New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ott van az arizonai Andre Ellington jó példának, aki ugyan nem lett UDFA, mert a hatodik körben végül elvitték, de alkatra nagyon hasonló a sráchoz. Ellington tavaly rendkívül ígéretes rookie szezonnal nyitott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na tévedtem 2 évet lehúzott a jestben... legközelebb elöbb nézek aztán írok...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Fafejnek nálunk volt első nfl-es meccse ha jólemlékszem. Welker más tészta. Nem vagyok benne biztos de a "Jest"igazolta udefa ként aztán röpptették ismi mwg felszedtük, de.ennek utána nézek 😀ParadSEC
Fafej volt a Jetsnél, Welker pickért jött Miamiból (talán 2. körös)

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Fafejnek nálunk volt első nfl-es meccse ha jólemlékszem. Welker más tészta. Nem vagyok benne biztos de a "Jest"igazolta udefa ként aztán röpptették ismi mwg felszedtük, de.ennek utána nézek 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az utóbbi évekből én két olyan játékosra emlékszem, akik alkatilag nem voltak túlságosan alkalmasak (Woodhead és Welker) és nálunk futottak be. Őket már úgy igazoltuk, hogy volt NFL tapasztalatuk. Szerintem ez komoly különbség.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ez alapján Fafej se férne el az -nfl-ben és mégis Pats-nél, Chargersnél meghatározó emberré vált! Nézzük majd meg mit tol a premeccseken aztán akkor törjünk felette pálcát!ParadSEC
Minden sikeres "zsebfutóra" (Splores, Fafej) kb. 50 olyan jut, akinek sansza sincs az NFL-hez. Tetszetős highlight.. de jelenleg örüljünk annak, ha legalább PS-re méltó lesz a srác. Mondjuk egy jó visszahordóra nagy szükség lenne.Gyulus
több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ez alapján Fafej se férne el az -nfl-ben és mégis Pats-nél, Chargersnél meghatározó emberré vált! Nézzük majd meg mit tol a premeccseken aztán akkor törjünk felette pálcát!ParadSEC
Minden sikeres "zsebfutóra" (Splores, Fafej) kb. 50 olyan jut, akinek sansza sincs az NFL-hez. Tetszetős highlight.. de jelenleg örüljünk annak, ha legalább PS-re méltó lesz a srác. Mondjuk egy jó visszahordóra nagy szükség lenne.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ez alapján Fafej se férne el az -nfl-ben és mégis Pats-nél, Chargersnél meghatározó emberré vált! Nézzük majd meg mit tol a premeccseken aztán akkor törjünk felette pálcát!ParadSEC
Jaj,Fafej de hiányzik!Nagyon bírtam. Az Anti-Hightower Groupba pedig ünnepélyesen belépek.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ez alapján Fafej se férne el az -nfl-ben és mégis Pats-nél, Chargersnél meghatározó emberré vált! Nézzük majd meg mit tol a premeccseken aztán akkor törjünk felette pálcát!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
oké h más szint mint az nfl, de hát ez valami zseniális 😀 remélem legalább gyakorló csapatba megragad a srác😀
darthmushroom
Élmény nézni, ahogy a kis törpe kiküldi szotyiért a népet a büfébe.... hihetetlen milyen mozgáskoordinációja van 😊nDRo
Technikás, de fizikálisan gyenge és lassú.Sobri Jóska
Az NFL-hez igen.nDRo
Ja, mondjuk a CEFL-be beférne.
De ez a Pats, ami az NFL-ben van.

több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
oké h más szint mint az nfl, de hát ez valami zseniális 😀 remélem legalább gyakorló csapatba megragad a srác😀
darthmushroom
Élmény nézni, ahogy a kis törpe kiküldi szotyiért a népet a büfébe.... hihetetlen milyen mozgáskoordinációja van 😊nDRo
Technikás, de fizikálisan gyenge és lassú.Sobri Jóska
Az NFL-hez igen.
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Svitek nem lesz tartalék OL-man idén a Patriotsnál, aláírt a Bengalshoz.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
oké h más szint mint az nfl, de hát ez valami zseniális 😀 remélem legalább gyakorló csapatba megragad a srác😀
darthmushroom
Élmény nézni, ahogy a kis törpe kiküldi szotyiért a népet a büfébe.... hihetetlen milyen mozgáskoordinációja van 😊nDRo
Technikás, de fizikálisan gyenge és lassú.

