New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
Azért ne tegyünk úgy mintha a denveri kihagyott xp óta ne lenne szinte minden offseason-ben előhozva a kicker kérdés vagy egy pár nem tökéletes meccs után felhánytorgatva ez az AFCCG meccs és az addig rontott kísérletei... Baromira nem arról van szó, hogy az idei (önmagához képest) gyenge teljesítménye miatt lett kikezdve, ez évek óta tart, hol erősebb hangon, hol csak úgy megjegyezve a pár negatív teljesítmény mellett.
A rekordot is csak azért tettem be, hogy rámutassak összességében milyen képességű, kaliberű játékosról van szó történelmi távlatban. Mégis ha neki van egy rossz sorozata/meccse, akkor fel sem merül, hogy esetleg ez csak egy apró gödör, amiből majd kilábal. Nem, jönnek az "ennyi pénzért ne hibázzon ilyeneket", "ezt a teljesítményt bárki hozza az utcáról" stb hangok.
(Nem látok különbséget eközött és anno a KC ellen meccs utáni Brady eltemetése között.)
"Ha alulértékelt lenne, akkor nem lett volna siránkozás, hogy lesérült."
Nyilván, akik helyén kezelik baromira sajnálják, hogy lesérült és komoly veszteségnek élik meg, akik meg alulértékelik azok meg magabiztosan hangoztatják, hogy "bármikor tudjuk pótolni" (duh..)

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Gostnál illetve a csapatnál ez a statisztika lényegtelen. Ugyanis az hogy 2006-ban vagy 2010-ben hogy rúgott lényegtelen a mostani formákat összevetve. Csak az idei számokat van értelme összehasonlítani bármivel is..Vagy annak is nagyobb teteje van, hogy évenként különvesszük és úgy megyünk végig, hogy mennyit változik a teljesítménye a mezőnyhöz képest..Ahogy Burkus is írta, ezért a 10+ évért járt neki a top fizu..ezt már nem kell hasonlítgatni semmivel, max az idei mutatóival..Ha alulértékelt lenne, akkor nem lett volna siránkozás, hogy lesérült. Az idei formája miatt volt pár megjegyzés, hogy ilyet találunk..Ettől még a legjobb rúgók között volt az elmúlt bő évtizedben. Viszont az utóbbi években nagyon fontos szitukban rontott, azt se szabad feledni..
több mint 6 éve
A tény az, hogy sok dolgot nem tudnunk, hogy ki hogyan áll.Én értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körébenAz idei számai hogy néztek ki? %-osan?
twitter.com/jerrythornton1/status/1179563047674925057
ZERO_L
Szvsz. nem arról folyt a vita, hogy Ghost az elmúlt években top teljesítményt nyújtott - ezért is kapott placekicker top fizut - hanem hogy idén valamiért nem ment neki. Ha pedig annak az oka a kora okán bekövetkező formahanyatlás lett volna - tudom, hogy rúgónál nem számít öregnek Gostkowski, de hogy kinél mikor jön el az élsportolás vége, az egyéntől függ - akkor erre lépni kellett volna a csapatnak.
Hozzáteszem, Ghost már az előszezonban is pontatlan volt. Lehet, hogy akkor is megvolt már a sérülése, de a fáma arról szól, hogy a legutolsó meccsen egy szerelésnél szedte össze. Ha ez így van, akkor a csípősérülés nem magyarázza a közel nyolc meccsen át nyújtott gyengébb formát. (Ezért volt az első tippem, hogy az IR olyan kamu, mint amikor tehetséges rookiekat egy évre IR-re teszünk, hogy ne vegyék fel őket a waiverről. Adunk neki a mentális és fizikai recoveryre egy plusz évet.)
Annyi máshol leírt játékos táltosodott meg nálunk, miért pont Nugent ne járna így 😊
Andrews, Harry, Wynn, Develin, Ghost IR, Thuney, Gordon, Edelman is sérüléssel játszik. Ez lassan a komplett kezdő. Tudom, hogy sérülés a foci része, de milyen szép szezon lett volna...
