New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/laftfdpeq0cgyin5cyeh
Jets' Calvin Pryor: 'We don't like Tom (Brady) at all'
It seems like New York Jets rookie Calvin Pryor is a quick learner. The first-round pick has already voiced his displeasure for a couple of Gang Green's bitter rivals. Find out what else the safety had to say.


No comment...

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha valaki bekerül Nálad a negatív kalapba DoM, akkor onnan nem sok esélye van kiszabadulni! 😊 Hightower nem játszott rosszul a tavalyi szezon második felében.Burkus
Szerencsére az Anti-Hightower Group szerveződésében már nagyobb szerepe van Collins jó játékának. Nickelben nehéz elképzelni olyan szituációt, hogy Mayo mellett inkább Hightower legyen a pályán, mint ő.

Robilluma írta róla tavaly a PO bukta után:

Mert lehet is, eszméletlen gyenge Hightower. A szezon második felében itt csak jókat lehetett olvasni róla, ehhez képest amit megint előadott… Egyrészt borzalmasan mozog a pályán, irányt váltani szinte nem tud, a felsőteste viszi előre, nem a lába. De ennél is nagyobb baj, hogy teljesen fogalmatlan a LB játéka. Lassan reagál, rosszul olvassa a játékot, nem jók az ösztönei és ez a korlátozott mobilitásával végzetes párosítás. A play-actionből született TD-nél a játékában benne volt minden.
Amikor már egyértelmű volt, hogy play-action lesz és nem futás, ott áll lecövekelve:



De még ezután is várt kicsit több mint egy mp-et, hogy felvegye a csúcssebességét, ami ilyen szinten vicc (Manning hol van már az előző helyzetéhez képest):

Élőben:



Borzasztó.
De szerencsétekre legalább Collins úgy néz ki, hogy lesz belőle valaki. Nem csak egy atléta, hanem jó LB is. Jól érzi a futások elleni játékot, jól kerüli ki, válik le a blokkokról és persze nagyon jól mozog a pályán (az a Fleener elleni egy-egy elleni cover a bal oldalvonalnál a Colts ellen :o ). Steal volt a második kör közepén.
A hozzászólásban másik play is van elemezve tőle, porfogónak azt már nem teszem be. Hightower draftja során a sokoldalúság és tapasztalat egy "NFL" védelemben lett a hívószó (pro-ready), amiből eddigi semmit sem láthattunk. Mayo sérülése után voltak jó pillanatai, és a játéka is javulhatott, bár utólag azt inkább csapatteljesítmény számlájára lehet írni és nem az ő impactjára, de egyszerűen nem látszik, hogy mi lenne az ő pozitív hozzájárulása a védelemhez. Inkább egy olyan gyenge pontot jelent, amit egy jobb irányító ki tud használni, ha a védő koordinátor azt nem tudja jól elmaszkolni.

A pass rush maradt még, mint kiaknázatlan terület, ha kapna játékidőt mondjuk Ninkovich helyén, csakhát Collinsban már újoncként több fantázia ezen a téren is.

A mozgékonyság hiánya miatt ugyanaz igaz Hightowerre mint Spikesra: minél kisebb területért kell felelnie annál jobb. Csak utóbbi legalább a futójátékban és a blitzekben valami pluszt fel tudott mutatni, amivel igazolni lehetett a pályán maradását és azon a területen a liga legjobbjai között volt.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez a James Anderson sign egyébként nagyon tetszik.
Komoly needre érkezik, s kétlem, hogy túlságosan sokba került volna.Gyulus
Minimálbér. Szóval ennél jobb már nem is lehetne ez az igazolás, így TC előtt. Minél kevesebb Hightower, annál jobb.DoM
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Ha valaki bekerül Nálad a negatív kalapba DoM, akkor onnan nem sok esélye van kiszabadulni! 😊 Hightower nem játszott rosszul a tavalyi szezon második felében.
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez a James Anderson sign egyébként nagyon tetszik.
Komoly needre érkezik, s kétlem, hogy túlságosan sokba került volna.Gyulus
Minimálbér. Szóval ennél jobb már nem is lehetne ez az igazolás, így TC előtt. Minél kevesebb Hightower, annál jobb.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a James Anderson sign egyébként nagyon tetszik.
Komoly needre érkezik, s kétlem, hogy túlságosan sokba került volna. Mayon után kb. Magastorony volt a legtapasztaltabb, a maga két full szezonjával. Sub-LBként pedig még be is válhat, a snapek 30%-t töltve a pályán. Magastorony húzhat le a p...ba passing downoknál, Collinst küldjük a QB után vak oldalról, Mayo és Anderson zónázik...Gyulus
Na, örülök, hogy osztod a véleményem 😊

