NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Browns’ linebacker Jacob Phillips tore his biceps tendon and is now most likely to miss the season, per source. Phillips was the Browns’ 2020 3rd-round pick and a key contributor on defense.
Klaci79
Szopás, de key contributornak nevezni azért enyhe túlzás.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem jó hogy kiesett de sajnos tavaly se zavart sok vizet. :/
Viszont így Mack tuti marad.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Browns’ linebacker Jacob Phillips tore his biceps tendon and is now most likely to miss the season, per source. Phillips was the Browns’ 2020 3rd-round pick and a key contributor on defense.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Delpit és Harrison végre edzhettek, Schwartz is, igaz ő csak egyénileg.
Carlson sajna IRre került, így a 4. TE poszt kiadó, de nem lepne meg ha egyel több WR lenne az 53-ban, sok a jelentkező ott (pl. Davion Davis, aki a tegnapi edzésen is brillírozott, csakúgy mint a Jags ellen).
Ma jön az utolsó nyilvános edzés, csütörtök - péntek pedig közös gyakorlások a Giants-cel. Vasárnap aztán meccs ellenük.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
A 40p-es verziót én is lepörgettem, biztató na. Nyilván előszezon, meg minden, de jól mutat, h. a cserék, sőt azok cseréi is tudják hogyan kell megfutni pontosan a routeokat, kiket kell blokkolni. Értik mit akarnak az edzők. A védelem részéről nulla ponton tartani az ellenfelet 3 negyedig, nagy taps, akkor is ha csak preseason. JOK király, ahogy lentebb is írták. Ilyen szerelést mikor láttatok utoljára Browns LB-től?

 twitter.com/Rob_Shenanigans/status/1426747146678714370?s=20

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Megnéztem a Jax elleni előszezon meccset.

- Keenum egy rutinos róka,
- Lauletta korrekt csere,
- JOK szuper
- Felton jó
- Davis tetszett
- A tartalék secondary: háttőő, izé…

Nyilván mindezt a tartalék csapat(ok) és a preseason meccs kontxetusában érdemes értelmezni.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Tudom, preseason meg minden, de Lauletta kedvező benyomást tett rám. Mondjuk azért a csapat valós szintjéből nem sok minden derült ki 😀
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Stefa elmondta hogy Mayfield nem játszik a Jags ellen. Keenum fog kezdeni.
Tartalékos lesz a csapat, fiatalokra, rosterér küzdőkre kíváncsiak.
P@trik
Nagyon helyes
Drip
Kb. a komplett kezdő kihagyja. Így van jól, majd a másodikon kapnak egy negyedet, a harmadikon meg egy félidőt.

Delpit miatt kezdek kicsit aggódni, most a combhajlító izmával vannak bajok, fogy az idő. Harrison is sérült 2 hete, nem sokat edzett együtt a söprögető sor. Még szerencse, h. JJ3 hozza az elvárt szintet és igazi vezér.

Teller beszélt egy kicsit a szerződéséről, reálisan nyilatkozott. Szeretne maradni, de azzal is tisztában van, h. nem lehet mindenkit megfizetni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 815 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Stefa elmondta hogy Mayfield nem játszik a Jags ellen. Keenum fog kezdeni.
Tartalékos lesz a csapat, fiatalokra, rosterér küzdőkre kíváncsiak.
P@trik
Nagyon helyes

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Stefa elmondta hogy Mayfield nem játszik a Jags ellen. Keenum fog kezdeni.
Tartalékos lesz a csapat, fiatalokra, rosterér küzdőkre kíváncsiak.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Mary Kay forrásai szerint októberig is elhúzódhat a Mayfield hosszabbítás. Én nem igazán értem hova a rohanás, oké, lehet jövő nyárig tovább inflálódnak a fizuk, viszont ha idén is hozza a tavalyi számokat v jobbakat, akkor nem kérdés jó helyre megy e a pénz. A mostani helyzetben is azt mondanám fizessük meg, de még két évig szerződés alatt van, kényelmes helyzetben vagyunk, miért ne várjuk meg ezt a szezont?

Azért a camp is csordogál, 10 edzés már le is ment, köztük az Orange & Brown scrimmage. Az edzőtábor sztárja a támadó oldalon DPJ, szinte nem volt gyenge napja, az összes DB-t veri és mindent behúz. Ugyanez a védőknél Clowney, főleg Conklinnal találja magát szemben, eddig sikerrel. Elmondta, h. hosszú idő után most érzi magát először full egészségesnek. Kellene is, mert a másik FA igazolás McKinley pár napja nem edz, személyes okok miatt...
Az LB sorból Walker néhány hétre kidőlt, érzékeny veszteség, mert ő lenne a def playcaller. Mack Wilson egyelőre él a lehetőséggel, és a tavalyi gyengébb szezon után jó campet fut. Newsomeról keveset olvasni, Greedy közepes alá. Persze a sec miatt nem aggódom, ennél jobban nem lehetett volna megerősíteni az egységet.
OBJ rehabja jól alakul, még nem tolja fullosan, de ott van a pályán minden nap.
Demetric Feltont több poszton (RB/WR) is próbálgatjuk, egy újabb dimenziót adhat az offensenek - persze Chubb és Hunt mellett csak limitáltan egyelőre.
A kickerek (Parkey vs McLaughlin) fej fej mellett, a scrimmagen (ami ugye a stadionban van) McLaughlin mind a négyet bevágta, Parkey ezzel szemben 49-ról hibázott. Ennyi nyilván nem lesz elég, h. megelózze Parkeyt, de fél szemmel érdemes figyelni ezt a battlet is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Szerintem ha egy irányító nem érzi az OBJ kémiát az minimum elgondolkoztató.
Eli már fáradtan és fal nélkül, de legalább futó nélkül is dobált neki lazán 1000 felett.
Egy fiatalnál aki még befelé megy ott van vlm gond.
ozibozi
Es nem lehet hogy OBJ változott?
Vagy ő egy párhuzamos egyenes ?
Janek
Biztos nem ugyanaz, de klasszisokkal jobb elkapó mint ő Qb még mindig simán Másik kávéház.
Ha Oda dobod valahova az meglesz.
Ha nem dobod még oda sem, tipegsz-topogsz az, akkor nem lesz meg.
ozibozi
De itt nem az a kérdés hogy BM érzi e OBJ-t hanem hogy megtartod vagy keresgélsz tovább qb-t.

Nem kérdés,hogy ha el kell engedni valakit akkor az inkabb egy wr sem mint a qb
Janek
Igen, Egyértelmű, hogy el fog menni. Amíg ilyen sok jó játékos van a keretben addig még menni fog ez a project pár
Évet.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem ha egy irányító nem érzi az OBJ kémiát az minimum elgondolkoztató.
Eli már fáradtan és fal nélkül, de legalább futó nélkül is dobált neki lazán 1000 felett.
Egy fiatalnál aki még befelé megy ott van vlm gond.
ozibozi
Es nem lehet hogy OBJ változott?
Vagy ő egy párhuzamos egyenes ?
Janek
Biztos nem ugyanaz, de klasszisokkal jobb elkapó mint ő Qb még mindig simán Másik kávéház.
Ha Oda dobod valahova az meglesz.
Ha nem dobod még oda sem, tipegsz-topogsz az, akkor nem lesz meg.
ozibozi
De itt nem az a kérdés hogy BM érzi e OBJ-t hanem hogy megtartod vagy keresgélsz tovább qb-t.

Nem kérdés,hogy ha el kell engedni valakit akkor az inkabb egy wr sem mint a qb

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Allen 6/258 giga szerződés, Lamar is valami hasonlóra számíthat.

