Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Van aki gyozelemre szamit Germaniaban?
ulpianus
én!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Van aki gyozelemre szamit Germaniaban?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Salty Kansas City Chiefs Texas Longhorns 33
Én a Hardman fumble után éreztem azt, hogy ez vereség lesz. Meg lehet kockáztatni, hogy a Mahomes-éra leggyengébb O teljesítménye volt ez. Mondjuk én erről az influenzáról nem tudtam.
Tavaly a Colts ellen is volt egy érthetetlen vereség. Bár ott inkább a buta zászlók döntöttek, nem a rengeteg turnover.
R4v3N
Nem mintha befolyásolta volna a meccs végkimenetelét, de nem egy durva holdingot nem fújtak a Denver OL-ra. Ettől függetlenül ez tényleg nem a mi napunk volt, menni kell tovább
több mint 2 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Én a Hardman fumble után éreztem azt, hogy ez vereség lesz. Meg lehet kockáztatni, hogy a Mahomes-éra leggyengébb O teljesítménye volt ez. Mondjuk én erről az influenzáról nem tudtam.
Tavaly a Colts ellen is volt egy érthetetlen vereség. Bár ott inkább a buta zászlók döntöttek, nem a rengeteg turnover.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A meccs nem volt épp magas színvonalú. De nem volt nézhetetlen. Nekem tetszett. Végre nyert a Broncos ellenünk, rájuk fért. Mondjuk valaki elmondhatná, mi a Broncos célja idénre, mert sztem az, jöjjön a 2025-ös (igen) szezon, és ennyi. Na majd eccer ezt megbeszéljük.

Azt mondják, az az igazán jó csapat, amelyik akkor is nyer, mikor rosszul játszik. A Chiefs akkor igen jó csapat idén. Csak most rosszul játszottunk annyira, hogy nem is nyertünk. Volt pár labdavesztés, a védõk hozták a meccset amíg lehetett, bár a Broncos se támadott jól igazán. Nekik évek óta ez a SB. De a védelem rendben lett volna.
A ST, Def, stb. hozzá amit kell. De a korona ékköve, a passzjáték nagyon gyenge. Nem Mahomes, az elkapók tūntek el. Idén ez ilyen lesz. Nem Hardman oldja ezt meg. Ezt tudtuk. A PO ettõl meglesz, ezt mondtam az elsõ két meccs után is. De ez nem lesz Nagy szezon. Nincs azzal gond. De meg kell oldani ezt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Salty Kansas City Chiefs Texas Longhorns 33
Ez eddig elég siralmas. Mahomes legnagyobb ellensége tényleg a nátha. Viszont Butker megint ráigazol, hogy a liga egyik legelitebb rúgója
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Chiefs added QB Patrick Mahomes to their injury report this morning with an illness. He still is expected to play today vs. the Broncos.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Időjárás előrejelzés holnapra ilyen: érdekes
 www.denver7.com/weather/denver-weather-first-snow-of-the-season-could-bring-up-to-6-inches-to-the-metro-by-sunday-nws-says
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Justyn Ross on Commissioner Exempt List

The NFL placed wide receiver Justyn Ross on the Commissioner Exempt List Friday afternoon following an off-the-field incident involving law enforcement that occurred earlier in the week. Ross pleaded not guilty to two misdemeanors: one count of domestic battery with no priors and one count of criminal damage to property totaling less than $1,000 on Tuesday.

 www.arrowheadpride.com/2023/10/27/23935117/chiefs-news-nfl-justyn-ross-commissioner-exempt-list
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Most csak erről a hangnélküli énekesnőről
Black_Adder
Én egyáltalán nem szoktam Taylor Swiftet hallgatni, de ez a hozzászólás azért megnyerte a bohóc díjat, parancsolj:
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Nos Uraim, most már egy félidőn keresztül öröm volt nézni a támadójátékunkat. Remélem egyre több és hosszabb ilyen periódusok következnek, így lassan a felénél már ideje lenne elkezdeni játszani.

Rice tetszett, Ross-nak szerintem lefőtt a kv, Hardmant meg megérte visszahozni, igaz a WR probléme vele sincs megoldva, Ricenak kell többet és többet mutatni, de úgy látom jó úton halad.

szerk: CEH-től meg akár még a trade határidő előtt megszabadulnék, elveszett az összes önbizalma, használhatatlan már a csapat számára.

