New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 bleacherreport.com/articles/2113629-heres-tom-brady-and-gisele-bundchen-when-brazil-beat-chile-in-the-world-cup?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

A Brady-család a Brazília - Chile meccsen a mindent eldöntő 11-est nézi. TB nem tűnik nagyon izgatottnak.Burkus
kályha felett a tv?😊NB2
Kandalló lesz az 😉 Egyébként mindig oda szokták rakni a TV-t, mert mindkettő a szoba központi eleme. Az asszonypajtás pedig persze, hogy szurkol a honfitársainak 😊gdavid
Felhívnám mindenki figyelmét, hogy az a "ház" Kaliforniában van, Los Angeles környékén. Szerintetek évente hányszor gyújtanak be abba kandallóba?

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
 bleacherreport.com/articles/2113629-heres-tom-brady-and-gisele-bundchen-when-brazil-beat-chile-in-the-world-cup?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

A Brady-család a Brazília - Chile meccsen a mindent eldöntő 11-est nézi. TB nem tűnik nagyon izgatottnak.Burkus
kályha felett a tv?😊NB2
Kandalló lesz az 😉 Egyébként mindig oda szokták rakni a TV-t, mert mindkettő a szoba központi eleme. Az asszonypajtás pedig persze, hogy szurkol a honfitársainak 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 bleacherreport.com/articles/2113629-heres-tom-brady-and-gisele-bundchen-when-brazil-beat-chile-in-the-world-cup?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

A Brady-család a Brazília - Chile meccsen a mindent eldöntő 11-est nézi. TB nem tűnik nagyon izgatottnak.Burkus
kályha felett a tv?😊NB2
Igen, én is néztem, hogy elég hülye helyen van. Tuti, hogy nem használ az elektronikának a finom meleg. Nem lehet jó nézni sem, mert felfelé nézel. Bár gondolom, pont ennél a tévénél jártak a házban található kb. 215 készülék közül, amikor a 11-es volt.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
 bleacherreport.com/articles/2113629-heres-tom-brady-and-gisele-bundchen-when-brazil-beat-chile-in-the-world-cup?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

A Brady-család a Brazília - Chile meccsen a mindent eldöntő 11-est nézi. TB nem tűnik nagyon izgatottnak.Burkus
kályha felett a tv?😊
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 bleacherreport.com/articles/2113629-heres-tom-brady-and-gisele-bundchen-when-brazil-beat-chile-in-the-world-cup?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

A Brady-család a Brazília - Chile meccsen a mindent eldöntő 11-est nézi. TB nem tűnik nagyon izgatottnak.Burkus
Egyértelmű volt, hogy kimarad. Minek izguljon 😀

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 bleacherreport.com/articles/2113629-heres-tom-brady-and-gisele-bundchen-when-brazil-beat-chile-in-the-world-cup?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

A Brady-család a Brazília - Chile meccsen a mindent eldöntő 11-est nézi. TB nem tűnik nagyon izgatottnak.
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
június 5-i sztori, de mivel ma játszik nagy meccset Mexikó, és itt még nem volt, muszáj betennem:



twitterre töltötte fel anno a képet a mexikói szövetségi kapitány, ezzel a képaláírással: "Ő kérte a fotót tőlem. Nem tudom, hogy ki ő vagy nyert-e valamit, de feldobtam a gyerek napját."

xDbaggio
Hol van a nyaka? 😀undisputedly
első ránézésre először azt hittem vmi down kórossal pózol Bradymascherano
És közben tényleg... 😊

több mint 9 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
június 5-i sztori, de mivel ma játszik nagy meccset Mexikó, és itt még nem volt, muszáj betennem:



twitterre töltötte fel anno a képet a mexikói szövetségi kapitány, ezzel a képaláírással: "Ő kérte a fotót tőlem. Nem tudom, hogy ki ő vagy nyert-e valamit, de feldobtam a gyerek napját."

xDbaggio
Hol van a nyaka? 😀undisputedly
első ránézésre először azt hittem vmi down kórossal pózol Brady

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
június 5-i sztori, de mivel ma játszik nagy meccset Mexikó, és itt még nem volt, muszáj betennem:



twitterre töltötte fel anno a képet a mexikói szövetségi kapitány, ezzel a képaláírással: "Ő kérte a fotót tőlem. Nem tudom, hogy ki ő vagy nyert-e valamit, de feldobtam a gyerek napját."

xDbaggio
Hol van a nyaka? 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
június 5-i sztori, de mivel ma játszik nagy meccset Mexikó, és itt még nem volt, muszáj betennem:



twitterre töltötte fel anno a képet a mexikói szövetségi kapitány, ezzel a képaláírással: "Ő kérte a fotót tőlem. Nem tudom, hogy ki ő vagy nyert-e valamit, de feldobtam a gyerek napját."

xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
 www.patriots.com/news/article-1/Patriots-sign-first-round-draft-pick-DL-Dominique-Easley-Sign-OL-Chris-Martin/cab413b3-858e-4b2e-8b77-7997502e9feb
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rob Gronkowski, Patriots aiming for Week 1 return.

