgázsival meghosszabbítani.

Nyilván a cap menedzsment nem olyan, mint az egyszeri ember vánkos pénze, amiből annyi van amennyi a vánkosban maradt, és nincs egy fillérrel se több. A cap menedzsment egyfajta könyvelés, amiben mindig is lehet "kreatívkodni". A bizniszben, a vállalatok könyvelésében is van bőven mozgástér, hogy hol, mikor, mennyi legyen a kimutatott nyereség / veszteség. De azért ennek következményei is mindig vannak, amiket el is kell vinni. A Chiefs döntésének is meg lesznek a következményei, ha nem is most azonnal. Mondjuk az esetükben nem tudom ki döntött volna máshogy, én biztos nem. (A Philly esete már sokkal kérdőjelesebb ... szerintem. Roseman-t kiváló GM-nek tartom, de pont nem a cap körüli "varázslása" miatt. Szerintem abban éppenséggel túl sok rizikót vállal. Majdnem orosz rulettett játszik, ami vissza fog a fejére hullani, ahogy John Dorsey-nak is visszahullott. Pedig Dorsey nem is játszott akkora tétekkel.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Dehogy mítosz. Megfizeted a sztárjaidat de ezzel gyengíted a mélységet.
Ne csináljunk már úgy mintha áron alul írt volna alá valaki.
Összeadni meg kivonni pedig mindenki tud...
Roseman is nagy mágus ....
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A salary cap valójában csak egy mítosz. (Mahomes és Chris Jones után Kelcet is kitömte lóvéval a Chiefs.)


Szerkesztette: iktriad