több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
oké h más szint mint az nfl, de hát ez valami zseniális 😀 remélem legalább gyakorló csapatba megragad a srác😀
darthmushroom
Élmény nézni, ahogy a kis törpe kiküldi szotyiért a népet a büfébe.... hihetetlen milyen mozgáskoordinációja van 😊
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Az idei Sudfeld is lehet belőle akár.Gogo
Szóval jön hozzánk? 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az idei Sudfeld is lehet belőle akár.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Patriots sign Kyle Auffray, TE from UNH."

27 éves, négy éve végzett, ha jól tudom a Cardinalsnál volt rosteren egy rövidebb ideig. Nem tudom játszott-e NFL meccset.

Dustin Keller és Finley igencsak sérült lehet, ha inkább ez a srác...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kiskedvencem, Boyce állatkodik az edzéseken, LaFell szerint keményebb a munka , mint a panthersnél volt, Revis 1000fokon ég..alakulgatnak a dolgok kérem szépen, kit érdekel, hogy egy nevesincs rookie mit nyilatkozgat...😛

Ha már Jets, Ras-I remekel az edzéseken, ezt az oldalát már ismerjük, kíváncsi vagyok, hogy meddig bírja a térde.
Ha roster fog és végigjátsza a szezont (én drukkolok neki mert nagyon tehetséges játékos) az egy újabb fricska a "csodálatos" orvosi stábunknak.😒
több mint 9 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
A NY-i média valahogy mindenkiből kihozza ezeket a nyilatkozatokat.
Spikes nagyban ígérget... fura látni, milyen kis beszédes lett a Billsnél, nálunk szerintem 4 év alatt nem jártatta (jártathatta?) ennyit a száját...Gyulus
BB nem szereti és nem is tűri az trashtalk-ot. A többi csapat meg megengedi a fikázást.Burkus
BB általában véve a talkot sem tűri. 😀peterk2005
Úgy van vele, hogy ami lényeges azt úgyis majd ő elmondja!! 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 9 éve
darthmushroom New England Patriots 219
oké h más szint mint az nfl, de hát ez valami zseniális 😀 remélem legalább gyakorló csapatba megragad a srác😀

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A NY-i média valahogy mindenkiből kihozza ezeket a nyilatkozatokat.
Spikes nagyban ígérget... fura látni, milyen kis beszédes lett a Billsnél, nálunk szerintem 4 év alatt nem jártatta (jártathatta?) ennyit a száját...Gyulus
BB nem szereti és nem is tűri az trashtalk-ot. A többi csapat meg megengedi a fikázást.Burkus
BB általában véve a talkot sem tűri. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A NY-i média valahogy mindenkiből kihozza ezeket a nyilatkozatokat.
Spikes nagyban ígérget... fura látni, milyen kis beszédes lett a Billsnél, nálunk szerintem 4 év alatt nem jártatta (jártathatta?) ennyit a száját...Gyulus
BB nem szereti és nem is tűri az trashtalk-ot. A többi csapat meg megengedi a fikázást.
több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A NY-i média valahogy mindenkiből kihozza ezeket a nyilatkozatokat.
Spikes nagyban ígérget... fura látni, milyen kis beszédes lett a Billsnél, nálunk szerintem 4 év alatt nem jártatta (jártathatta?) ennyit a száját...
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000356575/article/jets-calvin-pryor-we-dont-like-tom-brady-at-all?campaign=Facebook_atl_coppinger

No comment...Kollega
Jól van Pryor fiam látszik annyi eszed van amennyi látszik...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000356575/article/jets-calvin-pryor-we-dont-like-tom-brady-at-all?campaign=Facebook_atl_coppinger

No comment...Kollega
Én sem csipázom Manninget, főleg, hogy megvert minket a Broncos a főcsoportdöntőben 😊
Addig jó nekünk, amíg nem szeret minket a Jets 😉