New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
120Yard: "Az Aaron Hernandez gyilkosságait vizsgáló ügyészek a New England Patriots háza táján is szimatoltak, és a Deadspin információi szerint a vizsgálati dokumentumok közt van Hernandez és Bill Bellichick februártól májusig tartó összes SMS-váltása, ami kinyomtatva 33 oldalt tesz ki."DeX
Na az szép lenne a BB-t is elmeszelnék.... reméljük semmi durva nem lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
120Yard: "Az Aaron Hernandez gyilkosságait vizsgáló ügyészek a New England Patriots háza táján is szimatoltak, és a Deadspin információi szerint a vizsgálati dokumentumok közt van Hernandez és Bill Bellichick februártól májusig tartó összes SMS-váltása, ami kinyomtatva 33 oldalt tesz ki."

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Jó az öreg a háznál😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sngz9bcfuw2xxddz9820
NFL Head Coach Power Rankings
Given Bill Belichick's respect around the league, and the fact that he's praised weekly by broadcasters from CA to MA, isn't it a touch striking that his Patriots haven't won the Super Bowl since the 2004 season? Yes, Belichick has set the bar so high th
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ja, LeBron is ott van. Mondanám, hogy az összes vesztes, de inkább nem, mert Luck nagyon szereti a gömbölű focit, félek, hogy esetleg ő is ott lebzsel valahol. 😀

A VB döntőn Brady is ott feszít majd Gizi mellett a VIP páholyban.
iktriad
peterk2005
Hát igen, ketten összesen 5 bajnoki címet nyertek, míg PM és Luck őőő 😀Wyatt

Segíthetek: egyet? Ha jól emlékszem, ilyenkorra - második idénye után - Brady már túl volt egy gyűrűn... 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, LeBron is ott van. Mondanám, hogy az összes vesztes, de inkább nem, mert Luck nagyon szereti a gömbölű focit, félek, hogy esetleg ő is ott lebzsel valahol. 😀

A VB döntőn Brady is ott feszít majd Gizi mellett a VIP páholyban.
iktriad
peterk2005
Hát igen, ketten összesen 5 bajnoki címet nyertek, míg PM és Luck őőő 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, LeBron is ott van. Mondanám, hogy az összes vesztes, de inkább nem, mert Luck nagyon szereti a gömbölű focit, félek, hogy esetleg ő is ott lebzsel valahol. 😀

A VB döntőn Brady is ott feszít majd Gizi mellett a VIP páholyban.
iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 298 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A VB döntőn Brady is ott feszít majd Gizi mellett a VIP páholyban.
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Bízok én a srácokban bőszen félreértés ne essék. Személyes kedvencem 11, imádom a srácot, meg ezt a szisztémát is én "látványosabbnak" tartom, mint a szokványos "b*szzuk fel, oszt majd leszedi a cula" játékot. Bár Thompkins TDjénél mai napig kiráz a hideg...Boyceban nagyon bízom énis hogy robbantani fog. Ha tudnak fejlődni a rookiek, megkockáztatom, hogy top 5 WR egység is lehet újra nálunk.DeX
Top 5 legyen a támadósor, nekem az bőven elég. Aztán ha tényleg olyan lesz a védelem, amit remélek...Wyatt
februári izgalmak? 😀

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bízok én a srácokban bőszen félreértés ne essék. Személyes kedvencem 11, imádom a srácot, meg ezt a szisztémát is én "látványosabbnak" tartom, mint a szokványos "b*szzuk fel, oszt majd leszedi a cula" játékot. Bár Thompkins TDjénél mai napig kiráz a hideg...Boyceban nagyon bízom énis hogy robbantani fog. Ha tudnak fejlődni a rookiek, megkockáztatom, hogy top 5 WR egység is lehet újra nálunk.DeX
Top 5 legyen a támadósor, nekem az bőven elég. Aztán ha tényleg olyan lesz a védelem, amit remélek...

több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Bízok én a srácokban bőszen félreértés ne essék. Személyes kedvencem 11, imádom a srácot, meg ezt a szisztémát is én "látványosabbnak" tartom, mint a szokványos "b*szzuk fel, oszt majd leszedi a cula" játékot. Bár Thompkins TDjénél mai napig kiráz a hideg...Boyceban nagyon bízom énis hogy robbantani fog. Ha tudnak fejlődni a rookiek, megkockáztatom, hogy top 5 WR egység is lehet újra nálunk.

