New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintetek jövőre kitől fogtok kikapni az SB-ben? Illetve 2 év múlva kit vertek ugyanitt? 😊

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 602 — Patriot
Most van a parade, élőben a facebook-on, ha valakit érdekelne.

 www.facebook.com/newenglandpatriots/videos/349222385920787/
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 602 — Patriot
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mindenki kijózanodott már?
Gratulálok a csapatnak,fantasztikus volt! Ezt a PO Def teljesítményt nem láttam jönni. Unsung (?) heroként megemlíteném Michelt,aki közel 100 yardot futott a SB-on ez ellen a Rams Def. ellen 5.2-és átlaggal ,nem gondoltam hogy a szezon után azt fogom mondani hogy megérte az első kör egy RB-ért.
kolok1972
Ugye, hogy ugye? Én örülök, hogy itt nem nekem kellett elsőként beírni őt. És nem csak az SB miatt, hanem az egész PO miatt, ő fut a legtöbbet 8 emberes box ellen, mindenki tudja, hogy futni fog, és mégis ilyen pöpecül tolta. 6 TD is igen komoly.

Mégsem vagyok vele teljesen elégedett, mert bár szerintem szenzációs volt (nem lett ORoY természetesen, de nálam ott lett volna a végelszámolásnál, ha végig egészséges), sok nagyon fontos 3. és keveset nem tudott megoldani, ebben fejlődnie kell még bőven.

Történelmet láttunk, megint. BB zseniális volt, a védelem parádés, JE egy csoda, Gronk is hihetetlen.
Gordon nagyon kellet a byweekhez, nagyon szurkolok neki. 18 év dinasztia...
Kókusz8
én is, de csak azért hogy leküzdje a démonait és rendes életet élhessen

bármennyire is jó volt látni nálunk játszani, abszolút kellett a BYE-hoz, és nem volt igazam, ezt az ötödik kört még így az alapszakasz végén való távoztával is megérte, mert a hiánya a PO-ra nem volt kihatással, plusz hatalmas erőssége lenne a köv szezonban a csapatnak, mégis úgy gondolom ő már eljátszotta az utolsó utáni esélyét is annak, hogy az NFL-ben játszhasson

a talent mindig is verni fogja az erkölcsi aggályokat, sajnos ez az NFL-ben sincs másképp, ezért aláírom, hogy játékosok nagy része megérdemel egy második esélyt, mert mindenki hibázhat, de Gordon már a negyedik (ötödik?) esélyét szórakozta el, valahol meg már illene meghúzni a határokat
ZERO_L
Egyetértek sajnos, pedig nálam kevesen voltak nagyobb Gordon-fanok szerintem. Ez az uccsó eset már tényleg sok volt. Legyen rendben, de én sem hiszem, hogy lesz még belőle nálunk elkapó. Pedig még most is örülnék neki, de kevés sanszot látok rá.

Az milyen érdekes,hogy a főcsoportdöntők előtt tele volt a sajtó,hogy megdőlt a védelem nyeri a bajnokságot elv,merthogy a “négy közé” inkább top offense-ek jutottak,aztán úgy érzem ,hogy a mi SB győzelmünkben mégiscsak jelentős szerepet játszott,hogy a 3 meccsből “2,5-en” a Def. baromi nagyot játszott
kolok1972
Inkább 0.5+0.5+1, de el tudom fogadni, szenzációs volt a PO-ban azt az egy Kansas City-i második félidőt leszámítva. Flowersnek mehet az 5 év 85 misi, ezt még a piac előtt látni akarom.

Az, hogy a liga második legjobb támadósora majdnem 30 ponttal kevesebbet szerez az átlagánál, az zseniális 😊

Büszke vagyok a Csapatra és a Szakmai Stábra!
Minitron megérdemelte az MVP címet, de a D# az valami fenomenális volt, a régi nagy kedvenceket idézte a beharangozó vidiből.

 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/25901979/photos-super-bowl-liii-mercedes-benz-stadium
 twitter.com/PP_Rich_Hill/status/1092458668874964993?ref_src=twsrc%5Etfw

#Done
#We Got Everything
Bruschi85
Ez nem különben

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Na megkésve de mivel végig nagyon ellenetek szurkoltam ezért a sportszerűség megkívánja ,hogy gratuláljak skacok !
A játék képe alapján azt kell ,hogy mondjam teljessen megérdemelten lettetek ti a bajnokok ,az én meglátásom szerint !
Rózsa Sándor (betyár)
Respect!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na megkésve de mivel végig nagyon ellenetek szurkoltam ezért a sportszerűség megkívánja ,hogy gratuláljak skacok !
A játék képe alapján azt kell ,hogy mondjam teljessen megérdemelten lettetek ti a bajnokok ,az én meglátásom szerint !
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Érdemes ezt is elolvasni:

