New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jermichael Finley visited New England Patriots


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 www.patriots.com/news/article-1/Patriots-sign-second-round-draft-choice-QB-Jimmy-Garoppolo/5b5486a2-f3f1-4cc4-a3d1-3045ac5d6837

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DoM!
Olvastam a Pats.hu-n az UDFA összefoglalódat. Lényegtelen kérdés de Ott nem szoríthatja ki Aikent mint tavaly Allen Meskót?
Gordon szerintem tuti rostert fog (30000 garantált money elég sok egy UDFA-nak) és Houston is ígéretes. Jól teccek látni? 😊Bazzani
Azoknak csak kisrészét írtam én. Ott éppen nem volt közöttük, de simán benne van, hogy ő lesz a long snapper és nem Aiken, de erre a posztra aztán végképp nem látok rá, hogy milyen különböző technikák vannak, mitől valaki jobb a másiknál - esetleg punt coverage-ben a szerepük.

Houston valóban ígéretes. Gordon már a patriots.com blogjának az eddigi egyetlen riportereknek nyitott OTA nap beszámolójában is szerepelt. A 30 ezer garantált azt mutatja, hogy az UDFA piacon több kérője volt neki. Remélhetőleg hozzá tud szagolni a special teamshez és akkor ott ragadhat az 53-ban. LB depth amúgy nincs, tehát ha ide nem fér be, akkor neki csengettek is az NFL-ben. 😉
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DoM!
Olvastam a Pats.hu-n az UDFA összefoglalódat. Lényegtelen kérdés de Ott nem szoríthatja ki Aikent mint tavaly Allen Meskót?
Gordon szerintem tuti rostert fog (30000 garantált money elég sok egy UDFA-nak) és Houston is ígéretes. Jól teccek látni? 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az új secondary mindenesetre egészséges és dolgozik:

"One of the teaching points that stood out to me from the Patriots’ organized team activity Friday was how defensive backs playing man coverage match up to a bunch formation with three receivers aligned tightly on one side. That is a big part of today’s NFL, and at one point I looked up and saw the combination of defensive backs Darrelle Revis, Kyle Arrington and Devin McCourty working on the drill. The next time, it was Brandon Browner, Arrington and McCourty. While there is always a danger of reading too much into a voluntary organized team activity, the consistent presence of Arrington as the slot corner served as a reminder to me of how the coaching staff values him in that role. The Patriots were in sub defense 67 percent of the time last season, which is why many now view the slot corner through a “starter-type” lens." (link)peterk2005
Pont ezt kellett betenned?! Most indulhat az Arrington flame!😀


ilyenkor vagyok bajban, mert ezzel például teljesen egyet tudok érteni, csak már fene sem tudja mi komoly és mi nem az, hehe.winston
Na ez az amit Joskában gyakran én sem tudok követni. 😊 Ráadásul egy foci fórumban. Itt legfeljebb annyi az eredménye, hogy páran WTF-oznak, páran meg esetleg megcsócsálják a "homofóbia" meg a tolerancia fogalmat - és úgy tűnik kiköpik, mert nem ízlik. 😀

A nagyobbik baj, hogy most már abban sem vagyok biztos, hogy Brady kiégett-e. 😀 (Nem, egy szakállas Garoppolo képtől se leszek benne biztosabb. 😀)peterk2005
Meggyőződésem, hogy Sobri komolyan gondolja, amit ír. (Ha véletlenül nem, akkor jelzi.) S szerintem ez így van jól.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meglátjuk mit produkál Easley a pályán. Aztán az egyik tábor úgyis évekig fújhatja az "én megmondtam" rigmust a draftja miatt, amire részben már Mike Reiss is alapoz Sean Lee sérülésére írt reakciójában, bár szigorúan csak a draft miatt károgók irányába, ami nem túl elegáns.