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Agyaltam rajta (lehet valahol olvastam is) hogy ugyan régóta keresik a szurkolót azt a cula RZ célpontot, Moss pótló csodagyereket, aki megmentené TB apót, de mégis évről évre nem hoz a vezetőség ilyen kaliberű embert. Legutóbb talán nyócöt volt ilyen, de na...nem lehet hogy más pass sémára áltunk át, amibe nincs helye magas WReknek? Hanem pont a Dola, Edelman, Welker tagot ficánkolhatnak benne?DeX
A magas célpont nélküli játék azért nálunk nem egy újdonság 😀 Ocho azért nem volt olyan böszme nagy RZ-target, jött tavaly Dobson (6'3"), idén LaFell (6'2"), ott van Gronk (6'6"), ez azért elég lehet a vörös zónában is, bár tavaly a Broncos Welkerrel is megoldotta szépen ezeket a helyzeteket, persze ott volt rajta kívül is kismillió opció. De alapesetben a mozgékonyabb játékosok is meg tudnának ott élni, gyors irányváltások, aztán féllépés előny. Az a baj, hogy valahogy ez annyira nem akar összeállni. De reménykedem, ha Ridleyt sikerül megnevelni, akkor jó lehet ő is ott, szerintem jó lesz a támadósor.Wyatt
Gyors vagy 😛
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Meg ugye ott van a Moss esete meg Nyolcöt tutter csak nagy gempàèr jönne el.sutianap
Moss szerintem pont rossz példa. Mert ő abszolút nem vészes áron rekorddöntögetővé tette kis túlzással egymaga a támadósorunkat. A távozása már más kérdés. Ocho meg szimplán alkalmatlan volt a feladatra. Mondjuk André szerintem egy szezon alatt valamikor csak megtanulná a cseltárt playbookotWyatt
Teszem hozzá 85 karrierje kiugrása nálunk lehetett volna meg, ha lett volna agya...
AJvel kapcsolatban, kinek a rovására látnátok itt?
Én egy JE11, AJ, Dola, Thompkins (igen, a Saints TD miatt 😀 ) Lafell, Dobson 6ost képzelnék el szívesen
Valahogy nekem Boyce nem annyira ragadt meg...talán a sok sérülés miatt, bár itt nagyon sokan azt mondják hogy nagyot robbanthat idén..DeX
Boyce amikor egészséges volt, akkor látszott benne a fantázia. AJ-nek nincs realitása szerintem, egy Dola, Edelman, Dobson kezdőt várok, de nálam tuti keretben maradna Thompkins is meg Boyce is. LaFell meg ennyi pénzért nagyon kutya teljesítményt kellene, hogy nyújtson azért, hogy kitegyük. Nekem tetszik ez a sor, van két magas, remélhetőleg RZ-ben is jól használható lesz, meg agilis picikék isWyatt
Agyaltam rajta (lehet valahol olvastam is) hogy ugyan régóta keresik a szurkolót azt a cula RZ célpontot, Moss pótló csodagyereket, aki megmentené TB apót, de mégis évről évre nem hoz a vezetőség ilyen kaliberű embert. Legutóbb talán nyócöt volt ilyen, de na...nem lehet hogy más pass sémára áltunk át, amibe nincs helye magas WReknek? Hanem pont a Dola, Edelman, Welker tagot ficánkolhatnak benne?DeX
Moss (193/95)
Dobson(191/95)
LaFell (191/96)
LaFell ugye most jött, Dobson pedig tavaly folyamatosan valami sérüléssel küzdött.Jó lesz ez meglátod😛
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Agyaltam rajta (lehet valahol olvastam is) hogy ugyan régóta keresik a szurkolót azt a cula RZ célpontot, Moss pótló csodagyereket, aki megmentené TB apót, de mégis évről évre nem hoz a vezetőség ilyen kaliberű embert. Legutóbb talán nyócöt volt ilyen, de na...nem lehet hogy más pass sémára áltunk át, amibe nincs helye magas WReknek? Hanem pont a Dola, Edelman, Welker tagot ficánkolhatnak benne?DeX
A magas célpont nélküli játék azért nálunk nem egy újdonság 😀 Ocho azért nem volt olyan böszme nagy RZ-target, jött tavaly Dobson (6'3"), idén LaFell (6'2"), ott van Gronk (6'6"), ez azért elég lehet a vörös zónában is, bár tavaly a Broncos Welkerrel is megoldotta szépen ezeket a helyzeteket, persze ott volt rajta kívül is kismillió opció. De alapesetben a mozgékonyabb játékosok is meg tudnának ott élni, gyors irányváltások, aztán féllépés előny. Az a baj, hogy valahogy ez annyira nem akar összeállni. De reménykedem, ha Ridleyt sikerül megnevelni, akkor jó lehet ő is ott, szerintem jó lesz a támadósor.

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Továbbra sem tartom elképzelhetőnek, hogy a texans kiteszi AJ-t benyelve ezzel 12M dead-et és generálva egy ordas nagy needet.
Boyce pedig az év nagy meglepije lesz, azért tettem az avataromba is😀
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Meg ugye ott van a Moss esete meg Nyolcöt tutter csak nagy gempàèr jönne el.sutianap
Moss szerintem pont rossz példa. Mert ő abszolút nem vészes áron rekorddöntögetővé tette kis túlzással egymaga a támadósorunkat. A távozása már más kérdés. Ocho meg szimplán alkalmatlan volt a feladatra. Mondjuk André szerintem egy szezon alatt valamikor csak megtanulná a cseltárt playbookotWyatt
Teszem hozzá 85 karrierje kiugrása nálunk lehetett volna meg, ha lett volna agya...
AJvel kapcsolatban, kinek a rovására látnátok itt?
Én egy JE11, AJ, Dola, Thompkins (igen, a Saints TD miatt 😀 ) Lafell, Dobson 6ost képzelnék el szívesen
Valahogy nekem Boyce nem annyira ragadt meg...talán a sok sérülés miatt, bár itt nagyon sokan azt mondják hogy nagyot robbanthat idén..DeX
Boyce amikor egészséges volt, akkor látszott benne a fantázia. AJ-nek nincs realitása szerintem, egy Dola, Edelman, Dobson kezdőt várok, de nálam tuti keretben maradna Thompkins is meg Boyce is. LaFell meg ennyi pénzért nagyon kutya teljesítményt kellene, hogy nyújtson azért, hogy kitegyük. Nekem tetszik ez a sor, van két magas, remélhetőleg RZ-ben is jól használható lesz, meg agilis picikék isWyatt
Agyaltam rajta (lehet valahol olvastam is) hogy ugyan régóta keresik a szurkolót azt a cula RZ célpontot, Moss pótló csodagyereket, aki megmentené TB apót, de mégis évről évre nem hoz a vezetőség ilyen kaliberű embert. Legutóbb talán nyócöt volt ilyen, de na...nem lehet hogy más pass sémára áltunk át, amibe nincs helye magas WReknek? Hanem pont a Dola, Edelman, Welker tagot ficánkolhatnak benne?

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Én sem gondolnám, hogy AJ-re feltétlen szükségünk lenne. Zseniális elkapó ez vitathatatlan, de a Pats sémája jóval komplexebb és nem feltétlen biztos, hogy meg tudná vagy akarná ezt tanulni. És még ha el is tudná a kellő szinten sajátítani a playbookot akkor is ott van az a bizonyos kémia, ami Bradynél kulcskérdés.

