New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 422 — #NoStress
- A végén egyáltalán nem értettem, hogy Flores miért erőltette a TD-t ahelyett, hogy egy FG-lal legalább elkerülje a nullázást...
Egon bá
Ez egy valóban releváns és izgalmas kérdés.
A megalázottság lélektana.
Mit teszel ha egy NFL csapat HC-ja vagy, az ellenfél ezer ponntal vezet, a meccsnek mindjárt vége, és adódik egy pontszerzési szituáció?
Apró, jelentéktelen, súlytalan döntésnek tűnik, az is, de valakinek ezt is meg kell hoznia.
A soha meg nem énekelt hősök, akik azon morfondíroznak 43 pont hátrányban, hogy 3 pont 90 százalék valószínűséggel, vagy 7 pont 30 százalék valószínűséggel.
Douglas Adams példázata jut eszembe az emberről, aki egy pont a világegyetemben és tisztában is van ezzel, hogy mennyire jelentéktelen, pici és lényegtelen amit érez, gondol, tesz.

És hogy a személyes kérdést is feltegyem: neked fontosabb elkerülni a nullázást, mint szerezni egy TD-t egy olyan meccsen, amit uszkve 40 ponttal elveszítesz, miközben momentumod sincs, egy olyan szezonban, ahol a vezetőség mindent megtesz azért, nehogy véletlenül legyen olyan meccs, ahol veszélybe kerül a legalább 20 pontos vereség, és az 1/1?

több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
- A végén egyáltalán nem értettem, hogy Flores miért erőltette a TD-t ahelyett, hogy egy FG-lal legalább elkerülje a nullázást...

- Újra élvezem, amikor a védelemünk van a pályán, mint Bruschiék idejében, hiszen akkor ezért kedveltem meg a csapatot 😊

- A csapat achilles sarka az OL, ha Scarneccia ebből az állományból is kihoz egy stabil egységet, akkor megdupláznám a fizetését.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Wynn kiesése láthatólag megzavarta a támadókat. De az se egyszerű, hogy kb. fél óra alatt összeálltak. Newhouse valóban kissé kilógott ebből a sorbol, de elég sanszos, hogy ebben a felállásban nem sokat edzettek.

Én azért még Ghostkowskit se ásnám túl mélyre. Vannak napok, amikor semmi se sikerül. Elég lesz akkor gondolni a leváltására, ha trenddé válik, hogy hibázik. Reméljük, hogy erre nem kerül sor!

A jelen állás szerint még egy preseason meccsünk lesz a jövő héten is, amikor fejlődhetünk. Brady a múlt héten is elmondta, hogy semmit se csináltak tökéletesen. Ha ilyen, amikor nem tökéletesek, akkor ez nem sok jót ígér a többi csapatnak.

Azt viszont nem tudom, hogy Develin és Gunner meddig fogja így bírni. Rossz nézni, hogy mekkora ütésekbe állnak bele. Gunner szerintem még sportot is űz belőle, hogy csakazértis beleáll a tacklebe, amikor kitérhetne előle. Nehogy szétverjék egy év alatt!

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gonoszak, lealáztatok őket, 14-0 miért nem volt nektek elég? 😉 😛
dande
Olyan állás nem volt, mert Gost azt az xp-t is kihagyta. Btw, amennyi pénzemet elvittétek ma hajnalban a meccs végi chokerkedéssel... 😕
Wyatt
Akkor már mindent értünk, miattad kaptunk ki, meg is írom Lurienak 😛
dande
Ha csak ezen múlik, akkor nem fogsz szeretni, mert megraktam a Super Bowlba jutásotokat is, nem is egyszer 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gonoszak, lealáztatok őket, 14-0 miért nem volt nektek elég? 😉 😛
dande
Olyan állás nem volt, mert Gost azt az xp-t is kihagyta. Btw, amennyi pénzemet elvittétek ma hajnalban a meccs végi chokerkedéssel... 😕
Wyatt
Akkor már mindent értünk, miattad kaptunk ki, meg is írom Lurienak 😛
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez a meccs 2.5 negyedig az volt, amit vártam, utána meg az, amit mindenki más. Sajnálom az eredménykövetőt, mert az első negyed után nem volt gyomrom és türelmem maradni (meg addig ugye csak egyet ihattam^^)

Engem egyáltalán nem lepett meg, hogy Brownt erőltettük az elején, látszott, hogy arra megyünk, hogy hamar kialakuljon a kémia Bradyvel, és ahogyan megverte az elején többször is Rowe-t, az olyan volt, mintha Edelmant láttam volna a Super Bowlon. Amikor két ilyen játékosod van, akik így képesek szeparálódni a cornerektől...

Engem egyáltalán nem zavart, hogy Edelman most kevesebb labdát kapott, nem kell őt sem kinyírni már az idény elején, ritkán nincs valami kisebb sérülése, nem baj, ha kicsit pihengethet.

Btw, aki a tegnapi meccs után bármi miatt problémázik... Gyerekek, hozzá vagytok szokva a jóhoz. Értem én, hogy lehet kritikusan nézni dolgokat, de egy 43–0 után ne legyünk már annyira pöcsök, hogy nekiállunk szenvedni, hogy ez meg ez miért volt gyenge.

Amúgy a támadósor akadozásához. Nem baj, ha nem a félelmetes Newhouse, Cunningham OT-párossal megyünk neki a támadásoknak. Én ott sokkal karcosabb meccsre számítottam, de szerencsére tán csak egy nagyon csúnya játék volt.

Lényegesen aggasztóbb, hogy mi van Masonnel, mert az első két fordulóban egyáltalán nem emlékeztetett az előző idény top 3-as OG-jére. Aztán lehet, hogy csak az nem segít neki, hogy az RT és a C poszton is csere játszik (ja meg már az LT-n is). Nem sok csapat van, aminek három kezdője kiválik a falból és ettől függetlenül még a meccsen belül is tud úgy összerázódni, hogy minőségi játékot hozzon a csapat, szóval ez nálam mindenképpen plusz. Szerencsére Cannon sérülése nem súlyos, nagyon jó lenne, ha Wynné sem lenne az, akkor pedig rendben lesz a fal, és utána pedig állat a támadósor

A védelemre nem kell szavakat pazarolni. A legutóbbi három meccsen átlagosan 2 (kettő) pontot engedett. A legutóbbi hat meccsen az első félidőben összesen 10-et, ebből hetet a Chargers elleni 35–7 során. Ez egészen parádés.

Gonoszak, lealáztatok őket, 14-0 miért nem volt nektek elég? 😉 😛
dande
Olyan állás nem volt, mert Gost azt az xp-t is kihagyta. Btw, amennyi pénzemet elvittétek ma hajnalban a meccs végi chokerkedéssel... 😕

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 474
 twitter.com/jerrythornton1/status/1173332166102659072

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Gonoszak, lealáztatok őket, 14-0 miért nem volt nektek elég? 😉 😛
dande
Mert csak 13:0 volt😋

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Már a meccs elején megmondták, hogy etetni fogják AB-t...

Azért erőltették mert minél hamarabb össze kell szoknia Brady-vel, szerintem a köv 4 meccsen még látunk hasonlókat.
Edzőmeccsnek jó volt ez a hétvégi, de semmi több.

Engem inkább az OL aggaszt, két csere OT-val és backup C-vel nem biztos, hogy sokat fog érni az OP WR corps, Scar-nak is megvannak a korlátai.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nyilván erőltettük az AB dolgot, mert első éles meccs, bár nekem sem tetszett, de muszáj volt!

Amúgy meg nehogymár most az legyen a baj, hogy nem kap el JE 11 labdát egy meccsen?😊 Amit tavaly az SB-n produkáltak a fiúk az nem normális! Én jobban szeretem mikor 7-8 ember kap el labdát, gyakorlatilag levédekezhetetlen a védelemnek! Remélhetőleg TB-nek sem okoz gondot a bőség varázsa😊
NB2
Nyilván nem az a baj ha szét vannak osztva a labdák, sőt, csak az nem lenne jó ha emiatt az öltözőben elkezdodnenek a karogasok, hogy az új srác van kiemelve, a többiek akik régebb óta itt vannak és melóznak ok meg le vannak tojva. De biztos profik a srácok és megoldjak hogy ilyen be legyen ☺️

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nyilván erőltettük az AB dolgot, mert első éles meccs, bár nekem sem tetszett, de muszáj volt!

Amúgy meg nehogymár most az legyen a baj, hogy nem kap el JE 11 labdát egy meccsen?😊 Amit tavaly az SB-n produkáltak a fiúk az nem normális! Én jobban szeretem mikor 7-8 ember kap el labdát, gyakorlatilag levédekezhetetlen a védelemnek! Remélhetőleg TB-nek sem okoz gondot a bőség varázsa😊
NB2
Brady segíteni akar neki, hogy teljesíthesse a prémiumokhoz előírt számokat. 😊 Úgy várja el Browntól a Pats, hogy jobb szezonja legyen mint a tavalyi, hogy egy meccsel kevesebbet játszik. Én arra gondoltam, hogy éles körülmények között tesztelik, fejlesztik a kémiát, de azt tehették volna a meccs 4. negyedében is, amikor már minden eldőlt. De látványosaan erőltette Brady a játékát, amikor a red-zone-ban felé dobta a labdát a célterületre, elég egyértelmű volt, hogy jó a cover, mégsem keresett másik célpontot.

Később azért kiegyenlített lett a labdák elosztása és Dorsett, Edelman, LaCosse, Burkhead az összes felé dobott labdát elkapta. (Dorsettnek két elkapása is bravúr volt. Úgy tűnik, itt sikerült belőle kihozni az elsőkörös picktől elvárható teljesítményt, bár Gordon, Edelman és Brown mellett nyilván könnyebb megélni a pályán.)

Azt azért nem gondoltam volna, hogy egyszer a mostani AFC North két legtehetségesebb elkapója a Patstben fog játszani - egyszerre.

Én is örülök, hogy a 33 éves Edelman nem kap akkora terhelést. Nem hiszem, hogy Edelman kevesebb labdája a kapcsolat kárára menne, szerintem az ő kapcsolatuk nem ilyen kérdéseken múlik.

Ez most jobb csapat szerintem mint a 2007-es volt, főleg a secondary erősebb. (Samuel nem volt egy Gilmore és a többi poszton is jobbak a maiak, talán a Harrison - DMC párosítás egál.)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gonoszak, lealáztatok őket, 14-0 miért nem volt nektek elég? 😉 😛
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nagyon egyoldalú meccs volt,ahogy az eredmény is mutatja. A Def. Nagyon jól tolja,kiemelkedett a DT-k agilis játéka,Butler nagy meccse volt,de számomra Shelton játéka is kellemes meglepetés. A roster mélysége szvsz ami nagyon bíztató,szinten minden csapatrészben elég a depth,Gilmore továbbra is zseniális és Collins vissza hozása is telitalálat. Nem meglepő módon az egyetlen gyenge pontnak most az O line-t látom,ha belegondoltok a kezdő ötösből csak a két G maradt,nagyon fontos lenne hogy Wynn ne essen ki. (Btw van vmi infó róla?). Talán Bennett az akitől még egy picit többet várnék,de több mint biztató a helyzet eddig.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
Nyilván erőltettük az AB dolgot, mert első éles meccs, bár nekem sem tetszett, de muszáj volt!

Amúgy meg nehogymár most az legyen a baj, hogy nem kap el JE 11 labdát egy meccsen?😊 Amit tavaly az SB-n produkáltak a fiúk az nem normális! Én jobban szeretem mikor 7-8 ember kap el labdát, gyakorlatilag levédekezhetetlen a védelemnek! Remélhetőleg TB-nek sem okoz gondot a bőség varázsa😊
több mint 4 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Brutál erős a csapat, offense hamarabb is lezarhatta volna, de valahogy a végén megtorpant. A védelemre nincsenek szavak. Viszont ami nekem feltűnő volt és nem tudom jó lesz e a jövőre nézve, hogy TB iszonyat erőltette ABt. Persze kurvajo elkapo örültem is neki, de pl Edelmant hanyagolta miatta a meccs elején. Nem tudom hány olyan play volt amikor dobhato volt JE de valamiért csak ABt nézte Brady az első pillanattól kezdve. Remélem csak fellangolas lesz és nem fog a TB JE kapcsolat kárára menni Brown érkezése.

több mint 4 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
43-0 ès mègis tudnèk mondani öt dolgot ami nem tetszett tegnap. A vèdelem kegyetlen volt. Nem is emlèkszem mikor volt utoljàra ilyen vèdelmünk, de egyszerűen zseniàlisak.
A tàmadók elèg döcögősek voltak. Volt jó pàr hiba, ami egy komoly meccsen necces lehet. Főleg a RedZone offense, amin javítani kell, az egy komoly csapat ellen nem fèr bele majd. Viszont nagyon tetszett, hogy Brady keverte az elkapókat, nem ragadt le, csak 1-2 opciónàl. Brownt kb ezèrt hoztuk, a TDje zseniàlis volt. Nem sokan fogtàk volna meg úgy.
Ghost viszont aggasztó. Tudom semmi nem múlt rajta, ès inkàbb most hibàzzon, de ez nem volt jó. Kivàncsi leszek meddig tűri ezt BB, kevesebbèrt is repült màr alapember.
több mint 4 éve
triangle 1 283
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮
Wyatt
BB a tavalyi 59:53 utan most 60:00 perc odakoncentralast vart a csapattol, ezt mondta el tobbszor allitolag a meccs elott, ezert volt fent vegig Brady es eregette a labdat a vegen is (aztan meg ugyis #runningupthescore).
kb stadion fele volt pats drukker, eszmeletlen atmoszfera volt amikor a pats O lepett palyara, persze AB miatt is, szerintem 2007 lehetett hasonlo hangulatra (nem akarom ahhoz hasonlitani ezt a csapatot), legalabbis ahogy visszaemlekszem az akkori (tv elotti) elmenyeimre. illetve meg vissza akarom nezni tv-n a meccset, de eloben ez a D nem semmi (azzal egyutt, hogy ki volt ma az ellenfel), kb eselye nem volt a fins offense-nek haladni, mindenhol ott voltak, levegot nem lehetett kapni mellettuk. kivancsi leszek mi lesz nagyobb tuzero (kc, dal, phi, stb.) ellen.. illetve hova fog fejlodni meg az O.. aztan remelem par honap mulva ujra jon ide jatszani a csapat😊
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮
Wyatt
Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Stez
Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...
Solymi
No offense, de hala az egnek, hogy nem adtatok JMD-t, es Reich van nalunk. Nem panaszkodom ra.

Egyebkent meg ti csak a szemetet adtatok, aki elviszi PO-ig a csapatot, aztan jon a titkos fegyver, Luck, aki a rajatszasra jegeli magat. Meg Edge-t is reaktivaljuk.
Stez

Az öröm kölcsönös.

Nálunk pedig jön Gronk. (Erre azért nagyobb az esély...)
Burkus
Az ideny elott siman megmondtam Wyattnek, hogy vissza fog terni, de most epp valamelyik nap mar azt emlitettem, hogy szerintem nem nagyon engednek vissza az utan, hogy ennyire okosat nyilatkozott. Mivel a liganak most rengeteg szarja szarmazik az agyrazkodasokbol, ezert azt gondolom, hogy ejjel-nappal Gronk seggeben jarnanak es kb. ki sem engednek a protokollbol, meg az allando ellenorzesekbol.
Stez
Meg kezelgeti magát ezzel a mariskaolajjal, nem hiszem, hogy egy drogteszten átmenne...
Burkus
Nem is most kell, hanem decemberben. 😂

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮
Wyatt
Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Stez
Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...
Solymi
No offense, de hala az egnek, hogy nem adtatok JMD-t, es Reich van nalunk. Nem panaszkodom ra.