Burkus
Azt meg azért őszintén bevallhatjuk, hogy mi pontosan látjuk azt, hogy miként játszanak a top játékosaink sérülten...szarul...önmagukhoz képest persze és még így is viszik előre a csapatot.
A rúgó posztnál meg így is mindig arra mentünk, hogy a 30 yardos környékén legyen a rúgás, ergo ahol a legbiztosabb. Ha ez nem jön össze, akkor vagy 4. és valamennyi vagy punt jön. Utóbbi megoldható.
Nem vagyunk jó helyzetben, de pont mi tudjuk, hogy az jut tovább, az nyerheti a bajnokságot aki a legkomplettebb csapatot teszi össze.
A 2015-ös csapatból egy AFC döntőt nem néztem volna ki, nem hogy egy SB-t és mégis elmentek odáig, ráadásul még ekézték is őket. Az Eagles (sajnos) megérdemelten nyert, mert tökösek voltak és kockáztattak.
Az idei szezonból meg eddig lement 4 meccs, 4-0-val állunk, menetrend szerint szerintem 3-at még behúzunk BYE-ig, (Browns, Ravens vagy választott az bukó) aztán meg kezdődik az igazi foci.
Ha majd BYE után is végig szarok leszünk (Eagles, Cowboys, Texans, KC...), akkor ennyi volt, ha nem jutunk PO-ba, de addig nem idegeskedem, max aggódom.
több mint 6 éve
Én értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körébenAz idei számai hogy néztek ki? %-osan?
twitter.com/jerrythornton1/status/1179563047674925057
ZERO_L
Szvsz. nem arról folyt a vita, hogy Ghost az elmúlt években top teljesítményt nyújtott - ezért is kapott placekicker top fizut - hanem hogy idén valamiért nem ment neki. Ha pedig annak az oka a kora okán bekövetkező formahanyatlás lett volna - tudom, hogy rúgónál nem számít öregnek Gostkowski, de hogy kinél mikor jön el az élsportolás vége, az egyéntől függ - akkor erre lépni kellett volna a csapatnak.
Hozzáteszem, Ghost már az előszezonban is pontatlan volt. Lehet, hogy akkor is megvolt már a sérülése, de a fáma arról szól, hogy a legutolsó meccsen egy szerelésnél szedte össze. Ha ez így van, akkor a csípősérülés nem magyarázza a közel nyolc meccsen át nyújtott gyengébb formát. (Ezért volt az első tippem, hogy az IR olyan kamu, mint amikor tehetséges rookiekat egy évre IR-re teszünk, hogy ne vegyék fel őket a waiverről. Adunk neki a mentális és fizikai recoveryre egy plusz évet.)
Annyi máshol leírt játékos táltosodott meg nálunk, miért pont Nugent ne járna így 😊
Andrews, Harry, Wynn, Develin, Ghost IR, Thuney, Gordon, Edelman is sérüléssel játszik. Ez lassan a komplett kezdő. Tudom, hogy sérülés a foci része, de milyen szép szezon lett volna...
Szerkesztette: Burkus
több mint 6 éve
Nugent majd megmutatja, hogy Gostkowski mennyire "gyenge", azért azon mindig jól szórakozom amikor páran előadják hogy ilyen kickert bármikor lehet szerezni az utcáról, csak az tudnám hogy a Tampa, a Chicago /bár most ott talán megoldódott a gond/, a Minnesota, a Chargers vagy Lambo előtt a Jags miért szenved annyit a rúgókkalÉn értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körébenTipikusan az az eset, hogy hozza vagyunk szokva a johoz es az a merce, a hibazas lehetosege meg elfogadhatatlan.
twitter.com/jerrythornton1/status/1179563047674925057
ZERO_L
Teny es valo h Brady, Mahomes, Rodgers, Wilson, Brees, stb. jatekahoz kepest a tobbi QB nem ugyanaz a szinvonal, raadasul ha az edzoket meg a csapatot osszesegeben nezzuk foleg nem es van a 32-bol 6-8 csapat nagyon max, ami kompletten elvezheto jatekot nyujt, a tobbi meg csak reszlegesen.
