New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Miért nem találkoztam még ezzel a dave breaks down film oldallal...

Érdekes back7 coverage számai is vannak a tavalyi teljes évre:  davebreaksdownfilm.blogspot.hu/2013/01/secondary-analysis-final-numbers.html?view=mosaic

Hightower kiemelkedése az LB sorból mindenesetre meglepő, illetve a szemteszt alapján Mayonak jóval előrébb kellene állnia mint Spikes-nak (mindkettőjükkel szemben 60% a success arány) - azonban nincs lényegi különbség közöttük.

McCourty 2TD, 3INT (74-es passer rating) produkciója viszont hihetőbbnek tűnik, mint ami a PFF jóvoltából keringett az idény végén a 10-es passer ratingről.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Herman,Fiammetta és M. Williams is mentkolok1972
DT Tracy Robertson is ugrabugrált a hátsó sorokban, hogy én is, én is! Mondták, hogy jó, akkor te is, úgy ahogy vagytok...

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Herman,Fiammetta és M. Williams is ment

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Én még mindig arra vagyok leginkább kiváncsi, hogy séma szempontjából mi lesz a front7-nel. Mi az a variáció base-ben és nickelben, hogy a legjobb játékosokat tudják pályán tartani.DoM
Nickelben valamiért azt gondolom, hogy A Wilson elég nagy és elég jól ütközik ahhoz, hogy a safetyk előtt játszon cover LB-ként.
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Jamie Collins 😮
Boston
Ha jól emlékszem "méteres" súlypontemelkedése van a srácnak, azt meg még az NBA-ban is megsüvegelik... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Eddig is kedveltem ezt a blogot, és most Harmon-tól függetlenül szerintem is nagyon fontos dolgokat ír le a draftolásról.

Komolyan kérnék valakit, hogy mondja meg, hogy milyen különbséget lát Harmon és bármelyik 3.-6. körben elkelt safety között. Mert én nagyjából semmit, de ez nem számít sokat. Sőt, még keveset se.

Boston, egyezzünk ki abban, hogy DMC és Harmon FS és a két Wilson SS és akkor Duron fiú nem előzi meg Adrian-t a depth chart-on. 😀 (BB előtt meg titokban tartjuk ezt a renitens különbség tételt a két safety poszt között. 😀)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Én azért minden esetre biztos nem tenném jelenleg Adrian Wilson elé a depth charton.Boston
Tavaly Tavon Wilsont hagytam le egy ilyen tipp depth chatról, és akkor talán éppen tomi-tomi mondta, hogy nagyon pocséknak kell lennie, hogy egy második körös picket egy offseason után kivágjanak. Harmon harmadik kör vége, de nagyjából ugyanez igaz rá- Szinte borítékolható, hogy 53-ban kezdi az évet.

Én még mindig arra vagyok leginkább kiváncsi, hogy séma szempontjából mi lesz a front7-nel. Mi az a variáció base-ben és nickelben, hogy a legjobb játékosokat tudják pályán tartani.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hm én nagyon megdöbbennék, ha ez a Harmon nevű center/safety twinner elütné az elmúlt évek egyik legnagyobb safety egyéniségét a roster helytől. Persze nem lehetetlen, de bőven elég púp Tavon Wilson is.
Szerk.: A teljesség kedvéért. A kezdeti sokkot követően akad néhány olyan szakember, aki szerint ez egy teljesen vállalható pick volt:  davebreaksdownfilm.blogspot.hu/2013/04/on-safeties-draft-surprises-and-duron.htmlBoston
Első sokkra jó pörögni az ilyen Belichick húzáson, de túlzott a reakció, amit a médiatól kap. Edmund Kugbila 272. prospect volt a CBS-nél és a Panthers a 108. helyen elvitte (16-tal Harmon után). Rajtuk röhög mindenki? Nem. Hallott róla más is a Carolina szurkolókon kívül? Nem.