Egyebkent meg ti csak a szemetet adtatok, aki elviszi PO-ig a csapatot, aztan jon a titkos fegyver, Luck, aki a rajatszasra jegeli magat. Meg Edge-t is reaktivaljuk.
Stez

Az öröm kölcsönös.

Nálunk pedig jön Gronk. (Erre azért nagyobb az esély...)
Burkus
Az ideny elott siman megmondtam Wyattnek, hogy vissza fog terni, de most epp valamelyik nap mar azt emlitettem, hogy szerintem nem nagyon engednek vissza az utan, hogy ennyire okosat nyilatkozott. Mivel a liganak most rengeteg szarja szarmazik az agyrazkodasokbol, ezert azt gondolom, hogy ejjel-nappal Gronk seggeben jarnanak es kb. ki sem engednek a protokollbol, meg az allando ellenorzesekbol.
Stez
Meg kezelgeti magát ezzel a mariskaolajjal, nem hiszem, hogy egy drogteszten átmenne...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮
Wyatt
Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Stez
Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...
Solymi
No offense, de hala az egnek, hogy nem adtatok JMD-t, es Reich van nalunk. Nem panaszkodom ra.

Egyebkent meg ti csak a szemetet adtatok, aki elviszi PO-ig a csapatot, aztan jon a titkos fegyver, Luck, aki a rajatszasra jegeli magat. Meg Edge-t is reaktivaljuk.
Stez

Az öröm kölcsönös.

Nálunk pedig jön Gronk. (Erre azért nagyobb az esély...)
Burkus
Az ideny elott siman megmondtam Wyattnek, hogy vissza fog terni, de most epp valamelyik nap mar azt emlitettem, hogy szerintem nem nagyon engednek vissza az utan, hogy ennyire okosat nyilatkozott. Mivel a liganak most rengeteg szarja szarmazik az agyrazkodasokbol, ezert azt gondolom, hogy ejjel-nappal Gronk seggeben jarnanak es kb. ki sem engednek a protokollbol, meg az allando ellenorzesekbol.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮
Wyatt
Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Stez
Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...
Solymi
No offense, de hala az egnek, hogy nem adtatok JMD-t, es Reich van nalunk. Nem panaszkodom ra.

Egyebkent meg ti csak a szemetet adtatok, aki elviszi PO-ig a csapatot, aztan jon a titkos fegyver, Luck, aki a rajatszasra jegeli magat. Meg Edge-t is reaktivaljuk.
Stez

Az öröm kölcsönös.

Nálunk pedig jön Gronk. (Erre azért nagyobb az esély...)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮
Wyatt
Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Stez
Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...
Solymi
No offense, de hala az egnek, hogy nem adtatok JMD-t, es Reich van nalunk. Nem panaszkodom ra.

Egyebkent meg ti csak a szemetet adtatok, aki elviszi PO-ig a csapatot, aztan jon a titkos fegyver, Luck, aki a rajatszasra jegeli magat. Meg Edge-t is reaktivaljuk.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 474
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮
Wyatt
Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD
Stez
Azért abban van valami szégyenletes, hogy még a QB-t is a Pats adja a Coltsnak... 😉
Hát ha még JMD-t is odaadtuk volna...na, neeeem...

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮
Wyatt
Mar most szolok, Brissett ugyanigy kivegez majd titeket a Pats-Colts focsoportdontoben. Fekula kubenk nem fog kegyelmezni. XD

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
37–0-nál ennek semmi értelmét nem láttam most, de legalább csináltunk még egy TD-t. Jeee. Mintha nem lett volna mindegy. De Collins 😮