New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Annak őszintén örülök, hogy Suh nem nyert gyűrűt, remélem, nem is fog. Burflict mellett a liga legellenszenvesebb játékosa.
Burkus
De legalább van esze a játékhoz... 😂😂😂😂😂😂😂
 www.nbcsports.com/boston/patriots/ndamukong-suh-actually-said-rams-eliminated-julian-edelman-super-bowl

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
jó kép, szinte még én is szívesen beállítanám avatarnak 😊
ha valaki megtenné, így könnyebb



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 195
😉

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/50266354_1090665334435287_988999924006813179_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=0_fiS898ATgQ7kNvgEmcXiO&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBvfK80VuN4GkPPM3wPwcRja8EL3nCq43one-osbGin9w&oe=664A3FCD
Julian Edelman on Instagram: "You should have gone for the head. . . . Link in bio."
250K likes, 2,416 comments - edelman11 on February 4, 2019: "You should have gone for the head. . . . Link in bio.".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
btw, az a Jason McCourty védekezés, valami eszméletlen...
Solymi
nem volt olyan látványos és katartikus mint Butler INTje, de nálam egyenrangú

HOLY SHIT!!!!!!

 twitter.com/jco3215/status/1092262950457540608
ZERO_L
Nálam is. Meccsmentő védekezés volt, ott lett volna az a bizonyos momentum a Ramsnél, ha akkor TD-t csinálnak. Volt egy másik hasonló nagy játéka, amikor DMC közösen állították meg a két védőn már áttörő Cooksot. Akkor is féltem, hogy az endzone-ig meg sem áll Cooks.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
Kókusz8
A szezonnyitó mindig csütörtök este van ottani idő szerint/péntek hajnal itteni idő szerint/ szóval biztos nem vasárnap este játszotok./ Mivel ugye a bajnok játssza a nyitómeccset/
És a Chiefssel játsszátok a nyitó meccset elég sok forrás szerint, bár ez még nem hivatalos
kapitnono
 fuzovelkifele.com/2019/02/packers-bears-lehet-a-100-szezon-nyitomeccse/
Kókusz8
Bocsi akkor nem is hallottam erről a 100 éves szezonnyitós dologról


több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
Kókusz8
A szezonnyitó mindig csütörtök este van ottani idő szerint/péntek hajnal itteni idő szerint/ szóval biztos nem vasárnap este játszotok./ Mivel ugye a bajnok játssza a nyitómeccset/
És a Chiefssel játsszátok a nyitó meccset elég sok forrás szerint, bár ez még nem hivatalos
kapitnono
 fuzovelkifele.com/2019/02/packers-bears-lehet-a-100-szezon-nyitomeccse/
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
Kókusz8
A szezonnyitó mindig csütörtök este van ottani idő szerint/péntek hajnal itteni idő szerint/ szóval biztos nem vasárnap este játszotok./ Mivel ugye a bajnok játssza a nyitómeccset/
És a Chiefssel játsszátok a nyitó meccset elég sok forrás szerint, bár ez még nem hivatalos


több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀
KeyG
Pedig valszeg vas este leszünk, Packers-Bears szezonnyitó várható.
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Kíváncsi leszek, hogy Stephenson mit fog mutatni az offseasonben, mert ő move TE-nek tűnik.
Illetve Allennek kellene fejleszteni az elkapási képességeit.
Solymi
Allennek van 20 TD-je a ligában. Egy blokkoló TE-et nyilván nem nagyon fognak a félpályánál routera küldeni, de simán tudna red zone célpont lenni. Csak épp nekünk ott van Develin. Mi egyáltalán nem használjuk Allent elkapásra, idén 3 labdát kapott Bradytől.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 180
Egyetlen jó dolog van abban hogy a Patriots nyerte a Super Bowlt. Szeptemberben az első fordulóban vasárnap nem kellesz Pats meccset nézni. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
btw, az a Jason McCourty védekezés, valami eszméletlen...
Solymi
nem volt olyan látványos és katartikus mint Butler INTje, de nálam egyenrangú