Szerkesztette: ligur
több mint 2 éve
Salty Kansas City Chiefs Texas Longhorns 33
Én nem izgultam nagyon. Mondom magamnak, ha nyerünk szinte rájátszasban vagyunk.
Ugyanis 3-4 W elõnyünk van a csoportban. Amennyiben még nyerünk mondjuk négyet, aki elõzni akar, nyernie kell hetet-nyolcat (attól függ ki és melyik meccset nyeri).
Na most sztem mi még nyerünk négyet. És ki nyer itt nyolcat? A hátralévõ 10-11 meccsbõl.
ulpianus
Már PO-ban vagytok.

AFC Worst már megint.
Amadeus von Dollárbaloldal
A PO nem volt kérdéses, inkább az kérdéses, hogy a PO-ig összeszedi-e magát az offense. Az elmúlt pár meccshez hozzátartozott pár kétes ítélet aminek nagy szerepe volt a meccs végkimenetelében, de az utóbbi meccsen már úgy tűnik hogy a kelce-mahomes duó kezd egymásra találni
több mint 2 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Én nem izgultam nagyon. Mondom magamnak, ha nyerünk szinte rájátszasban vagyunk.
Ugyanis 3-4 W elõnyünk van a csoportban. Amennyiben még nyerünk mondjuk négyet, aki elõzni akar, nyernie kell hetet-nyolcat (attól függ ki és melyik meccset nyeri).
Na most sztem mi még nyerünk négyet. És ki nyer itt nyolcat? A hátralévõ 10-11 meccsbõl.
ulpianus
Már PO-ban vagytok.

AFC Worst már megint.

Szerkesztette: resistance is futile
több mint 2 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Omenihu jól lesz szerintem, magas szinten játsztott.
Washington, aki Hardman nem sokat mutatott, volt 1 nagy visszahordása.
Most legalább 2-2.5 negyeden keresztül ment a támadójáték.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Ja, ma már mindenki tudja, hogy az NFL scriptben az van megírva, hogy Kelce a frissen megnyert SB gyűrűvel kéri meg Miss Swift kezét 😊
Én nem izgultam nagyon. Mondom magamnak, ha nyerünk szinte rájátszasban vagyunk.
Ugyanis 3-4 W elõnyünk van a csoportban. Amennyiben még nyerünk mondjuk négyet, aki elõzni akar, nyernie kell hetet-nyolcat (attól függ ki és melyik meccset nyeri).
Na most sztem mi még nyerünk négyet. És ki nyer itt nyolcat? A hátralévõ 10-11 meccsbõl.
ulpianus
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Én nem izgultam nagyon. Mondom magamnak, ha nyerünk szinte rájátszasban vagyunk.
Ugyanis 3-4 W elõnyünk van a csoportban. Amennyiben még nyerünk mondjuk négyet, aki elõzni akar, nyernie kell hetet-nyolcat (attól függ ki és melyik meccset nyeri).
Na most sztem mi még nyerünk négyet. És ki nyer itt nyolcat? A hátralévõ 10-11 meccsbõl.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Salty Kansas City Chiefs Texas Longhorns 33
Remélem nem csak én rágtam a körmeimet a red flagnél 😀
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Beáll az eddig eltiltott idei igazolásunk, a pass rusher Omenihu. Karlaftis sérülten vállalja, szal van snapszám ott is. De Danna+Uzsonnával hozzák a szintet, szal Omenihu se rossz, de nem is akkora spíler, amitõl érdemben nagy változás leszen. Elméletben. Meglátjuk itt mit tud elõször is. Aztán kiderül ki hányadik a tornasorban.
Mindenesetre ha valahogy újra megtanulunk passzolni, vagyis elkapni, pass rusher téren elfogadhatóan àllunk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megnézném puntolni is olyan jól tud-e, mint passzolni. 😀
több mint 2 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147

Tony Adams
A semminél jobb, de ennél azért többet reméltem.
ender1112
Meg nem is ilyen típusú WR kellene.
Hanem egy nagyobb, fizikálisabb. Mondjuk a legfontosabb, hogy tudjon szeparálódni. Justyn Rossban én reménykedek még.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Tony Adams
A semminél jobb, de ennél azért többet reméltem.
ender1112
Holnap lehet Frank Clark is visszajön a denveri szabadságáról!
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.

Tony Adams
A semminél jobb, de ennél azért többet reméltem.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan