New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
Készüljünk fel Eifertre.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 21 924 — nabege2@yahoo.com
Vihar előtti csend 😊

az elkövetkezendő napokra pedig:
- ezt most miért??
- miért őt?
- miért nem őt?
- ezek nem normálisak
- BB megőrült?
Mindenki kiválaszthatja a neki megfelelőt😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 949


Zoli mintha unná magát... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Revis a Bucsnál!GhostLead
Annyira meggyengült a Jets, hogy nincs olyan nagy hatása ennek a manővernek, mint elsőre tűnik ha 2013-at tartjuk szem előtt. Hosszútávon, mondjuk 2014-től, ha lesz normális vezetőedző, aki ért/törődik a támadójátékkal már komolyabb értéke lehet Pats szempontból.
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Revis a Bucsnál!
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
... ennél a sacknél speciel Hutchinsont verte meg kb. 1 mp alatt.. az utolsó teljes meccse tavaly volt, az első fordulóban... ott is az egyik legjobb DL volt.

Kár érte, de az is csoda, hogy eddig megtartottuk.
Az elmúlt 3 idényben összesen 11 meccsen lépett pályára.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4742301/source-patriots-release-dl-pryor

Sajnálom őt. Amikor egészséges volt, tudott pusztítani.zinedine5
Bennem ez maradt meg Róla!:
 www.youtube.com/watch?v=NvinOXQdNrkGhostLead
Szerintem mindenkiben, mondjuk kár, hogy ennyi is volt a max, ami megmaradhatott

több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4742301/source-patriots-release-dl-pryor

Sajnálom őt. Amikor egészséges volt, tudott pusztítani.zinedine5
Bennem ez maradt meg Róla!:
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4742301/source-patriots-release-dl-pryor

Sajnálom őt. Amikor egészséges volt, tudott pusztítani.
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Nem baj, mi megoldjuk, hogy velünk is tolják, ennyi nem akadályWyatt
pihennek 3 napot és vasárnapra teljesen feltöltődve jöhetnek Foxboróba😊
egy igazi vadlónak ez nem okoz gondot😉
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem baj, mi megoldjuk, hogy velünk is tolják, ennyi nem akadály

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Reiss első helyre NE vs. DEN meccset tippel. Nem tudom ki hogy van vele, de azért ettől eltekintenék... egy közepes erősségű csapattal meccselni jobb lenne szakmailag.Rule
Már biztos, hogy Broncos-Ravens lesz a szezonnyitó.
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Hajnalra elméletileg lesz sorsolás😊😊😊

Reiss első helyre NE vs. DEN meccset tippel. Nem tudom ki hogy van vele, de azért ettől eltekintenék... egy közepes erősségű csapattal meccselni jobb lenne szakmailag.
Én egy NE @ CAR meccsnek örülnék,
- PM-mel találkozni rögtön az első fordulóban elég komoly bemelegítés;
- ahhoz erős a CAR (főleg hazai pályán), h lazán lehessen kezelni (tehát teljesen fel kell pörögniük a srácoknak!)
- és amúgy is szép emlékeink vannak a Pats - Panthers meccsek miatt😊

A hátul ütője, h így idegenben kellene kezdenünk (ami persze nem feltétlenül jelent rosszat)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
McCourty csatlakozott Amendola akciójához

Like Amendola I will donate $100 for each tackle made & 200 for every int made in 2013-14 season to the victims of the Boston bombing (D-Mac)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Borzasztó, ami a bostoni maratonon történt 😕

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4742173/andruzzi-carries-woman-away-from-scene

Szép gesztus Amendolától!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amendola: I will DONATE $100 for EVERY pass I catch next season to whatever "Boston Marathon Relief Fund" there is. And $200 for any dropped pass.shawnka
Ezt a végét is ő mondta? Mert akkor inkább cserélje meg a számokat, mert így nem lenne jó, ha a droppolt labdákat gyarapítanáWyatt
Szerintem pont így jó a felajánlás. Ha elejti, akkor neki többe van, a bostoniak pedig kevésbé bosszankodnak, több pénzt kap az alapítvány.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Láttam közben fácsén, de köszi
Azért inkább kapja el

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Amendola: I will DONATE $100 for EVERY pass I catch next season to whatever "Boston Marathon Relief Fund" there is. And $200 for any dropped pass.shawnka
Ezt a végét is ő mondta? Mert akkor inkább cserélje meg a számokat, mert így nem lenne jó, ha a droppolt labdákat gyarapítanáWyatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amendola: I will DONATE $100 for EVERY pass I catch next season to whatever "Boston Marathon Relief Fund" there is. And $200 for any dropped pass.shawnka
Ezt a végét is ő mondta? Mert akkor inkább cserélje meg a számokat, mert így nem lenne jó, ha a droppolt labdákat gyarapítaná

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Amendola: I will DONATE $100 for EVERY pass I catch next season to whatever "Boston Marathon Relief Fund" there is. And $200 for any dropped pass.
több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Nah, végre valaki más is rajtam kívül, akinek szintén ez a meccs kellett hozzá! 😊Schleck
😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ti mi alapján választottatok kedvenc csapatot?jules18
2005. november 7.
Indianapolis Colts @ New England Patriots

Az első NFL mérkőzés ami valamilyen úton-módon a birtokomba került. Ettől a pillanattól a sorsom arra volt predesztinálva, hogy a "szimpatikus vesztes" lesz az én csapatom. 😊

Ez az esemény kb. 2006 január 10-12-e környékén lehetett, miután konstatáltam, hogy az újdonsült csapatom rájátszás mérkőzést játszik a napokban. A Ben Watson tackle után már tudtam, hogy nincs menekvés, és mind a sportág, mind pedig a csapat végérvényesen beszippantott... És a "szimpatikus vesztes" status quo is még megvolt. Mondjuk ez sokáig nem tartott, miután kicsit jobban utánajártam a csapat múltjának 😊Csabiii
Nah, végre valaki más is rajtam kívül, akinek szintén ez a meccs kellett hozzá! 😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
2 bomba robbant a bostoni maratonon, pár Pats játékos indult, lehet róluk tudni valamit?

több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Ti mi alapján választottatok kedvenc csapatot?jules18
2005. november 7.
Indianapolis Colts @ New England Patriots

Az első NFL mérkőzés ami valamilyen úton-módon a birtokomba került. Ettől a pillanattól a sorsom arra volt predesztinálva, hogy a "szimpatikus vesztes" lesz az én csapatom. 😊

Ez az esemény kb. 2006 január 10-12-e környékén lehetett, miután konstatáltam, hogy az újdonsült csapatom rájátszás mérkőzést játszik a napokban. A Ben Watson tackle után már tudtam, hogy nincs menekvés, és mind a sportág, mind pedig a csapat végérvényesen beszippantott... És a "szimpatikus vesztes" status quo is még megvolt. Mondjuk ez sokáig nem tartott, miután kicsit jobban utánajártam a csapat múltjának 😊
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
Mondjuk nálam az 1-2 játszik, de van több csapat akiket még bírok és vannak playerek is akiket szívesen nézek.NB2
Jets, Suggs.