New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem hittem volna, hogy draftolják Jamie Collinst. Ráadásul ilyen jó értékkel. Tavaly Bequette-nek is ennyire örültem és látjuk abból mi lett. 😛 Collins miatt nem kell visszaállni 34-re. 34 OLB és 43 DE is lehet belőle. Zseniális.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Rutgers secondary nálunk 😀
Wyatt ha csak Scar nem lett DB edző, akkor nem ő kérte 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még, ha Harpert vagy Devin Taylort kivinnénk... 😀

több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Akkor Wyatt is örül és CB mélység is bővült, szükség is volt rá.
Egész jól húzunk, a tegnapi letrade után 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott a Logan 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És mivel a 3. körben más sem volt kb, nem hiszem, hogy most fogunk (bár Ryant nem bánnám)

több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Hét éve volt utoljára, hogy a Pats nem húzott DB-t az első két körben...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
WLB-t is felvetették eredménykövetőbe, és jövőre Mayo beljebb vonul, Spikest meg elengedjük

több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Collinsnak mi lesz nálunk a posztja?
Én nem akarom, hogy vissza álljunk 3-4re, mert baromira nincs meg hozzá a Dline.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dobson helyett talán más WR is jöhetett volna, Collinsnak én is örülök viszont

több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
2. kör letudva részünkről.
Collins meglepetés volt, de pass rush úgyis erősítésre szorul, kérdés 3-4-re térünk-e át. Elég jókat olvastam róla, remélem beválik és every down lesz.
Dobson végre WR, kellett már mint egy falat kenyér, aki magas és széleken is használható és egyik legfontosabb need kipipálva. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem, nem, nem és nem

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A kedvencem egy régebbi felvétel (asszem 2009), amikor BB amiatt cseszteti Ozz-t, hogy ugyanmár, ha ennyire akar tradelni a Ravens, mondják már meg kit akarnak választani😀
[utánanéztem, 2009 volt és 3 hellyel jöttek feljebb Oherért]
Gyulus
2:20-tól itt van az a videó:  www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-All-Access---512009/92149249-9BC9-4B7E-928A-AA6B8FAA7EF6

😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lehetségesnek tartom, hogy azért kellettek a pick-ek, hogy legalább 1 jövő évi pick-ért majd továbbadjátok vmelyiket. A lerablás meg hülyeség szerintem, aki nem érintett, az használja csak ezt a szót, érdekes, hogy mi és a Patriots is elégedett az üzlettel.Go Vikings!
Nem a mostani cserére értettem, hanem általában arra a jelenségre, hogy a Patsre jellemző állandó, ide-oda cserélgetést a draft napokon gyakran a jó (jobb) drafttal azonosítják.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azon egyébként rohadtul csodálkozom, hogy JMD és mondjuk Scarr nincs a teremben. Gondolom, ha kell, hívják őket telefonon.
(az OL olyan szinten Scarra van bízva, hogy kétlem, h nélküle döntenének OL-draft kérdésében, JMD pedig elvileg most isBB betanuló jobbkeze...)Gyulus
A pozíciós edzők észrevételei, preferenciái biztosan be vannak építve a scouting folyamatba, de miután kialakul az egyes játékosok végső értékelése és összeáll a big board, nem tudom milyen szerepük lehetne a draftszobában.

Ahogy a videókból kiderül, a college scouting director is csak kb. dísznek van ott. Belichick és Caserio viszi a prímet, Ernie Adams meg nyújtja a "technikai" segítséget, a két Kraft meg tárcsáz. 😉
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Lehetségesnek tartom, hogy azért kellettek a pick-ek, hogy legalább 1 jövő évi pick-ért majd továbbadjátok vmelyiket. A lerablás meg hülyeség szerintem, aki nem érintett, az használja csak ezt a szót, érdekes, hogy mi és a Patriots is elégedett az üzlettel.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Idén egyáltalán nem bánom, hogy kicsúsztunk az első körből. Egyetlen ember volt, akinek felhőtlenül tudtam volna örülni, de ő még bent van és úgy sem fogjuk választani 😛
Kíváncsian várom mi lesz a második körben.

Do your job
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
2010-es 3:20-tól ---  www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-All-Access---512010/AF2F7AD9-9BD1-43C5-AE7E-51210C3064B2

Eddig ez a legjobb, amit láttam a draftroomos insider cuccok közül.DoM
A kedvencem egy régebbi felvétel (asszem 2009), amikor BB amiatt cseszteti Ozz-t, hogy ugyanmár, ha ennyire akar tradelni a Ravens, mondják már meg kit akarnak választani😀
[utánanéztem, 2009 volt és 3 hellyel jöttek feljebb Oherért]

Azon egyébként rohadtul csodálkozom, hogy JMD és mondjuk Scarr nincs a teremben. Gondolom, ha kell, hívják őket telefonon.
(az OL olyan szinten Scarra van bízva, hogy kétlem, h nélküle döntenének OL-draft kérdésében, JMD pedig elvileg most isBB betanuló jobbkeze...)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
2010-es 3:20-tól ---  www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-All-Access---512010/AF2F7AD9-9BD1-43C5-AE7E-51210C3064B2

Eddig ez a legjobb, amit láttam a draftroomos insider cuccok közül.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
a trade a war roomban:
 www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Inside-the-draft-room/050bfcb0-ebeb-48c1-864b-07ff74ee1256Spigo
Kurva jó video. Lehetne az ilyenekből sokkal több.Bazzani
Lehetne.
Már azon csodálkozom, hogy ezt kiengedték.tomi-tomi
A draftról azért minden évben vannak ilyen videórészletek és pár év után sok újdonság már nincs benne. Ernie Adams a táblára írja a trade.eket, Belichick mormog, Caserio meg intézkedik. 😉
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a trade a war roomban:
 www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Inside-the-draft-room/050bfcb0-ebeb-48c1-864b-07ff74ee1256Spigo
Kurva jó video. Lehetne az ilyenekből sokkal több.Bazzani
Egyszer úgy végigülnék egy ilyen hétvégét valamelyik sarokban.zinedine5
Szépen meghúzódnék én is az egyik sarokban. Persze a Lionsnál.
(mondjuk igazából mindegy volna, mert kurva jó lehet mind)

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
a trade a war roomban:
 www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Inside-the-draft-room/050bfcb0-ebeb-48c1-864b-07ff74ee1256Spigo
Kurva jó video. Lehetne az ilyenekből sokkal több.Bazzani
Egyszer úgy végigülnék egy ilyen hétvégét valamelyik sarokban.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a trade a war roomban:
 www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Inside-the-draft-room/050bfcb0-ebeb-48c1-864b-07ff74ee1256Spigo
Kurva jó video. Lehetne az ilyenekből sokkal több.Bazzani
Lehetne.
Már azon csodálkozom, hogy ezt kiengedték.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a trade a war roomban:
 www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Inside-the-draft-room/050bfcb0-ebeb-48c1-864b-07ff74ee1256Spigo
Kurva jó video. Lehetne az ilyenekből sokkal több.

több mint 11 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
a trade a war roomban:
 www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Inside-the-draft-room/050bfcb0-ebeb-48c1-864b-07ff74ee1256