Szoval mi hozza vagyunk szokva a maximumhoz, mikozben az NFL csapatok ketharmada neha-neha tudja csak elerni ezt a szintet.
Ha Gostkowskit nezzuk, meg ezzel a teljesitmennyel is a top5-ben benne van (asszem), de nekink ez se jo...
Solymi
sajnos a nálunk járt összes rúgó közül sikerült kiválasztani a legrosszabbat - legalábbis az én véleményem szerint - de remélem kiderül hogy BB jobban tudja 😉
több mint 6 éve
Azèrt èn nagyon kívàncsi lennèk, hogy egy csípő sèrülès mennyit ront egy rúgó teljesítmènyèn. Biztos, hogy nehezebb vele rúgni, ami talàn magyaràzat lehet az idei hibàira.
több mint 6 éve
Én értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körébenTipikusan az az eset, hogy hozza vagyunk szokva a johoz es az a merce, a hibazas lehetosege meg elfogadhatatlan.
twitter.com/jerrythornton1/status/1179563047674925057
ZERO_L
Teny es valo h Brady, Mahomes, Rodgers, Wilson, Brees, stb. jatekahoz kepest a tobbi QB nem ugyanaz a szinvonal, raadasul ha az edzoket meg a csapatot osszesegeben nezzuk foleg nem es van a 32-bol 6-8 csapat nagyon max, ami kompletten elvezheto jatekot nyujt, a tobbi meg csak reszlegesen.
Szoval mi hozza vagyunk szokva a maximumhoz, mikozben az NFL csapatok ketharmada neha-neha tudja csak elerni ezt a szintet.
Ha Gostkowskit nezzuk, meg ezzel a teljesitmennyel is a top5-ben benne van (asszem), de nekink ez se jo...
több mint 6 éve
Én értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körében
"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
A mondatod első részéhez még annyit, hogy tavalyi igen, az idei - engem is megdöbbentve - szerintem nem.Szerintem a Big Bennel felálló Steelers elleni legalább annyit ért. De teljesen mindegy, ezek jöttek, ezeket kell szeretni 😊Nem véletlenül írtam többször is, hogy nem kell ezeket túlreagálni, hiszen egy épülő Dolphins és egy fél keretét nélkülöző Jets is benne volt, ráadásul kb végig óriási előnyben voltunk^^Oké, oké, épp ezért szerintem az igazán értékelhető adatok csak a Bills elleni meccsről valóak, a többiek hát nem igazán remekelnek....
Wyatt
Azon, amit én láttam, viszont nagyon impresszívek voltak, bár Allen és a z O faluk is segített, de ennyi turnover és sack után nem kell magyarázkodni egy ilyen, egyébként erős csapat ellen. Ha nem a Patsről lenne szó,még tetszene is ez a védelem....😀
Amúgy elég vicces, hogy a Pats D csinál ennyi TO-t meg sacket, a Denveré meg 0-át. Ahogy vártuk......😊
csi77
Attól még a Chiefs, a Rams, a Steelers, a Dolphins és a Jets is 0 ponton állt a szünetben, pedig voltak itt jó csapatok 😊
Wyatt
A második feléhez meg annyit, hogy mondtam, hogy ez a védelem már majdnem nekem is tetszik....😊
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Szerintem a Big Bennel felálló Steelers elleni legalább annyit ért. De teljesen mindegy, ezek jöttek, ezeket kell szeretni 😊Nem véletlenül írtam többször is, hogy nem kell ezeket túlreagálni, hiszen egy épülő Dolphins és egy fél keretét nélkülöző Jets is benne volt, ráadásul kb végig óriási előnyben voltunk^^Oké, oké, épp ezért szerintem az igazán értékelhető adatok csak a Bills elleni meccsről valóak, a többiek hát nem igazán remekelnek....