Sometimes those situations work out with big-time results (e.g. Curtis Martin, Frank Gore). Other times, it sets up nicely for the “told-you-so” crowd.
DoM
Tuti win-win szitu a kritikus Pats fanoknak. 😊 Ha jó lesz, akkor jó lesz a csapat, ergo win. Ha meg nem lesz jó, akkor lehet önigazolást keresni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ilyenkor vagyok bajban, mert ezzel például teljesen egyet tudok érteni, csak már fene sem tudja mi komoly és mi nem az, hehe.winston
Na ez az amit Joskában gyakran én sem tudok követni. 😊 Ráadásul egy foci fórumban. Itt legfeljebb annyi az eredménye, hogy páran WTF-oznak, páran meg esetleg megcsócsálják a "homofóbia" meg a tolerancia fogalmat - és úgy tűnik kiköpik, mert nem ízlik. 😀

A nagyobbik baj, hogy most már abban sem vagyok biztos, hogy Brady kiégett-e. 😀 (Nem, egy szakállas Garoppolo képtől se leszek benne biztosabb. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ha nincs ez a térdével, esélyünk sincs behúzni a 29. helyen. ha csak rájátszásra is lesz bevethető, akkor is megérte, vagy akár ha csak jövőre. persze hozzátenném a "ha egészséges tud maradni" klasszikust 😊winston
Ezt nem tudhatjuk. Ki tudja milyen minőségű játékot produkált volna 2013-ban, ha nem sérül meg? Kismillió dolog miatt csúszhatnak draft napján játékosok. Justin Houston még 3/70-nél is elérhető volt három évvel ezelőtt.

Meglátjuk mit produkál Easley a pályán. Aztán az egyik tábor úgyis évekig fújhatja az "én megmondtam" rigmust a draftja miatt, amire részben már Mike Reiss is alapoz Sean Lee sérülésére írt reakciójában, bár szigorúan csak a draft miatt károgók irányába, ami nem túl elegáns.

Sometimes those situations work out with big-time results (e.g. Curtis Martin, Frank Gore). Other times, it sets up nicely for the “told-you-so” crowd.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Easley részt sem vesz egyenlőre az OTA-n... 😕Burkus
Miért nem? Kímélik? Vagy valami más programja van?peterk2005
A 80%-os térdeit nem akarják már most kicsinálni. Megvárják vele az edzőtábort, esetleg elővigyázatosságból a PUP listát.DoM
Azt mondod DoM, majd az edzőtáborban kicsinálják őket? Szerintem egyszerűbb lenne már rögtön az IR-en kezdeni 😕 Minek ez a sok fölösleges kör?

Hogy a ménkűbe lehet első körben draftolni valakit, akit az egészségi állapota már az OTA-n való részvételre sem tesz alkalmassá? 😕Burkus
ha nincs ez a térdével, esélyünk sincs behúzni a 29. helyen. ha csak rájátszásra is lesz bevethető, akkor is megérte, vagy akár ha csak jövőre. persze hozzátenném a "ha egészséges tud maradni" klasszikust 😊
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem nagyon hiszek az ilyen őszintétlen megkövetésekben, főként, hogy az ezt követően általad leírtak az őszinte megbánásnak semmiféle jelét nem mutatják.
Persze ha számodra fontos a melegek iránt érzett undorod, fóbiád ilyen hosszas fejtegetése én szívesen elolvasom, csak nem tudom eldönteni, hogy engem nézel hülyének, vagy tényleg nem látod az ellentmondást az első bekezdésed, és a többi között.

