NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante


itt meg lehet amúgy nézni az első részt:

 www.youtube.com/watch?v=wq5vHxY8kdU


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem kell ezt túlmagyarázni, csak ránéztem a képre, térdel vagy micsinal valaki, biztos lanykeres, francot se érdekel, pláne töltelék játékosoknak ezért írtam 😊
FLZOLI
ouch. pedig azt hittem rokonlélekre bukkantam
Black_Adder
Sajnos nem én leszek a következő Podrick 😕

De Broncos károsultak vagyunk mindketten, ez közös 😊

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem kell ezt túlmagyarázni, csak ránéztem a képre, térdel vagy micsinal valaki, biztos lanykeres, francot se érdekel, pláne töltelék játékosoknak ezért írtam 😊
FLZOLI
ouch. pedig azt hittem rokonlélekre bukkantam

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21
Klaci79
Gyakorolja a game winning terdelest
FLZOLI
A poén az, hogy a csávó túldobta a csávót az engagement ringgel, mint ahogy Trubisky szokta a WR-eket.
tenorx
flzoli poénja pedig az, hogy a térdelő ember szerepébe helyettesíti Trubiskyt, amikor mindenki más a dobóéba és ezzel a fordulattal tudja a focihoz kötni, ezáltal nem esik ki az eredeti kontextusból.
Bár az eredeti viccesebb, ez a kontra se rossz rá. Nem igazán irónia vagy szarkazmus (bár nem vagyok a téma szakértője), de biztos hogy ennek a műfajnak is van valami neve, amikor az ember egy triviális dologra más interpretációt ad, ami ellentétes vagy legalábbis merőben különböző az eredeti szerző gondolatától és várakozásától. Szándékos félreértés vagy valami hasonló.

Úgy tűnik speciális humorérzék kell hozzá, de valójában sokan használják csak írott kommunikációban gyakran teljesen tönkre teszik a smile-k használatával, ami olyan mintha beszélt kommunikációban az eladó előbb nevet a saját viccén, mint a hallgatóság (lásd az eredeti poén közlési módja itt a fórumon). Hogy ezt azért teszik-e, mert félnek, anélkül nem lenne egyértelmű a szándékuk, azt nem tudom, de az ilyen meg nem értések nem segítik elő a smile-k kiirtására irányuló szélmalomharcomat, ezért most inkább elmagyaráztam, pedig az meg a poén meggyilkolása...
Black_Adder
Nem kell ezt túlmagyarázni, csak ránéztem a képre, térdel vagy micsinal valaki, biztos lanykeres, francot se érdekel, pláne töltelék játékosoknak ezért írtam 😊

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21
Klaci79
Gyakorolja a game winning terdelest
FLZOLI
A poén az, hogy a csávó túldobta a csávót az engagement ringgel, mint ahogy Trubisky szokta a WR-eket.
tenorx
flzoli poénja pedig az, hogy a térdelő ember szerepébe helyettesíti Trubiskyt, amikor mindenki más a dobóéba és ezzel a fordulattal tudja a focihoz kötni, ezáltal nem esik ki az eredeti kontextusból.
Bár az eredeti viccesebb, ez a kontra se rossz rá. Nem igazán irónia vagy szarkazmus (bár nem vagyok a téma szakértője), de biztos hogy ennek a műfajnak is van valami neve, amikor az ember egy triviális dologra más interpretációt ad, ami ellentétes vagy legalábbis merőben különböző az eredeti szerző gondolatától és várakozásától. Szándékos félreértés vagy valami hasonló.

Úgy tűnik speciális humorérzék kell hozzá, de valójában sokan használják csak írott kommunikációban gyakran teljesen tönkre teszik a smile-k használatával, ami olyan mintha beszélt kommunikációban az eladó előbb nevet a saját viccén, mint a hallgatóság (lásd az eredeti poén közlési módja itt a fórumon). Hogy ezt azért teszik-e, mert félnek, anélkül nem lenne egyértelmű a szándékuk, azt nem tudom, de az ilyen meg nem értések nem segítik elő a smile-k kiirtására irányuló szélmalomharcomat, ezért most inkább elmagyaráztam, pedig az meg a poén meggyilkolása...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21
Klaci79
Gyakorolja a game winning terdelest
FLZOLI
A poén az, hogy a csávó túldobta a csávót az engagement ringgel, mint ahogy Trubisky szokta a WR-eket.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21
Klaci79
Gyakorolja a game winning terdelest

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor az FK eljinxelte a szezonkezdést? 😛 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól gondolom hogy most kellett lemenni 80as rosterre? Van valahol cut lista?
Bazzani
Azt hiszem 16.-a a határidő. A topikotokban már megírtam, kit küldtetek el (köztük egy nem saját 1. köröst, és egy saját egykori 6. köröst). Ja és eltradeltétek Michael Jacksont a Patsbe.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól gondolom hogy most kellett lemenni 80as rosterre? Van valahol cut lista?

