NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
MLB szezon hogy áll? Maradoznak el meccsek? Mert ha az halad ahogy kell, akkor NFL-nek is papíron mennie kell.
braxa88
Eddig kb 20 meccset halasztottak el, amit doubleheader meccseken pótolnak. Ez azt jelenti, hogy napi 2 meccset játszanak. Az NFL-ben ezt nem lehet megoldani, ellenben arányaiban jóval kevesebb a fertőzött. A szezont biztosan el fogják kezdeni.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
tenorx
Peter King valami olyasmit írt nemrég a szokásos hétfői rovatában, hogy meg van győződve arról, hogy ha elkezdődik a szezon, akkor Goodell ha kell tűzzel, vassal de be is fogja fejeztetni azt, normál lebonyolítással és Superbowllal a végén.

Goodellből ki is nézem, hogy megteszi.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
tenorx
Ha többi nagyobb bajnokság is halad, akkor az NFL-t sem fogják lefújni, ha csak sok csapat fél kerete le nem robban.
Az más tészta, hogy mennyire lesznek élvezhetőek a meccsek és milyen súlyos sérülések lesznek.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?
Janek
Én csak nagyon pesszimista vagyok. Tényleg azt várom, hogy 4-5 hétig lesz szezon.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Csak én nem érzem azt,hogy 2 hét is itt a kezdés jaj de jó ?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme egy körkép arról, hogy jelen állás szerint hol lesznek majd nézők idén NFL meccsen.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 057


itt meg lehet amúgy nézni az első részt:

 www.youtube.com/watch?v=wq5vHxY8kdU
r.baggio
last year Browns?

Aaaaha.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis fun:


Tabasco shots, baths and gross gloves: The best rituals and superstitions on all 32 NFL teams
 www.thescore.com/s/15015981
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 512
A Férfi! 😆

 www.instagram.com/p/CD_11tJJC6s/?hl=hu
steelwolf
Először Buffalóban kezdett emlékeztetni a mai önmagára, a korábbi képeken meg nem mondanám, hogy ő van.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 919 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Férfi! 😆

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/117819825_119612232952854_612430662181837498_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Yzg8jOryZtYQ7kNvgGIUEbw&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBdWQ7oxeKpCQOQNkQUtzbRHBZqOaklANxHPrxY3AWHiQ&oe=664F3DAA
The Checkdown on Instagram: "The evolution of FitzMagic’s beard is glorious 🤣 @miamidolphins"
38K likes, 179 comments - thecheckdown on August 17, 2020: "The evolution of FitzMagic’s beard is glorious 🤣 @miamidolphins".
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ik arra gondolt, hogy ha 100 ezer dollárod van a cap alatt, és nem engeded el a fél csapatot, akkor ha a cap "valódi" lenne, akkor nem tudsz történelmi rekord szerződést adni és még két ászodat is csúcsgázsival meghosszabbítani.

Nyilván a cap menedzsment nem olyan, mint az egyszeri ember vánkos pénze, amiből annyi van amennyi a vánkosban maradt, és nincs egy fillérrel se több. A cap menedzsment egyfajta könyvelés, amiben mindig is lehet "kreatívkodni". A bizniszben, a vállalatok könyvelésében is van bőven mozgástér, hogy hol, mikor, mennyi legyen a kimutatott nyereség / veszteség. De azért ennek következményei is mindig vannak, amiket el is kell vinni. A Chiefs döntésének is meg lesznek a következményei, ha nem is most azonnal. Mondjuk az esetükben nem tudom ki döntött volna máshogy, én biztos nem. (A Philly esete már sokkal kérdőjelesebb ... szerintem. Roseman-t kiváló GM-nek tartom, de pont nem a cap körüli "varázslása" miatt. Szerintem abban éppenséggel túl sok rizikót vállal. Majdnem orosz rulettett játszik, ami vissza fog a fejére hullani, ahogy John Dorsey-nak is visszahullott. Pedig Dorsey nem is játszott akkora tétekkel.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Dehogy mítosz. Megfizeted a sztárjaidat de ezzel gyengíted a mélységet.
Ne csináljunk már úgy mintha áron alul írt volna alá valaki.
Összeadni meg kivonni pedig mindenki tud...
Roseman is nagy mágus ....
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A salary cap valójában csak egy mítosz. (Mahomes és Chris Jones után Kelcet is kitömte lóvéval a Chiefs.)


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante


itt meg lehet amúgy nézni az első részt:

 www.youtube.com/watch?v=wq5vHxY8kdU


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem kell ezt túlmagyarázni, csak ránéztem a képre, térdel vagy micsinal valaki, biztos lanykeres, francot se érdekel, pláne töltelék játékosoknak ezért írtam 😊
FLZOLI
ouch. pedig azt hittem rokonlélekre bukkantam
Black_Adder
Sajnos nem én leszek a következő Podrick 😕

De Broncos károsultak vagyunk mindketten, ez közös 😊

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem kell ezt túlmagyarázni, csak ránéztem a képre, térdel vagy micsinal valaki, biztos lanykeres, francot se érdekel, pláne töltelék játékosoknak ezért írtam 😊
FLZOLI
ouch. pedig azt hittem rokonlélekre bukkantam