Habár szereti a média összemosni velük Mayfieldet de én nem érzem ezt reálisnak.
Bakernek volt egy jó rookie éve, egy szar konyhással, meg egy vegyes vágott de PO év.
Szerintem Mayfieldnek ilyen 30-35 közt lenne reális/emberi. Pl: egy 4/130-140 és akkor maradna Wardnak és másoknak is.
Aztán lehet elég naív vagyok de tök jó lenne ha valami Chubbhoz hasonló csapatot előtérbe helyező okos szerződést kapna.
P@trik
Meg fogja kapni a 40-et Baker is sztem, Kosar óta várunk egy normális QB-ra, mindig arra gondolok, hogy ha ő nem, akkor ki? Draft lutri, piacon nála sokkal jobb nem lesz elérhető. Ki kell fizetni, nincs mese.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Szerintem ha egy irányító nem érzi az OBJ kémiát az minimum elgondolkoztató.
Eli már fáradtan és fal nélkül, de legalább futó nélkül is dobált neki lazán 1000 felett.
Egy fiatalnál aki még befelé megy ott van vlm gond.
ozibozi
Es nem lehet hogy OBJ változott?
Vagy ő egy párhuzamos egyenes ?
Janek
Biztos nem ugyanaz, de klasszisokkal jobb elkapó mint ő Qb még mindig simán Másik kávéház.
Ha Oda dobod valahova az meglesz.
Ha nem dobod még oda sem, tipegsz-topogsz az, akkor nem lesz meg.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem ha egy irányító nem érzi az OBJ kémiát az minimum elgondolkoztató.
Eli már fáradtan és fal nélkül, de legalább futó nélkül is dobált neki lazán 1000 felett.
Egy fiatalnál aki még befelé megy ott van vlm gond.
ozibozi
Es nem lehet hogy OBJ változott?
Vagy ő egy párhuzamos egyenes ?

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szerintem ha egy irányító nem érzi az OBJ kémiát az minimum elgondolkoztató.
Eli már fáradtan és fal nélkül, de legalább futó nélkül is dobált neki lazán 1000 felett.
Egy fiatalnál aki még befelé megy ott van vlm gond.
ozibozi
A cut nem opció jelenleg.
A kérdés hogy a többiek után mész és horror pénzt adsz vagy megpróbálsz emberit.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Szerintem ha egy irányító nem érzi az OBJ kémiát az minimum elgondolkoztató.
Eli már fáradtan és fal nélkül, de legalább futó nélkül is dobált neki lazán 1000 felett.
Egy fiatalnál aki még befelé megy ott van vlm gond.
több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Allen 6/258 giga szerződés, Lamar is valami hasonlóra számíthat.

Habár szereti a média összemosni velük Mayfieldet de én nem érzem ezt reálisnak.
Bakernek volt egy jó rookie éve, egy szar konyhással, meg egy vegyes vágott de PO év.
Szerintem Mayfieldnek ilyen 30-35 közt lenne reális/emberi. Pl: egy 4/130-140 és akkor maradna Wardnak és másoknak is.
Aztán lehet elég naív vagyok de tök jó lenne ha valami Chubbhoz hasonló csapatot előtérbe helyező okos szerződést kapna.
P@trik
Baszus Allen -nek 1 jó éve volt 2 szar mellé és megkapta a nagy lóvét,Mayfield is 40 millió felett fog kapni szerintem.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Allen 6/258 giga szerződés, Lamar is valami hasonlóra számíthat.

Habár szereti a média összemosni velük Mayfieldet de én nem érzem ezt reálisnak.
Bakernek volt egy jó rookie éve, egy szar konyhással, meg egy vegyes vágott de PO év.
Szerintem Mayfieldnek ilyen 30-35 közt lenne reális/emberi. Pl: egy 4/130-140 és akkor maradna Wardnak és másoknak is.
Aztán lehet elég naív vagyok de tök jó lenne ha valami Chubbhoz hasonló csapatot előtérbe helyező okos szerződést kapna.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jó lenne valahogy Wardot is a piacihoz képest áron alul megkötni.
Aztán lehet agyalni mi legyen a Mayfield zsozsóval.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

steelwolf
Egész emberi pénz lett. Én szarabbra számítottam. Főleg ha azt nézem hogy vannak csapatok akik 15-16ot is kifizetnek egy futónak /év nekünk 17ből van egy Chubb+Hunt.
Chubb 3/36 és Hunt 3/15
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 932 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Are you JOKing me?


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Höri felvette a barna szemüveget:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...