NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 fuzovelkifele.com/2016/12/16/von-miller-legkemenyebb-arca-nfl/
Neki elhiszem😁
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Hesternek is örülnék, mert akkor Cyrusnak lehetne adni egy szezonvégig szóló pihenőt és nem az lenne, hogy minden puntnál cidrizek, hogy ebből most mit fog összehozni vagy melyik másik, más poszton fontos játékost fogják a pr-nél összetörni. Hester annyit mint Cyrus biztos le tud tenni. 😊
Burkus
Hesternek idén 5 fumble-je volt (ebből egyet el is veszített)
Spigo
Akkor igazam van, annyit tesz le mint Cyrus. 😊
Burkus
Ha nem vagy jogi pályán, akkor ideje változtatnod ezen! 😀
tomi-tomi
Honnan tudod? Volt már erről szó? 😊
Burkus
Nekem úgy rémlik, hogy még a deflategate alatt volt róla szó.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
„Várjuk meg a végét.”
„A világot semmiképpen sem fogja megváltani” 😀

Amúgy az is bőven benne van, hogy SB-MVP lesz. Aztán legfeljebb nem
Wyatt
Köszi...
Volford
<3

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hesternek is örülnék, mert akkor Cyrusnak lehetne adni egy szezonvégig szóló pihenőt és nem az lenne, hogy minden puntnál cidrizek, hogy ebből most mit fog összehozni vagy melyik másik, más poszton fontos játékost fogják a pr-nél összetörni. Hester annyit mint Cyrus biztos le tud tenni. 😊
Burkus
Hesternek idén 5 fumble-je volt (ebből egyet el is veszített)
Spigo
Akkor igazam van, annyit tesz le mint Cyrus. 😊
Burkus
Ha nem vagy jogi pályán, akkor ideje változtatnod ezen! 😀
tomi-tomi
Honnan tudod? Volt már erről szó? 😊
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
„Várjuk meg a végét.”
„A világot semmiképpen sem fogja megváltani” 😀

Amúgy az is bőven benne van, hogy SB-MVP lesz. Aztán legfeljebb nem
Wyatt
Köszi...

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
„Várjuk meg a végét.”
„A világot semmiképpen sem fogja megváltani” 😀

Amúgy az is bőven benne van, hogy SB-MVP lesz. Aztán legfeljebb nem

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Várjuk ki a végét, mert előre teljesen felesleges itéletet mondani Floyd-ról. Ha beválik, ( bár biztos oka van, hogy senki nem vitte előttünk ) akkor is erősnek érzem a mákolás kifejezést, a világot semmiképpen nem fogja megváltani, sőt bőven benne van az is hogy teljsen besül. Bár ugye ha valaki akkor BB tudja kit mire és hogyan, hol mikor lehet használni, valamint a maximumot kihúzni belőle 😊 Én örülök, de azért kicsit szkeptikus vagyok

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hesternek is örülnék, mert akkor Cyrusnak lehetne adni egy szezonvégig szóló pihenőt és nem az lenne, hogy minden puntnál cidrizek, hogy ebből most mit fog összehozni vagy melyik másik, más poszton fontos játékost fogják a pr-nél összetörni. Hester annyit mint Cyrus biztos le tud tenni. 😊
Burkus
Hesternek idén 5 fumble-je volt (ebből egyet el is veszített)
Spigo
Akkor igazam van, annyit tesz le mint Cyrus. 😊
Burkus
Ha nem vagy jogi pályán, akkor ideje változtatnod ezen! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy szerintem hagyni kéne a csába ezt a PR-posztot. Menjen mindenki a punterre, aztán ahol megáll a labda, onnan jövünk. Brady meg oldja meg 10-20 yarddal hátrébbról is, aztán hátha lesz egy-egy blokkolt rúgás is

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hesternek is örülnék, mert akkor Cyrusnak lehetne adni egy szezonvégig szóló pihenőt és nem az lenne, hogy minden puntnál cidrizek, hogy ebből most mit fog összehozni vagy melyik másik, más poszton fontos játékost fogják a pr-nél összetörni. Hester annyit mint Cyrus biztos le tud tenni. 😊
Burkus
Hesternek idén 5 fumble-je volt (ebből egyet el is veszített)
Spigo
Akkor igazam van, annyit tesz le mint Cyrus. 😊
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
jaj de imádtam idén Floyd-ot, ordas nagy fantasy bustom... most hogy nálunk van ment is az instacut



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
BB elmúlt néhány évben kialakult filozófiája szerint mindig jól jön egy első körös bust 😉 És érte még csak trade-elni sem kellett.
Különben is, lehet returnernek hozta az Öreg 😀
Csabiii
Egy kb. 4,5 év alatt majdnem 4000 y-ot elkapó, és 23 TD-t szerző WR-t nem neveznék semmiképp bustnak...hosszú passzokat tekintve meg élmezőny a csóka. Bemákolta a Pats a történetet...megint 😊 Egyből a legjobb szélső elkapó lett a keretben.
Chargers LT
ezt a "...megint"-et kifejthetnéd, nem kötekedésből, csak tényleg kíváncsi vagyok kit/mit mákolt be a csapat mostanában sorozatosan 😊
winston
Semmi burkolt rosszindulat... és nem sorozatosan, csak megint, ami alatt arra céloztam, hogy több olyan játékost is kukázott már BB, aki végül bevált, de legalábbis hasznára volt a csapatnak
Chargers LT
így jogos 😀 reméljük egy Talib-féle "kukázás" lesz ez is 😊 PO-ban már hasíthatna.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 586 — Jedi Master
BB elmúlt néhány évben kialakult filozófiája szerint mindig jól jön egy első körös bust 😉 És érte még csak trade-elni sem kellett.
Különben is, lehet returnernek hozta az Öreg 😀
Csabiii
Egy kb. 4,5 év alatt majdnem 4000 y-ot elkapó, és 23 TD-t szerző WR-t nem neveznék semmiképp bustnak...hosszú passzokat tekintve meg élmezőny a csóka. Bemákolta a Pats a történetet...megint 😊 Egyből a legjobb szélső elkapó lett a keretben.
Chargers LT
ezt a "...megint"-et kifejthetnéd, nem kötekedésből, csak tényleg kíváncsi vagyok kit/mit mákolt be a csapat mostanában sorozatosan 😊
winston
Semmi burkolt rosszindulat... és nem sorozatosan, csak megint, ami alatt arra céloztam, hogy több olyan játékost is kukázott már BB, aki végül bevált, de legalábbis hasznára volt a csapatnak

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De legalábbis a legmagasabb.

több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Floydot bírtam, nagyon jó keze volt tavalyig, idén elkezdett dropolni mintha nem lenne holnap. Erős, fizikális WR, kb mint Boldin. Szerintem, ha nem lesz több balhéja akkor jól jártatok vele.
csongi
Na meg azt is elfelejtette hogy kell elszakadni a cornertől. Idén asszem egy jó meccse volt, a többin szinte nem is tűnt fel hogy pályán van, max ha tolt egy OPI-t. Nekem úgy tűnt mintha motivációját vesztette volna. Nálatok még simán felébredhet és jelenleg még igy is magasan e legjobb elkapótok lesz.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Floydot bírtam, nagyon jó keze volt tavalyig, idén elkezdett dropolni mintha nem lenne holnap. Erős, fizikális WR, kb mint Boldin. Szerintem, ha nem lesz több balhéja akkor jól jártatok vele.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát. Maradjunk annyiban, hogy este alaposan megünnepeltük. Ezt is 😀
Áléééé álééééééééé

több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Hesternek is örülnék, mert akkor Cyrusnak lehetne adni egy szezonvégig szóló pihenőt és nem az lenne, hogy minden puntnál cidrizek, hogy ebből most mit fog összehozni vagy melyik másik, más poszton fontos játékost fogják a pr-nél összetörni. Hester annyit mint Cyrus biztos le tud tenni. 😊
Burkus
Hesternek idén 5 fumble-je volt (ebből egyet el is veszített)
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
BB elmúlt néhány évben kialakult filozófiája szerint mindig jól jön egy első körös bust 😉 És érte még csak trade-elni sem kellett.
Különben is, lehet returnernek hozta az Öreg 😀
Csabiii
Egy kb. 4,5 év alatt majdnem 4000 y-ot elkapó, és 23 TD-t szerző WR-t nem neveznék semmiképp bustnak...hosszú passzokat tekintve meg élmezőny a csóka. Bemákolta a Pats a történetet...megint 😊 Egyből a legjobb szélső elkapó lett a keretben.
Chargers LT
ezt a "...megint"-et kifejthetnéd, nem kötekedésből, csak tényleg kíváncsi vagyok kit/mit mákolt be a csapat mostanában sorozatosan 😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Remélem, hogy sokat tud hozzátenni a játékhoz. De miért nem kellett senkinek, merthogy szerintem most mi vagyunk a waiver legvégén? A Hörni-történet jutott eszembe, mekkora steal volt (játékosnak), a 4. körig csúszott, aztán csak kiderült, hogy nem véletlenül.

Hesternek is örülnék, mert akkor Cyrusnak lehetne adni egy szezonvégig szóló pihenőt és nem az lenne, hogy minden puntnál cidrizek, hogy ebből most mit fog összehozni vagy melyik másik, más poszton fontos játékost fogják a pr-nél összetörni. Hester annyit mint Cyrus biztos le tud tenni. 😊
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Ne felejtsük el, hogy a Notre Dame Egyetemen Charlie Weiss kezei alatt játszott, aki ugyebár a Patriots támadó koordinátora volt és ugyanazt a sémát játszatta ott is, mint amit a Patriots játszik nagyjából (gondolom butítottan). Persze azóta fejlődött a rendszer, de ez sokat segíthet Floydnak felvenni a ritmust
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Jo dui, meg nem is volt anyira jo, de hozzuk mar el Michael Floydot, hatha kicsit magara talal, talentben eleg sokat javulhatna az egyseg 😊
Wyatt
Nesze neked Jézuska meg Télapó 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A Pats megint csak jól járt... a denveri védelem ellen rögtön szükség is lesz rá, szépen a csapat ölébe hullott
Chargers LT
3nap után nem hiszem, hogy a gwd-t rá hegyeznénk ki😉
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Azért a bemákolta kicsit erős... 😉
Kb. a végén lehettünk a waiver order-nek, ergó senki másnak nem kellet szegény... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Csabiii New England Patriots 198
Egy kb. 4,5 év alatt majdnem 4000 y-ot elkapó, és 23 TD-t szerző WR-t nem neveznék semmiképp bustnak...
Chargers LT
Jogos.