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Trubisky itt is 😂
 twitter.com/pff/status/1292306298416046081?s=21

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aktuális cap space lista az opt outok után. New Englandben hirtelen baromi jó lett az anyagi szitu. Lassan hosszabbíthatnak Thuneyval vagy elhozhatják Clowneyt. Most Brady új csapatnál van minimális mozgástér anyagiak terén.




A 49ers-es OL (C) Jake Brendel is kiüli a szezont.
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/08/06/49ers-announce-jake-brendel-opt-out-the-67th-nfl-player-to-take-option/
Itt 67. játékosként említik. Nálam ő a 68. ember a listán. Fene se érti ezt.

Tracker frissítve!
iktriad
Mert Marqise Lee nem ember!
Sobri Jóska
Miért ő micsoda? Vulkáni?
Egyénként egy nagyon rendes, öltözőknek kifejezetten hasznos ember (de azért hatalmas öngól volt a Jagsnek őt megtartani a szerintem jelenleg Top 10 NFL WR Allen Robinson helyett. #KösziCoughlin)
iktriad
Már nem lesz hosszabbítás idén, a két OG elvisz 23.5 milliót, mi baj lehet ebből. Egy Clowney-szerződés is remek lenne, miután a fél csapat kiesett, legyen elbaszva akkor már gyorsan a pénz is feleslegesen

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A 49ers-es OL (C) Jake Brendel is kiüli a szezont.
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/08/06/49ers-announce-jake-brendel-opt-out-the-67th-nfl-player-to-take-option/
Itt 67. játékosként említik. Nálam ő a 68. ember a listán. Fene se érti ezt.

Tracker frissítve!
iktriad
69.
Alatta vagy. | pun intended | .

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aktuális cap space lista az opt outok után. New Englandben hirtelen baromi jó lett az anyagi szitu. Lassan hosszabbíthatnak Thuneyval vagy elhozhatják Clowneyt. Most Brady új csapatnál van minimális mozgástér anyagiak terén.




A 49ers-es OL (C) Jake Brendel is kiüli a szezont.
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/08/06/49ers-announce-jake-brendel-opt-out-the-67th-nfl-player-to-take-option/
Itt 67. játékosként említik. Nálam ő a 68. ember a listán. Fene se érti ezt.

Tracker frissítve!
iktriad
Mert Marqise Lee nem ember!
Sobri Jóska
Miért ő micsoda? Vulkáni?
Egyénként egy nagyon rendes, öltözőknek kifejezetten hasznos ember (de azért hatalmas öngól volt a Jagsnek őt megtartani a szerintem jelenleg Top 10 NFL WR Allen Robinson helyett. #KösziCoughlin)

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
A 49ers-es OL (C) Jake Brendel is kiüli a szezont.
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/08/06/49ers-announce-jake-brendel-opt-out-the-67th-nfl-player-to-take-option/
Itt 67. játékosként említik. Nálam ő a 68. ember a listán. Fene se érti ezt.

Tracker frissítve!
iktriad
Mert Marqise Lee nem ember!

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Akik opt-olnak, azok fix pénzt kapnak, azt tudjuk.
De mennyit kap az, aki nem opt-ol, de a szezon el se indul, elmarad, félbeszakad, stb.
Ha pl. el se kezdődik, akkor megkapják a teljes alapfizut mondjuk a vetminesek?
Vagy mi most ami tudható erről?
Sobri Jóska
 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-nflpa-agree-to-revised-cba-with-changes-to-bonus-proration-practice-squads-injured-reserve-and-more/

The sides also agreed to a compensation plan in the event of a cancelled or suspended season, with players generally receiving performance bonuses, workout bonuses, roster bonuses, and salary for performance milestones, workouts, and games that actually take place (with performance and games-played milestones being prorated to account for the number of actual games played), and, in the event of a cancelled season, players who are on the roster at the time of the cancellation receiving a stipend (and in most but not all cases, health insurance coverage).


Ez volt amit az NFL ajánlott az NFLPA-nak, nagyjából ez is lett elfogadva:

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/07/18/nfls-proposal-dramatically-cuts-player-pay-if-season-is-canceled/

- Ha TC előtt elkaszálták volna a szezont, akkor senki nem kapott volna semmit.
- Ha a roster cutok előtt (aug 16) kaszálják el, akkor mindenki a 90 80-as rosterről (amit a covid miatt vittek le 80ra) akinek a tavalyi szezonja számított | értsd: accrued season | (6 meccsen játszott és/vagy IR-en volt) + az idei draftoltak (itt nem világos h az UDFA-kal mi lenne) jogosultak a 250k-s stipend-re DE: ha pl egy rookie v friss FA kapott 100k aláírási pénzt, akkor kap azon felül 150k-t, ha 250k-nál többet kapott, akkor nem kap viszont semmit!
- Ha a roster cutok után de Week 1 előtt kaszálják el, akkor az 53-as rosteren lévők + az IR-en/PUP-on lévők kapják meg a 250k-t, akik pedig PS-ben lesznek akkor épp azok 100K-t.
- Ha a szezon közben kaszálják el, akkor az 53-as rosteren lévők + az IR-en/PUP-on lévők kapják meg a 250k-t, akik pedig PS-ben lesznek akkor épp azok 100K-t + ezen felül megkapják az addig esedékes fizetéseiket.