Természetesen én is megkövetlek már most és nem szeretnélek bántani, ha azt olvastad/olvasod ki az általam leírtakból, hogy mennyire ostobaságnak tartom valakit a nemi identitása miatt szapulni, és mennyire buta, szűklátókörű és felszínes emberre vall egy előadóművészt így górcső alá venni, félreértelmezni, és indulatokat táplálni iránta.
Ahogy azt is balfaszságnak gondolom, ha egy kép láttán "mindig hánynod kell egyet". Mondhanám, hogy ne nézegesd, de gondolom, ha valóban nem akarnád azt megoldottad volna már rég. Így arra gondolok, hogy valamiféle perverz örömöt, esetleg valami beteges önigazolást nyersz a hányásra ingerlő kép nézegetésével. Így valójában köszönettel tartoznál ezért a lehetőségért, hiszen mi más módon érezhetnél büszkeséget egy olyan dolog miatt, amiért semmit se tettél, csak egyszerűen így születtél, nevezetesen, hogy heteroszexuális beállítottságú vagy. Erre büszkének lenni pont annyira értelmes dolog, mintha a magasságod, szemed vagy hajad színe, esetleg a származásod töltene el büszkeséggel, vagy azon képességed, hogy akik ehhez nem hasonlítanak, azoktól hánynod kell egyet.

Ugyanennyire primitív attitűd valakinek a nevével viccelődni, vagy azt hinni, hogy egy melegnek mindegy, hogy ki a másik, csak pasi legyen, és akkor már vágyik is a testi érintkezésre.
Ahogy neked se jön be minden nő, úgy egy melegnek se minden pasi, ráadásul Michael Sam párkapcsolatban él, így lehet meglep, de ha rástartol majd Wilsonra, hogy sackelje, akkor ezt nem azért teszi, hogy kissé megtapogassa, megseggezze, esetleg csókot lopjon tőle, még akkor se, ha Wilson épp szingli.Sobri Jóska
ilyenkor vagyok bajban, mert ezzel például teljesen egyet tudok érteni, csak már fene sem tudja mi komoly és mi nem az, hehe.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az új secondary mindenesetre egészséges és dolgozik:

"One of the teaching points that stood out to me from the Patriots’ organized team activity Friday was how defensive backs playing man coverage match up to a bunch formation with three receivers aligned tightly on one side. That is a big part of today’s NFL, and at one point I looked up and saw the combination of defensive backs Darrelle Revis, Kyle Arrington and Devin McCourty working on the drill. The next time, it was Brandon Browner, Arrington and McCourty. While there is always a danger of reading too much into a voluntary organized team activity, the consistent presence of Arrington as the slot corner served as a reminder to me of how the coaching staff values him in that role. The Patriots were in sub defense 67 percent of the time last season, which is why many now view the slot corner through a “starter-type” lens." (link)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Easley részt sem vesz egyenlőre az OTA-n... 😕Burkus
Miért nem? Kímélik? Vagy valami más programja van?peterk2005
A 80%-os térdeit nem akarják már most kicsinálni. Megvárják vele az edzőtábort, esetleg elővigyázatosságból a PUP listát.DoM
Azt mondod DoM, majd az edzőtáborban kicsinálják őket? Szerintem egyszerűbb lenne már rögtön az IR-en kezdeni 😕 Minek ez a sok fölösleges kör?

Hogy a ménkűbe lehet első körben draftolni valakit, akit az egészségi állapota már az OTA-n való részvételre sem tesz alkalmassá? 😕
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Easley részt sem vesz egyenlőre az OTA-n... 😕Burkus
Miért nem? Kímélik? Vagy valami más programja van?peterk2005
A 80%-os térdeit nem akarják már most kicsinálni. Megvárják vele az edzőtábort, esetleg elővigyázatosságból a PUP listát.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Easley részt sem vesz egyenlőre az OTA-n... 😕Burkus
Miért nem? Kímélik? Vagy valami más programja van?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Augusztus 8-án találkozunk itt a topikban. Remélem addigra minden érintett előjön a maga coming outjával, és szembenéz a fóbiáival.

Do your job
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom, fociról szabad-e beszélni,de itt egy kis helyzetjelentés Brownerről és Revisről:

 sports.yahoo.com/news/revis-browner-enjoying-patriotism-184835682--nfl.html
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amstead végre legalább limitáltan edzésmunkát végzett, még lehet, hogy játszani is fog nálunk.Burkus
Tavaly elkapott valami fertőzést állítólag, felépült de nem tudta visszaszedni a versenysúlyát..én még itt tartok.Most éppen mi "limitálja" az edzésmunkáját? Nem hiszek már benne, Easley gyakorlatilag az ő helyére jött erősíteni a belső pass rush-t.Nagyon mély idén a d-line, csodálkoznék ha megélné az 53at még egy IR-en töltött évnek pedig semmi értelme nem lenne..gordon
Easley részt sem vesz egyenlőre az OTA-n... 😕
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Amstead végre legalább limitáltan edzésmunkát végzett, még lehet, hogy játszani is fog nálunk.Burkus
Tavaly elkapott valami fertőzést állítólag, felépült de nem tudta visszaszedni a versenysúlyát..én még itt tartok.Most éppen mi "limitálja" az edzésmunkáját? Nem hiszek már benne, Easley gyakorlatilag az ő helyére jött erősíteni a belső pass rush-t.Nagyon mély idén a d-line, csodálkoznék ha megélné az 53at még egy IR-en töltött évnek pedig semmi értelme nem lenne..
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Undorítónak tartom a szakállas nő látványát,különösen azért, mert már láttam anno ilyet, de ott általában olyan beteg nőkről volt szó, akiknek súlyos hormonális problémái voltak, Virsli az ilyen szerencsétlen betegeket is kifigurázta... Azt gondolom, hogy a szakáll, a nagyestélyi és a cicik mint megjelenés a női nem egészét alázta le, űzött gúnyt a nőkből. De igazán az volt a gusztustalan, ahogy az eredményhirdetés alatt alakított, a pihegések, a mimika, a gesztusok stb. Gusztustalan alak, ...Burkus
Tiszta szerencse, hogy itt csak bajusz van...


"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Off (vagy on sajnos): én sobrit 1 éve már letiltottam, nagyon jól beválik a módszer, csak az ilyen balhéknál túl sok a reagálás, és onnan látom, miről van szó... Egyébként ajánlom másoknak is, szerencsére egy mozdulat. Hasonlóan az conchta cirkusz, ha elég sokan nem nézzük, vagy nem kattintunk a cikkekre, többször nem fogja média nyomni. Csak a pénzről szól az egész.

Sokkal fontosabb, hogy Wilfork és Gronk ott volt az ota-n, viszont nem edzett a csapattal. Vollmer ellenben igen, Dola az Elfelejtett pedig megint megnyerheti az Off-season hero rangot. Brady meg ordibál az elkapokkal 😊... Business as usual.LordTamas
Ezzel az a probléma, hogy van olyan hozzászólása Sobrinak amit élvezettel olvasok (futballal kapcsolatos), de sajnos a nagyja provokáció (maximális tisztelettel ugyan, de annak veszem). A sutianap által említett témákból is elegem van, lerágott csontok, állandóan vita lesz az eredménye annak, ha szóba kerül, és olyna viták amiket érdemben sohasem fogunk lezárni, mert mint tudjuk Sobri nem enged. Na részemről innentől tényleg off a téma, mert nem ide való, teljesen mindegy hogy Wurst kinek szurkol, vagy milyen koreográfiát tanult meg kislány(?) korában.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Nem gondoltam volna, hogy ekkora követ vetek az állóvízbe. Bár asszem inkább Sobri kolléga közkedveltsége valamint a szerény kis hozzászólásomhoz fűzött agresszív kommentjei váltották ki a hatást. Ha azonban megjegyzéseim okán Sobri kolléga identitásában érezte sértve magát, akkor ezért megkövetem, senkit nem szeretnék ilyenért bántani.

Homofób... ízelgetem ezt a szót. Wyatt kolléga észjárása hasonló az enyémhez, szerintem a tolerancia ott kezdődik, hogy aki toleráns, az tolerálja a más nézeteit is, esetleg azt, hogy az illető valamit nem kedvel. Másként kifejezve: a valódi toleráns tolerálja az intoleranciát is. A "homofób" kifejezés klasszikus gyűlöletbeszéd. A "fóbia" szó jelentése beteges félelem, iszony, irtózás. Másként kifejezve: aki nem szereti a homoszexuálisokat, az beteg. Aki nem szereti a homoszexualitást, az érezze magát kevesebbnek a többi embernél, érezze magát betegnek, olyannak, aki gyógyulásra, gyógyításra szorul. Ez egy agresszív kisebbség kifejezése. Sobri kolléga ezt a kifejezést használta, így azt gondolom, ezek a megállapítások az ő vonatkozásában is helytállóak és kérem, hogy az én vonatkozásomban mellőzze a gyűlöletbeszédet.

Mivel pedig a fenti becsmérlő megjegyzéssel megszólíttattam az ő részéről, annyit akarok még hozzátenni a témához, hogy a homoszexualitás számomra közömbös, nem szeretek senkit azért mert homoszexuális és nem is haragszom rá ezért. Nem hiszem, hogy bárkit ezért többletjogok illetnének meg, azt sem hiszem, hogy a házasság intézményét helyénvaló ilyen relációkban akárcsak emlegetni is, de egyetértek azzal, hogy ezért nem lehet büntetlenül bárkit diszkriminálni. Azokat azonban, akik tüntetnek ezzel, akik ezt zajosan az én tudomásomra akarják hozni, meg akarnak botránkoztatni és elvárják, hogy ehhez jó pofát vágjak, utálom. Nem szeretem az Andrássy úti felvonulásokat és nem szeretem ezt a virslis kis osztrák lényt sem, aki egyébként az egész euróvíziós fesztiválon belül is alacsony színvonalú produkciójával csak azért nyert, mert egyesek úgy gondolják az Eurovízió részéről, hogy most Európának leckét adunk kötelező másságtiszteletből. Undorítónak tartom a szakállas nő látványát,különösen azért, mert már láttam anno ilyet, de ott általában olyan beteg nőkről volt szó, akiknek súlyos hormonális problémái voltak, Virsli az ilyen szerencsétlen betegeket is kifigurázta... Azt gondolom, hogy a szakáll, a nagyestélyi és a cicik mint megjelenés a női nem egészét alázta le, űzött gúnyt a nőkből. De igazán az volt a gusztustalan, ahogy az eredményhirdetés alatt alakított, a pihegések, a mimika, a gesztusok stb. Gusztustalan alak, nem véletlen, hogy a saját családja sem ünnepli mindazért amit tett. Azt gondoltam, hogy az Eurovízió alatt és utána néhány napig el kellett viselni a cirkuszt, de utána vége van. Ezért sokkolt, hogy ezen a fórumon ezzel kellett szembesülnöm, egy olyan közegben, ahol mindenre számítottam ,csak erre nem.

Megjegyzem, hogy véleményem szerint az NFL nem az a közeg, ahol ilyen tolerancia a lózungok ellenére valóban létezne. (Ahogy a soccerben sincs ilyen, bármit is mondanak.) Szerintem Sam sem fog sok sót megenni, mint ahogy Kerry Rhodes sem kap szerződést,bármilyen jó safety is (volt). Gondolom, ennek oka az NFL "macho" image-én túl az is, hogy full kontaktról, folyamatos szoros testi érintkezésről is szó van, ahol nehéz elfogadni a más indíttatású testi érintés lehetőségét is.

Sorry, hogy ilyen hosszú voltam. Térjünk vissza ahhoz, hogy Amstead végre legalább limitáltan edzésmunkát végzett, még lehet, hogy játszani is fog nálunk.Burkus
Nem nagyon hiszek az ilyen őszintétlen megkövetésekben, főként, hogy az ezt követően általad leírtak az őszinte megbánásnak semmiféle jelét nem mutatják.
Persze ha számodra fontos a melegek iránt érzett undorod, fóbiád ilyen hosszas fejtegetése én szívesen elolvasom, csak nem tudom eldönteni, hogy engem nézel hülyének, vagy tényleg nem látod az ellentmondást az első bekezdésed, és a többi között.