több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ez a James Anderson sign egyébként nagyon tetszik.
Komoly needre érkezik, s kétlem, hogy túlságosan sokba került volna. Mayon után kb. Magastorony volt a legtapasztaltabb, a maga két full szezonjával. Sub-LBként pedig még be is válhat, a snapek 30%-t töltve a pályán. Magastorony húzhat le a p...ba passing downoknál, Collinst küldjük a QB után vak oldalról, Mayo és Anderson zónázik...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha letol egy 160 tackle-ös, 4-5 sackes, 2-3 FF-es, 2-3 intes szezont, akkor majd jobb lesz 😊Wyatt
Ha tényleg így lesz, azonnal teszem be fantasyban a védelembe. 😀peterk2005
Mondjuk oda teheted, én is tenném, tuti lesz megint egy rakat tackle-je, az meg már alapból hozhat 20 pont körül meccsenként kb. Bár attól félek, hogy azon kívül annyira sok plusz nem lesz. Collinst kockáztatnám be, hátha tényleg akkora állat lesz, mint ellenetek volt 😊
(PFF-nél az eddig értékelt szezonokat tekintve a 4. legjobb teljesítményt nyújtotta ott  www.profootballfocus.com/blog/2013/08/15/pof-best-single-games-4-3-outside-linebackers/)

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha letol egy 160 tackle-ös, 4-5 sackes, 2-3 FF-es, 2-3 intes szezont, akkor majd jobb lesz 😊Wyatt
Ha tényleg így lesz, azonnal teszem be fantasyban a védelembe. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ninkót, Chandler Jonest vagy Mayo-t nemhogy nem elite, de még csak nem is HQ szinten jelölni, szerintem tévedés, ahogy az offense-ben is vannak szerintem vitatható megítélések. (Mankins, pld. de Develin sem átlag alatti FB.)Burkus
A PFF saját szabálya szerint elitnek az elmúlt év top50 játékosát teszi, poszttól függetlenül. Szóval a kéket inkább úgy nézd, mint poszttól független TOP50, és a sötétzöldet nézd úgy, mint a saját posztján elit. De itt is valamelyest meg van kötve a kezük, mert nem bújhatnak ki a saját grading rendszerük alól, ami ugye csak egy grading rendszer, nem tökéletes.

A lényeg ezekben a rosterekben úgysem az egyéni lebontás, hanem az összkép. A kezdőket nézve a Pats-é lesz idén az NFL egyik legjobb rostere, a depth viszont itt-ott keskenyke. Ez a PPF roster szerintem kb. ezt összképet nagyjából visszaadja. Többet nem is érdemes foglalkozni vele. Csak érdekességképpen raktam be, mert éppen arra jártam és megláttam.peterk2005
Igen, ebben van valami, amikor az eliteket hiányoljuk, hogy nem a poszt, hanem a liga legkiemelkedőbbjeit rangsorolja (Ninko futás ellen pl 1., overallban 6. volt a DE-k között, szóval csak ezt tekintve, tuti, hogy szebbet kapott volna, ha mindenhol csak a saját posztot nézzük)
Továbbá az előző szezont nézi, ahol bár Mayo jó volt, sokat nem játszott, ezáltal pedig brutálisan jó értéket (Von Miller/Rob Gronko-szerűt – előbbi így is első lett, Gronkót is csak Graham előzte meg egy hajszállal, pedig „picit” több snapje volt) nem szerzett (sőt), így elitet tuti nem fog kapni 😊
Ha letol egy 160 tackle-ös, 4-5 sackes, 2-3 FF-es, 2-3 intes szezont, akkor majd jobb lesz 😊

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ninkót, Chandler Jonest vagy Mayo-t nemhogy nem elite, de még csak nem is HQ szinten jelölni, szerintem tévedés, ahogy az offense-ben is vannak szerintem vitatható megítélések. (Mankins, pld. de Develin sem átlag alatti FB.)Burkus
A PFF saját szabálya szerint elitnek az elmúlt év top50 játékosát teszi, poszttól függetlenül. Szóval a kéket inkább úgy nézd, mint poszttól független TOP50, és a sötétzöldet nézd úgy, mint a saját posztján elit. De itt is valamelyest meg van kötve a kezük, mert nem bújhatnak ki a saját grading rendszerük alól, ami ugye csak egy grading rendszer, nem tökéletes.