Én bízok a jelenlegi elkapó gárdánkban, azt gondolom ez az eltelt 1 év nagyon sokat fog jelenteni a tavalyi rookie elkapósornak.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg ugye ott van a Moss esete meg Nyolcöt tutter csak nagy gempàèr jönne el.sutianap
Moss szerintem pont rossz példa. Mert ő abszolút nem vészes áron rekorddöntögetővé tette kis túlzással egymaga a támadósorunkat. A távozása már más kérdés. Ocho meg szimplán alkalmatlan volt a feladatra. Mondjuk André szerintem egy szezon alatt valamikor csak megtanulná a cseltárt playbookotWyatt
Teszem hozzá 85 karrierje kiugrása nálunk lehetett volna meg, ha lett volna agya...
AJvel kapcsolatban, kinek a rovására látnátok itt?
Én egy JE11, AJ, Dola, Thompkins (igen, a Saints TD miatt 😀 ) Lafell, Dobson 6ost képzelnék el szívesen
Valahogy nekem Boyce nem annyira ragadt meg...talán a sok sérülés miatt, bár itt nagyon sokan azt mondják hogy nagyot robbanthat idén..DeX
Boyce amikor egészséges volt, akkor látszott benne a fantázia. AJ-nek nincs realitása szerintem, egy Dola, Edelman, Dobson kezdőt várok, de nálam tuti keretben maradna Thompkins is meg Boyce is. LaFell meg ennyi pénzért nagyon kutya teljesítményt kellene, hogy nyújtson azért, hogy kitegyük. Nekem tetszik ez a sor, van két magas, remélhetőleg RZ-ben is jól használható lesz, meg agilis picikék is

több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Meg ugye ott van a Moss esete meg Nyolcöt tutter csak nagy gempàèr jönne el.sutianap
Moss szerintem pont rossz példa. Mert ő abszolút nem vészes áron rekorddöntögetővé tette kis túlzással egymaga a támadósorunkat. A távozása már más kérdés. Ocho meg szimplán alkalmatlan volt a feladatra. Mondjuk André szerintem egy szezon alatt valamikor csak megtanulná a cseltárt playbookotWyatt
Teszem hozzá 85 karrierje kiugrása nálunk lehetett volna meg, ha lett volna agya...
AJvel kapcsolatban, kinek a rovására látnátok itt?
Én egy JE11, AJ, Dola, Thompkins (igen, a Saints TD miatt 😀 ) Lafell, Dobson 6ost képzelnék el szívesen
Valahogy nekem Boyce nem annyira ragadt meg...talán a sok sérülés miatt, bár itt nagyon sokan azt mondják hogy nagyot robbanthat idén..

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg ugye ott van a Moss esete meg Nyolcöt tutter csak nagy gempàèr jönne el.sutianap
Moss szerintem pont rossz példa. Mert ő abszolút nem vészes áron rekorddöntögetővé tette kis túlzással egymaga a támadósorunkat. A távozása már más kérdés. Ocho meg szimplán alkalmatlan volt a feladatra. Mondjuk André szerintem egy szezon alatt valamikor csak megtanulná a cseltárt playbookot

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg ugye ott van a Moss esete meg Nyolcöt tutter csak nagy gempàèr jönne el.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tömör válaszok. 😀
Indok? Más támadói sémát játszunk, vagy nem lenne hely? Esetleg nem tudjátok más helyett elképzelni?
Érdekelne, legalább valami kis téma a holt szezonba 😊DeX
Fizuja nem igen férne bele, de ha az a probléma nem lenne, akkor egy marha jó #1 elkapónk lenne, aki mellett nagyon mély keret lenne. De kora és fizuja miatt túl nagy ellenértékkel nem bír számunkra szerintem, max ha abból indulunk ki, hogy csupán egy elkapóra vagyunk az SB-álmoktól.
Én bízom benne, hogy a jelenlegi elkapók egy év rutinnal már jóval kevesebbet fognak dropolni, és szintet lép páruk játéka.

több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Tömör válaszok. 😀
Indok? Más támadói sémát játszunk, vagy nem lenne hely? Esetleg nem tudjátok más helyett elképzelni?
Érdekelne, legalább valami kis téma a holt szezonba 😊

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mit gondoltok van valami realis esely AJ megszerzesere? Lenne ertelme?DeX
Nincs, nem. 😊
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit gondoltok van valami realis esely AJ megszerzesere? Lenne ertelme?DeX
Nincs, lenne 😊

több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Mit gondoltok van valami realis esely AJ megszerzesere? Lenne ertelme?