Hiába dobálózik mindeki az UDFA státusszal, hogy később is elérhető lett volna..., elég ha egy csapatnál feljebb rangsorolt.DoM
Én azon röhögtem, hogy még az nfl.com oldalon sem tudták, hogy mi ennek az embernek a posztja. Azért bátorkodtam viccelődni ezzel a center/safety dual threat dologgal. Írtam korábban, hogy semmit nem tudok róla, ezért nekem teljes homály ez a választás.
Én azért minden esetre biztos nem tenném jelenleg Adrian Wilson elé a depth charton.

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hm én nagyon megdöbbennék, ha ez a Harmon nevű center/safety twinner elütné az elmúlt évek egyik legnagyobb safety egyéniségét a roster helytől. Persze nem lehetetlen, de bőven elég púp Tavon Wilson is.
Szerk.: A teljesség kedvéért. A kezdeti sokkot követően akad néhány olyan szakember, aki szerint ez egy teljesen vállalható pick volt:  davebreaksdownfilm.blogspot.hu/2013/04/on-safeties-draft-surprises-and-duron.htmlBoston
Első sokkra jó pörögni az ilyen Belichick húzáson, de túlzott a reakció, amit a médiatól kap. Edmund Kugbila 272. prospect volt a CBS-nél és a Panthers a 108. helyen elvitte (16-tal Harmon után). Rajtuk röhög mindenki? Nem. Hallott róla más is a Carolina szurkolókon kívül? Nem.

Hiába dobálózik mindeki az UDFA státusszal, hogy később is elérhető lett volna..., elég ha egy csapatnál feljebb rangsorolt.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Jamie Collins 😮

Do your job
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hm én nagyon megdöbbennék, ha ez a Harmon nevű center/safety twinner elütné az elmúlt évek egyik legnagyobb safety egyéniségét a roster helytől. Persze nem lehetetlen, de bőven elég púp Tavon Wilson is.
Szerk.: A teljesség kedvéért. A kezdeti sokkot követően akad néhány olyan szakember, aki szerint ez egy teljesen vállalható pick volt:  davebreaksdownfilm.blogspot.hu/2013/04/on-safeties-draft-surprises-and-duron.html

Do your job
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
...
Jenkins/Holmes/Aiken/D. Jones/Ebert az utolsó WR helyért
...Gyulus
Ebertet már ki is tettük elvileg:
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4742901/source-patriots-release-wr-ebertzolika26
Helyet csináltunk T-bownak... 😉
mégiscsak jmd tradelt fel érte anno, nem is occsóért...Spigo
Sobri is coming ... 😉

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
...
Jenkins/Holmes/Aiken/D. Jones/Ebert az utolsó WR helyért
...Gyulus
Ebertet már ki is tettük elvileg:
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4742901/source-patriots-release-wr-ebertzolika26
Helyet csináltunk T-bownak... 😉
mégiscsak jmd tradelt fel érte anno, nem is occsóért...
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem, Tavon Wilson-ra gondoltam, mint tuti maradóra. Pont azért mert 2. és 3. körösök, a két "ki a tököm ez a csóka" 99.99%-ig roster-en lesznek.
Szvsz Gregory esélye inkább az utolsó, 53. hely megcsípése, nagyon esetleg Harmon/T. Wilson tök bénázása (és kamu IR-re tétele) esetén lehet 4. safety.

Az jutott még eszembe, hogy jó eséllyel újabb stílusváltás lesz a passzjátékunkban. Ilyen típusú WR-ekből még nem raktak össze egységet TB kezei alá. (Dobson-t magassága (és iskolája) ellenére nem tartják klasszik Moss-klónnak.)tomi-tomi
Ami azért lesz vicces,mert jó esetben akkor Ebner is repül ,mint 6.(?) safety ,max ST playa es az azt jelentene,hogy tavaly a 2. körből egy egész kört sikerült hatratradelnünk,azért a 2 pickért,akiket most azonnal kívágunk,(Ebner és Ebert) + azért a Becquettért,aki egész évben még az aktív keretet sem bírta megcsípni. Szvsz nem az volt az év üzlete!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Félni, én is félek. 😀
A fekete lyuk kifejezésed találó, fogalmam sincs, hogy mi lesz ebből. TB a jelenlegi elkapók közül csak Edelman-nek dobott jó passzt. (S milyen sokat! 😀)
De jó lesz ez! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Az jutott még eszembe, hogy jó eséllyel újabb stílusváltás lesz a passzjátékunkban. Ilyen típusú WR-ekből még nem raktak össze egységet TB kezei alá. (Dobson-t magassága (és iskolája) ellenére nem tartják klasszik Moss-klónnak.)tomi-tomi
Hát, én eléggé félek. 2007 óta egy WR nem ragadt meg rendesen (Branch ugye visszatérő volt) Welker és korábban Moss mellett. A híres Brady-kémia nem működött, akár rookie, akár veterán érkezett. A mostani elkapó csapat teljes fekete lyuk, mellé a két sérült TE... Tudom, hogy amíg van Scar-fal és Tom áll mögötte, nagy baj nincs, de azért az elmúlt évek támadóegysége sokkal jobban tetszett, mint mondjuk a 2006-os.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem, Tavon Wilson-ra gondoltam, mint tuti maradóra. Pont azért mert 2. és 3. körösök, a két "ki a tököm ez a csóka" 99.99%-ig roster-en lesznek.
Szvsz Gregory esélye inkább az utolsó, 53. hely megcsípése, nagyon esetleg Harmon/T. Wilson tök bénázása (és kamu IR-re tétele) esetén lehet 4. safety.

Az jutott még eszembe, hogy jó eséllyel újabb stílusváltás lesz a passzjátékunkban. Ilyen típusú WR-ekből még nem raktak össze egységet TB kezei alá. (Dobson-t magassága (és iskolája) ellenére nem tartják klasszik Moss-klónnak.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
...
Jenkins/Holmes/Aiken/D. Jones/Ebert az utolsó WR helyért
...Gyulus
Ebertet már ki is tettük elvileg:
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4742901/source-patriots-release-wr-ebert


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
CB: a jelenlegi sorrend remélhetően Talib/Dennard/Arrington/Ryan/Williams.. Ras-I felkötheti a gatyát.Gyulus
Ő a TCU-s special teams csodafegyver Williams? Nála Cole is használhatóbb CB-ként. Remélhetőleg a csapat közelébe nem tud kerülni. Slater mellett legfeljebb egy LB-t tartanék az 53-ban, aki kizárólag ST szereplő. Inkább legyen olyan a CB depth legalján, aki legalább dimebackként felküldhető a pályára és van némi fejlődési potenciál.DoM
Sajnos ezt BB nem így gondolja.A szőr feláll a hátamon, amikor bárki leírja, hogy "valuable ST presence". Azonban megbarátkozhatunk a a gondolattal, hogy legalább 5-6 ilyen ember lesz a keretben. Slater, Ebner, Williams, Tarp, Koutuvides, esetleg White.zinedine5
A másik oldalról ne DMC/Welker hordjon vissza, ne Gronk blokkoljon EP-nál stb. BB nagyon fontosnak tartja a ST szerepét. Ez van, ezzel kell együtt élnünk. (Btw tavaly is volt néhány meccsünk (négy kb.), ahol döntően befolyásolta az eredményt a ST teljesítménye.)
A felsorolt nevekből szerintem Slater és White a legnagyobb esélyesek, a többinek nagyot kell küzdeniük.