A lényeg ezekben a rosterekben úgysem az egyéni lebontás, hanem az összkép. A kezdőket nézve a Pats-é lesz idén az NFL egyik legjobb rostere, a depth viszont itt-ott keskenyke. Ez a PPF roster szerintem kb. ezt összképet nagyjából visszaadja. Többet nem is érdemes foglalkozni vele. Csak érdekességképpen raktam be, mert éppen arra jártam és megláttam.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
PFF: 2014 Depth Chart: New England Patriots

Néhány színt meg lehetne talán igazítotani erre-vagy arra, de összhatásában egész korrekt. És jó is. (Kicsit érdekes, hogy az elvileg bombaerős secondary színekben nem tündököl úgy, mint a front7, pedig a valós helyzet inkább fordított, de ha csak a kezdőket nézzük, tulajdonképpen rá lehet bólintani erre is.)peterk2005
Ninkót, Chandler Jonest vagy Mayo-t nemhogy nem elite, de még csak nem is HQ szinten jelölni, szerintem tévedés, ahogy az offense-ben is vannak szerintem vitatható megítélések. (Mankins, pld. de Develin sem átlag alatti FB.)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PFF: 2014 Depth Chart: New England Patriots

Néhány színt meg lehetne talán igazítotani erre-vagy arra, de összhatásában egész korrekt. És jó is. (Kicsit érdekes, hogy az elvileg bombaerős secondary színekben nem tündököl úgy, mint a front7, pedig a valós helyzet inkább fordított, de ha csak a kezdőket nézzük, tulajdonképpen rá lehet bólintani erre is.)peterk2005
Hát én remélem, hogy Arrington csúszik majd hátra, és Dennard meg Ryan több lehetőséget kap, nálam ők azért átlag felettiek. Browner sokat kihagyott, valszeg ez is bejátszik nála, a front seven viszont szerintem is fasza, csak ne legyen kiesés legyen benne az elején 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
PFF: 2014 Depth Chart: New England Patriots

Néhány színt meg lehetne talán igazítotani erre-vagy arra, de összhatásában egész korrekt. És jó is. (Kicsit érdekes, hogy az elvileg bombaerős secondary színekben nem tündököl úgy, mint a front7, pedig a valós helyzet inkább fordított, de ha csak a kezdőket nézzük, tulajdonképpen rá lehet bólintani erre is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Jimmyről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Jermichael Finley visited New England Patriotspeterk2005
Csak én örülnék ennek a signnek borzasztóan? Olvastam a sérüléséről, de ha pályára tud lépni, akkor óriási igazolás lehet, egy próbát simán megérne (hacsak nem gondolkozik sok milliós szerződésben, de a körülmények miatt nem hinném). Valakinek bármi infója arról, hogy hogy alakult ez a találkozás? Én nem találtam semmit 😊Foldesi26
Szerintem nincs rosszabb állapotban mint Gronk, akitől idén (is) a megváltást várjuk. Ha bejön, nagy igazolás lehet. Én amúgy is nagyon hiányolom Gronk mellé a második olyan TE-t, aki nemcsak blokkoló mint Hómanó, hanem elkapásnál is potenciális célpont, nem beszélve a reverse futás lehetőségéről.Burkus
Most komolyan, honnan a francból tudnád (tudnánk), hogy ki milyen állapotban van?zinedine5
Tudod: szerintem. Az vélemény. Az olyan mint a...

A véleményem alapja pedig következtetés az általános tapasztalatból, hogy ti. egy hátsérüléses, többszörös kéztöréses, térdszalagszakadásos TE kilátásai egy olyan full contact sportban, ahol minden playben nagy valószínűséggel benne van a sérülés lehetősége, elég rosszak. Különösen, ha a TE egy csapat - jelen esetben a Pats - offense-nek alapköve, akivel dübörög a támadóalakulat, nélküle meg csak lézeng, tehát a kiütése nagyon nagy haszonnal jár. Ezért gondolom, hogy bárhogy is próbálják összekanalazni Gronkot - és nagyon remélem, hogy sikerül - a kilátásokat tekintve nála rosszabb fizikai állapotban nem lehet nagyon Finley sem. Ha pedig össze is kanalazzák, viszonylag hamar megint taccsra teszik, különösen ha a snapszáma nem csökken. A Gronkkal kapcsolatos véleményeket, vitákat nem akarom részletesen felidézni, anno megvitattuk, hogy ki hogy látja a jövőjét.Burkus
ok, csak szerintem (😊) itt, nekünk (nem csak neked) fogalmunk sincs ki milyen állapotban van.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jermichael Finley visited New England Patriotspeterk2005
Csak én örülnék ennek a signnek borzasztóan? Olvastam a sérüléséről, de ha pályára tud lépni, akkor óriási igazolás lehet, egy próbát simán megérne (hacsak nem gondolkozik sok milliós szerződésben, de a körülmények miatt nem hinném). Valakinek bármi infója arról, hogy hogy alakult ez a találkozás? Én nem találtam semmit 😊Foldesi26
Szerintem nincs rosszabb állapotban mint Gronk, akitől idén (is) a megváltást várjuk. Ha bejön, nagy igazolás lehet. Én amúgy is nagyon hiányolom Gronk mellé a második olyan TE-t, aki nemcsak blokkoló mint Hómanó, hanem elkapásnál is potenciális célpont, nem beszélve a reverse futás lehetőségéről.Burkus
Most komolyan, honnan a francból tudnád (tudnánk), hogy ki milyen állapotban van?zinedine5
Tudod: szerintem. Az vélemény. Az olyan mint a...

A véleményem alapja pedig következtetés az általános tapasztalatból, hogy ti. egy hátsérüléses, többszörös kéztöréses, térdszalagszakadásos TE kilátásai egy olyan full contact sportban, ahol minden playben nagy valószínűséggel benne van a sérülés lehetősége, elég rosszak. Különösen, ha a TE egy csapat - jelen esetben a Pats - offense-nek alapköve, akivel dübörög a támadóalakulat, nélküle meg csak lézeng, tehát a kiütése nagyon nagy haszonnal jár. Ezért gondolom, hogy bárhogy is próbálják összekanalazni Gronkot - és nagyon remélem, hogy sikerül - a kilátásokat tekintve nála rosszabb fizikai állapotban nem lehet nagyon Finley sem. Ha pedig össze is kanalazzák, viszonylag hamar megint taccsra teszik, különösen ha a snapszáma nem csökken. A Gronkkal kapcsolatos véleményeket, vitákat nem akarom részletesen felidézni, anno megvitattuk, hogy ki hogy látja a jövőjét.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor belőle nem lesz move TE nálunk. Anderson depthnek nem rossz, csak az első két kísérletnél ne legyen pályán 😊
Snaps Overall Run Def. Pass Rush Pass Cov. Penalty
1,013 -16.5 -23.1 -3.9 8.5 2.0
Pass coverre viszont így is elég pöpec értéket kapott (6. legjobb 4–3-as OLB volt a PFF-nél ebben a kategóriában, overallban 33./35 😊 ). Nekem tetszik ez a húzás, Hightower helyére jöhet passz szituknál, előtte meg ő apríthat. Mayo és Collins meg játsszon csak minél többet. (Y)

több mint 9 éve
triangle 1 283
Veteran LB James Anderson, who played last year w/ Bears, has signed w/ Patriots. Played in nickel. Coverage a strength. Led team in tackles.
To make room for LB James Anderson, the Patriots have released WR Mark Harrison (Rutgers).
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Finley leigazolása legalább adna egy jó kis témát amin lehetne csámcsogni. 😊 A pozitivisták nyalhatnák a szájuk szélét azon, hogy JMD-ék visszahozzák majd a 2-3 évvel ezelőtti 2TE-s domináns játékot. A fanyalgós típusok meg rácuppanhatnak arra, hogy Gronknak ezek szerint teljesen lőttek, és Belichickék annyira desperate módba kapcsoltak, hogy már egy fél rokkantat is hajlandóak idehozni helyette/melléje. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Jermichael Finley visited New England Patriotspeterk2005
Csak én örülnék ennek a signnek borzasztóan? Olvastam a sérüléséről, de ha pályára tud lépni, akkor óriási igazolás lehet, egy próbát simán megérne (hacsak nem gondolkozik sok milliós szerződésben, de a körülmények miatt nem hinném). Valakinek bármi infója arról, hogy hogy alakult ez a találkozás? Én nem találtam semmit 😊Foldesi26
Szerintem nincs rosszabb állapotban mint Gronk, akitől idén (is) a megváltást várjuk. Ha bejön, nagy igazolás lehet. Én amúgy is nagyon hiányolom Gronk mellé a második olyan TE-t, aki nemcsak blokkoló mint Hómanó, hanem elkapásnál is potenciális célpont, nem beszélve a reverse futás lehetőségéről.Burkus
Most komolyan, honnan a francból tudnád (tudnánk), hogy ki milyen állapotban van?zinedine5
És te honnan a francból tudhatod, hogy ő nem tudhatja?

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Jermichael Finley visited New England Patriotspeterk2005
Csak én örülnék ennek a signnek borzasztóan? Olvastam a sérüléséről, de ha pályára tud lépni, akkor óriási igazolás lehet, egy próbát simán megérne (hacsak nem gondolkozik sok milliós szerződésben, de a körülmények miatt nem hinném). Valakinek bármi infója arról, hogy hogy alakult ez a találkozás? Én nem találtam semmit 😊Foldesi26
Szerintem nincs rosszabb állapotban mint Gronk, akitől idén (is) a megváltást várjuk. Ha bejön, nagy igazolás lehet. Én amúgy is nagyon hiányolom Gronk mellé a második olyan TE-t, aki nemcsak blokkoló mint Hómanó, hanem elkapásnál is potenciális célpont, nem beszélve a reverse futás lehetőségéről.Burkus
Most komolyan, honnan a francból tudnád (tudnánk), hogy ki milyen állapotban van?
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ha egy ilyen TE-t hiányolsz, akkor Finley pont nem a te embered.
Blokkolni szarul tud, elkapásban meg kétarcú, hol mindent elejt, hol mindent elkap. Plusz most már ehhez azért szerintem az is hozzájöhet, hogy védő közelében mennyire akarja/meri majd odatenni magát egy sikeres elkapásért egy ilyen sérülés után, mint ami volt neki. Ez még egészségesen is kérdéses volt nála, én (szubjektíven) mindig azt láttam nála, hogy fél az ütésektől. Ha amúgy egyáltalán egészséges, mert erről eléggé eltérő infókat lehet hallani.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jermichael Finley visited New England Patriotspeterk2005
Csak én örülnék ennek a signnek borzasztóan? Olvastam a sérüléséről, de ha pályára tud lépni, akkor óriási igazolás lehet, egy próbát simán megérne (hacsak nem gondolkozik sok milliós szerződésben, de a körülmények miatt nem hinném). Valakinek bármi infója arról, hogy hogy alakult ez a találkozás? Én nem találtam semmit 😊Foldesi26
Szerintem nincs rosszabb állapotban mint Gronk, akitől idén (is) a megváltást várjuk. Ha bejön, nagy igazolás lehet. Én amúgy is nagyon hiányolom Gronk mellé a második olyan TE-t, aki nemcsak blokkoló mint Hómanó, hanem elkapásnál is potenciális célpont, nem beszélve a reverse futás lehetőségéről.
több mint 9 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Jermichael Finley visited New England Patriotspeterk2005
Csak én örülnék ennek a signnek borzasztóan? Olvastam a sérüléséről, de ha pályára tud lépni, akkor óriási igazolás lehet, egy próbát simán megérne (hacsak nem gondolkozik sok milliós szerződésben, de a körülmények miatt nem hinném). Valakinek bármi infója arról, hogy hogy alakult ez a találkozás? Én nem találtam semmit 😊
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Asszem valakinek elgurult a gyógyszere:
 sportsillustrated.cnn.com/video/si-video/20140528/patriots-devin-mccourty-with-more-free-safety-advice.sportsillustrated

We are all PATRIOTS!