New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/bleacherreport/videos/397871240979743/
ervinator
Ebben az a jó, hogy ez már a Super Bowl előtt megjelent 😊

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/51066416_397872737646260_3375830181393465344_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=eV5jMb8cx8MQ7kNvgEOGm1F&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfASDAW6hq9jjhCUYmkRH54xBpiT8KcM7xvFffybh84WQw&oe=663914E8
Tom Brady Is Thanos, and He Has the Final Infinity Stone | Gridiron Heights S3E22 (Super Bowl Special) | Tom Brady is Thanos, and he just found the final Infinity Stone 💎 #GridironHeights x Super Bowl special | By Bleacher ReportFacebook
Tom Brady is Thanos, and he just found the final Infinity Stone 💎 #GridironHeights x Super Bowl special

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀
ParadSEC
Daly -> Chiefs

Ez meglepett.
zinedine5
hmm ez érdekes,pláne úgy hogy ugyanúgy DL edzőnek ment....Nagyon durván elvitték az embereket a stábból, nagyon érdekes offseason lesz ez, kíváncsi leszek BB mester honnan akaszt le majd ennyi embert 😊
manuszka86
Azért Daly elmenetelében kíváncsi lennék mekkora szerepe van Schiano érkezésének.
zinedine5

Én meg arra, hogy milyen lehet a staff, különösen a nem vezető beosztásúak viszonya Belichickhez/ mennyire része a döntéseknek, hogy el lehet hagyni jó pénzért a "New England-i terrorbolygót." (via Meskó)

Dalyn kívül a többiek nevét már másfél hónapja, az alapszakasz végén felsorolták, nem lehetett nagy meglepetés a távozásuk.

Crennel és Weis egyszerre távozott a 2004-es győzelem és három SB victory után, nem dőlt össze a világ akkor sem. (Bár ha mostantól megint 10 évet kell várni a következőre, azt lehet, hogy Belichick sem várja már ki.)
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Azért Daly elmenetelében kíváncsi lennék mekkora szerepe van Schiano érkezésének.
zinedine5
ezt már ennyire kész tényként kell kezelni?

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀
ParadSEC
Daly -> Chiefs

Ez meglepett.
zinedine5
hmm ez érdekes,pláne úgy hogy ugyanúgy DL edzőnek ment....Nagyon durván elvitték az embereket a stábból, nagyon érdekes offseason lesz ez, kíváncsi leszek BB mester honnan akaszt le majd ennyi embert 😊
manuszka86
Azért Daly elmenetelében kíváncsi lennék mekkora szerepe van Schiano érkezésének.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀
ParadSEC
Daly -> Chiefs

Ez meglepett.
zinedine5
hmm ez érdekes,pláne úgy hogy ugyanúgy DL edzőnek ment....Nagyon durván elvitték az embereket a stábból, nagyon érdekes offseason lesz ez, kíváncsi leszek BB mester honnan akaszt le majd ennyi embert 😊

Szerkesztette: manuszka86

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀
ParadSEC
Daly -> Chiefs

Ez meglepett.
zinedine5
A kinti szakírókat is...

Pedig úgy néznem még a PO D# nehány alapszakaszon keresztul!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 845 — !SuPeR6BoWL!
Nézzük kik maradtak

BB - Darth Belichick
McDaniels - OC
Ivan Fears - RB coach
Scar - O fal edző
Kis BB - Safety coach

Másvalaki?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀
ParadSEC
Daly -> Chiefs

Ez meglepett.
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Flo azert eleg szepen visz magával a családi ezüstből...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Eszembe jutott egy hasonlat:
Belichick egy olyan michlein csillagos séf, aki mindig azzal főz ami van és Brady hozzá a titkos összetevő 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
több mint 5 éve
April Wine New England Patriots 256
Juliant megszabadították a szakállától:

több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 186

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
 www.youtube.com/watch?v=c5viqx4nQ6k

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
most jut eszembe, akkor ezentúl átvedlek 'bama haternek 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azok a mezek 😊))

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/26871823_632106417145348_8800588298188750848_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=BYjWW2RWH8gQ7kNvgHLTzUL&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCubckMFAMikKg6Kib-46Uj8o5TOPpy52wnR1-lUdTi3w&oe=66395AA8
Genie Bouchard on Instagram: "A year later, we made it 😂 #SuperBowlDate"
180K likes, 1,573 comments - geniebouchard on February 4, 2018: "A year later, we made it 😂 #SuperBowlDate".


(ha valakit érdekelne az alapsztori, ami azért eléggé adja 😀  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-gyonyoru-teniszezono-tudta-de-megis-tartozik-egy-randival-2551071 )

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Gronk persze nagyott játszott a döntőben, de egész szezonra vetítve ez a teljesítmény, ezért a fizetésért szerintem nem tartható, ráadásul sanszos, hogy ez nem is lesz már jobb. Persze én is imádom, de jobb lenne ha inkább visszavonulna, minthogy esetleg égesse magát a pályán.

Patterson esetében én megnézném, hogy mennyit javult vele a visszahordás. Szujektív véleményem szerint ezt a próblémát évek óta gyűrjük és én egyértelmű javulást látok ezen a vonalon. Úgyhogy hozzá én ragaszkodnék.
Kollega
Szerintem a konfdöntőben is zseniális volt, persze kérdés, ezt tudja-e hozni, vagy csak akkor, ha az idény közben pihentetjük kicsit. Elfogadom a véleményed, én azért örülnék, ha maradna, már csak azért is, mert én totál új WR-sort képzelek el, és oda elég jó lenne egy bejáratott arc már.
...
Wyatt
Persze, és szezon közben is voltak villanásai. De aztán el-eltünt. Pont emiatt megnéztem a napokban a pénzét. És pont emiatt gondolom, hogy nem fér el a sapkában ez a teljesítmény ennyiért. Szerintem, ha még játszani akar, akkor egy olyan szerződéssel tudna csak maradni, ami ezt tekintetbe veszi. Ha pedig az van a fejében, hogy még szakíthat egy nagyot, arra biztos lesz jelentkező a ligában.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
itt a teljes műsor

 vimeo.com/315647726
ZERO_L
Brady tényleg megöregedett: 4 & short-ra ő javasolja a field goalt (23:05-nél), Belichick éppen csak, hogy belemegy. 😊
több mint 5 éve
topin New England Patriots 1 956
Biztos nagyobb helyük lesz a sapi alatt, rengeteg opciónk van:

DMC, HT, TB esetében is változhat/változni fog a caphit. De ha marad, akkor simán lehet Gronknál is változás a 12M-hez képest..Sőt még Dwayne Allen is maradhatna olcsóbban, a döntés az ő kezében lesz.

Ha lesz visszavonuló (Gronk,DMC) akkor meg kapásból lett 20 millió pluszban. Szóval Flowersre úgy fest, ha nagyon akarnánk simán lenne keret. A kérdés akarja-e BB. Nagyon bírnám én is, ha hozzávágnánk a pénzeszsákot..Gilmore mellett a másik ember akire nem sajnálnám..

Ha maradnak az "öregek" akkor is megoldható némi átstrukturálássál, ha nem maradnak, akkor meg amúgy is van mit foldozni a pass rushon kívül is. Akármi más személyi mozgás is eltörpülni látszik ezen kérdés megoldása mellett..
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronk persze nagyott játszott a döntőben, de egész szezonra vetítve ez a teljesítmény, ezért a fizetésért szerintem nem tartható, ráadásul sanszos, hogy ez nem is lesz már jobb. Persze én is imádom, de jobb lenne ha inkább visszavonulna, minthogy esetleg égesse magát a pályán.

Patterson esetében én megnézném, hogy mennyit javult vele a visszahordás. Szujektív véleményem szerint ezt a próblémát évek óta gyűrjük és én egyértelmű javulást látok ezen a vonalon. Úgyhogy hozzá én ragaszkodnék.
Kollega
Szerintem a konfdöntőben is zseniális volt, persze kérdés, ezt tudja-e hozni, vagy csak akkor, ha az idény közben pihentetjük kicsit. Elfogadom a véleményed, én azért örülnék, ha maradna, már csak azért is, mert én totál új WR-sort képzelek el, és oda elég jó lenne egy bejáratott arc már.

Igen, racionális összegért (évi 2.5 misi) már csak az ST-szerepkörei miatt is maradhat, plusz a támadósorban az a néhány futás, elkapás szintén jó lehet, de ha csak ilyen 5 milla körüli összegért maradna, akkor már inkább Berriost nézném meg a helyén

több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Gronk persze nagyott játszott a döntőben, de egész szezonra vetítve ez a teljesítmény, ezért a fizetésért szerintem nem tartható, ráadásul sanszos, hogy ez nem is lesz már jobb. Persze én is imádom, de jobb lenne ha inkább visszavonulna, minthogy esetleg égesse magát a pályán.

Patterson esetében én megnézném, hogy mennyit javult vele a visszahordás. Szujektív véleményem szerint ezt a próblémát évek óta gyűrjük és én egyértelmű javulást látok ezen a vonalon. Úgyhogy hozzá én ragaszkodnék.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Schiano a tokeletes DC. O JMD a palya masik reszen. xd
A faszi regi ismerose BB-nek, es akkora pofaval tolja, hogy a Bucstol anno konkretan kiutaltatta magat. Amugy mint DC, allitolag jo szakember, csak a stilusat rengetegen nem toleraljak.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel máris két hét lemaradásunk van, egy gyors áttekintés 😊



A jelenlegi keret alapján 174.78 millió dollár lenne a capünk, az áthozott 3.1 millióval együtt 192.1 millióból gazdálkodhatunk, ebből még lejön egy 682 ezer halott pénz. A draftra gyakorlatilag 6 millióval számolhatunk (5 996 046 a spotrac szerint, de itt nem számolnak a kompenzációs pickekkel, ami még kb 2.5 millió pénzike, de mivel ezek vagy nem kerülnek keretbe, vagy a keret utolsó fizető helyeit veszik el, amelyek kb ugyanennyibe kerülnek, lényeges differencia nem várható), a meglévő becsült 16.6 millióból ezt levonva ott vagyunk, hogy van egy 10.6 millió dollárunk, amit el tudunk költeni. Ez nem sok, de azért van, ahol ez a szám 20 lejáróval együtt is negatív, szóval sokkal rosszabb is lehetne.

Arról nem is beszélve, hogy Brady caphitje 27 millió idén, Kraft konkrétan kimondta, hogy hosszabbítani akar vele, kap még két évet, lehet, hogy itt spórolunk egy 7 milliót majd kb (persze megkapja garantáltan cserébe, nem kell sajnálni).

Én remélem, hogy Gronk és DMC is marad, Dwayne Allenen viszont spórolhatunk 7.3 milliót, ami most számomra nélkülözhetetlennek is tűnik.

DRAFT
1/32 (1.8 millió)
2/24 (0.9)
2/32 (0.83)
3/9 (0.75)
3/34 (0.7) – Solder utáni kompenzációs pick
3/38 (0.7) – Butler utáni kompenzációs pick (ezek közelítő számok az overthecap jóslása szerint)
4/32 (0.65)
5/36 (0.57) – Amendola utáni kompenzációs pick (szerintem ez inkább Lewis lesz, többet is keres, és Amendola szerződését pont kiüti Clayborné, de a lényeg, hogy itt is jön még egy)
7/23 (0.52)
7/32 (0.51)
7/37 (0.5) – Cameron Fleming utáni kompenzációs pick


Nálam Flowers megtartása a prioritás, nagyjából bármi áron

Szabadügynökök:
Trey Flowers, DE (892 snap, 90.4-es osztályzat a PFF-nél, 3. legjobb a ligában) – nem kérdés, ő az elmúlt évek egyik legfontosabb szabadügynöke, hosszabbítani kell vele. Én egy 85 millió/5 év körüli szerződést várok nála
John Simon, DE (268, 66.5) – ha spórolni akarunk Claybornon, akkor maradhat

Malcom Brown, DT (507, 64.4)/
Danny Shelton, DT (344, 78.8) – szerintem a két mamutból max egy marad. Brown játszott többet az idényben, és a Super Bowl legjobb értékét is ő kapta, de ezzel együtt Shelton volt a jobb összességében. Kiindulva a szűkös pénzügyi helyzetből (nálam Flowers>mindenki ebben a holt szezonban) és a hat magas draftpickünkből, én MOST azt mondom, hogy inkább hozzunk ide újoncot.

Trent Brown, LT (1341, 71.0) – pöpecül játszott az idényben, de tavaly hoztunk egy első körös LT-t, Thuney miatt nem is bontanám meg a fal belsejét, nagyszerű volt ő is, úgyhogy itt is a racionális érvek győznek nálam (érnek a 2020-as jó kis kompenzációs pickek!)
LaAdrian Waddle, OT (348, 51.9) – ő tavaly 1.5 millióért maradt, ennyiért most röhögve hosszabbítanék vele

Stephen Gostkowski, K (68.6)
Ryan Allen, P (58.3) – Én Gostot megtartanám, de inkább csak ilyen 4 milla körül, ha Allennek jó az eddigi éves 2 millió, akkor maradhat, de annyi hátsó körösünk van, akár jöhetnek ide is emberek, most őszintén szólva egy újonc sem hiszem, hogy sokkal rosszabb lenne

Chris Hogan, WR (1013, 55.2)
Josh Gordon, WR – RFA, eltiltott, rehabon, van baj (565, 74.4)
Phillip Dorsett, WR (498, 65.9)
Cordarrelle Patterson, WR (263, 70.8) – én mindegyik UFA-t elengedném, amennyiben 1-2 milliónál többet kér. Hogannek szerintem lefőtt a kávé, borzalmasan gyenge éve volt, megfejelve egy pocsék Super Bowllal. Dorsettnek és Pattersonnak voltak fellángolásai, de kezdő WR-nek egyiket sem tartanám meg, szituációs játékosnak és returnernek pedig ennél többet nem adnék. Sokkal inkább húznék legalább egy WR-t a drafton és reménykednék még Berriosban. Igen, én Gordonban is, de remélem, a stáb azért inkább két új WR-rel próbálkozik. Bár Patterson mondjuk 2.5 misiért is maradhat, mert futóként is használható, és az ST-ben is pöpec.

Jason McCourty, CB (996, 82.3)
Jonathan Jones CB – RFA (627, 63.4)
Eric Rowe, CB (136, 62.9) – JMC hatalmasat játszott a Super Bowlban, szerintem ő szívesen maradna a tesóval egy csapatban, csak az ár a kérdéses. Magam részéről én J. C. Jacksonban látom a jövőt, Gilmore adott, Jonathan Jones egy évig olcsón maradhat, itt van még a tavalyi 2. körös Duke Dawson és Keion Crossen is, így ha JMC nem marad, azt is meg tudom érteni. A Rowe-projektet engedjük el.

Albert McClellan, ST (MLB) (260, 90.6) – Érdekesnek tűnhet, de az egyik legjobb spec teamer volt a ligában a PFF-nél (7.), érdekes, hogy itt Pattersont az 5. helyre rangsorolták, azért az elég menő, pláne, hogy az első háromban két embernek 5 és 14 snapje volt, szóval a valóban többet játszók közül a 3. és az 5. helyen van ez a páros. Ő viszont aligha lesz 1 milliónál drágább, és az ST-ben tényleg fontos szerepet tud játszani, volt blokkolt puntja, fumble után megszerzett labdája, úgyhogy nála egyáltalán nem bánom, ha marasztaljuk.

Jeremy Hill, RB
Ulrick John, T
Brian Schwenke G
Ramon Humber, OLB
– egyik sem volt tényező, mindegyik mehet


Ne vonuljon vissza Gronk!

TÁMADÓK

QB: Tom Brady, Brian Hoyer, Danny Etling (3) – Brady marad, Hoyer tökéletes csere, Etling kap még egy évet szerintem a PS-ben, de el tudok ide képzelni egy 2-3. körös újoncot is akár, ha már csak egy max két évvel tervezünk Bradyvel

FB: James Develin (4) – a liga talán legjobbja, még két évig szerződéssel.
RB: Sony Michel, James White, Rex Burkhead (7) – ide még jöhet valaki, akár 3. kísérletekre, akár gólvonalas szituációkra, de Michel hozta az általam remélt nagyszerű szintet, White zseniális, Burkhead is bőven átlag feletti opció, bátran állítom, hogy az egyik legjobb futójátékunk van a ligában, ez pedig hatalmas szó.

TE: Rob Gronkowki, Dwayne Allen, Jacob Hollister, Stephen Anderson, Ryan Izzo (12) – mondom, remélem, hogy Gronk marad, és ha úgy kívánja a pénzügy, akkor Allen mehet. A Hollister-projekt sem tűnik sikeresnek, jöhet egy újabb próba valami elkapó formával.

WR: Julian Edelman, x, Braxton Berrios, Josh Gordon (RFA, eltiltott, rehab, etc), Cody Hollister (ERFA), Riley McCarron, Darren Andrews, Damoun Patterson (19) – itt Edelmanen kívül nincs az NFL-en belül komolyan vehető célpont, de igazából Pattersonnal, Dorsett-tel és Hogannel sem lennénk előrébb. Berriosban reménykedem, de lehet, hogy ő is az edelmani utat járja majd be és csak akkor kap lehetőséget, amikor a posztjának nagy öregje a távozás mezejére lép. Gordon kellene ide, mint egy falat kenyér, de sajna ilyen képességű WR nem véletlenül került 5. körbe. Én tolnék ide egy totális újjáépítést, menjen el Brady dobálni néhány egyetemistával és válassza ki, kikkel akar játszani 😀 Jó, de tényleg jöjjön ide 2-3 új arc.

OT: Isaiah Wynn, Marcus Cannon, Cole Croston, Ryker Mathews, Dan Skipper (24) – én most inkább Flowerst marasztanám, és Trent Brownt engedném el, Wynn-nek adnék egy esélyt LT-ben, Thuneynak van még egy éve, amúgy is olcsóbb, mint egy LT, még ha jobb is szerintem, mint Brown. Ide jöhet azért vagy Waddle vissza, vagy egy aránylag korán húzott OT, ha mást nem biztosítéknak a kezdők mögé

OG: Joe Thuney, Shaq Mason, Ted Karras (27) – a liga egyik legjobb OG-párosa, Mason konkrétan talán a legjobb RG volt tavaly, Karras is játszott 174 snapet és egyáltalán nem okozott csalódást

C: David Andrews, James Ferentz, Jake Eldrenkamp (30) – Andrews szintén pöpec opció, szerencsére nem nagyon kellett eddig sokat kihagynia, de Karras is be tud ide ugrani akár.

A falban kérdés, hogyan oldjuk meg az LT-posztot, de szerintem sikerül majd nekünk, a futójáték eléggé karmol, Brady az Brady, Gronk maradjon, hozzunk néhány új célpontot aztán nosza.


A védőink közül Guynál csak Gilmore kapott jobb értéket a PFF-nél!

VÉDŐK
DE: Adrian Clayborn, Deatrich Wise, Keionta Davis, Derek Rivers (34) – TREY FLOWERS. Kell és kész, mellette felőlem lehet Clayborn, Wise, akár Guy is a túloldalon.

DT: Lawrence Guy, Adam Butler, Frank Herron, David Parry, Ufomba Kamalu (39) – ha megy a két malac, akkor jöhet egy a helyükre, úgy azért csak könnyebb. Sok jóféle DT lesz a drafton, szerintem simán bepróbálhatnánk ide valakit akár az első körben is, nagyon sokat ér egy mély védőfal, nálunk is gyakorlatilag folyamatosan változott a felállás, ez pedig minden ellenféllel szemben jól jöhet

LB: Dont’a Hightower, Kyle Van Noy, Elandon Roberts, Ja’Whaun Bentley, Christian Sam, Calvin Munson (45) – a sokat kritizált hármas az idény végére elég pöpec szintre ugrott, Bentley alaposan rácáfolt eddig a sírásomra, tartsa is meg ezt a formáját. Azért persze tudnék elképzelni itt javulást még, de Van Noy és Hightower nagyon erősen zárta az idényt, futás elleni LB-nek pedig Roberts és Bentley is nagyon jó volt

CB: Stephon Gilmore, J. C. Jackson, Jonathan Jones, Duke Dawson, Keion Crossen (50) – Jason McCourty jöhetne vissza, ha úgy van, de szerintem nélküle is megvagyunk. Gilmore hatalmas idényt tolt!

S: Devin McCourty, Patrick Chung, Duron Harmon, Nate Ebner, Obi Melifonwu, Brandon King, A. J. Howard (57) – DMC a liga egyik legjobbja, Chung remélem, hamar felépül, Harmon is jó, itt szerintem megvagyunk, max ha fiatalítani szeretnénk kicsit, akkor jöjjön valaki

Flowers jöjjön vissza, kell a védelemnek, mint egy falat kenyér, egy fasza DT jöhet a draft első két köréből (amúgy pass rusher is), de az idényi eleji állapothoz képest eléggé jól összeálltunk, ha a Titans elleni meccs utáni védelmet látnám a továbbiakban is (leszámítva a Dolphins elleni brainfartot), akkor egy szavam sem lenne rájuk az új idényben.


Gilmore All-Pro lett, nem is véletlenül

SPECIÁLIS EGYSÉG
K: x – Stephen Gostkowski jöhet vissza, de 4 misinél én nem adnék neki többet
P: x – Ryan Allen jöhet vissza, de max 2 milláért
LS: Joe Cardona (58)

Az ST nálunk mindig kiemelt fontosságú, nem félek tőle, hogy meccsek mennek majd el az egységen.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már nagyon izgatottan várom a holt szezont, a szabadügynökpiacot és a draftot, kis túlzással jobban, mint egy-két alapszakaszmeccset 😊