Ha valaki week 1 után kerül az 53as rosterre és utána kaszálják el a szezont, akkor vagy a 250k-t kapnák vagy a fizetésük arányos részét (amelyik a kevesebb). PS-nél ugyan ez, vagy 10k-t kapnak vagy a PS fizujuk arányos részét, amelyik a kevesebb.

Az ösztönzők is arányosan kerülnek kifizetésre (ha legalább 8 alapszakasz meccsen játszik a játékos) Egyszerű példa: valaki 1.6M-t kapna 16 sackért alapból, de ha csak 12 meccs lesz, akkor csak 1.2M-t szerezhet, de csak 12 sacket kell elérnie.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 49ers-es OL (C) Jake Brendel is kiüli a szezont.
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/08/06/49ers-announce-jake-brendel-opt-out-the-67th-nfl-player-to-take-option/
Itt 67. játékosként említik. Nálam ő a 68. ember a listán. Fene se érti ezt.

Tracker frissítve!

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Akik opt-olnak, azok fix pénzt kapnak, azt tudjuk.
De mennyit kap az, aki nem opt-ol, de a szezon el se indul, elmarad, félbeszakad, stb.
Ha pl. el se kezdődik, akkor megkapják a teljes alapfizut mondjuk a vetminesek?
Vagy mi most ami tudható erről?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az utolsó pillanatokban még 4-en döntöttek a kiülés mellett:
Jets WR Josh Doctson
Bucs OT Brad Seaton (1. Tampás a listán!)
Browns G Malcolm Pridgeon
49ers OT Shon Coleman
Tracker frissítve!

Ha jól számoltam 67 játékos élt az opt out lehetőségével a határidőig. 29 csapatból volt legalább 1 valaki, aki skippeli az évet. Az Atlanta, a Pittsburgh és a Chargers összes játékosa vállalja a COVID-19 kockázatait. A legtöbb kiülős a patsriotsnál van (8), őket a Browns követi 5 emberrel.
iktriad
FieldYates szerint 66, usatoday meg 65röl tud valami zavart érzek az eróben, mi van a kuharsky.com-on?
sutianap
Nem tudom, hogy nálam van gubanc, vagy náluk. Szerintem a noname Browns és Raidersek(no offense, de Billingset leszámítva mind lehetne Madden által generált random játékos a két csapat kiülőseiből) között keresendő a probléma. Lehet 1-2 valójában COVID-19 listás. Majd kiderül.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Az utolsó pillanatokban még 4-en döntöttek a kiülés mellett:
Jets WR Josh Doctson
Bucs OT Brad Seaton (1. Tampás a listán!)
Browns G Malcolm Pridgeon
49ers OT Shon Coleman
Tracker frissítve!

Ha jól számoltam 67 játékos élt az opt out lehetőségével a határidőig. 29 csapatból volt legalább 1 valaki, aki skippeli az évet. Az Atlanta, a Pittsburgh és a Chargers összes játékosa vállalja a COVID-19 kockázatait. A legtöbb kiülős a patsriotsnál van (8), őket a Browns követi 5 emberrel.
iktriad
FieldYates szerint 66, usatoday meg 65röl tud valami zavart érzek az eróben, mi van a kuharsky.com-on?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az utolsó pillanatokban még 4-en döntöttek a kiülés mellett:
Jets WR Josh Doctson
Bucs OT Brad Seaton (1. Tampás a listán!)
Browns G Malcolm Pridgeon
49ers OT Shon Coleman
Tracker frissítve!

Ha jól számoltam 67 játékos élt az opt out lehetőségével a határidőig. 29 csapatból volt legalább 1 valaki, aki skippeli az évet. A Falcons, Steelers & a Chargers összes játékosa vállalja a COVID-19 kockázatait. A legtöbb kiülős a Patriots-nál van(8), a Browns 2. 5-el.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags CB Rashaan Melvin és a Chiefs rookie(!) Lucas Niang jelezte ma, hogy kihagyja az évet. Tracker frissítve.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Érdekes ESPN cikk, melyik csapatokból kinek hogy áll az esélye arra, hogy karrierje után 5 évvel Cantonba kerüljön.
 www.espn.com/nfl/story/_/id/29589146/projecting-future-hall-famers-all-32-nfl-teams
Mahomes a cikkben már biztos future Hall of Famer pl.
iktriad
Lol, hozzánk azért nem Rodneyt írják, mert csak 3 pro bowlon volt. OK 😀

Szerkesztette: Levi
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Maka belinkelte a saját topicjába a csatorna vezérigazgatójával készült hvg-s interjút, ezt kiemelném ide belőle

hvg.hu: Akkor lesz prémium online tartalom az Arena4-en is?

B.-Gy. A.: Igen, például lesz olyan NFL-meccs, amit nem adunk a tévében. De például online lehet majd választani, hogy valaki az eredeti nyelvű közvetítést akarja nézni, vagy a magyart, illetve külön statisztikák is lesznek a netes nézőknek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal