New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na bassza meg, akkor az első hírek jól mellélőttek...
Wyatt
Na ez baj...Így főleg luxusnak érzem Voldemort érkezését...
kolok1972
Több célpont, Brady gyorsabban tud szabadulni a labdától, jól szeparálódik, kevésbé hatékony a cover - ha így nézed, akkor még javít is a helyzeten AB érkezése. Nekem inkább az a bajom, hogy bustnak tűnik a Wynn project, keríthetünk megint egy vakoldali tackle-t valahonnan. (Miközben a srác az egyetemen összesen egy meccset hagyott ki sérülés miatt, úgyhogy igazán nem lehetett feltételezni ezt a sérülékenységet.) Mindenesetre mind a tavalyi, mind az idei elsőkörös pick IR-n két meccs után.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Azt tudom hogy elvileg ez lehet visszatérős IR,de azt tudjuk,hogy az állapota alapján van-e remény arra,hogy visszajöjjön a 8. Hét után,vagy nincs?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Sajnos hivatalos:
 www.patriots.com/news/patriots-sign-ol-caleb-benenoch-place-ol-isaiah-wynn-on-injured-reserve
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Na bassza meg, akkor az első hírek jól mellélőttek...
Wyatt
Na ez baj...Így főleg luxusnak érzem Voldemort érkezését...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na bassza meg, akkor az első hírek jól mellélőttek...

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Wynn 1-2 hétre dőlt ki, az nem para, jól van
Wyatt
Yates szerint IR-re került.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha van poszt, ahová kevésbé kell játékos, mint a WR-ek közé, az a CB

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Csak elmélkedtem a Ramsey dologról nekünk mint szurkolóknak totál nem kell, de BB fejébe belelátni.... Hamarabb lesz ötösöm a lottón... Na gyerünk lottózni 😎😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Befosás ha Ramsey is nálunk köt ki....
ThundersNFL
Minek? Olyan minőségű a secondary a kezdőket illetően is, mélységben is, amire én nem emlékszem az elmúlt 20 évben. Talent projekteket cseréltünk el szotyiért a keretszűkítéskor, mert nem volt hely. Egyszerűen nincs hely neki, amúgy szerintem Brown után a fizuja sem nagyo férne be sapka alá.

Az öltözői morált illetően kevésbé aggódnék, amíg a Nagy Pedagógus vezeti a csapatot, de semmi szükség rá. Ráadásul egy elsőkörös picket akar érte a Jags állítólag, azt biztos nem adjuk meg. Viszont valahol korábban olvastam, hogy a Packers komoly érdeklődést mutat.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Befosás ha Ramsey is nálunk köt ki....
ThundersNFL
Meg a bànatos f.szt már bocsánat. Elég Brownt féken tartani nem kell egy ilyen pöcsfej az öltözőbe. Menjen az NFC be ott jó helyen lesz, mondjuk a SF-ban. Sherivel nagyon jók lennének

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wynn 1-2 hétre dőlt ki, az nem para, jól van

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Befosás ha Ramsey is nálunk köt ki....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Csak annyit szeretnék mondani, hogy de nagy öröm lenne Adam Vinatierit még egyszer, egyetlen napra Patriots mezben látni! Csak egyetlen kickoffra!

Tudom, hogy ez nem fog megtörténni.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Cannon reakcioja megvan mikor Newhouse azt mondta megtanulta a playbook 80%-at tegnapig?😀 ha megtalalom a videot beteszem, nagyon nagy😀
 www.trendsmap.com/twitter/tweet/1173414416882262017
rokaur
Melyik válla sérült Canon-nak?
Bal?
Mert elég érdekesen veszi fel azt a pólót.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
rokaur 864
Cannon reakcioja megvan mikor Newhouse azt mondta megtanulta a playbook 80%-at tegnapig?😀 ha megtalalom a videot beteszem, nagyon nagy😀
 www.trendsmap.com/twitter/tweet/1173414416882262017

Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@MikeReiss: The canopies that the Patriots used on the sideline yesterday in Miami? Bill Belichick said it was a suggestion from Matt Patricia, who used them with the Lions last year in South Florida. Belichick said he can't recall being part of a game as warm as yesterday's.

Minket másoltok.
New England Lions
Bazzani
Azt viszont jol

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
@MikeReiss: The canopies that the Patriots used on the sideline yesterday in Miami? Bill Belichick said it was a suggestion from Matt Patricia, who used them with the Lions last year in South Florida. Belichick said he can't recall being part of a game as warm as yesterday's.

Minket másoltok.
New England Lions
Bazzani
Detroit Patriots 😎😎😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@MikeReiss: The canopies that the Patriots used on the sideline yesterday in Miami? Bill Belichick said it was a suggestion from Matt Patricia, who used them with the Lions last year in South Florida. Belichick said he can't recall being part of a game as warm as yesterday's.