Wyatt
Azon, amit én láttam, viszont nagyon impresszívek voltak, bár Allen és a z O faluk is segített, de ennyi turnover és sack után nem kell magyarázkodni egy ilyen, egyébként erős csapat ellen. Ha nem a Patsről lenne szó,még tetszene is ez a védelem....😀
Amúgy elég vicces, hogy a Pats D csinál ennyi TO-t meg sacket, a Denveré meg 0-át. Ahogy vártuk......😊
csi77
Attól még a Chiefs, a Rams, a Steelers, a Dolphins és a Jets is 0 ponton állt a szünetben, pedig voltak itt jó csapatok 😊

több mint 6 éve
Nem véletlenül írtam többször is, hogy nem kell ezeket túlreagálni, hiszen egy épülő Dolphins és egy fél keretét nélkülöző Jets is benne volt, ráadásul kb végig óriási előnyben voltunk^^Oké, oké, épp ezért szerintem az igazán értékelhető adatok csak a Bills elleni meccsről valóak, a többiek hát nem igazán remekelnek....
Wyatt
Azon, amit én láttam, viszont nagyon impresszívek voltak, bár Allen és a z O faluk is segített, de ennyi turnover és sack után nem kell magyarázkodni egy ilyen, egyébként erős csapat ellen. Ha nem a Patsről lenne szó,még tetszene is ez a védelem....😀
Amúgy elég vicces, hogy a Pats D csinál ennyi TO-t meg sacket, a Denveré meg 0-át. Ahogy vártuk......😊
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Nugent lett a kickerNa Nyutella...
FunHun
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Nugent lett a kicker
több mint 6 éve
Biztos ami biztos, a PS-be is hozunk egy kicker-t.
több mint 6 éve
A nem garantált - sima - fizetés nem jár a játékosnak sérülés esetén. Gost (alap)fizetése 2019-re garantált, így azt kapni fogja IR-n is. Viszont a spotrac szerint a roster bónusza (750K) nem garantált. Ha ez igaz, akkor annak csak a negyedét fogja megkapni. Illetve, ha már megkapta, akkor 3/4-et vissza kell fizetnie. Ha ez igaz, akkor úgy fél millát tud a csapat spórolni, és alig hiszem, hogy az új rúgó vetminnél többet kapna. Összességében szerintem minimális - 1-2 százezres - cap hatása lehet csak a váltásnak. Ennyi bőven befér a cap alá.Ha IR-en van, akkor szerződéstől függően kaphat fizetést, úgy tudom. Vagy rosszul tudom? Kizárt, hogy kapja a base salaryt? (Amúgy az aláíráspénzt meg a roster bonust már megkapta.)Fizetését miért kapná?Gostkowski -> IREz most "a nem akarjuk kirúgni és a TC-ben kap még egy esélyt egy versenytárssal, hogy bizonyítson" eset vagy tényleg sérült? Hozzá sem értek egyetlen meccsen sem és a mozgásán sem látszott semmi.
Beki
Én az előbbire tippelek, így nincs rosteren, de a fizetését kapja és senki sem igazolja rögtön le, ahogy történne, ha cutolnánk.
Burkus
Wyatt
Burkus
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Nem véletlenül írtam többször is, hogy nem kell ezeket túlreagálni, hiszen egy épülő Dolphins és egy fél keretét nélkülöző Jets is benne volt, ráadásul kb végig óriási előnyben voltunk^^

több mint 6 éve
Wyatt! Szépen összeszedted a statokat, ment is a like, védelem szerelmeseként tetszik is ez a Pats D nekem, de azért ezt belinkelném. Beszédes, főként az alja.....www.espn.com/nfl/stats/team/_/view/offense/table/passing/sort/netYardsPerGame/dir/desc
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Várhatóan Nugent lesz az új kickeretek.Erre csak egy reakció érkezhet
Beki
www.youtube.com/watch?v=WYaeQ7d2Urs

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Várhatóan Nugent lesz az új kickeretek.
több mint 6 éve
A szeptemberben négy meccsen négy interceptiont szerző DMC lett a hónap védője 😊

több mint 6 éve
Van hír az új rúgóról? Egy trade Vináért? 😊
több mint 6 éve
TLDR LOLÉn meg tanultam legalább egy új kifejezést 😀
De azért tényleg köszi!
Én azt vontam le, hogy ez egyébként az új értelmezése a hajlik, de nem törik filozófiának 😊
Kollega
Btw, ki van boldolva minden lényeg 😊