Ez nem semmi. Adrian Peterson - akinek nem humán teste van - 9 hónappal a műtéte után játszotta az első meccsét, amivel mindenkit elképesztett. Ha Gronk kezdene az első fordulóban, az kb. szintén 9 hónap lenne. Ez azért kicsit túl optimistának tűnik, de ha megtörténne, akkor azzal azt hiszem minden kérdőjelet nyugodtan le lehetne venni a testi alkalmasságával kapcsolatban. Aki 9 hónappal az ACL+MCL után pályára léphet, annak a teste bírja az NFL-t és pont.peterk2005
Mondjuk vele az a baj, hogy oké, hogy ezt 9 hónap alatt lezavarja (btw, ACL-nél ez teljesen reális is, MCL sem dob rajta annyit, hogy kizárt legyen, AP-nél inkább az volt a durva, hogy egy futónál kevés játékosnak van szükséges jobban a térdére, és nem hogy ACL+MCL+meniscus sérülésből simán visszajött az első héten, hanem majdnem rekordot döntött), a nagyobb baj, hogy szerintem lassan kereshetjük azokat a testrészeit, amelyek miatt még nem kellett rövidebb-hosszabb időt kihagynia. Mert igazából ugyanúgy cseszhetjük, hogy ha jó a térde, de a karja miatt nem tud játszani, használhatóság szempontjából ugyanott vagyunk.

De remélhetőleg tényleg csak a már felvetett, túl gyorsan erőltettük kérdésről van szó, és a karja már teljesen rendbe jött, a térde ennyi idő alatt elvileg megint, szóval bizakodhatunk, hogy az első hetekre már tényleg teljesen egészséges Gronkkal mehetünk a pályára. Mondjuk, ha nem tennénk, valszeg jött volna egy TE, akár reach árán is az első körökben, ez számomra biztató.

Szal célozgassa csak azt az első hetet, és ha minden okés, akkor hajrá, és döntsön meg minden létező rekordot megint. Ha viszont még lesz kétely, akkor várjunk a 2-3. hétig, addig semmi nem dől el. Inkább legyen benne egy L azért, mert nem játszott, de cserébe végre végig tud tolni egy szezont.

több mint 9 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Rob Gronkowski, Patriots aiming for Week 1 return.

Ez nem semmi. Adrian Peterson - akinek nem humán teste van - 9 hónappal a műtéte után játszotta az első meccsét, amivel mindenkit elképesztett. Ha Gronk kezdene az első fordulóban, az kb. szintén 9 hónap lenne. Ez azért kicsit túl optimistának tűnik, de ha megtörténne, akkor azzal azt hiszem minden kérdőjelet nyugodtan le lehetne venni a testi alkalmasságával kapcsolatban. Aki 9 hónappal az ACL+MCL után pályára léphet, annak a teste bírja az NFL-t és pont.peterk2005
azért nem bánnám ha nem követnék el újra azt a hibát, hogy túl hamar küldik a pályára

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rob Gronkowski, Patriots aiming for Week 1 return.

Ez nem semmi. Adrian Peterson - akinek nem humán teste van - 9 hónappal a műtéte után játszotta az első meccsét, amivel mindenkit elképesztett. Ha Gronk kezdene az első fordulóban, az kb. szintén 9 hónap lenne. Ez azért kicsit túl optimistának tűnik, de ha megtörténne, akkor azzal azt hiszem minden kérdőjelet nyugodtan le lehetne venni a testi alkalmasságával kapcsolatban. Aki 9 hónappal az ACL+MCL után pályára léphet, annak a teste bírja az NFL-t és pont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azóta Rex Ryan is kiröhögte Pettine-t a baromságaival - váratlan fordulat az ügyben.

One thing "I know for a fact, No. 1, it's disrespectful to New England." Ryan, Pettine's mentor from their years together in Baltimore and New York, called the accusation "ridiculous" several times and then added, "Everyone needs to talk to Mike Pettine because he's got all the answers. ... I don't understand what he's trying to gain by it."
Az már inkább papírforma, hogy Sabanék is tagadnak mindent.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Amúgy a cikket nem olvastam el, de lehet, hogy nem is fogom 😊Wyatt
Legszebb fordulat az ügyben, hogy Pettine szerint Wes Welker esküvőjén Brady kotyogta ki a nagy hadititkot Welker egyetemi szobatársának, aki akkor segédedző volt a Jetsnél. LOL

