New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Hat Undi ez Top Komment!

😀 sorry, nem tudtam megallni. remelem nem kapok bannt.
mondjuk ennyi erovel Sobri belinkelhette volna, hogy '22-'52 kozott ki vezette a Szovjetuniot, majdnem annyira relevans, mint egy kocsmasport amit kb csak britek jatszottak a 20.szazadban 😀
Borbinho
Ebben az esetben nem a zászlókat kellett volna nézni, hanem elolvasni a neveket. Tudom, a betűk komplikáltabbak, mint a képek. Releváns komment volt ez!
Kollega
Ezt hivjak ongolnak, Kollega 😊 Ha megnezed mit irtam hasonlo peldakent, az pont egy ember (ahogy Phil Taylor is 1 ember), nem egy part. Ahogy te irtad, hogy ne a zaszlokat nezzem (gondolom Taylorra gondoltal 😊 ).
Taylor helyett csak azert irtam, hogy britek jatsszak a dartsot, mert irrelevans az egesz, egy olyan sport, aminek a kepviseloivel (a szumon kivul) semmilyen mas sportot nem lehetne nepszerusiteni. Kb mint az SZKP is jelentektelen, irhattam volna Sztalint.
Borbinho
Látom, nem érted, segítek:
Nem azért nyert a Pats/Taylor ennyit, mert a közeg gyenge, illetve nem volt más esélyes.
Azt hittem többen ismerik a darts hőskorát (pláne így VB idején), így nyílvánvalóvá válik undisputedly “szegénységi bizonyítványos” megjegyzésének butuskasága.
Ahogy a Sztálinos példád is azt támasztja alá, hogy Sztálin uralta az SZKP-t, nem azt, hogy az SZKP jelentéktelen lett volna.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hat Undi ez Top Komment!

😀 sorry, nem tudtam megallni. remelem nem kapok bannt.
mondjuk ennyi erovel Sobri belinkelhette volna, hogy '22-'52 kozott ki vezette a Szovjetuniot, majdnem annyira relevans, mint egy kocsmasport amit kb csak britek jatszottak a 20.szazadban 😀
Borbinho
Ebben az esetben nem a zászlókat kellett volna nézni, hanem elolvasni a neveket. Tudom, a betűk komplikáltabbak, mint a képek. Releváns komment volt ez!
Kollega
Nagyon off:
Ezt hivjak ongolnak, Kollega 😊 Ha megnezed mit irtam hasonlo peldakent, az pont egy ember (ahogy Phil Taylor is 1 ember), nem egy part. Ahogy te irtad, hogy ne a zaszlokat nezzem (gondolom Taylorra gondoltal 😊 ).
Taylor helyett csak azert irtam, hogy britek jatsszak a dartsot, mert irrelevans az egesz, egy olyan sport, aminek a kepviseloivel (a szumon kivul) semmilyen mas sportot nem lehetne nepszerusiteni. Kb mint az SZKP is jelentektelen, irhattam volna Sztalint es vica versa.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hat Undi ez Top Komment!

😀 sorry, nem tudtam megallni. remelem nem kapok bannt.
mondjuk ennyi erovel Sobri belinkelhette volna, hogy '22-'52 kozott ki vezette a Szovjetuniot, majdnem annyira relevans, mint egy kocsmasport amit kb csak britek jatszottak a 20.szazadban 😀
Borbinho
Ebben az esetben nem a zászlókat kellett volna nézni, hanem elolvasni a neveket. Tudom, a betűk komplikáltabbak, mint a képek. Releváns komment volt ez!

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hat Undi ez Top Komment!

😀 sorry, nem tudtam megallni. remelem nem kapok bannt.
mondjuk ennyi erovel Sobri belinkelhette volna, hogy '22-'52 kozott ki vezette a Szovjetuniot, majdnem annyira relevans, mint egy kocsmasport amit kb csak britek jatszottak a 20.szazadban 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mocskos ACL! 😡

 twitter.com/SBNation/status/1076952877157933056
ZERO_L
Minden tisztelettel Brady (es BB), mint GOAT irant, ez a kep inkabb az AFC Eastrol allit ki szegenysegi bizonyitvanyt.
undisputedly
Ez meg a PDC-ről, ugye?

 i.imgur.com/pxYgZhn.jpg?DirtyWindows.jpg
Sobri Jóska
Ma lattam egy mokust az erdoben.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Mocskos ACL! 😡

 twitter.com/SBNation/status/1076952877157933056
ZERO_L
Minden tisztelettel Brady (es BB), mint GOAT irant, ez a kep inkabb az AFC Eastrol allit ki szegenysegi bizonyitvanyt.
undisputedly
Ez meg a PDC-ről, ugye?

 i.imgur.com/pxYgZhn.jpg?DirtyWindows.jpg

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mocskos ACL! 😡

 twitter.com/SBNation/status/1076952877157933056
ZERO_L
Minden tisztelettel Brady (es BB), mint GOAT irant, ez a kep inkabb az AFC Eastrol allit ki szegenysegi bizonyitvanyt.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Én továbbra is azt mondom, hogy várjuk meg az első PO meccset. Ha ott sem tud az Off megújulni akkor lehet gondolkodni azon, hogy mi a baj.
gordon
Te komolyan hiszel abban, hogy a PO-ra egy playcalling és koncentráció terén kis túlzással kicserélt csapatot fogunk látni vagy csak mint utolsó szalmaszálként kapaszkodsz ebbe bele?
Mert oké, hogy láttunk már erre példát egyes csapatoknál, de nálunk ez eddig baromira nem volt jellemző.

Egyébként, ha a PO meccsen is ennyire botladozó lesz az O# akkor ott már nem sok mindenen kell gondolkodni, szépen lehet csomagolni és a draftra/offseasonre készülni... 😀


a múltkori Bills elleni ha nem is volt számunkra kvázi PO meccs (hisz egy győzelem elég volt a csoportgyőzelemhez), de mégis csak fontos volt legalább a BYE week miatt
ennek ellenére minimálisan lehetett látni a fejlődést, jobb volt mint a Steelers vagy Titans ellen, viszont meg se közelítette az eddig megszokott decemberi formánkat, megint megvoltak a dekoncentráltság jelei, csak most egy támadásban vérszegény ellenfél jött szembe



Viszont az hogy Gronk baby (annyira akartam hogy draftoljuk), ilyen kedvtelenül, lélektelenül játszik az fáj illetve nagyon látszik rajta hogy a teste már nem bírja a játékot és már nagyon nem az a szint 😕
manuszka86
Pont a kedvtelenséget meg a lélektelenséget nem látni rajta... Persze, ez megint csak gólörömből való elemzés, de pályán mutatott magatartásából pont az látszik, hogy egyáltalán nem teher neki a csapat részese lenni vagy futballozni. Inkább én is azon a véleményen vagyok mint páran, hogy mentálisan nagyon rágörcsölt erre a fizikai visszaesésre és ezen nem tud túllépni. Biztos baromi nehéz lehet neki feldolgozni, hogy eddig ő volt a felsős az ovisok homokozójában, most meg nem tud erőből áttolni egy szaros DB-t 1,5 yardért vagy többször csak holding szabálytalanságok árán tudja megtartani a blockját.
Szerintem az offseasonben ezt helyre lehetne tenni, kérdés egészségügyileg belefér-e neki a további profi karrier, ha igen akkor képes lesz-e szembenézni ezzel a problémával. Az látszik, hogy valószínűleg már nem lesz az aki 5 védőt hülyére vesz és beszáguld az endzoneba vagy aki a lábon kihordja, az ütést úgy hogy még egy védő rajta csimpaszkodik.
Ennek ellenére limitáltabb szerepben még simán lehetne benne jó pár év, de hazudnék ha azt mondanám, jelen helyzetben nem arra fogadnék, hogy neki max 1 éve van hátra (mondjuk jövőre IR-re kerül 4.héten aztán azt mondja, nekem ennyi elég volt köszi srácok)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Vasárnap 19 órakor a Sport2-n a mi meccsünket adják.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Mocskos ACL! 😡

 twitter.com/SBNation/status/1076952877157933056



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Én továbbra is azt mondom, hogy várjuk meg az első PO meccset. Ha ott sem tud az Off megújulni akkor lehet gondolkodni azon, hogy mi a baj. Én sokkal inkább mentális fáradságot érzek Gronknál és TB nél, mint fizikait.

Azt pedig jegyezzük meg, hogy az ST baromi sokat fejlődött a szezon eleje óta, minden héten hoznak valami extrát.
gordon
Igaz, bár azt végiggondolhatnánk, hogy van-e értelme kirohangálni end zoneból a 10 yardosig.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Én továbbra is azt mondom, hogy várjuk meg az első PO meccset. Ha ott sem tud az Off megújulni akkor lehet gondolkodni azon, hogy mi a baj. Én sokkal inkább mentális fáradságot érzek Gronknál és TB nél, mint fizikait.

Azt pedig jegyezzük meg, hogy az ST baromi sokat fejlődött a szezon eleje óta, minden héten hoznak valami extrát.
több mint 5 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Vicces, hogy a 1st seed is meglenne, ha nincs a Miami elleni kabare.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Bradynél el tudom képzelni akár hogy van valami sérülése, de aztán ki tudja az igazságot 😊
Nekem ami a legnagyobb fájdalmam, hogy TE játékunk az egy büdös nagy nulla,oké Allentől nem vártam semmit csak blokkolásban jó. Viszont az hogy Gronk baby (annyira akartam hogy draftoljuk), ilyen kedvtelenül, lélektelenül játszik az fáj illetve nagyon látszik rajta hogy a teste már nem bírja a játékot és már nagyon nem az a szint 😕

Szerkesztette: manuszka86

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De tényleg mi a pics@t vártok? JMD tökéletes gameplanje lett végrehajtva a liga egyik legjobb D-je ellen. 30 éve nem futott ennyit a csapat, persze hogy TB kevesebb szerepet kap, de már káráltok mert nincs 300+ yard meg 3+ td Tommyboytól. 2 int? Jesszus, akasszuk fel a picsába.
vpi
Abban egyetértünk, hogy az eheti gameplan miatt nagy pacsi JMD-nek, aki mostanában szintén nem tündökölt. A végrehajtás miatt az O-falnak és a futóknak szintén, a Bills run-D 9. volt a meccs előtt a ligában. Gondolom, érted és látod, hogy Brady egyszerűen nem játszik jól, ahogy Gronk sem és ennek nem örülnek sokan. (Bíztunk benne, hogy meg lehet csalni a fizika meg a biológia törvényeit továbbra is, de úgy tűnik, hogy nem. A szurkoló pedig nehezen viseli, ha a hőse már nem olyan jó mint volt.)

Edelman ma legalább jó volt a három testőr közül.
Burkus
Ti már qb draftot akartok az eredménykövetőben. Gyerekek ti mit kezdtek majd magatokkal ha egy szezonban nem fog összejönni a PO? Már így is ha csak titeket olvasnálak azt hinném 1/1-re hajtunk.
vpi
Én nem akarok QB draftot. A legboldogabb lennék, ha Tommyboy MVP szinten játszana a Pats élén a következő 10 évben. De nem fog. Szerencsére nem olyan gyorsan megy a hanyatlás mint Manningnél anno, de a teljesítménye egyértelműen romlik. Ha a játékát nézed, látod, ha a statjait nézed, látod. Okos GM/HC - márpedig Belichick ilyen - nem akkor keres megoldást, amikor már ég a ház. (Egy olyan Favre - Rodgers-szerű stafétaváltással piszok elégedett lennék. ) Itt szerintem mindenki arról beszél, hogy sajnos kelleni fog egy QB draft. (Vagy Collinsért cserébe adja ide a Browns Mayfieldet egy elsőkörös pickért. 😊 ) A legjobb lenne, ha a következő 1-2 évben Brady mellett tanulna egy talentprospect QB és visszatérnénk egy veretes defense és egy run heavvy offense fémjelezte korszakhoz, ahol Brady kisebb teljesítménnyel is menedzselni tudja az offense-t és meg tudja majd tenni az új fiú is. Ahogy ez Corey Dillon idején történt 2004-ben.
több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kellemes Ünnepeket kívánok 😊
Zsinórban 10.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Kiestünk már a div. 2-be vagy még szenvedünk?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk a passzjáték hiányát annak is be lehet tudni, hogy Gronk ebben a hónapban kétszer volt megjátszható. Hogan meg egész évben kb. háromszor. Az egyetlen használható hosszú target pedig a vártnál egy hónappal később lőtte ugyan lábon magát, de azért várhatott volna még egy hónapot. Dorsett? Az még nálunk játszik egyáltalán? Marad Jules és White megmentőnek. Ma meg annyira tetszett nekik a futójátékunk, hogy vétek lett volna váltani. Reméljük Patterson nem esik ki!

Hogy miért nem ül le a padra Brady, ha nem egészséges, azt a meccs végén Hoyer meglehetősen jól prezentálta nekünk.

A special team is bemutatott pár szép játékot, de azért az endzoneban elejtett labdáért nagy kár volt.

Számomra az a kérdés, hogy Gronknak nincs kedve játszani? Nem tud, mert van valami baja? Vagy nem tud, mert elfogyott at évek alatt?

Furák ezek a meccsek, az kétségtelen. De ha két héttel később is mint számítottunk rá, megvan a divízió. Szerintem örüljünk neki! Tizedszer egyhuzamban!

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Na mindegy, a Jets ellen még hozni kell a kötelezőt - nehezebb lesz mint a mai meccs, az biztos, és utána, remélem, mindenkinek megjön az esze.
ötös műhold
Érdekes meccs lesz, mert az O nem lesz ilyen ergya mint a Bills, viszont a védelem ellen jobban pakolhatjuk a pontokat. Jó lenne megőrizni a 2. helyet legalább.
több mint 5 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Én sem értem ezt a "dolgot". Gronk, Edelman, Hogan... aztán: az elkapni is tudó futók: White, Burkhead, és az új csillag, Patterson. és ott van még egy "elég jó" futó Mitchell is. Melyik csapatnak van még az offense-ben ennyi minőségi fegyvere? De tényleg... És nem tudunk velük haladni? Hát hogy van ez?
Bár ugye, ezt a meccset pont a futásokkal nyertük meg. De úgy, hogy közben Brady "elfelejtett" passzolni?!
Én azt hiszem, hogy nem eszik azért ilyen forrón, és lesz ez még jobb is. Tényleg látszik egy lefelé mutató tendencia, de... nem is tudom, mi lehet a de. Reménykedem...
Két megjegyzés még: nagyon nagyon sajnálom, hogy Hogant nem használja Brady. Hogan az én szememben Amendola szintű (vagy majdnem) elkapó. Nem értem... És ott van most Patterson is. Oké, hogy nem erre a szerepre hoztuk ide, de ha közben kiderült, hogy elkapni is, meg futni is jól tud...? Mi a fene folyik itt. kérem szépen?
Na mindegy, a Jets ellen még hozni kell a kötelezőt - nehezebb lesz mint a mai meccs, az biztos, és utána, remélem, mindenkinek megjön az esze.
több mint 5 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Ha TB tényleg sérült, akkor miért nem ül le? Ezt rossz nézni amit előad. 2 labdavesztés ellenére is simán lezárhattuk volna már most a meccset. A run D és O viszont nagyon tetszik!
NB2
nem akarok az eredménykövetőben vitát generálni de mit rossz nézni? Mit ad elő? volt egy miscom int meg egy Gronk hiba
megy a futás, mi a tökömnek passzoltassuk?
gordon
Mert szerinted idén jól játszik? Hozza azt a szintet, amit évek óta megszoktunk tőle?

Do your job
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
De tényleg mi a pics@t vártok? JMD tökéletes gameplanje lett végrehajtva a liga egyik legjobb D-je ellen. 30 éve nem futott ennyit a csapat, persze hogy TB kevesebb szerepet kap, de már káráltok mert nincs 300+ yard meg 3+ td Tommyboytól. 2 int? Jesszus, akasszuk fel a picsába.
vpi
Abban egyetértünk, hogy az eheti gameplan miatt nagy pacsi JMD-nek, aki mostanában szintén nem tündökölt. A végrehajtás miatt az O-falnak és a futóknak szintén, a Bills run-D 9. volt a meccs előtt a ligában. Gondolom, érted és látod, hogy Brady egyszerűen nem játszik jól, ahogy Gronk sem és ennek nem örülnek sokan. (Bíztunk benne, hogy meg lehet csalni a fizika meg a biológia törvényeit továbbra is, de úgy tűnik, hogy nem. A szurkoló pedig nehezen viseli, ha a hőse már nem olyan jó mint volt.)

Edelman ma legalább jó volt a három testőr közül.
Burkus
Ti már qb draftot akartok az eredménykövetőben. Gyerekek ti mit kezdtek majd magatokkal ha egy szezonban nem fog összejönni a PO? Már így is ha csak titeket olvasnálak azt hinném 1/1-re hajtunk.
vpi
Én mondjuk azt írtam, hogy TB sanszosan sérült, mert az év elején nem volt ilyen gyenge!
A qb draft meg nem akkora hülyeség, mert TB-ben most azt mondom 2 évnél több nincs.
Egyébként Burkus leírta amit gondoltam. A gameplan piszok jó volt, a buf passz D ligaelső, csak TB egyik-másik homály játékát nem értjük, illetve ha a sérülés az oka, akkor meg miért nem pihen?😊
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
De tényleg mi a pics@t vártok? JMD tökéletes gameplanje lett végrehajtva a liga egyik legjobb D-je ellen. 30 éve nem futott ennyit a csapat, persze hogy TB kevesebb szerepet kap, de már káráltok mert nincs 300+ yard meg 3+ td Tommyboytól. 2 int? Jesszus, akasszuk fel a picsába.
vpi
Abban egyetértünk, hogy az eheti gameplan miatt nagy pacsi JMD-nek, aki mostanában szintén nem tündökölt. A végrehajtás miatt az O-falnak és a futóknak szintén, a Bills run-D 9. volt a meccs előtt a ligában. Gondolom, érted és látod, hogy Brady egyszerűen nem játszik jól, ahogy Gronk sem és ennek nem örülnek sokan. (Bíztunk benne, hogy meg lehet csalni a fizika meg a biológia törvényeit továbbra is, de úgy tűnik, hogy nem. A szurkoló pedig nehezen viseli, ha a hőse már nem olyan jó mint volt.)

Edelman ma legalább jó volt a három testőr közül.
Burkus
Ti már qb draftot akartok az eredménykövetőben. Gyerekek ti mit kezdtek majd magatokkal ha egy szezonban nem fog összejönni a PO? Már így is ha csak titeket olvasnálak azt hinném 1/1-re hajtunk.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt a kibaszott 2008 februári életérzést Watson szájbakúrtul lehetetlen szarjánál. De Elliott okos volt, tudta, hogy így nyernek és nincs hosszabbítás!

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De tényleg mi a pics@t vártok? JMD tökéletes gameplanje lett végrehajtva a liga egyik legjobb D-je ellen. 30 éve nem futott ennyit a csapat, persze hogy TB kevesebb szerepet kap, de már káráltok mert nincs 300+ yard meg 3+ td Tommyboytól. 2 int? Jesszus, akasszuk fel a picsába.
vpi
Abban egyetértünk, hogy az eheti gameplan miatt nagy pacsi JMD-nek, aki mostanában szintén nem tündökölt. A végrehajtás miatt az O-falnak és a futóknak szintén, a Bills run-D 9. volt a meccs előtt a ligában. Gondolom, érted és látod, hogy Brady egyszerűen nem játszik jól, ahogy Gronk sem és ennek nem örülnek sokan. (Bíztunk benne, hogy meg lehet csalni a fizika meg a biológia törvényeit továbbra is, de úgy tűnik, hogy nem. A szurkoló pedig nehezen viseli, ha a hőse már nem olyan jó mint volt.)

Edelman ma legalább jó volt a három testőr közül.