NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
úgy látom én vagyok az egyetlen, akinek tetszett a meccs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Eddigi legrosszabb SB-m volt, a másik Seattlei vetekszik vele. Igazából nem rossz hanem uncsi.
Viszont a Halftime show, nah az kegyetlen gyenge volt.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Ami talán még durvább, hogy csak Nevadában 119 millió dollárnyi téttel fogadtak a meccsre, ami nem csak rekord, hanem simán verte az eddigi győztest, a tavalyi Superbowl 98 millióját.toam
Floyd Mayweather csak 100 millával a Broncosra 😀
én meg még azon idegeskedek amikor elmegy a 200 forinttal rakott tippmixBigBen7
Ne durvuljunk, jó az 10-nek is, és már azt is letagadta (amúgy azt írták, hogy 10.4-et tett a Broncos legalább 3 pontos sikerére, és 2.6-ot a félidei Denver-vezetésre)

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Ami talán még durvább, hogy csak Nevadában 119 millió dollárnyi téttel fogadtak a meccsre, ami nem csak rekord, hanem simán verte az eddigi győztest, a tavalyi Superbowl 98 millióját.toam
Floyd Mayweather csak 100 millával a Broncosra 😀
én meg még azon idegeskedek amikor elmegy a 200 forinttal rakott tippmix
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Ami talán még durvább, hogy csak Nevadában 119 millió dollárnyi téttel fogadtak a meccsre, ami nem csak rekord, hanem simán verte az eddigi győztest, a tavalyi Superbowl 98 millióját.
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Sherman: 'NFC championship was the Super Bowl' 😊Chargers LT
NFC "BEST" 😊

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sherman: 'NFC championship was the Super Bowl' 😊Chargers LT
Igaz is !!! 😊

NFC POWER !!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Igen, én is olvastam ilyen számokat, de valahol azt írják,hogy 111.5 millió ember látott akár csak egy minimális részt is, vaéahol pedig azt,hogy ennyi volt a meccs alatt az átlag nézőszám. Gondolom az első az igaz. Vagy...?undisputedly
az átlag a 111. kb 167 millióan néztek bele legalább 5 percre. (tavaly ez 108 és 164 millió volt)Dexxter Tailor
Én arra lennék kíváncsi, hogy a meccs végét mennyien nézték. Gondolom, ahogy egyre biztosabb lett, hogy eldőlt a meccs kezdtek elkapcsolni az emberek.vandeminek
áh, már nagyon várták akkor a New GirltHöri
25.80 millióan maradtak arra. Az utána jövő B99 részre meg 14.80 millióan voltak kíváncsiak.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ezek lehetnek a Seahawks ellenfelei a nyitómeccsen Seattleben: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Dallas Cowboys, New York Giants, Green Bay Packers, DENVER BRONCOS, Oakland Raiders
ezek a hazai meccsek, pont az AFC West jön szembe idén 😊 nagy pénzt lehet tenni a SB visszavágóra, vagy 49ers

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Sherman: 'NFC championship was the Super Bowl' 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Én arra lennék kíváncsi, hogy a meccs végét mennyien nézték. Gondolom, ahogy egyre biztosabb lett, hogy eldőlt a meccs kezdtek elkapcsolni az emberek.vandeminek
ki az az állat, aki elkapcsol a SB-ról, csak mert eldőlt...pláne ott...csak is idióta lehet. Én még a sportTV adás után NFLnetworköt néztem 😀 amúgy meg igenis jó meccs volt, bivaly ez a Seattle...(de ősszel San Diegoba kikapnak 😛 )

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Igen, én is olvastam ilyen számokat, de valahol azt írják,hogy 111.5 millió ember látott akár csak egy minimális részt is, vaéahol pedig azt,hogy ennyi volt a meccs alatt az átlag nézőszám. Gondolom az első az igaz. Vagy...?undisputedly
az átlag a 111. kb 167 millióan néztek bele legalább 5 percre. (tavaly ez 108 és 164 millió volt)Dexxter Tailor
Én arra lennék kíváncsi, hogy a meccs végét mennyien nézték. Gondolom, ahogy egyre biztosabb lett, hogy eldőlt a meccs kezdtek elkapcsolni az emberek.vandeminek
áh, már nagyon várták akkor a New Girlt