Természetesen én is megkövetlek már most és nem szeretnélek bántani, ha azt olvastad/olvasod ki az általam leírtakból, hogy mennyire ostobaságnak tartom valakit a nemi identitása miatt szapulni, és mennyire buta, szűklátókörű és felszínes emberre vall egy előadóművészt így górcső alá venni, félreértelmezni, és indulatokat táplálni iránta.
Ahogy azt is balfaszságnak gondolom, ha egy kép láttán "mindig hánynod kell egyet". Mondhanám, hogy ne nézegesd, de gondolom, ha valóban nem akarnád azt megoldottad volna már rég. Így arra gondolok, hogy valamiféle perverz örömöt, esetleg valami beteges önigazolást nyersz a hányásra ingerlő kép nézegetésével. Így valójában köszönettel tartoznál ezért a lehetőségért, hiszen mi más módon érezhetnél büszkeséget egy olyan dolog miatt, amiért semmit se tettél, csak egyszerűen így születtél, nevezetesen, hogy heteroszexuális beállítottságú vagy. Erre büszkének lenni pont annyira értelmes dolog, mintha a magasságod, szemed vagy hajad színe, esetleg a származásod töltene el büszkeséggel, vagy azon képességed, hogy akik ehhez nem hasonlítanak, azoktól hánynod kell egyet.

Ugyanennyire primitív attitűd valakinek a nevével viccelődni, vagy azt hinni, hogy egy melegnek mindegy, hogy ki a másik, csak pasi legyen, és akkor már vágyik is a testi érintkezésre.
Ahogy neked se jön be minden nő, úgy egy melegnek se minden pasi, ráadásul Michael Sam párkapcsolatban él, így lehet meglep, de ha rástartol majd Wilsonra, hogy sackelje, akkor ezt nem azért teszi, hogy kissé megtapogassa, megseggezze, esetleg csókot lopjon tőle, még akkor se, ha Wilson épp szingli.

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Off (vagy on sajnos): én sobrit 1 éve már letiltottam, nagyon jól beválik a módszer, csak az ilyen balhéknál túl sok a reagálás, és onnan látom, miről van szó... Egyébként ajánlom másoknak is, szerencsére egy mozdulat. Hasonlóan az conchta cirkusz, ha elég sokan nem nézzük, vagy nem kattintunk a cikkekre, többször nem fogja média nyomni. Csak a pénzről szól az egész.

Sokkal fontosabb, hogy Wilfork és Gronk ott volt az ota-n, viszont nem edzett a csapattal. Vollmer ellenben igen, Dola az Elfelejtett pedig megint megnyerheti az Off-season hero rangot. Brady meg ordibál az elkapokkal 😊... Business as usual.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem gondoltam volna, hogy ekkora követ vetek az állóvízbe. Bár asszem inkább Sobri kolléga közkedveltsége valamint a szerény kis hozzászólásomhoz fűzött agresszív kommentjei váltották ki a hatást. Ha azonban megjegyzéseim okán Sobri kolléga identitásában érezte sértve magát, akkor ezért megkövetem, senkit nem szeretnék ilyenért bántani.

Homofób... ízelgetem ezt a szót. Wyatt kolléga észjárása hasonló az enyémhez, szerintem a tolerancia ott kezdődik, hogy aki toleráns, az tolerálja a más nézeteit is, esetleg azt, hogy az illető valamit nem kedvel. Másként kifejezve: a valódi toleráns tolerálja az intoleranciát is. A "homofób" kifejezés klasszikus gyűlöletbeszéd. A "fóbia" szó jelentése beteges félelem, iszony, irtózás. Másként kifejezve: aki nem szereti a homoszexuálisokat, az beteg. Aki nem szereti a homoszexualitást, az érezze magát kevesebbnek a többi embernél, érezze magát betegnek, olyannak, aki gyógyulásra, gyógyításra szorul. Ez egy agresszív kisebbség kifejezése. Sobri kolléga ezt a kifejezést használta, így azt gondolom, ezek a megállapítások az ő vonatkozásában is helytállóak és kérem, hogy az én vonatkozásomban mellőzze a gyűlöletbeszédet.