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/04/super-bowl-53-patriots-rams-nfl-fmia-peter-king/

BB nagyon utálja a Jetst 😀

 twitter.com/Ian_OConnor/status/1092090392294633473
Solymi
Micsoda sakkjátszma ez.... Már a Chargers elleni elemzés is érdekes volt, hogy, Develin játéka hogy vonja ki a legjobb CB-t a meccsből és nyit utat Minitronnak. De ez is döbbenetes és tényleg be is jött.
több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Büszke vagyok a Csapatra és a Szakmai Stábra!
Minitron megérdemelte az MVP címet, de a D# az valami fenomenális volt, a régi nagy kedvenceket idézte a beharangozó vidiből.

https://a.espncdn.com/photo/2019/0204/r497460_1296x729_16-9.jpg
The greatest moments as they unfolded at Super Bowl LIII
Tom Brady secured his status as the greatest quarterback of all time and won his sixth Super Bowl. Here are the moments of the game as they unfolded around Mercedes-Benz Stadium.

 twitter.com/PP_Rich_Hill/status/1092458668874964993?ref_src=twsrc%5Etfw

#Done
#We Got Everything



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/51908280_2408349266044768_2862646744175345664_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=7N-Lmg8ihJgQ7kNvgGvwHsL&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBgs98NCt30KFgI6TZ3aoqLwQ_BE8yIo48Q-umuE3zN0A&oe=66408343
Ez egészen pontosan így történt. Nagyon nevetünk 😂 | By Fűzővel kifelé!Facebook
Ez egészen pontosan így történt. Nagyon nevetünk 😂
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Érdemes ezt is elolvasni:

 profootballtalk.nbcsports.com/2019/02/04/super-bowl-53-patriots-rams-nfl-fmia-peter-king/

BB nagyon utálja a Jetst 😀

 twitter.com/Ian_OConnor/status/1092090392294633473

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Kérdéses lesz valóban, hogy milyen képet mutat majd a D, de nem hinném, hogy túl sokat változtatnának a mostanin.
Solymi
Hát az idei D#-rol kb minden játékos lenyilatkozta, hogy Flo a maga képére alakította, agresszívabb es egyszerűbb lett.
Nyilván sok múlik azon, hogy ki marad, ki jön, de az idei "harapós" D nekem az "elso" dinasztiát idézte!
Szeretnem meg viszont látni!
Sinisa
Én csak ismétlésből láttam az első 3 SB-t, de jah, ilyesmi volt a DEF, igaz azóta a szabályok is változtak a DEF játék hátrányára.
Meg itt azért szerencsénk is volt, mert nem egy irányítót eltaláló ütésre dobhattak volna zászlót, de egyik se volt durva.
Mondjuk amikor Suh a földre lökte Bradyt arra lehetett volna dobni egy unsportsmanlike conductot 😛

Örülök nagyon a D sikerének, mert nagyon kellett ez már nekik. Mindegyik csapatrész odatette magát és szinte tökéletes játékot hoztak. Egy elváltás volt, amikor Harmon bejött, de azt meg JMac megmentette, az egyik legszebb játékot bemutatva.

Remélem ez az egység így marad és csak fejlődni fog, mert akkor már csak az O-val kell foglalkozni.

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Kérdéses lesz valóban, hogy milyen képet mutat majd a D, de nem hinném, hogy túl sokat változtatnának a mostanin.
Solymi
Hát az idei D#-rol kb minden játékos lenyilatkozta, hogy Flo a maga képére alakította, agresszívabb es egyszerűbb lett.
Nyilván sok múlik azon, hogy ki marad, ki jön, de az idei "harapós" D nekem az "elso" dinasztiát idézte!
Szeretnem meg viszont látni!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Hivatalos Flores 😕

nem baj majd ő is tesz pár kitérőt, aztán jön vissza dinasztiát építeni 😉
ZERO_L
 www.patspulpit.com/2019/2/4/18211014/dolphins-officially-announce-patriots-brian-flores-as-their-new-head-coach
Nagy veszteseg szerintem, főleg ha visz magával meg néhány segédedzőt is.
Miami-ba eddig sem győzni jártunk.

Steve B vajon előrelép LB coach-nak?
Altalaban az szokott lenne a következő lépcsőfok.
Sinisa
Greg Schianot mondják a legvalószínűbbnek.
Flores eddig csak a QB assistant coach Schipulskit viszi magával.

UPD: Pats.hu-n írták, hogy megy az elkapók edzője, Chad O'Shea is.

Kérdéses lesz valóban, hogy milyen képet mutat majd a D, de nem hinném, hogy túl sokat változtatnának a mostanin. Persze kérdéses, hogy DMac és JMac marad-e, plusz Flowers ugye.

Floresnek meg nem lesz egyszerű dolga, mert egy csapatot kell vezetnie, azért az másabb mint "csak" a D-t vinni. Miami ellen kemény meccsek lesznek így.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Hivatalos Flores 😕

nem baj majd ő is tesz pár kitérőt, aztán jön vissza dinasztiát építeni 😉
ZERO_L
 www.patspulpit.com/2019/2/4/18211014/dolphins-officially-announce-patriots-brian-flores-as-their-new-head-coach
Nagy veszteseg szerintem, főleg ha visz magával meg néhány segédedzőt is.
Miami-ba eddig sem győzni jártunk.

Steve B vajon előrelép LB coach-nak?
Altalaban az szokott lenne a következő lépcsőfok.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
😉

 www.instagram.com/p/BteHQBqHYGK/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
bogec7
És 16 csapat esetén még könnyebb lesz SB-t nyerni.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Hivatalos Flores 😕

nem baj majd ő is tesz pár kitérőt, aztán jön vissza dinasztiát építeni 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem a legnagyobb veszteség ebben az offseasonben Flores lesz
jamaicababa
Egyenlőre nem mondták be, Zac Taylort már igen. Abban bízom, hogy meggondolta magát mint JMD és tanulni akar még a Főnöktől pár évig. Én azt tenném a helyében.

Most kezdődik a SB ismétlés a Sport2-ön. Nem akartam megnézni, de végignézem. 😊
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 184
A TD drive előtt McDaniels imprózott egy nagyot:

Dwayne Allen: " It was a pretty amazing thing,’’ Patriots tight end Dwayne Allen told King. “ ... Josh told us on the sideline, 'We did not practice this at all coming into this game, and I realize that, but this is going off in my head, and it’s something I think we need to do.' "

Teljes cikk:  www.nbcsports.com/boston/patriots/josh-mcdaniels-unique-super-bowl-halftime-speech-proved-prophetic

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Szerintem a legnagyobb veszteség ebben az offseasonben Flores lesz

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Annak őszintén örülök, hogy Suh nem nyert gyűrűt, remélem, nem is fog. Burflict mellett a liga legellenszenvesebb játékosa.
Burkus
De legalább van esze a játékhoz... 😂😂😂😂😂😂😂
 www.nbcsports.com/boston/patriots/ndamukong-suh-actually-said-rams-eliminated-julian-edelman-super-bowl

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
jó kép, szinte még én is szívesen beállítanám avatarnak 😊
ha valaki megtenné, így könnyebb



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 184
😉

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/50266354_1090665334435287_988999924006813179_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=xWmJ0ZvWkvgQ7kNvgH2hMXK&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAcUzXt9ykVwRFnnco7QoejemKUzsyPCDkoCgiGV92ceQ&oe=6640CD0D
Julian Edelman on Instagram: "You should have gone for the head. . . . Link in bio."
250K likes, 2,416 comments - edelman11 on February 4, 2019: "You should have gone for the head. . . . Link in bio.".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
btw, az a Jason McCourty védekezés, valami eszméletlen...
Solymi
nem volt olyan látványos és katartikus mint Butler INTje, de nálam egyenrangú

HOLY SHIT!!!!!!

 twitter.com/jco3215/status/1092262950457540608
ZERO_L
Nálam is. Meccsmentő védekezés volt, ott lett volna az a bizonyos momentum a Ramsnél, ha akkor TD-t csinálnak. Volt egy másik hasonló nagy játéka, amikor DMC közösen állították meg a két védőn már áttörő Cooksot. Akkor is féltem, hogy az endzone-ig meg sem áll Cooks.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
Kókusz8
A szezonnyitó mindig csütörtök este van ottani idő szerint/péntek hajnal itteni idő szerint/ szóval biztos nem vasárnap este játszotok./ Mivel ugye a bajnok játssza a nyitómeccset/
És a Chiefssel játsszátok a nyitó meccset elég sok forrás szerint, bár ez még nem hivatalos
kapitnono
 fuzovelkifele.com/2019/02/packers-bears-lehet-a-100-szezon-nyitomeccse/
Kókusz8
Bocsi akkor nem is hallottam erről a 100 éves szezonnyitós dologról


több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
Kókusz8
A szezonnyitó mindig csütörtök este van ottani idő szerint/péntek hajnal itteni idő szerint/ szóval biztos nem vasárnap este játszotok./ Mivel ugye a bajnok játssza a nyitómeccset/
És a Chiefssel játsszátok a nyitó meccset elég sok forrás szerint, bár ez még nem hivatalos
kapitnono
 fuzovelkifele.com/2019/02/packers-bears-lehet-a-100-szezon-nyitomeccse/