New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Látszik, látszik, de ti ti vagytok... 😊 😕

BB még lehetne jobb,ha tudná, hogy néha a kevesebb több.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Utoljára ha jól emlékszem akkor Cassellel csinált 11-5-öt a csapat,ezzel szerintem mindent elmondtam. Ennyit azokról a lózungokról,hogy még mindig mi vagyunk a team to beat az AFC-Ben,mert a Chargers úgyis lábon lövi magát,a Vasas ellen meg nekünk mindig szokott menni. Kiváncsi vagyok most mit dob a kifogás-generátor!
kolok1972
Kifogás generátor?
Amúgy a tegnapi alapján tényleg lózungnak tűnik, de alapvetően tényleg mindig ti vagytok a TTB az AFC-ben. Nem azért, mert így kell lennie, de a Brady-BB-X konstelláció az utóbbi 2 évtized legstabilabb pontja az NFL-nek akárki akármit mond. Mindig nem nyerhettek, de szerintem ti már nyertetek úgy kupát, hogy akkor se gondolta volna senki, hogy még összejöhet, mert xy...

Ujjonghatnék, hogy W most kivételesen nálunk, de a hogyan miatt inkább csak csendben.
kishaszi
De minden történet véget ér egyszer. Most pedig már látszik, hogy közel a történet vége. Az szerintem elképzelhetetlen volt eddig, hogy ha Gronk, Brady és Edelman is játszik, 10 pontot csináljon a csapat, úgy, hogy 7 pontot a Vasas D-nek köszönhettünk. 3 pontot sikerült saját erőből összekaparni. Pár év alatt egy nagy generáció távozni fog az NFL-ből (Ahogy elnézem, BigBen tankjában sem lehet már sok.) Ha meg Belichick is szögre akasztja a ceruzát meg a fülest, akkor irány a középcsapat státusz.

Legalább végre minden évben izgulhatok majd, hogy lesz-e rájátszás 😊
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 436 — Pats fan
Utoljára ha jól emlékszem akkor Cassellel csinált 11-5-öt a csapat,ezzel szerintem mindent elmondtam. Ennyit azokról a lózungokról,hogy még mindig mi vagyunk a team to beat az AFC-Ben,mert a Chargers úgyis lábon lövi magát,a Vasas ellen meg nekünk mindig szokott menni. Kiváncsi vagyok most mit dob a kifogás-generátor!
kolok1972
Kifogás generátor?
Amúgy a tegnapi alapján tényleg lózungnak tűnik, de alapvetően tényleg mindig ti vagytok a TTB az AFC-ben. Nem azért, mert így kell lennie, de a Brady-BB-X konstelláció az utóbbi 2 évtized legstabilabb pontja az NFL-nek akárki akármit mond. Mindig nem nyerhettek, de szerintem ti már nyertetek úgy kupát, hogy akkor se gondolta volna senki, hogy még összejöhet, mert xy...

Ujjonghatnék, hogy W most kivételesen nálunk, de a hogyan miatt inkább csak csendben.
kishaszi
Korábban mi voltunk,igen! Ebben a szezonban egyáltalán nem érzem,hogy bármiben kiemelkednénk a többi PO csapat közül és szerintem a többi csapat velünk szembeni görcsössége is oldódni látszik és úgy gondolom hogy elérkezettnek látják az időt ,hogy leverjék rajtunk az elmúlt 2 évtized frusztrációját. Csak remélni merem,hogy felvesszük a kesztyűt és most mi állunk bele a dologba. Idén sajnos a BB-TB tengelyt sem érzem olyan mágikusnak,ami görcsbe rántaná az ellenfelek gyomrát.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza meccs volt, kár, hogy beszoptuk a végén. Nem volt ez rossz, most egy kicsit mindenkit elküldök megint a nénikéjébe, aki zebrákról mer beszélni nálunk, de ez van. Ezen múlt a Steelers éve, nekünk marad a 3. hely kb. Jó érzés volt mindig bye-on lenni, de ilyen hibákkal folyamatosan (3-4 first downt basztunk el dropokkal és még ennyit önszopatással) nem lehet nyerni. Ha ez kell a Ravens kieséséhez, ám legyen
Wyatt
Lehet hogy velük játszotok a wild card körben.
bcsarli
Nem hiszem, a Ravens bukik még egyet, ezzel elbukják a csoportgyőzelmet.
Wyatt
És bemennek a 6. helyen, és a 3.-al(jelenleg veletek) játszanak
bcsarli
Bocs, azt olvastam, hogy velünk. Igen, az simán benne van, hogy a Ravensszel, kibírnám nélkülük, de mindegy is mi lesz, jövőre az első négy meccset meg kell nyerni
Wyatt
Aztán jön majd Joe "Patriótaölő" Flacco...
PEEtör
A cserepadról? Mondjuk ott gondolom 10-en állnának a boxba kb a meccs során

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Fasza meccs volt, kár, hogy beszoptuk a végén. Nem volt ez rossz, most egy kicsit mindenkit elküldök megint a nénikéjébe, aki zebrákról mer beszélni nálunk, de ez van. Ezen múlt a Steelers éve, nekünk marad a 3. hely kb. Jó érzés volt mindig bye-on lenni, de ilyen hibákkal folyamatosan (3-4 first downt basztunk el dropokkal és még ennyit önszopatással) nem lehet nyerni. Ha ez kell a Ravens kieséséhez, ám legyen
Wyatt
Lehet hogy velük játszotok a wild card körben.
bcsarli
Nem hiszem, a Ravens bukik még egyet, ezzel elbukják a csoportgyőzelmet.
Wyatt
És bemennek a 6. helyen, és a 3.-al(jelenleg veletek) játszanak
bcsarli
Bocs, azt olvastam, hogy velünk. Igen, az simán benne van, hogy a Ravensszel, kibírnám nélkülük, de mindegy is mi lesz, jövőre az első négy meccset meg kell nyerni
Wyatt
Aztán jön majd Joe "Patriótaölő" Flacco...
több mint 5 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Ez a teljesítmény nem volt valami biztató. Én azt figyeltem meg, hogy egy meccsen már az első mozdulatokból látszik... no nem a végeredmény, az persze nem, hanem a csapat eltökéltsége. Pl. a Wikings-meccsen rögtön az elején látszott, hogy harapni fognak, és úgy is lett, azt a meccset harapósan játszották végig. A Miami meccsen az ellenkezője látszott... ott puhák, szétfolyósak voltak a fiúk. Nem a játéktudással van baj, hanem fejben, vagy még inkább, "lélekben". És talán az edzőkkel is. Ha már én is észreveszem a trubadúrládán keresztül, hogy nagyon nem stimmel az eltökéltség, akkor ott baj van. Nincs elég motiváció, vagy mi a fene? Gondolják, úgyis bejutottunk már a rájátszásba, ez a meccs nem számít? Rendbe kellene hozni ezt a részt, mert az még megbocsátható egy csapatnak, ha rosszul játszik, de az nem, ha nem teszi oda magát.
több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Utoljára ha jól emlékszem akkor Cassellel csinált 11-5-öt a csapat,ezzel szerintem mindent elmondtam. Ennyit azokról a lózungokról,hogy még mindig mi vagyunk a team to beat az AFC-Ben,mert a Chargers úgyis lábon lövi magát,a Vasas ellen meg nekünk mindig szokott menni. Kiváncsi vagyok most mit dob a kifogás-generátor!
kolok1972
11-5-öt igen. de az azt követő szezonban 10-6 lett.
A Ravens Foxborough-ban mosott le minket a pályáról a Wild Card körben.
BB ezután draftolta Gronkot és Hernandezt, mivel úgy ítélte meg, h az emberanyag nem volt megfelelő a célhoz....
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Utoljára ha jól emlékszem akkor Cassellel csinált 11-5-öt a csapat,ezzel szerintem mindent elmondtam. Ennyit azokról a lózungokról,hogy még mindig mi vagyunk a team to beat az AFC-Ben,mert a Chargers úgyis lábon lövi magát,a Vasas ellen meg nekünk mindig szokott menni. Kiváncsi vagyok most mit dob a kifogás-generátor!
kolok1972
Kifogás generátor?
Amúgy a tegnapi alapján tényleg lózungnak tűnik, de alapvetően tényleg mindig ti vagytok a TTB az AFC-ben. Nem azért, mert így kell lennie, de a Brady-BB-X konstelláció az utóbbi 2 évtized legstabilabb pontja az NFL-nek akárki akármit mond. Mindig nem nyerhettek, de szerintem ti már nyertetek úgy kupát, hogy akkor se gondolta volna senki, hogy még összejöhet, mert xy...

Ujjonghatnék, hogy W most kivételesen nálunk, de a hogyan miatt inkább csak csendben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 029 — Ajmo Vatreni
Amúgy a hiba szerintem az utosó driveban a futás behívása volt, amiből a holding és a mínusz 10 yard lett.
FunHun
Is.

Meg az egész O playcalling.

És kurvára irreleváns, hogy az előző 1-5-15 évben mi volt. Ennek a csapatnak a támadójátéka teljesen esetleges.
Egy kezemen meg tudom számolni, hány normális playt hívott JMD (vagy játszott meg az O).

Alíg van playmaker a csapatban. Gronk halovány, Edelman állandóan droppol. Gordon felé kettő labda megy az egész meccsen, Az elvileg legjobb elkapónk felé kettő passz ment 8 drive alatt.

Emlékszik valaki volt-e Michelnek külső futása?
Miért kellett a végén kettőször (másodikra és harmadikra) megpróbálni 21-ről az endzoneba dobni a labdát? Miért nem volt rövidebb passz a pálya széle felé? White, Burkhead Edelman?

Szóval, én örülök, hogy a többség szerint, majd a PO-ban villogunk, meg ott más lesz, meg csak tartalékolunk és ott villantunk, de én ezt nem látom most magam előtt. Szerintem ez egy közepes keret, cserék nélkül, B terv nélkül, gyenge koordinátor munkával. Mcdanielsé azért gyengébb, mert neki azért jobb az alapanyaga.
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
3 meglátásom van, de ezekkel szerintem nem mondok majd senkinek újat:

1) A Steelers elleni vereség nem a D hibája. Ugyan a földön nyelték a yardokat, de a 2 top elkapót nagyjából jól kiszedték a játékból. Ha előzetesen azt mondják,hogy 17 engedett pont és 2 INT, röhögve aláírjuk. Most az O muzsikált siralmasan.

2) Az 5 vereségből 2 volt edző ellen jött. Ez simán lehet outcoaching(ezeket a meccseket nem láttam), hiszen ismerik a NE játékat. A másik 3 viszont a bosszúról szólt az ellenfeleinknek. Jobban akarták a győzelmet, fejben jobban ott voltak. A tegnapi/mai dropok és zászlók is sokszor az indiszponáltság miatt voltak.

3) Két nagyon nehéz meccs jön. Mindkét irányíto egy nagyon mobilis rookie, amivel komoly bajaink lehetnek. Hiába vertük meg mindkét csapatot egyszer, nem ezek az irányítok jászottak. Nagyon komoly mentális szintlépés kell a csapattól.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 436 — Pats fan
Utoljára ha jól emlékszem akkor Cassellel csinált 11-5-öt a csapat,ezzel szerintem mindent elmondtam. Ennyit azokról a lózungokról,hogy még mindig mi vagyunk a team to beat az AFC-Ben,mert a Chargers úgyis lábon lövi magát,a Vasas ellen meg nekünk mindig szokott menni. Kiváncsi vagyok most mit dob a kifogás-generátor!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Chiefs és Houston kiemelt lesz Mi leszünk a harmadikak, Steelers a 4. ,Colts az 5., Ravens a 6.
Mi játszunk a Ravens-el, Steelers a Colts-al..
Colts szerintem a mostani formája alapján megveri a Steelerst. Mi pedig mindenki ellen veszélyben vagyunk sztem..
De ha Ravens megveri jövő 7en a Chargerst, utolsó 7en a Brownst is akkor lehet 4. is..Steelers meg 6. Meglátjuk..
kyobalu
Nem rossz az elméleted , habár the LAC already clinched the PO 😊
Petila
Most néztem meg minden diviziót..
Chargers ha kikap az utolsó 2 meccsén akkor is 11 győzelemmel minimum 5 hely..Ha a Ravens megveri a Chargers-t és a Browns-t is akkor divizió győztes és 4. Sztem a Colts hozza a két utolsó meccsét és ők lesznek a 6. helyen..
Így valószínűbb, hogy Ravens vagy Steelers vs. Chargers és Pats vs. Colts WC meccsek lesznek..
Ha megvernénk a Colts-ot akkor mennénk Houstonba..
kyobalu
Így van az 5. seed tuti, de biztos vagyok benne hogy Lynn hajtani fogja a fiúkat a 1st seedre amíg van rá esély. Ráadásul a Seahawks mai váratlan vereségével a jövő heti KC elleni meccs létfontosságú az 5th seed szempontjából nekik..szóval nem venném még készpénznek a kansasi div győzelmet!
Ravens is és a vasas is sztem 1-1 hoz az utolsó 2 körben ergo Vasas nyeri csoportját és marad 4th seeden!
Colts 6th seeddel egyet is érthetünk, bár a Titans képes lehet megverni őket az utolsó fordulóban Tennessee-ben és akkor a Titansé a 6th seed!
a Ravens sztem lemarad a PO-ról.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Még nem akarom elkiabálni, de kívülállóként talán pontosabban látom, hogy mi lehet a probléma:
Brady ismét kiégett.

több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Chiefs és Houston kiemelt lesz Mi leszünk a harmadikak, Steelers a 4. ,Colts az 5., Ravens a 6.
Mi játszunk a Ravens-el, Steelers a Colts-al..
Colts szerintem a mostani formája alapján megveri a Steelerst. Mi pedig mindenki ellen veszélyben vagyunk sztem..
De ha Ravens megveri jövő 7en a Chargerst, utolsó 7en a Brownst is akkor lehet 4. is..Steelers meg 6. Meglátjuk..
kyobalu
Nem rossz az elméleted , habár the LAC already clinched the PO 😊
Petila
Most néztem meg minden diviziót..
Chargers ha kikap az utolsó 2 meccsén akkor is 11 győzelemmel minimum 5 hely..Ha a Ravens megveri a Chargers-t és a Browns-t is akkor divizió győztes és 4. Sztem a Colts hozza a két utolsó meccsét és ők lesznek a 6. helyen..
Így valószínűbb, hogy Ravens vagy Steelers vs. Chargers és Pats vs. Colts WC meccsek lesznek..
Ha megvernénk a Colts-ot akkor mennénk Houstonba..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Chiefs és Houston kiemelt lesz Mi leszünk a harmadikak, Steelers a 4. ,Colts az 5., Ravens a 6.
Mi játszunk a Ravens-el, Steelers a Colts-al..
Colts szerintem a mostani formája alapján megveri a Steelerst. Mi pedig mindenki ellen veszélyben vagyunk sztem..
De ha Ravens megveri jövő 7en a Chargerst, utolsó 7en a Brownst is akkor lehet 4. is..Steelers meg 6. Meglátjuk..
kyobalu
Nem rossz az elméleted , habár the LAC already clinched the PO 😊
több mint 5 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Amúgy a hiba szerintem az utosó driveban a futás behívása volt, amiből a holding és a mínusz 10 yard lett.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mert ez esetben nyilván mondjuk 3. kiemeltként Houstonba mennénk, nem a Steelers–Chargers győztesét kapnánk. Ez spec nem is biztos, hogy nagy baj lenne. Megvan a hiba helye.
Wyatt
nyerünk a Giletteben a hatodik ellen, nyerünk Houstonban, aztán a 4.vagy 5. megveri az első kiemeltet és főcsoportdöntő a Gilletteben..ennyi
topin
Én nem akartam kimondani a nyilvánvalót, köszi, hogy megtetted helyettem is

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 320 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Fasza meccs volt, kár, hogy beszoptuk a végén. Nem volt ez rossz, most egy kicsit mindenkit elküldök megint a nénikéjébe, aki zebrákról mer beszélni nálunk, de ez van. Ezen múlt a Steelers éve, nekünk marad a 3. hely kb. Jó érzés volt mindig bye-on lenni, de ilyen hibákkal folyamatosan (3-4 first downt basztunk el dropokkal és még ennyit önszopatással) nem lehet nyerni. Ha ez kell a Ravens kieséséhez, ám legyen
Wyatt
Lehet hogy velük játszotok a wild card körben.
bcsarli
Nem hiszem, a Ravens bukik még egyet, ezzel elbukják a csoportgyőzelmet.
Wyatt
És bemennek a 6. helyen, és a 3.-al(jelenleg veletek) játszanak
bcsarli
ahhoz két győzelem kell... már ha Miami és Colts és a Titans egyszerre nem lesz ultrabalfasz és nem hozzák a kötelezőket a béna csapatok ellen
ZERO_L
Ha a Ravens nyeri az utolsó kettőt akkor valszeg csoportgyőztes, mert mi nem hiszem hogy verjük a Saints-et.
bcsarli
Mindkét csapat 1–1-et hoz szerintem a végén
Wyatt
Hol kell aláírni? 😊

több mint 5 éve
topin New England Patriots 1 956
mert ez esetben nyilván mondjuk 3. kiemeltként Houstonba mennénk, nem a Steelers–Chargers győztesét kapnánk. Ez spec nem is biztos, hogy nagy baj lenne. Megvan a hiba helye.
Wyatt
nyerünk a Giletteben a hatodik ellen, nyerünk Houstonban, aztán a 4.vagy 5. megveri az első kiemeltet és főcsoportdöntő a Gilletteben..ennyi
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza meccs volt, kár, hogy beszoptuk a végén. Nem volt ez rossz, most egy kicsit mindenkit elküldök megint a nénikéjébe, aki zebrákról mer beszélni nálunk, de ez van. Ezen múlt a Steelers éve, nekünk marad a 3. hely kb. Jó érzés volt mindig bye-on lenni, de ilyen hibákkal folyamatosan (3-4 first downt basztunk el dropokkal és még ennyit önszopatással) nem lehet nyerni. Ha ez kell a Ravens kieséséhez, ám legyen
Wyatt
Lehet hogy velük játszotok a wild card körben.
bcsarli
Nem hiszem, a Ravens bukik még egyet, ezzel elbukják a csoportgyőzelmet.
Wyatt
És bemennek a 6. helyen, és a 3.-al(jelenleg veletek) játszanak
bcsarli
ahhoz két győzelem kell... már ha Miami és Colts és a Titans egyszerre nem lesz ultrabalfasz és nem hozzák a kötelezőket a béna csapatok ellen
ZERO_L
Ha a Ravens nyeri az utolsó kettőt akkor valszeg csoportgyőztes, mert mi nem hiszem hogy verjük a Saints-et.
bcsarli
Mindkét csapat 1–1-et hoz szerintem a végén

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De ha a Coltsot megverjük a wild card körben, majd otthon megverjük a Steelers–Chargers győztesét otthon, akkor konferenciadöntő lehet megint, ha Kansas Cityben, akkor ott. Egy a lényeg, februárban győzelmet akarok
Wyatt
Ez 1 meccsel több mint amennyit a liga előír a playoffra, de ha lendületbe jövünk akár túlórában letudhatunk más párharcok nyertesei elleni mérkőzést is..😊
topin
Wild card kör (fenti analógiánál Colts), konferencia-elődöntő (Steelers–Chargers győztese), konferenciadöntő (Kansas City), Super Bowl (februárban). Mi az, ami nem jó?
Wyatt
Jah így jó..csak én úgy tudtam a Houston lesz a 2. Mi meg harmadik helyen megyünk be, és így játszunk a hatodikkal. Akkor hogy kerülünk szembe a 4. és 5. helyen végzővel?
topin
Na ez mondjuk egy releváns kérdés, mert ez esetben nyilván mondjuk 3. kiemeltként Houstonba mennénk, nem a Steelers–Chargers győztesét kapnánk. Ez spec nem is biztos, hogy nagy baj lenne. Megvan a hiba helye.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 320 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Fasza meccs volt, kár, hogy beszoptuk a végén. Nem volt ez rossz, most egy kicsit mindenkit elküldök megint a nénikéjébe, aki zebrákról mer beszélni nálunk, de ez van. Ezen múlt a Steelers éve, nekünk marad a 3. hely kb. Jó érzés volt mindig bye-on lenni, de ilyen hibákkal folyamatosan (3-4 first downt basztunk el dropokkal és még ennyit önszopatással) nem lehet nyerni. Ha ez kell a Ravens kieséséhez, ám legyen
Wyatt
Lehet hogy velük játszotok a wild card körben.
bcsarli
Nem hiszem, a Ravens bukik még egyet, ezzel elbukják a csoportgyőzelmet.
Wyatt
És bemennek a 6. helyen, és a 3.-al(jelenleg veletek) játszanak
bcsarli
ahhoz két győzelem kell... már ha Miami és Colts és a Titans egyszerre nem lesz ultrabalfasz és nem hozzák a kötelezőket a béna csapatok ellen
ZERO_L
Ha a Ravens nyeri az utolsó kettőt akkor valszeg csoportgyőztes, mert mi nem hiszem hogy verjük a Saints-et.

több mint 5 éve
topin New England Patriots 1 956
De ha a Coltsot megverjük a wild card körben, majd otthon megverjük a Steelers–Chargers győztesét otthon, akkor konferenciadöntő lehet megint, ha Kansas Cityben, akkor ott. Egy a lényeg, februárban győzelmet akarok
Wyatt
Ez 1 meccsel több mint amennyit a liga előír a playoffra, de ha lendületbe jövünk akár túlórában letudhatunk más párharcok nyertesei elleni mérkőzést is..😊
topin
Wild card kör (fenti analógiánál Colts), konferencia-elődöntő (Steelers–Chargers győztese), konferenciadöntő (Kansas City), Super Bowl (februárban). Mi az, ami nem jó?
Wyatt
Jah így jó a meccsszám..csak én úgy tudtam a Houston lesz a 2. Mi meg harmadik helyen megyünk be, és így játszunk a hatodikkal. Akkor hogy kerülünk szembe a 4. és 5. helyen végzővel?

Szerkesztette: topin
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De ha a Coltsot megverjük a wild card körben, majd otthon megverjük a Steelers–Chargers győztesét otthon, akkor konferenciadöntő lehet megint, ha Kansas Cityben, akkor ott. Egy a lényeg, februárban győzelmet akarok
Wyatt
Ez 1 meccsel több mint amennyit a liga előír a playoffra, de ha lendületbe jövünk akár túlórában letudhatunk más párharcok nyertesei elleni mérkőzést is..😊
topin
Wild card kör (fenti analógiánál Colts), konferencia-elődöntő (Steelers–Chargers győztese), konferenciadöntő (Kansas City), Super Bowl (februárban). Mi az, ami nem jó?

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Fasza meccs volt, kár, hogy beszoptuk a végén. Nem volt ez rossz, most egy kicsit mindenkit elküldök megint a nénikéjébe, aki zebrákról mer beszélni nálunk, de ez van. Ezen múlt a Steelers éve, nekünk marad a 3. hely kb. Jó érzés volt mindig bye-on lenni, de ilyen hibákkal folyamatosan (3-4 first downt basztunk el dropokkal és még ennyit önszopatással) nem lehet nyerni. Ha ez kell a Ravens kieséséhez, ám legyen
Wyatt
Lehet hogy velük játszotok a wild card körben.
bcsarli
Nem hiszem, a Ravens bukik még egyet, ezzel elbukják a csoportgyőzelmet.
Wyatt
És bemennek a 6. helyen, és a 3.-al(jelenleg veletek) játszanak
bcsarli
ahhoz két győzelem kell... már ha Miami és Colts és a Titans egyszerre nem lesz ultrabalfasz és nem hozzák a kötelezőket a béna csapatok ellen
ZERO_L
Az utolso forduloban Titans-Colts lesz, szoval egyik uti majd a masikat. A Miami nalam igazabol kuka. Szoval Ravens, Colts, Titans harmasnal nagy csata lesz.
Stez
az majd ki-ki meccs lesz/lehet, de előtte a két csapatnak még egy kötelezőt le kell tudnia a WAS, NYG ellen, hogy az utolsó fordulóban tényleg legyen tét



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/