Ez csak megerősítette Pettine gyanúját, hogy Sabantól eljutott Belichickhez a Jets playbookja, mert Ryan mint cukrot osztogatta egyetemi foci berkekben tanulmányozásra, feedbackre... Micsoda történet.DoM
Micsoda uborkaszezon van, már ez is hír?😊
Szvsz ez általános az NFL-ban, max a "meccsspecifikus" playeket nem ismerik. A szeptemberi cutok után Ryan mindig beszerez interjúra egy frissen kivágott patriótát, gondolom playbookkal egyetemben😊Gyulus
még a smartfootballra is került fel belőle részlet



de ahogy Chris Brown is írta: "There's nothing magical in Jets playbook. Useful, sure, but stuff like this matters less than players and how deployed."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Persze, hogy megvolt a Jets-playbook, ez volt az első oldalon benne:
...
Amúgy a cikket nem olvastam el, de lehet, hogy nem is fogom 😊Wyatt
Annyira igazad lehet, hogy még tudományos elemzés is készült erről a látványos megoldásról:

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Amúgy a cikket nem olvastam el, de lehet, hogy nem is fogom 😊Wyatt
Legszebb fordulat az ügyben, hogy Pettine szerint Wes Welker esküvőjén Brady kotyogta ki a nagy hadititkot Welker egyetemi szobatársának, aki akkor segédedző volt a Jetsnél. LOL

Ez csak megerősítette Pettine gyanúját, hogy Sabantól eljutott Belichickhez a Jets playbookja, mert Ryan mint cukrot osztogatta egyetemi foci berkekben tanulmányozásra, feedbackre... Micsoda történet.DoM
Micsoda uborkaszezon van, már ez is hír?😊
Szvsz ez általános az NFL-ban, max a "meccsspecifikus" playeket nem ismerik. A szeptemberi cutok után Ryan mindig beszerez interjúra egy frissen kivágott patriótát, gondolom playbookkal egyetemben😊
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Amúgy a cikket nem olvastam el, de lehet, hogy nem is fogom 😊Wyatt
Legszebb fordulat az ügyben, hogy Pettine szerint Wes Welker esküvőjén Brady kotyogta ki a nagy hadititkot Welker egyetemi szobatársának, aki akkor segédedző volt a Jetsnél. LOL

Ez csak megerősítette Pettine gyanúját, hogy Sabantól eljutott Belichickhez a Jets playbookja, mert Ryan mint cukrot osztogatta egyetemi foci berkekben tanulmányozásra, feedbackre... Micsoda történet.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy látszik ennek sose lesz vége. Tudjátok, hogy nem bírom Belichick-et a stílusa miatt 😊, de ez már nekem is sok: Pettine: Brady, Pats might have had Jets' playbooks.

Pettine ezek szerint nem csak a védelem szakmai dolgait vette át Ryan-től, de a stílusát is.... 😀 F**é nem tudnak magukkal foglalkozni, van ott teendő elég.

Szerk. Megkérdezték Belichicket is a dologról. Válasz: "You've got to talk to Mike Pettine. I don't know." 😀peterk2005
Persze, hogy megvolt a Jets-playbook, ez volt az első oldalon benne:

Amúgy a cikket nem olvastam el, de lehet, hogy nem is fogom 😊

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy látszik ennek sose lesz vége. Tudjátok, hogy nem bírom Belichick-et a stílusa miatt 😊, de ez már nekem is sok: Pettine: Brady, Pats might have had Jets' playbooks.

Pettine ezek szerint nem csak a védelem szakmai dolgait vette át Ryan-től, de a stílusát is.... 😀 F**é nem tudnak magukkal foglalkozni, van ott teendő elég.

Szerk. Megkérdezték Belichicket is a dologról. Válasz: "You've got to talk to Mike Pettine. I don't know." 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Packers add hybrid 'elephant' position to defense

Nézzenek oda, lehet, hogy a Packers kitalálta, hogy mi is lehet az igazi pozíciója Hightowernek? "Hybrid elephant". Kiejtésre nagyon tuti.😀peterk2005
Hightower felépítése egyáltalán nem ideális "elefántnak" vagyis edge rushernek akár hibrid, akár hagyományos formában. Még a védővonal szélének megtartását sem igazán láthattuk tőle, de ahogy blokkokról való leválásnál szenvedni szokott, sok jóra nem lehet számítani. Nyilván az ember reménykedik, hogy na majd a pass rushban feltűnik, de ez egyedül az ismeretlenbe vetett bizalmon alapszik és nem videón látott képességeknek.
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Csóró újságírók megint tettek egy próbát Belichecknél... 😛 One day at a time nyitó-tőmondat után azonnal megfagyott a levegő. A Revis hiányzását firtató kérdés vitte a prímet a naiv ranglistán.

 www.patriots.com/media-center/videos/Bill-Belichick-after-day-2-of-camp/0e9cadfc-e24c-42ee-b086-ae39b1531b77
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Packers add hybrid 'elephant' position to defense

Nézzenek oda, lehet, hogy a Packers kitalálta, hogy mi is lehet az igazi pozíciója Hightowernek? "Hybrid elephant". Kiejtésre nagyon tuti.😀peterk2005
csak simán "elephant", ami egy hibrid poszt. Más neve is van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Packers add hybrid 'elephant' position to defense

Nézzenek oda, lehet, hogy a Packers kitalálta, hogy mi is lehet az igazi pozíciója Hightowernek? "Hybrid elephant". Kiejtésre nagyon tuti.😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)