Mivel pedig a fenti becsmérlő megjegyzéssel megszólíttattam az ő részéről, annyit akarok még hozzátenni a témához, hogy a homoszexualitás számomra közömbös, nem szeretek senkit azért mert homoszexuális és nem is haragszom rá ezért. Nem hiszem, hogy bárkit ezért többletjogok illetnének meg, azt sem hiszem, hogy a házasság intézményét helyénvaló ilyen relációkban akárcsak emlegetni is, de egyetértek azzal, hogy ezért nem lehet büntetlenül bárkit diszkriminálni. Azokat azonban, akik tüntetnek ezzel, akik ezt zajosan az én tudomásomra akarják hozni, meg akarnak botránkoztatni és elvárják, hogy ehhez jó pofát vágjak, utálom. Nem szeretem az Andrássy úti felvonulásokat és nem szeretem ezt a virslis kis osztrák lényt sem, aki egyébként az egész euróvíziós fesztiválon belül is alacsony színvonalú produkciójával csak azért nyert, mert egyesek úgy gondolják az Eurovízió részéről, hogy most Európának leckét adunk kötelező másságtiszteletből. Undorítónak tartom a szakállas nő látványát,különösen azért, mert már láttam anno ilyet, de ott általában olyan beteg nőkről volt szó, akiknek súlyos hormonális problémái voltak, Virsli az ilyen szerencsétlen betegeket is kifigurázta... Azt gondolom, hogy a szakáll, a nagyestélyi és a cicik mint megjelenés a női nem egészét alázta le, űzött gúnyt a nőkből. De igazán az volt a gusztustalan, ahogy az eredményhirdetés alatt alakított, a pihegések, a mimika, a gesztusok stb. Gusztustalan alak, nem véletlen, hogy a saját családja sem ünnepli mindazért amit tett. Azt gondoltam, hogy az Eurovízió alatt és utána néhány napig el kellett viselni a cirkuszt, de utána vége van. Ezért sokkolt, hogy ezen a fórumon ezzel kellett szembesülnöm, egy olyan közegben, ahol mindenre számítottam ,csak erre nem.

Megjegyzem, hogy véleményem szerint az NFL nem az a közeg, ahol ilyen tolerancia a lózungok ellenére valóban létezne. (Ahogy a soccerben sincs ilyen, bármit is mondanak.) Szerintem Sam sem fog sok sót megenni, mint ahogy Kerry Rhodes sem kap szerződést,bármilyen jó safety is (volt). Gondolom, ennek oka az NFL "macho" image-én túl az is, hogy full kontaktról, folyamatos szoros testi érintkezésről is szó van, ahol nehéz elfogadni a más indíttatású testi érintés lehetőségét is.

Sorry, hogy ilyen hosszú voltam. Térjünk vissza ahhoz, hogy Amstead végre legalább limitáltan edzésmunkát végzett, még lehet, hogy játszani is fog nálunk.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ez már közelít a nem tudom tolerálni az intoleranciát gyönyörűséghez 😊Wyatt
Akkor ha jól értem neked Jóska intoleránsnak tűnik? Egy lépéssel előttem jársz. 😊 Én még ott tartok. hogy megpróbáljam eldönteni, hogy toleranciára való felhívás, intolerancia, vagy szimplán szórakozás az egész. 😀peterk2005
Nem, én a te „utálom az intoleranciát” felvetésedre írtam ezt 😀Wyatt
Ja, az tényleg bukó így visszaolvasva. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ez már közelít a nem tudom tolerálni az intoleranciát gyönyörűséghez 😊Wyatt
Akkor ha jól értem neked Jóska intoleránsnak tűnik? Egy lépéssel előttem jársz. 😊 Én még ott tartok. hogy megpróbáljam eldönteni, hogy toleranciára való felhívás, intolerancia, vagy szimplán szórakozás az egész. 😀peterk2005
Nem, én a te „utálom az intoleranciát” felvetésedre írtam ezt 😀