New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
polonic
Ezek a Gisele-lel kapcsolatos történetek csak nekem baszottul közönségesek? Az már más kérdés persze, hogy mennyire offseason van, ha ezzel van tele a topic
Btw, jó ez a welkeres megjegyzés, de pont annyira passzol a történethez, mint ha azt mondtad volna, hogy a nyáron van 1–7 szabid.Wyatt
Én sem röhögtem szarrá magam rajta. De úgy voltam vele, hogy megosztom, ha már rátaláltam.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
polonic
Ezek a Gisele-lel kapcsolatos történetek csak nekem baszottul közönségesek? Az már más kérdés persze, hogy mennyire offseason van, ha ezzel van tele a topic
Btw, jó ez a welkeres megjegyzés, de pont annyira passzol a történethez, mint ha azt mondtad volna, hogy a nyáron van 1–7 szabid.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szegény Gisele most kit hibáztat, hiszen Welker most nem volt a pályán?Ifo
Nem tudom, de ekkora zakó után biztos nagyon szomorú volt, sztem TommyBoy megvigasztalta 😊
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szegény Gisele most kit hibáztat, hiszen Welker most nem volt a pályán?Ifo
Felhívnám a figyelmet a hölgy vezeték nevére. Brazíliai német családból származik. A szülei még anyanyelvi szinten beszélték a brazíliai portugál mellett a németet is.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Ifo New England Patriots Michigan Wolverines 89
Szegény Gisele most kit hibáztat, hiszen Welker most nem volt a pályán?
több mint 9 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na, mi legalább akkorát nem kaptunk a négy között, mint a brazilok – ha már Hörinél ez volt a párhuzam.. 😀Wyatt
Na, mi legalább akkorát nem kaptunk a négy között, mint a brazilok – ha már Hörinél ez volt a párhuzam.. 😀Wyatt
Ha számszakilag nem is, de minket is nagyon megvertek. A 16 pont kb. olyan értéket képviselt, mint az 1 brazil gól...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, mi legalább akkorát nem kaptunk a négy között, mint a brazilok – ha már Hörinél ez volt a párhuzam.. 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
OFF: Ezeknek a németeknek nem BB a tanácsadójuk? Még 6-0-nál is van pofájuk gólt szerezni ... 😊kolok1972
Kivételesen Carroll a bűnös. BB visszamondta, mert nem akarta összerúgni a port Brady asszonykájával. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
OFF: Ezeknek a németeknek nem BB a tanácsadójuk? Még 6-0-nál is van pofájuk gólt szerezni ... 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
DE-knél az lesz a kérdés, hogy a cserék tudnak-e tehermentesíteni majd, meg hogy a DT-k hogyan térnek vissza. Amúgy az egyetlen komoly játékos mellett ott a tavaly év végén kezdő, és kifejezetten jól játszó Siliga, valamint a cserének azért bőven használható Chris Jones is Easley mellett. Ha kis szerencsénk van, akkor mondjuk nem kell nekik meccseket végigtolni idén, de mélységre szerintem itt sem lesz para. Engem egyedül ez a Ninko max csere gondolatok tudnak a világból kikergetni, az most igazából nem érdekel/zavar, hogy van-e 16 jobb DL a szerző szerintWyatt
A PFF-en épp mostanában update-elik a kb. két hónappal ezelőtti depth chartokat, és a Pats-től épp Siligát vitték egy kategóriával feljebb. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
szar lista 😊

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 bleacherreport.com/articles/2114325-power-ranking-nfl-defensive-line-depth-charts/page/17
Top5 lesz ez majd decemberre 😀gordon
Ejha....

Az a durva, hogy első blikkre mondom tizenhededik, wtf? De aztán előre lapozva, háát, nagyon durva dline-ok vannak. HA Wilfork 2-3 évvel fiatalabb lenne és nem sérülésből jönne vissza, HA Tommy Kelly 2-3 évvel fiatalabb lenne és nem sérülésből jönne vissza, HA a backup sor egyetlen komoly játékosa nem lenne rookie és nem lenne már 2 ACL szakadáson túl, akkor nyilván máshogy festene a kép. De egy kicsit sok a HA. 😊 HA minden a legoptimálisabban halad, akkor decemberre lehet ez sokkal jobb is, de most kb. reális.