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21
Klaci79
Gyakorolja a game winning terdelest
FLZOLI
A poén az, hogy a csávó túldobta a csávót az engagement ringgel, mint ahogy Trubisky szokta a WR-eket.
tenorx
flzoli poénja pedig az, hogy a térdelő ember szerepébe helyettesíti Trubiskyt, amikor mindenki más a dobóéba és ezzel a fordulattal tudja a focihoz kötni, ezáltal nem esik ki az eredeti kontextusból.
Bár az eredeti viccesebb, ez a kontra se rossz rá. Nem igazán irónia vagy szarkazmus (bár nem vagyok a téma szakértője), de biztos hogy ennek a műfajnak is van valami neve, amikor az ember egy triviális dologra más interpretációt ad, ami ellentétes vagy legalábbis merőben különböző az eredeti szerző gondolatától és várakozásától. Szándékos félreértés vagy valami hasonló.

Úgy tűnik speciális humorérzék kell hozzá, de valójában sokan használják csak írott kommunikációban gyakran teljesen tönkre teszik a smile-k használatával, ami olyan mintha beszélt kommunikációban az eladó előbb nevet a saját viccén, mint a hallgatóság (lásd az eredeti poén közlési módja itt a fórumon). Hogy ezt azért teszik-e, mert félnek, anélkül nem lenne egyértelmű a szándékuk, azt nem tudom, de az ilyen meg nem értések nem segítik elő a smile-k kiirtására irányuló szélmalomharcomat, ezért most inkább elmagyaráztam, pedig az meg a poén meggyilkolása...
Black_Adder
Nem kell ezt túlmagyarázni, csak ránéztem a képre, térdel vagy micsinal valaki, biztos lanykeres, francot se érdekel, pláne töltelék játékosoknak ezért írtam 😊

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21
Klaci79
Gyakorolja a game winning terdelest
FLZOLI
A poén az, hogy a csávó túldobta a csávót az engagement ringgel, mint ahogy Trubisky szokta a WR-eket.
tenorx
flzoli poénja pedig az, hogy a térdelő ember szerepébe helyettesíti Trubiskyt, amikor mindenki más a dobóéba és ezzel a fordulattal tudja a focihoz kötni, ezáltal nem esik ki az eredeti kontextusból.
Bár az eredeti viccesebb, ez a kontra se rossz rá. Nem igazán irónia vagy szarkazmus (bár nem vagyok a téma szakértője), de biztos hogy ennek a műfajnak is van valami neve, amikor az ember egy triviális dologra más interpretációt ad, ami ellentétes vagy legalábbis merőben különböző az eredeti szerző gondolatától és várakozásától. Szándékos félreértés vagy valami hasonló.

Úgy tűnik speciális humorérzék kell hozzá, de valójában sokan használják csak írott kommunikációban gyakran teljesen tönkre teszik a smile-k használatával, ami olyan mintha beszélt kommunikációban az eladó előbb nevet a saját viccén, mint a hallgatóság (lásd az eredeti poén közlési módja itt a fórumon). Hogy ezt azért teszik-e, mert félnek, anélkül nem lenne egyértelmű a szándékuk, azt nem tudom, de az ilyen meg nem értések nem segítik elő a smile-k kiirtására irányuló szélmalomharcomat, ezért most inkább elmagyaráztam, pedig az meg a poén meggyilkolása...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21
Klaci79
Gyakorolja a game winning terdelest
FLZOLI
A poén az, hogy a csávó túldobta a csávót az engagement ringgel, mint ahogy Trubisky szokta a WR-eket.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21
Klaci79
Gyakorolja a game winning terdelest

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor az FK eljinxelte a szezonkezdést? 😛 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól gondolom hogy most kellett lemenni 80as rosterre? Van valahol cut lista?
Bazzani
Azt hiszem 16.-a a határidő. A topikotokban már megírtam, kit küldtetek el (köztük egy nem saját 1. köröst, és egy saját egykori 6. köröst). Ja és eltradeltétek Michael Jacksont a Patsbe.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól gondolom hogy most kellett lemenni 80as rosterre? Van valahol cut lista?

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 378
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aktuális cap space lista az opt outok után. New Englandben hirtelen baromi jó lett az anyagi szitu. Lassan hosszabbíthatnak Thuneyval vagy elhozhatják Clowneyt. Most Brady új csapatnál van minimális mozgástér anyagiak terén.




A 49ers-es OL (C) Jake Brendel is kiüli a szezont.
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/08/06/49ers-announce-jake-brendel-opt-out-the-67th-nfl-player-to-take-option/
Itt 67. játékosként említik. Nálam ő a 68. ember a listán. Fene se érti ezt.

Tracker frissítve!
iktriad
Mert Marqise Lee nem ember!
Sobri Jóska
Miért ő micsoda? Vulkáni?
Egyénként egy nagyon rendes, öltözőknek kifejezetten hasznos ember (de azért hatalmas öngól volt a Jagsnek őt megtartani a szerintem jelenleg Top 10 NFL WR Allen Robinson helyett. #KösziCoughlin)
iktriad
Már nem lesz hosszabbítás idén, a két OG elvisz 23.5 milliót, mi baj lehet ebből. Egy Clowney-szerződés is remek lenne, miután a fél csapat kiesett, legyen elbaszva akkor már gyorsan a pénz is feleslegesen