New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 345 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nincs mese, illik gratulálni egy 6-szoros bajnoknak! Még egy harmatgyenge Brady-vel is sikerült, mert ott állt a pálya szélén az agytröszt BB. Nem sok szeretnivaló van a fickón, de a maximális elismerés az jár neki.
garrett27
Szerintem meg ilyen AZ EDZŐ! Valószínűleg már ezekben az órákban a jövő évi csapatot építgeti 😊

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nincs mese, illik gratulálni egy 6-szoros bajnoknak! Még egy harmatgyenge Brady-vel is sikerült, mert ott állt a pálya szélén az agytröszt BB. Nem sok szeretnivaló van a fickón, de a maximális elismerés az jár neki.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Sztyopa 306
Ez a D nagyon rendben volt, nem gondoltam volna, hogy végre lesz egy meccs, amikor végig kitartanak, ne csak egy-egy negyedes fellángolás.
Ez pedig zseniálisra sikeredett:
 www.youtube.com/watch?v=tJjiIuH1VnY

Why so serious?
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ebben azért van valami.
 twitter.com/Campbell93/status/1092262340874129409
kisdef
Amúgy ez szánalmas...mármint ha valakinek adtam volna az MVP címet akkor az bizony #d játékos
MirrMurr
Jules ugyanúgy megérdemelte. Ő tartotta egyedül életben az Offenset nagyon sokáig. De Gilmore is megérdemelte volna.
ervinator
Edelmannél egy "életműdíj" az SB MVP cím, nemrég arról cikkeztek, hogy sosem teljesített úgy, hogy beválasszák a cantoni klubba. Pedig mi tudjuk, hogy igen, hogy meghatározó tagja egy 5x SB résztvevő, 3x SB győztes csapatnak. Remélem, hogy ezzel a címmel megnőtt az esélye a HoF tagságra.

Nem vitás, Gilmore megérdemelte volna. Minden centet megszolgált idén a magas fizetéséből.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
D# win Championship mondás igaz lett...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 345 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ti amúgy élveztétek a meccset? Én igen, de csak a legendás játékosok miatt. Kiváncsi vagyok, hány kívülálló aludt bele. Ilyen “unalmas” döntőnk sem volt még 😊
LordTamas
Először is gratulálok. Bevallom én voltam az egyik bealvó. De csak azért, mert annyira egyértelmű volt hogy egy ilyen meccsből a Pats jön ki győztesen, hogy nem tudtam izgulni sem. Rutintalan, ijedt elsőbálozók, vs nagyfiúk meccs volt. Ezt BB meg szokta oldani.
A Saints méltóbb ellenfél lett volna, azt szívesen végignéztem volna.
Még egyszer grat, megérdemelt volt.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
SanyiBowl volt...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Amúgy meg tiszteltetem azokat, akik szerint ez a meccs unalmas volt! Ismét megjegyezném, hogy ennek a játéknak a védelem is része és ma mindkét csapaté nagyot játszott. Szerencsére az övék fáradt el hamarabb!

Aki a jó defense játékot nem tudja élvezni, az talán maradjon mondjuk a dartsnál. Ott nem üt vissza a tábla. (Amúgy imádom a dartsot, szóval ez nem ellenük szól!)

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Ezt most a védelem tényleg visszaadta... legmerészebb álmomba nem gondoltam volna, hogy ez a "talent hiányos" védelem HÁROM ponton tartja ezt a Rams O#, egész meccsen azt vártam, de mi van ha elkapják a fonalat (lsd KC), kurva nagy bajban leszünk, de nem, ezt most egyértelműen megköszönhetjük a védelemnek

Ennyit egy SB-n nem idegeskedtem még, de leszarom, megvan a HATODIK, most csak ez a lényeg!

Thank you Lord! Thank you all!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 473
Ti amúgy élveztétek a meccset? Én igen, de csak a legendás játékosok miatt. Kiváncsi vagyok, hány kívülálló aludt bele. Ilyen “unalmas” döntőnk sem volt még 😊
LordTamas
Végigidegeskedtem az egészet, mert nem láttam, hogy az O min tudna változtatni, hogy beröffenjen és féltem attól, hogy a D egyszer enged egy nagy játékot és elhúz a Rams.

Na jó, picit reméltem, hogy olyan második félidei játéka lesz az O-nak mint a Falcons ellen volt, hogy beindulnak és összeáll minden, de csak so-so jött.

Nem tudom, hogy Hogan és Dorsett ennyire gyenge vagy az öreg Wade előhúzott valamit a kalapból, mert a 2015-ös Denver elleni AFC döntőn is több pontot raktunk fel egy sérült csapattal, pedig ott a centerünk is ellenünk volt.

Az okosok majd megmondják, hogy a Rams volt szar O oldalon vagy BB-ék tettek fel egy zseniális gameplant.

Vissza kell nézni Romo közvetítését, kíváncsi vagyok rá.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Ti amúgy élveztétek a meccset? Én igen, de csak a legendás játékosok miatt. Kiváncsi vagyok, hány kívülálló aludt bele. Ilyen “unalmas” döntőnk sem volt még 😊
LordTamas
Hazafelé jövet pont azt beszéltük, hogy azért ez a meccs nem olyan, hogy most rohansz leszedni, mert valami felejthetetlen volt😊
Gyakorlatilag a legsimább SB-nk😊 De persze ezt megint magunknak köszönhettük. Kihagyott FG, INT, meg nem csinált 4, ez a meccs már megint bőven hamarább is eldőlhetett volna.

Más: eredménykövető milyen volt, érdemes visszaolvasni?
több mint 5 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ti amúgy élveztétek a meccset? Én igen, de csak a legendás játékosok miatt. Kiváncsi vagyok, hány kívülálló aludt bele. Ilyen “unalmas” döntőnk sem volt még 😊
több mint 5 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Azért ez a Gilmore gyerek jó igazolás volt....
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ebben azért van valami.
 twitter.com/Campbell93/status/1092262340874129409
kisdef
Amúgy ez szánalmas...mármint ha valakinek adtam volna az MVP címet akkor az bizony #d játékos
MirrMurr
Jules ugyanúgy megérdemelte. Ő tartotta egyedül életben az Offenset nagyon sokáig. De Gilmore is megérdemelte volna.
ervinator
Jules nálam a meccs legjobb támadójátékosa, de az MVP címet inkább a def-ből adtam volna valakinek, vagy akár megosztva a komplett védelemnek, mert valami egész hihetetlen meccset hoztak össze!
De mindegy ez legyen a legnagyobb problémánk, újra bajnok lett a csapat 😊, ráadásul a legnagyobb különbségű győzelmünk a SB-k során.

u.i: a veretlen Dolphins óta nem volt olyan csapat amelyik egy bukott SB után bajnok tudott lenni!!! /több mint 40 éve/

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ebben azért van valami.
 twitter.com/Campbell93/status/1092262340874129409
kisdef
Amúgy ez szánalmas...mármint ha valakinek adtam volna az MVP címet akkor az bizony #d játékos
MirrMurr
Jules ugyanúgy megérdemelte. Ő tartotta egyedül életben az Offenset nagyon sokáig. De Gilmore is megérdemelte volna.
ervinator
Szerintem sokkal inkább
több mint 5 éve
topin New England Patriots 1 956
Gronk ezzel az elkapással lezárhatja a karrierjét, bajnoki címet ért!
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Ebben azért van valami.
 twitter.com/Campbell93/status/1092262340874129409
kisdef
Amúgy ez szánalmas...mármint ha valakinek adtam volna az MVP címet akkor az bizony #d játékos
MirrMurr
Jules ugyanúgy megérdemelte. Ő tartotta egyedül életben az Offenset nagyon sokáig. De Gilmore is megérdemelte volna.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ebben azért van valami.
 twitter.com/Campbell93/status/1092262340874129409
kisdef
Amúgy ez szánalmas...mármint ha valakinek adtam volna az MVP címet akkor az bizony #d játékos
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
New England def nyeri meg az SB-t???
Ezt ki gondolta volna?
NB2
Akárcsak 2001-ben...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Josh Gordonnak bajnoki gyűrűje lett. Wow. 💍
Sobri Jóska
Majd jövőre megszolgálja a gyepen is.
Burkus
Csak el ne szívja...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Enyi sok divat drukkert majd megnézem ha nem lesz brady , és visza esik a pats hányan fogtok maradni a csapat mellett.
Norbi180
Marko16-al sírjátok tele a párnátokat😂😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Josh Gordonnak bajnoki gyűrűje lett. Wow. 💍
Sobri Jóska
Majd jövőre megszolgálja a gyepen is.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Josh Gordonnak bajnoki gyűrűje lett. Wow. 💍

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Egy hatodik körös meg egy hetedik körös. 😊))) Goodell meg megint jöhet egy kis booooozásra Foxboroughba.
Burkus
Úgy tűnik nem kell addig utazni, már most nyomják neki 😛

több mint 5 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Ebben azért van valami.
 twitter.com/Campbell93/status/1092262340874129409