HOLY SHIT!!!!!!

 twitter.com/jco3215/status/1092262950457540608



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Annak őszintén örülök, hogy Suh nem nyert gyűrűt, remélem, nem is fog. Burflict mellett a liga legellenszenvesebb játékosa.
Burkus
Meccs közben nem gyengén szidtam Cooks-ot, hogy bezzeg nálunk nem volt ennyire megbízható, nos a végére bebizonyította, hogy valóban nem az (btw, az a Jason McCourty védekezés, valami eszméletlen...)
Picikét ellentétesebb utat jár be mint Chris Long...amúgy ő miért is nem maradt nálunk? Nem hinném, hogy az Eaglesben más/több szerepe lenne.
Solymi
Long anno mondta hogy több játéklehetőséget akar, az idei évet nem tudom, de tavaly többet játszott a Phillyben mint nálunk
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 472
Annak őszintén örülök, hogy Suh nem nyert gyűrűt, remélem, nem is fog. Burflict mellett a liga legellenszenvesebb játékosa.
Burkus
Meccs közben nem gyengén szidtam Cooks-ot, hogy bezzeg nálunk nem volt ennyire megbízható, nos a végére bebizonyította, hogy valóban nem az (btw, az a Jason McCourty védekezés, valami eszméletlen...)
Picikét ellentétesebb utat jár be mint Chris Long...amúgy ő miért is nem maradt nálunk? Nem hinném, hogy az Eaglesben más/több szerepe lenne.

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Annak őszintén örülök, hogy Suh nem nyert gyűrűt, remélem, nem is fog. Burflict mellett a liga legellenszenvesebb játékosa.
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az milyen érdekes,hogy a főcsoportdöntők előtt tele volt a sajtó,hogy megdőlt a védelem nyeri a bajnokságot elv,merthogy a “négy közé” inkább top offense-ek jutottak,aztán úgy érzem ,hogy a mi SB győzelmünkben mégiscsak jelentős szerepet játszott,hogy a 3 meccsből “2,5-en” a Def. baromi nagyot játszott

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Én még mindig nem fogtam fel igazán 😊
jamaicababa
Megértem, szokatlan érzés lehet... 😀

Akármennyire is unalmas, de célravezető a Pats. Grat.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lassan (?) be lehet vezetni a mondást itt is, miszerint amerikai foci egy olyan játék, amit ... (kívánság szerint behelyettesítendő) és a végén mindig a Patriots nyer.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó döntés volt a provident

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 472
Tény és való, hogy Brady nem tündökölt, de ebben közrejátszott Wade gameplanje meg az is, hogy az elkapók se tudtak elszakadni vagy droppoltak.
Se Dorsettnek, se Hogannek nem volt ez jó meccse, teljesen kivették őket a játékból.

Gronk szerintem marad egy évet, azért idén nem volt agyonhasználva elkapóként, meg most lesz még egy offseasonje pihenni.
Kíváncsi leszek, hogy Stephenson mit fog mutatni az offseasonben, mert ő move TE-nek tűnik.
Illetve Allennek kellene fejleszteni az elkapási képességeit.

több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Igazad van a sokadik esélyt illetően és én bármilyen droggal kapcsolatban a zéró tolerancia elvén állok, de azért a füvezés nem olyan főbenjáró kérdés, mint pld. ha valaki gyilkosságba keveredik, aztán 2x SB győztesként vonul vissza, mégsem tették ki a ligából. És velem ellentétben az amerikai közvélemény elég megengedő a füvet illetően, azok felett pedig végképp nem tör pálcát, akik NFL játékosként különféle gyógyszerekkel csinálják ezt. (Én nem tudok másról Gordont illetően, mint a fűről.)
...
Burkus
Ezt a marihuána dolgot előbb-utóbb át kell majd gondolnia a ligának. Egyrészt egyre több államban legális. Teljesítmény fokzó hatása nincs, tehát doppingszerként sem vehető komolyan. Viszont a fájdalomcsökkentő hatása a krónikus fájdalmaknál (amivel sajnos minden játékos küzd) sokkal jobb és a használata sokkal veszélytelenebb, mint az ópiátoknak. Ezt orvosok mondják.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Történelmet láttunk, megint. BB zseniális volt, a védelem parádés, JE egy csoda, Gronk is hihetetlen.
Gordon nagyon kellet a byweekhez, nagyon szurkolok neki. 18 év dinasztia...
Kókusz8
én is, de csak azért hogy leküzdje a démonait és rendes életet élhessen

bármennyire is jó volt látni nálunk játszani, abszolút kellett a BYE-hoz, és nem volt igazam, ezt az ötödik kört még így az alapszakasz végén való távoztával is megérte, mert a hiánya a PO-ra nem volt kihatással, plusz hatalmas erőssége lenne a köv szezonban a csapatnak, mégis úgy gondolom ő már eljátszotta az utolsó utáni esélyét is annak, hogy az NFL-ben játszhasson

a talent mindig is verni fogja az erkölcsi aggályokat, sajnos ez az NFL-ben sincs másképp, ezért aláírom, hogy játékosok nagy része megérdemel egy második esélyt, mert mindenki hibázhat, de Gordon már a negyedik (ötödik?) esélyét szórakozta el, valahol meg már illene meghúzni a határokat
ZERO_L
Ettől még az a hír, hogy a TC-ben már ott lehet. Nyilván azért van ez a hír, mert a Pats vezetés szeretné, hogy ott legyen.

Igazad van a sokadik esélyt illetően és én bármilyen droggal kapcsolatban a zéró tolerancia elvén állok, de azért a füvezés nem olyan főbenjáró kérdés, mint pld. ha valaki gyilkosságba keveredik, aztán 2x SB győztesként vonul vissza, mégsem tették ki a ligából. És velem ellentétben az amerikai közvélemény elég megengedő a füvet illetően, azok felett pedig végképp nem tör pálcát, akik NFL játékosként különféle gyógyszerekkel csinálják ezt. (Én nem tudok másról Gordont illetően, mint a fűről.)

Ki láttok potenciális visszavonulónak? Gronkot és a két McCourty tesót emlegették, én még Slatert hallottam, bár jövő évre van szerződése. Edelman biztos nem vonul vissza, hogy Brady marad. (Azért epic, hogy 32 évesen, két ACL szakadással lett SB MVP.) J.C. Jackson még két szezont szotyiért játszik, ha nem jön jövőre a visszaesés, jó lenne vele megállapodni. Flowerssel meg most.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Történelmet láttunk, megint. BB zseniális volt, a védelem parádés, JE egy csoda, Gronk is hihetetlen.
Gordon nagyon kellet a byweekhez, nagyon szurkolok neki. 18 év dinasztia...
Kókusz8
én is, de csak azért hogy leküzdje a démonait és rendes életet élhessen

bármennyire is jó volt látni nálunk játszani, abszolút kellett a BYE-hoz, és nem volt igazam, ezt az ötödik kört még így az alapszakasz végén való távoztával is megérte, mert a hiánya a PO-ra nem volt kihatással, plusz hatalmas erőssége lenne a köv szezonban a csapatnak, mégis úgy gondolom ő már eljátszotta az utolsó utáni esélyét is annak, hogy az NFL-ben játszhasson

a talent mindig is verni fogja az erkölcsi aggályokat, sajnos ez az NFL-ben sincs másképp, ezért aláírom, hogy játékosok nagy része megérdemel egy második esélyt, mert mindenki hibázhat, de Gordon már a negyedik (ötödik?) esélyét szórakozta el, valahol meg már illene meghúzni a határokat



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 871
Az amúgy mennyire Pats-sel már, hogy a playoffra egy elit védelemmé összeállt egység valamint egy szintúgy liga elit futó Offense után még képesek egyesek azon sírni, hogy Brady-nek "csak" egy kiemelkedő célpontja van, aki mellesleg olyan könnyedséggel szállítja a 100 pluszos meccseket mintha én lemennék a helyi közértbe egy kiló kenyérért. Soha nagyobb problémátok ne legyen az életbe én azt kívánom 😀
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Aki szerint Brady halvány volt a döntőn, annak ajánlom a figyelmébe, hogy ezt tulajdonképpen egy elkapóval és egy félig kripli tight enddel tudta megcsinálni. A futók gyakorlatilag semmit se tudtak segíteni elkapásban, Hogan pedig azzal vetette észre magát, hogy még véletlenül se azt a routot futotta, amit kellett volna.

Szóval ha vesszük, hogy ebben a csapatban jövőre már Gronk nem lesz. Márpedig nem lesz. Akkor az a nagyon komoly kihívás, hogy használható elkapó gárdát építsen a stáb az Old Goat (khm.) köré.
Kollega
Erre a megoldast ugy hivjak, hogy draft meg szabadugynokpiac. Mely lesz a WR-class 2019-ben, raadasul ezen a poszton a futohoz hasonloan viszonylag konnyebb hasznalhato jatekost talalni.

Ha megnezed, a tavalyi Eagles WR-sor sem az oriasi meg nagy nevekbol allt, megis hulyet csinalt a Patsbol, de a fel ligabol is. Es akkor az FA-n ne feledkezzunk meg arrol, hogy minden masodik faszi oromtancot jar, hogy ha, a Pats keresi, gyurut nyerhet, stb.

Ugyhogy szerintem azert ezt tulmisztifikalod. De egyebkent a tight end class is eros szerintem az idei drafton, ugyhogy azert ott is lehet csemegezni.
Stez
Sajnos nem annyira misztifikálom túl. A probléma ugyanis nem az, hogy jó elkapókat találjunk, hanem az, hogy olyanokat, akik tudnak Bradyvel dolgozni. Sajnos ez a két kategória nem teljesen fedi egymást. Az elmúlt tizenX évben túl sok nagyszerű elkapót láttam, akikkel nem tudott semmit kezdeni. Időnként meg teljesen leírt emberekből tud SB MVP-t csinálni. És ismét sajnos nincs egy recept arra, hogy ki lesz vele jó és ki nem.
Kollega
Ez mar nem Brady feladata, hanem JMD-e, o neki kell tudnia, hogy kit mennyire tud beilleszteni a rendszerebe, ki mennyire sema fit. De mivel a draft class a WR-eknel es a TE-knel is vastag lesz, meg lesznek is szep szammal elkapok, akiket kivagnak majd, igy azert en kozel sem latom ennyire dramainak a temat, mint te. Mondom ezt ugy, hogy a WR-te sora a Coltsnak a Pats kozelebe sem er. Aze a Patse, ahol mar nincsen Gordon.

De azert ez az egyik legkonnyebben elmenedzselheto poszt, ahol igazabol abszolut nem is kell sztar, ha van 3-4 biztosabb kezdo, kozepes jatekos, illetve megvan az az 1-2 normalis tight end is. Nem bravur kell, csak egy megbizhato jatek mindenkitol, dropok nelkul.
Stez
Én is azt írtam, hogy ez a stáb feladata lesz. Még jó. Azt sem írtam, hogy drámai lenne, de azért nem kis feladat. Annyira nem könnyű, hogy emlékeim szerint a drafton egyetlen elkapót sikerült hoznunk az elmúlt 10 év alatt, aki bevállt. Mondjuk azt meg a 7. körben.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha Gordon 4 meccses eltiltast kap akkor mar keresni sem kell ki lesz a SB MVP.