(Ninko az a típusú játékos akit mindig is alulértékelnek, mert nem stat barát amit csinál. Sok ilyen játékos van, majdnem minden csapatban lehet mondani 1-2-t. Mondjuk a PFF éppen above average-et adott neki ami szvsz fair.)peterk2005
Top5 lesz az decemberre.😉

Aztán majd más éle lesz az "ejha"-nak 😛
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 bleacherreport.com/articles/2114325-power-ranking-nfl-defensive-line-depth-charts/page/17
Top5 lesz ez majd decemberre 😀gordon
Ejha....

Az a durva, hogy első blikkre mondom tizenhededik, wtf? De aztán előre lapozva, háát, nagyon durva dline-ok vannak. HA Wilfork 2-3 évvel fiatalabb lenne és nem sérülésből jönne vissza, HA Tommy Kelly 2-3 évvel fiatalabb lenne és nem sérülésből jönne vissza, HA a backup sor egyetlen komoly játékosa nem lenne rookie és nem lenne már 2 ACL szakadáson túl, akkor nyilván máshogy festene a kép. De egy kicsit sok a HA. 😊 HA minden a legoptimálisabban halad, akkor decemberre lehet ez sokkal jobb is, de most kb. reális.

(Ninko az a típusú játékos akit mindig is alulértékelnek, mert nem stat barát amit csinál. Sok ilyen játékos van, majdnem minden csapatban lehet mondani 1-2-t. Mondjuk a PFF éppen above average-et adott neki ami szvsz fair.)peterk2005
Ha már szóba hoztad. PFF-nél az egész liga 6. legjobb DE-je volt overallban, futásban meg konkrétan az első. És ha már statbarátság, 91 tackle-je toronymagasan a legtöbb volt bármelyik DL-játékostól.
A túloldalon Chandler Jones 79-e a harmadik legjobb, Watt 80-a mögött éppenhogy.
DE-knél az lesz a kérdés, hogy a cserék tudnak-e tehermentesíteni majd, meg hogy a DT-k hogyan térnek vissza. Amúgy az egyetlen komoly játékos mellett ott a tavaly év végén kezdő, és kifejezetten jól játszó Siliga, valamint a cserének azért bőven használható Chris Jones is Easley mellett. Ha kis szerencsénk van, akkor mondjuk nem kell nekik meccseket végigtolni idén, de mélységre szerintem itt sem lesz para. Engem egyedül ez a Ninko max csere gondolatok tudnak a világból kikergetni, az most igazából nem érdekel/zavar, hogy van-e 16 jobb DL a szerző szerint

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 bleacherreport.com/articles/2114325-power-ranking-nfl-defensive-line-depth-charts/page/17
Top5 lesz ez majd decemberre 😀gordon
Ejha....

Az a durva, hogy első blikkre mondom tizenhededik, wtf? De aztán előre lapozva, háát, nagyon durva dline-ok vannak. HA Wilfork 2-3 évvel fiatalabb lenne és nem sérülésből jönne vissza, HA Tommy Kelly 2-3 évvel fiatalabb lenne és nem sérülésből jönne vissza, HA a backup sor egyetlen komoly játékosa nem lenne rookie és nem lenne már 2 ACL szakadáson túl, akkor nyilván máshogy festene a kép. De egy kicsit sok a HA. 😊 HA minden a legoptimálisabban halad, akkor decemberre lehet ez sokkal jobb is, de most kb. reális.