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Igen, én is olvastam ilyen számokat, de valahol azt írják,hogy 111.5 millió ember látott akár csak egy minimális részt is, vaéahol pedig azt,hogy ennyi volt a meccs alatt az átlag nézőszám. Gondolom az első az igaz. Vagy...?undisputedly
az átlag a 111. kb 167 millióan néztek bele legalább 5 percre. (tavaly ez 108 és 164 millió volt)Dexxter Tailor
Én arra lennék kíváncsi, hogy a meccs végét mennyien nézték. Gondolom, ahogy egyre biztosabb lett, hogy eldőlt a meccs kezdtek elkapcsolni az emberek.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Igen, én is olvastam ilyen számokat, de valahol azt írják,hogy 111.5 millió ember látott akár csak egy minimális részt is, vaéahol pedig azt,hogy ennyi volt a meccs alatt az átlag nézőszám. Gondolom az első az igaz. Vagy...?undisputedly
az átlag a 111. kb 167 millióan néztek bele legalább 5 percre. (tavaly ez 108 és 164 millió volt)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én meg utóbbira tippelnék, csak a lakossága 300+ millió fő, és szerintem már ott legalább 20% az átlag nézettség, a többi országról meg még nem is beszéltünk.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).iktriad
Igen, én is olvastam ilyen számokat, de valahol azt írják,hogy 111.5 millió ember látott akár csak egy minimális részt is, vaéahol pedig azt,hogy ennyi volt a meccs alatt az átlag nézőszám. Gondolom az első az igaz. Vagy...?
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Nagy csalódás volt ez a meccs ezután a kiváló szezon után. Érthetetlen, hogy Manning mindig a legfontosabb meccsein csődöl be. Viszont ismét kiváló védelemmel rendelkező csapat nyerte a bajnokságot, ami azért örömteli. Most már nyugodtan lehet nézni az NHL meccseit, aztán csak pár hónap és újra foci!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ahpgy az asszony mindig mondja "Super Bowli" volt ez a meccs!
Egyszeruen sz@r volt!
Iden a Hawks verhetetlen volt! :-/ 😀
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 940
szaba!

azt kell h mondjam h reszben igaz csak.A rutin a sok eves mentalis terheles/foglalkozas reven alakulhatnak bizonyos "dolgok".
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
111.5 millióan nézték a tegnapi Superbowlt. A valaha volt legnézettebb műsor az amerikai TVk történetében mostantól a Superbowl XLVIIII (jövő februárig 😀😀).
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
A kép címe: LobZilla 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Erdekes volt a tegnapi meccd.A denver jol osszezuhant ami eleg meglepo egy ilyen kaliberu csapattol foleg nagy dontoben.A vedelem jol tartotta oket egy ideig. P.M. jo iranyito, kiemelkedo de vhogy fejben kielezett meccsen mindent vagy semmit szituban egyszeruen gyenge 17ev utan is.ZoliMP
Az, hogy valaki clutch vagy sem, nem 17 év alatt alakul ki. Vagy benne van az emberben, vagy nincs.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 940
Erdekes volt a tegnapi meccd.A denver jol osszezuhant ami eleg meglepo egy ilyen kaliberu csapattol foleg nagy dontoben.A vedelem jol tartotta oket egy ideig. P.M. jo iranyito, kiemelkedo de vhogy fejben kielezett meccsen mindent vagy semmit szituban egyszeruen gyenge 17ev utan is.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 www.nytimes.com/2014/02/03/sports/football/the-super-bowl-in-any-language.html?_r=1

Ricsi és Bolti a NYTimes-ban.Amadeus91
ez tök fasza.
mondjuk jó, hogy a végén nem említették a "Bérsz"-ezést :pThrasher
Őket ez nem izgatja, ott is mondják úgy sokan. Echte Amcsik

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.nytimes.com/2014/02/03/sports/football/the-super-bowl-in-any-language.html?_r=1

Ricsi és Bolti a NYTimes-ban.Amadeus91
ez tök fasza.
mondjuk jó, hogy a végén nem említették a "Bérsz"-ezést :p