Gyulus felvetette az iszonytató harcokat, nagyjából így látom most az 53-as keretet:

S: DMC, T. Wilson, Harmon. Egy helyért lesz öldöklés, szerintem a másik Wilson lesz roster-en. (44)
CB: Talib, Dennard, Arrington, Ryan, Ras-I. Ha Ras-I sérülés nélkül képes túlélni a camp-eket, akkor maradhat. (49)
ST: Gostkowski, Meskó, Aiken (52)
Egy hely a formától, párharcok eredményétől, sérülésektől függően mozoghat OL, DL, Sec között.tomi-tomi
Már úgy értetted,hogy A. Wilson nem? És Tavon Wilson meg Harmon öldökli egymást,ami azért vicces,mert az egyik 2. a másik 3. körös,tehát bármelyik kiesik,szopás. Gregory?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
CB: a jelenlegi sorrend remélhetően Talib/Dennard/Arrington/Ryan/Williams.. Ras-I felkötheti a gatyát.Gyulus
Ő a TCU-s special teams csodafegyver Williams? Nála Cole is használhatóbb CB-ként. Remélhetőleg a csapat közelébe nem tud kerülni. Slater mellett legfeljebb egy LB-t tartanék az 53-ban, aki kizárólag ST szereplő. Inkább legyen olyan a CB depth legalján, aki legalább dimebackként felküldhető a pályára és van némi fejlődési potenciál.DoM
Sajnos ezt BB nem így gondolja.A szőr feláll a hátamon, amikor bárki leírja, hogy "valuable ST presence". Azonban megbarátkozhatunk a a gondolattal, hogy legalább 5-6 ilyen ember lesz a keretben. Slater, Ebner, Williams, Tarp, Koutuvides, esetleg White.zinedine5
A másik oldalról ne DMC/Welker hordjon vissza, ne Gronk blokkoljon EP-nál stb. BB nagyon fontosnak tartja a ST szerepét. Ez van, ezzel kell együtt élnünk. (Btw tavaly is volt néhány meccsünk (négy kb.), ahol döntően befolyásolta az eredményt a ST teljesítménye.)
A felsorolt nevekből szerintem Slater és White a legnagyobb esélyesek, a többinek nagyot kell küzdeniük.

Gyulus felvetette az iszonytató harcokat, nagyjából így látom most az 53-as keretet:

QB: Brady, Mallett. Kafka nem fogja igazán megszorítani és két QB-val megyünk neki az idénynek. (2)
TE: Gronk, Hernandez. Hóember-Ballard-Fells küzd két helyért. (Fells fog kiesni.) (6)
WR: Amendola, Dobson, Boyce, Edelman (PR), Slater (ST). Egy hely kiadó, itt nagy mészárszék lesz. (12)
RB: Ridley, Vereen, Washington (KR). Bolden-Blount párharc borítékolható. (16)
OL: Solder, Mankins, Wendell, Connolly, Vollmer, Svitek, Cannon, McDonalds, Zusevics. Négy OL embert hoztunk UDFA-ként, lesz némi harc az utolsó két helyért. (25)
DT: Wilfork. A többi mind gyilkolhatja egymást a maradék három helyért. (29)
DE: Jones, Ninko. Itt is hatalmas pusztítás lesz. (34)
LB: Mayo, Spikes, Hightower, Collins. Két hely lesz legfeljebb kiadó, a ST fétist is figyelembe véve. (40)
S: DMC, T. Wilson, Harmon. Egy helyért lesz öldöklés, szerintem a másik Wilson lesz roster-en. (44)
CB: Talib, Dennard, Arrington, Ryan, Ras-I. Ha Ras-I sérülés nélkül képes túlélni a camp-eket, akkor maradhat. (49)
ST: Gostkowski, Meskó, Aiken (52)
Egy hely a formától, párharcok eredményétől, sérülésektől függően mozoghat OL, DL, Sec között.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
CB: a jelenlegi sorrend remélhetően Talib/Dennard/Arrington/Ryan/Williams.. Ras-I felkötheti a gatyát.Gyulus
Ő a TCU-s special teams csodafegyver Williams? Nála Cole is használhatóbb CB-ként. Remélhetőleg a csapat közelébe nem tud kerülni. Slater mellett legfeljebb egy LB-t tartanék az 53-ban, aki kizárólag ST szereplő. Inkább legyen olyan a CB depth legalján, aki legalább dimebackként felküldhető a pályára és van némi fejlődési potenciál.DoM
Sajnos ezt BB nem így gondolja.A szőr feláll a hátamon, amikor bárki leírja, hogy "valuable ST presence". Azonban megbarátkozhatunk a a gondolattal, hogy legalább 5-6 ilyen ember lesz a keretben. Slater, Ebner, Williams, Tarp, Koutuvides, esetleg White.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
CB: a jelenlegi sorrend remélhetően Talib/Dennard/Arrington/Ryan/Williams.. Ras-I felkötheti a gatyát.Gyulus
Ő a TCU-s special teams csodafegyver Williams? Nála Cole is használhatóbb CB-ként. Remélhetőleg a csapat közelébe nem tud kerülni. Slater mellett legfeljebb egy LB-t tartanék az 53-ban, aki kizárólag ST szereplő. Inkább legyen olyan a CB depth legalján, aki legalább dimebackként felküldhető a pályára és van némi fejlődési potenciál.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Két olyan WR jött, akinek nagyon örülök. Teljesen különböző a stílusuk, szerintem remekül kiegészíthetik egymást. Remélem mindketten kiharcolják a roster helyet.
Az igazat megvallva Jamie Collins-ról nem sokat tudok, nem is láttam játszani. Überbrutál fizikai adottságai vannak, más dolog számomra nem köszönt vissza az összefoglalóiból. Belibá ott volt a pro dayen, gondolom felmért mindent amire kíváncsi volt. Ez a pick is teljesen rendben van.
Bár Ryan Logan finoman szólva sem a szívem csücske, de teljesen vállalható volt a harmadik körben. Remélem sikerül majd csiszolni nem keveset a játékstílusán, különben kapkodhatjuk majd a sárga zászlókat utána. Duron Harmonnal kapcsolatban teljesen vakon vagyok.
Buchanan az én olvasatomban egyértelmű steal.
Talán a két fal mélyítése és egy cover LB miatt van némi hiányérzetem, de alapvetően tetszik amit alkotott a stáb.

Do your job
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Bedard elmegy a Boston Heraldtól és az SI-hez megy, kár érte, az én szememben a 2. legjobb Pats beat writer volt.

 www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2013/04/post-draft_patr.html

Ahogy a korábbiakban is beszéltünk erről, iszonytató harcok lesznek itt a csapatban maradásért.
Kafka vs. Mallett
Blount vs. Bolden
Jenkins/Holmes/Aiken/D. Jones/Ebert az utolsó WR helyért
Connolly vs. Cannon (reméljük) illetőleg az OG/C és OT depth-helyekért is kemény harc lesz.

A DE poszt tényleg iszonyat durva, Ninko, Collins, Cuni, Vega, Jones, Francis, Bequette, Buchanan, Bernard... közülük ugyebár Ninko, Collins és Buchanan jöhet még szóba LB-ként is. A probléma - többek között - az, hogy max. 1 projekt-játékost tarthatunk meg a végső keretben. Ja és itt mondom, hogy Justin-Francis kezdő LDE lesz.. vagy épp legalább annyit nyomja majd ezen a poszton, mint Ninko.

A DT-poszton Vince, Love és Deadrick adott igazán két kérdés van.. Armstead/Kelly... amennyiben mind2 marad, úgy Love és/vagy Deadrick sem érezheti magát biztonságban.

CB: a jelenlegi sorrend remélhetően Talib/Dennard/Arrington/Ryan/Williams.. Ras-I felkötheti a gatyát.

Safety téren az én szememben egyedül DMC helye biztos, Gregory könnyen csere FS-é válhat. Ebner az ST miatt maradhat. A többieknél élet-halál harc.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Matt Stankiewitch, OL, Penn State
T.J. Moe, WR, Missouri
Moe-nak nagyon örülnék, ha megragadna 😊