(Ninko az a típusú játékos akit mindig is alulértékelnek, mert nem stat barát amit csinál. Sok ilyen játékos van, majdnem minden csapatban lehet mondani 1-2-t. Mondjuk a PFF éppen above average-et adott neki ami szvsz fair.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
 bleacherreport.com/articles/2114325-power-ranking-nfl-defensive-line-depth-charts/page/17

Top5 lesz ez majd decemberre 😀gordon
Ez mehetett volna a viccek topicba is 😊
Tommy Kelly and Rob Ninkovich are solid, but both would be ideal sub-package players and not starters.Wyatt
Tudod, hogy nekünk nem újdonság, hogy Ninko a liga egyik legalulértékeltebb DE-je. 😛gordon
Sőt már Brady is kiégett 😛

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 bleacherreport.com/articles/2114325-power-ranking-nfl-defensive-line-depth-charts/page/17

Top5 lesz ez majd decemberre 😀gordon
Ez mehetett volna a viccek topicba is 😊
Tommy Kelly and Rob Ninkovich are solid, but both would be ideal sub-package players and not starters.Wyatt
Tudod, hogy nekünk nem újdonság, hogy Ninko a liga egyik legalulértékeltebb DE-je. 😛
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 bleacherreport.com/articles/2114325-power-ranking-nfl-defensive-line-depth-charts/page/17

Top5 lesz ez majd decemberre 😀gordon
Ez mehetett volna a viccek topicba is 😊
Tommy Kelly and Rob Ninkovich are solid, but both would be ideal sub-package players and not starters.

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 bleacherreport.com/articles/2114325-power-ranking-nfl-defensive-line-depth-charts/page/17

Top5 lesz ez majd decemberre 😀
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hát, aki nem zárkózik el a rádiótól az szerintem már találkozott vele, tekintve hogy hetek óta nyomatják ezerrel 😀Kollega
Jó, hát hallottam már játszani, de az agyam nem volt hajlandó befogadni, hogy ez a Gizi, az a Gizi. 😊
Pedig félig-meddig ez a szakmám, tudom, hogy az Autotune csodákra képes.Wyatt

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Off, de ha már szóbajött, sokan mondják, hogy abnormális, amennyit a világ top sportolói keresnek, akár a fociban, tojésfociban, golfban, teniszben, stb. Namost ehhez képest akkor hova kell tenni azt, hogy vannak akik még ennek a többszörösét is megkeresik egyszerűen azzal, hogy jó nők? 😊 (Ami ráadásul még ízlés kérdése is. Brady csaja szerintem inkább borzasztó jó fotóarc/fotótest, mint jó nő, de ez már végképp messze vezet. 😊)

Ja, és ezek szerint most már azzal is egy valag pénzt keres, hogy úgy énekel, hogy nem tud énekelni. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már amúgy is dúl a holtszezon, talán belefér egy kis offtopic, meg bulvár. Nem tudom ez befigyelt-e már valakinek:
Kollega
Hát, aki nem zárkózik el a rádiótól az szerintem már találkozott vele, tekintve hogy hetek óta nyomatják ezerrel 😀

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha már amúgy is dúl a holtszezon, talán belefér egy kis offtopic, meg bulvár. Nem tudom ez befigyelt-e már valakinek:

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ma délután ment az NFL Networkön a Football Life sorozat Belichickről szóló két részes filmje. A 2009-es szezon eseményeit dolgozza fel, de tulajdonképpen mindegy is melyik évadot, mert a különlegessége abban van, hogy belülről mutatja be az edző mindennapjait, a megbeszéléseket, a meccsek előtti, alatti és utáni történéseket, stb.. Aki nem látta, szerezze be, minden Pats fan számára kötelező megnézni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 bleacherreport.com/articles/2113629-heres-tom-brady-and-gisele-bundchen-when-brazil-beat-chile-in-the-world-cup?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

A Brady-család a Brazília - Chile meccsen a mindent eldöntő 11-est nézi. TB nem tűnik nagyon izgatottnak.Burkus
kályha felett a tv?😊NB2
Kandalló lesz az 😉 Egyébként mindig oda szokták rakni a TV-t, mert mindkettő a szoba központi eleme. Az asszonypajtás pedig persze, hogy szurkol a honfitársainak 😊gdavid
Felhívnám mindenki figyelmét, hogy az a "ház" Kaliforniában van, Los Angeles környékén. Szerintetek évente hányszor gyújtanak be abba kandallóba?Kollega
na jó, ezt nevezem én uborkaszezonnak 😀 reméljük nem lesz emiatt rossz a nyaka a szezonban!