Minket másoltok.
New England Lions

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szerintem ezek az asszonyok most jöttek rá a sisakbalhé meg a kirúgás miatt, hogy ez az A. Brown nevű bostoni lakos valami híresség. Vagy csak ennyi idő után tudnak beszélni az őket ért sérelmekről?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az NFL-ben nem érdekel senkit, hogy 43–3-ra, 43–0-ra vagy 43–7-re kapsz ki. Pont azokat szokták kigúnyolni, akik ekkora hátrányban csak azért rúgatnak egy mezőnygólt, hogy ne legyen nullázás. Itt a csapatok neki szoktak menni, hogy legalább egy TD legyen, ha nincs, akkor nincs. Mi is kaptunk ki 16–0-ra Brissett-tel, ott kicsit abból a szempontból más volt a helyzet, hogy két TD-vel lehetett volna fordítani. De az FG-nek itt semmi értelme. Ha Rosen tud passzolni egy TD-t, akkor legalább a vége jó, ha nem, akkor egy FG-vel sem lesz jobb.

Cannon kérdéses státusza alapján szerintem a Jets ellen akár már játszhatna is, persze nem biztos, hogy fog. Ha Wynn sérülése nem súlyos, akkor nem lesz itt gond

több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
- A végén egyáltalán nem értettem, hogy Flores miért erőltette a TD-t ahelyett, hogy egy FG-lal legalább elkerülje a nullázást...
Egon bá
Ez egy valóban releváns és izgalmas kérdés.
A megalázottság lélektana.
Mit teszel ha egy NFL csapat HC-ja vagy, az ellenfél ezer ponntal vezet, a meccsnek mindjárt vége, és adódik egy pontszerzési szituáció?
Apró, jelentéktelen, súlytalan döntésnek tűnik, az is, de valakinek ezt is meg kell hoznia.
A soha meg nem énekelt hősök, akik azon morfondíroznak 43 pont hátrányban, hogy 3 pont 90 százalék valószínűséggel, vagy 7 pont 30 százalék valószínűséggel.
Douglas Adams példázata jut eszembe az emberről, aki egy pont a világegyetemben és tisztában is van ezzel, hogy mennyire jelentéktelen, pici és lényegtelen amit érez, gondol, tesz.

És hogy a személyes kérdést is feltegyem: neked fontosabb elkerülni a nullázást, mint szerezni egy TD-t egy olyan meccsen, amit uszkve 40 ponttal elveszítesz, miközben momentumod sincs, egy olyan szezonban, ahol a vezetőség mindent megtesz azért, nehogy véletlenül legyen olyan meccs, ahol veszélybe kerül a legalább 20 pontos vereség, és az 1/1?
Sobri Jóska
Meccs közben lehozták a statisztikát, hogy a Pats ellen (de lehet, hogy mindenki más ellen is, erre már nem emlékszem pontosan) hazai pályán még nem volt olyan meccse a Miaminak, ahol ne szereztek volna pontot. A kérdésedre visszatérve én biztos nem szerettem volna edzőként, hogy én legyek az "első". A csapat önbizalma terén ez inkább egy 19-re lapot húzok szituáció, de szerintem így a 0 rosszabb lélektanilag is, mint a 3

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Mivel a következő ellenfeleink sem hülyék, én már most aggódom a támadófal miatt. Hiszen most, a sérülések, és a helyettesítések miatt pont az lett a gyengénk -ami eddig ugye az erősségünk volt. Ha erre szándékosan rájátszanak (az ellenfelek), és Brady nem tud nyugodtan passzolgatni - és a fene egye meg, ez már ezen a Miami-meccsen is megfigyelhető volt - akkor itt még gondok lehetnek.
Amúgy, ha ezt nem számítom - Ferenc Jóskával szólva - minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel nagyon meg vagyok elégedve, összességében ilyen jó csapatunk nem is tudom, mikor volt utoljára.
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Gunner szerintem még sportot is űz belőle, hogy csakazértis beleáll a tacklebe, amikor kitérhetne előle. Nehogy szétverjék egy év alatt!
Kollega
Nem csak te látod így, tegnap az oldalvonalnál már valamelyik edző szólt neki, hogy ezt annyira nem kéne, mert el fogja hagyni a labdát.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 422 — #NoStress
Douglas Adams példázata jut eszembe az emberről, aki egy pont a világegyetemben és tisztában is van ezzel, hogy mennyire jelentéktelen, pici és lényegtelen amit érez, gondol, tesz.


Sobri Jóska
őőőőő amikor Zaphod Beeblebrox megeszi a kiflicsücsköt, amiből kivetítették neki a világegyetemet, és rájön hogy ő AntonioBrown? 😉
sutianap

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Douglas Adams példázata jut eszembe az emberről, aki egy pont a világegyetemben és tisztában is van ezzel, hogy mennyire jelentéktelen, pici és lényegtelen amit érez, gondol, tesz.


Sobri Jóska
őőőőő amikor Zaphod Beeblebrox megeszi a kiflicsücsköt, amiből kivetítették neki a világegyetemet, és rájön hogy ő AntonioBrown? 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak