NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Fangio szerint nem elképzelhetetlen, hogy a vasárnapi meccs után meg lesz nevezne a kezdő qb. Szerintem ha Lock hoz egy a múlthetihez hasonló játékot sok kérdés nem marad.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nyilván túl sokat ebből a meccsből nem kell levonni, de kezdésnek teljesen rendben volt.

Aki mindenképpen pozitív volt az Hamler, Surtain es Benson, kíváncsi vagyok utóbbi rostert fog-e. De nekem Lock is tetszett. Persze nyomás kb zeró volt rajta, de nekem tetszett. Bridgewater meg hozta, amire képes. Vele is haladtunk, de nekem Lock-al jobban tetszett a csapat. Sajnos a Rypien részre kidoltem, de úgy látom sokat nem vesztettem. 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Azért ez a Hamler gyerek baromi jó. Igaz a védelem folyamatosan Jeudy-t figyeli, így picit talán könnyebb...de ez semmit nem von el az érdemeiből...
Klaci79
a judit-sutton duó mellett lesz helye

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Azért ez a Hamler gyerek baromi jó. Igaz a védelem folyamatosan Jeudy-t figyeli, így picit talán könnyebb...de ez semmit nem von el az érdemeiből...
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win




Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Megvan az első komolyabb TC sérülés: Boone esett ki 4-6 hétre.

A másik hír, hogy a Ravens Patrick elérhetőségéről érdeklődött. A válaszról sehol sem találtam infót eddig.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ma/tegnap a Vikingsal volt közös edzés, és a beszámolók szerint Jeudy tarthatatlan volt.

Remelem tényleg elkapja a fonalat, mert Suttonal brutal páros lehet, nem beszélve Fantrol, Patrickrol, Hamlerrol meg a kimondhatatlan nevű TE srácról.

Ez már személyes, szubjektív benyomás, de ahogy nézem az edzés videókat nekem ebből az jön le, hogy Teddyvel sokkal jobban megvan az összhang Jeudynál, mint Lock-al. Sanszos, hogy ezt csak én látom bele persze.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Broncos offseason elemzése.
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Bridgewater leigazolását követően elmondták h éles versenyt akarnak közte és Lock között, már azt is jelezték h ez az edzőmeccsekig is ki fog tartani. Az insidereknél Locknak áll a nyerésre, de szoros a verseny, mert Teddy unalmas ugyan, de keveset hibázik.

Lényeg a lényeg h nem volt olyan opció h valaki tiszta QB1 legyen az első meccs előtt, szal önmagában emiatt ne temessük egyiket se.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Fene se bánja, ha edzéskörülmények között nagy a verseny... Az lesz a kérdés, hogy éles helyzetben hová billen az a pár centi az INT és a TD között.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Fangio elmondása alapján továbbra is nagyon éles a harc Lock és Bridgewater között. Most hogy ebben mennyi az igaz és mennyi a vetítés azt nem tudom, de ha tényleg így van, akkor en annyira nem vagyok ettől boldog.

Locknak elvileg továbbra is vannak pazar dobasai, de folyamatosan előjönnek a tavalyi hibái is => vagyis ugyan ott tartunk, ahol egy éve. Bridgewater meg kb azt hozza, amit várni lehetett tőle.

Egyébként most a héten Lock fog kezdeni, jövő héten meg Hídvíz. Mindenesetre rég vártam már ennyire preseason meccseket (kemény 2 éve 😀 ).
roberto23
Maradjunk annyiban, hogy ha Lock az lenne amit várunk tőle, akkor oda-vissza kellene elpáholnia Teddyt a campben, én szurkolok neki és nem akarok vészmadár lenni, de ez alapján csúnya szezon vár ránk támadó oldalon...
Vonster
Egyetértek.

Én bevallom arra számítottam, hogy Locknak egyáltalán nem fog gondot okozni Bridgewater, de úgy látszik tévedtem. Azért kíváncsi leszek az előszezon meccsek alatt mit fognak majd mutatni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
Vonster Denver Broncos 937
Fangio elmondása alapján továbbra is nagyon éles a harc Lock és Bridgewater között. Most hogy ebben mennyi az igaz és mennyi a vetítés azt nem tudom, de ha tényleg így van, akkor en annyira nem vagyok ettől boldog.

Locknak elvileg továbbra is vannak pazar dobasai, de folyamatosan előjönnek a tavalyi hibái is => vagyis ugyan ott tartunk, ahol egy éve. Bridgewater meg kb azt hozza, amit várni lehetett tőle.

Egyébként most a héten Lock fog kezdeni, jövő héten meg Hídvíz. Mindenesetre rég vártam már ennyire preseason meccseket (kemény 2 éve 😀 ).
roberto23
Maradjunk annyiban, hogy ha Lock az lenne amit várunk tőle, akkor oda-vissza kellene elpáholnia Teddyt a campben, én szurkolok neki és nem akarok vészmadár lenni, de ez alapján csúnya szezon vár ránk támadó oldalon...
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az jót jelent mindig, ha a kezdő franchise QB és a tartaléknak hozott komolyan versenyzik a kezdő státuszért...

Na de majd idén! 😊 Hiába nem hiszem, hogy itt a hitványkodás mellé extrább produkciót látunk majd én nagyon várom már a szezont és a meccseket : )

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Fangio elmondása alapján továbbra is nagyon éles a harc Lock és Bridgewater között. Most hogy ebben mennyi az igaz és mennyi a vetítés azt nem tudom, de ha tényleg így van, akkor en annyira nem vagyok ettől boldog.

Locknak elvileg továbbra is vannak pazar dobasai, de folyamatosan előjönnek a tavalyi hibái is => vagyis ugyan ott tartunk, ahol egy éve. Bridgewater meg kb azt hozza, amit várni lehetett tőle.

Egyébként most a héten Lock fog kezdeni, jövő héten meg Hídvíz. Mindenesetre rég vártam már ennyire preseason meccseket (kemény 2 éve 😀 ).

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peyton sárga zakós beszéde.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Pár szösszenet az 5. TC napról:

- ezt a napot Bridgewater vitte el 3TD-vel és 1 INT-el, Lock kicsit rosszabb napot fogott ki (1TD, 2 INT)

- Lock egyik dobását egyébként Surtain kapta el, úgyh neki is megvan az első pick

- Jeudy továbbra is jól néz ki, reméljük tényleg előre lép, nem csak TC warrior lesz

- Chubb felépülése elvileg jól halad, Jewell viszont 10 napra off.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ahogy olvasgattam a TC beszámolókat Lock egyelőre stabilan nyeri a párharcot. Jól mozog, ülnek a hosszú passzai is. Bridgewater viszont nem villog túlzottan, egyik nap 3 INT-et is dobott (2-őt Jackson halászott le).

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Blackie v Doki v barki nem csinal vmi posztelemzest igy TC elott? Persze sörért.
puppetm4st3r
Én tervezek így a TC hajnalán (kövi héten valamikor).

Am ha már TC, a tegnapi nap volt az első, pár infó:
- Lock "megnyerte" az első napot, de csak egy hajszállal az insiderek szerint, ami egész pontosan annyit jelent h egyikük sem adott el tegnap labdát, Lock rozsdásan kezdett (sokat várt a zsebben), de utána ültek a passzai. Teddy egyszer dobott 15 yardnál messzebb (incomplete), 15 yardon belül ültek az ütempasszai, de nem volt semmi extra tőle
- Jeudy nagy napot fogott ki, min2 QB-tól voltak szép elkapásai, továbbra is nagyon jó a labda nélküli mozgása
- Patrick Surtaint is dícsérte mindenki aki csak megkérdeztek
- a harmadik csapatnál Trinity Benson tűnt ki, 2 TD-t is szerzett
- voltak szurkolók az edzésen

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 63 — Bronco
Blackie v Doki v barki nem csinal vmi posztelemzest igy TC elott? Persze sörért.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
El se hiszem, hogy végre megint jön a TC. 😀

Remelem itt is lassan újraindul az élet. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Lockot majdnem lefejezte egy elszabadult kerékcsavar(?), de szerencsére karcolás nélkül megúszta a dolgot:

 www.nfl.com/news/broncos-qb-drew-lock-s-windshield-fends-off-flying-lug-nut
Általános Doktor
“…across Kansas…”
Már mindent értek..
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mindenki aláírt az idén draftoltak közül

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz