New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 342
19-17 W

Szerkesztette: Zet
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Holnap az év egyik, ha nem a legfontosabb meccse lesz számunkra. Egyrészt kicsit visszaszerezhetjük a ritmusunkat, és a lelkierőnket, kijöhetünk gödörből, valamint lépéselőnybe kerülhetnénk a Commanders-el szemben és a kezünkbe vehetjük/tarthatjuk a sorsunkat. Egész héten azt éreztem a nyilatkozatokból, hogy elég fókuszált mindenki, nagy a sense of urgency, és mindenki érzi a súlyát a meccsnek. Visszajöhet egy jó pár sérült emberünk, és volt 1.5 hetünk is készülni, úgyhogy remélem végre olyan összeszedett játékot fogunk hozni, mint a szezon elején és helyretesszük a Heinicke vezette Commanderst. Én azt érzem, hogy egy brutál kemény meccsen, de nyerni fogunk, Barkley újra tud majd futni, és a passzjátékot is rendbe rakjuk, valamint DJ is újra futni fog.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 621
Én tökönszúrom magam ha a kiöregedő,hisztis anno mvp Qb ide jönne…nem miatta,hanem mert akkor a staffról derülne ki hogy faszkalap.Azért nyelünk le mindent,mert bízunk abban,hogy tudatos építkezés folyik..függetlenül mindentől már sokszor mondtam…maradjon DJ és Arch-ért menjünk fel!(olcsóbb lesz mint RW a Brocosnak😉)
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság
Szesze
Nem én találtam ki 😊
ozibozi
Én simán elhiszem. Elvégre évek óta azért rinyál Rodgers, hogy minőségi elkapókat akar 😊
vanek úr
Meg az O-fal is elit! 😉
nagir
Nekem már lassan az jelenti a legkisebb fejfájást. Az elmúlt évekhez képest idén szódával elmegy, és most úgy fest, Gates vissza tud térni a korábbi formájához. És mivel továbbra is biztos vagyok benne, hogy Neal jó lesz, így már három poszt meg is van oldva, Glowinski pedig tölteléknek megfelel, és mindjárt csak egy ember hiányzik az elit falhoz 😊
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság
Szesze
Nem én találtam ki 😊
ozibozi
Én simán elhiszem. Elvégre évek óta azért rinyál Rodgers, hogy minőségi elkapókat akar 😊
vanek úr
Meg az O-fal is elit! 😉
nagir
Meg az egész csapat úgy ahogy van egy lépésre van az SB-től.
Még a mostani Denvernél is rosszabbul járnánk..

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság
Szesze
Nem én találtam ki 😊
ozibozi
Én simán elhiszem. Elvégre évek óta azért rinyál Rodgers, hogy minőségi elkapókat akar 😊
vanek úr
Meg az O-fal is elit! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság
Szesze
Nem én találtam ki 😊
ozibozi
Én simán elhiszem. Elvégre évek óta azért rinyál Rodgers, hogy minőségi elkapókat akar 😊
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság
Szesze
Nem én találtam ki 😊
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
marhaság

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 621
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.
ozibozi
Na az baszna be..
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Giants Named Potential Landing Spot for $150 Million QB in 2023

That won’t stop Jeff Howe of The Athletic from naming the Giants as a potential destination in 2023 for quarterback Aaron Rodgers, who could be heading for a split with the Green Bay Packers this offseason.

Howe first mentioned the San Francisco 49ers and New York Jets as options for Rodgers, but mentioned the Giants in a pack of teams that could use quarterback upgrades.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
úgy néz ki most hétvégére szokás szerint nem újabb kiesők lesznek hanem pár visszatérő...(Azeez, Bredeson,Jefferson pl)
nagy szó !! hurrá! 😊

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
A Commanders mai győzelmével mindennél fontosabb lett a jövő vasárnapi meccs.
Iszonyat nehéz lesz.
Zet
Igen! Persze jo lenne ! De ha nem tudunk igy bejutni akkor meg se erdemeljuk ....
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
OBJ jön csütörtökön és pénteken hivatalos vizitre.
Elméletileg már csak a Bills és a Cowboys van “játékban” rajtunk kívül.
Zet
Már ha felengedik még repülőre. Ügyes gyerek, szépen lenyomta a saját értékét. Eddig annyira nem bántam volna ha visszatér, de ezek után kurvára nem kell ez nekünk.
Henderson
De már kijött valami officail kommuniké a Miami Dade Policetól is, hogy valami health emergency volt, és nem biztos, hogy az 5 órás úton biztonságban lett volna, ezért húzták le a gépról.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 009
OBJ jön csütörtökön és pénteken hivatalos vizitre.
Elméletileg már csak a Bills és a Cowboys van “játékban” rajtunk kívül.
Zet
Már ha felengedik még repülőre. Ügyes gyerek, szépen lenyomta a saját értékét. Eddig annyira nem bántam volna ha visszatér, de ezek után kurvára nem kell ez nekünk.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 342
A Commanders mai győzelmével mindennél fontosabb lett a jövő vasárnapi meccs.
Iszonyat nehéz lesz.
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 342
OBJ jön csütörtökön és pénteken hivatalos vizitre.
Elméletileg már csak a Bills és a Cowboys van “játékban” rajtunk kívül.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Daboll says Bellinger, Azeez, Bredeson have a shot to play next Sunday.

Na erre a Boostra lenne szükség, valamint még Neal-re.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Pár meglátás az elmúlt meccsek után:
Offense: Nagyon egysíkúak lettünk, nem firkáljuk úgy a játékokat és a playek előtti motion-t sem mint az első 5-6 hétben. Ennek persze lehet oka az, hogy az Ofal-ból estek ki páran, valamint, hogy se Shepard, se Robinson, se Bellinger. Valamint, ami nagyon szembetűnő, hogy olyan mintha Barkley kifulladt volna, a Texans meccs óta csak vonszolja magát. Ez lehet az, hogy a Packers meccs óta szar az a váll, vagy egyszerűen kifulladt a tank, és csökkenteni kéne a használatát. Ami maga után vonja, hogy firkálni kéne playeket és kreatívabbnak lenni. Tegnap is az első félidőben, kimozgattuk DJ-t a zsebből, kiforgott jobbra-balra, futott majd passzolt, így az üres zónákba betudtak mozogni az elkapók, és ha nem is jók 1v1ben, nem tudják megoldani az elszakadásukat, így tud a QB és elkapó egymásnak segíteni. Ezeket teljesen feladtuk a második félidőre, és ugyanez volt a Lions meccsen is. Ha pedig Barkley kifulladt, akkor használjuk őt screenekbe, vagy ott van Breida és Brightwell, akik explozívak és tudnak 1-1 nagy playt nyomni. Ott voltak a hosszú passzok is Slaytonnak az elején, abból se láttunk utána már többet, valamint Golladay felé egy passz se ment. Megértem, hogy PS emberekkel nyomolunk, Hodgins, James, Cager, Sills, de ha nem bízunk DJ-ben, akkor mozgassuk ki a tetves falból. A designed QB futásokat is feladtuk az elmúlt hetekben, a kiforgások sincsenek meg, úgyhogy nem értem mi a tényleges indok e mögött.
Defense: A defene eddig is óriásit hoz ebben az évben, viszont amiben egész évben jók voltunk a 3rd Down defense (Top3), most 3 TD-t is abból kaptunk. Itt persze megint előjön, hogy hiányzik a kezdő secondary teljes része kivéve Love, és egyszerűen nem értettem tegnap, hogy miért man-to-man coverage-t hívunk, így hagyjuk, hogy a PS emberek, mint Flott, Pinnock egyedül maradjanak Lamb-el meg Schultz-al. Valamint most már a Texans meccs óta feltűnt, hogy Wink túlságosa is aggresszív a 3, és hosszúaknál, mindenkit beküld a blitzbe, amit könnyen kijátszanak egy jó screen-el, vagy ha jobb az ellenfél Ofala, akkor van idő megdobni is, ahelyett, hogy bemutatnánk a Blitzet majd mindenki droppol hátra a zónába. Thibs talán végre megtalálta a mojoját és kihasználja a hosszú karjait és a robbanékonyságát, amivel égette tegnap Tyler Smith-t egész nap, és ott volt Dak arcába.

Összességében most jönnek ki ennek a csapatnak és a keretnek a hibái. Ami fejlődés és a jövő szempontjából nem rossz, mert látjuk melyik területekre kell invesztálni, valamint Daboll is láthatja az edzők hiányosságait, hibáit, amin dolgozhatnak. Ebben azért bízok, hogy jó és működő gameplant tudunk összerakni, felismerjük az ellenfél gyengeségeit és ki is tudjuk használni. Viszont nyílván a 12. hétre már kiismernek minket, valamint annyi sérültünk van, hogy az egyszerűbb dolgokat (nem hogy a komplexebb játékokat) a PS playerek már nem tudják végrehajtani. Egyszerűen a margin of error olyan vékony nálunk, hogy 1-1 hiba nálunk már a meccsbe kerül. A Dallas pl, aki két interceptiont is dob, pedig annyira erős, magabiztos, és van mélysége, hogy végül így is az ő akaratuk érvényesül.
Nem azt mondom, hogy elégedetlen vagyok, mert november vége van 7-4el állunk, WC poziban állunk jelenleg, és a sorsunk továbbra is a kezünkbe van a következő meccseken. Szerencsére jön egy mini-bye week, aminek a végén visszatérhet Ezeudu, Neal, Bellinger, Moreau és akár hozhatunk egy WR-t is, mert most van ideje a playbookot tanulni.
Viszont, ami miatt dühös vagyok kicsit, hogy még ennyire esélytelenül is a félidőbe elhitette velem ez a bagázs, hogy basszus még így is nyerhetünk akár a Cowboys ellen, és a sporik meg a saját hibáink miatt rohadt dühösen feküdtem le aludni, mert tényleg lett volna esélyünk megfogni a Dallast és kihasználni, hogy elég közepesek voltak tegnap.
De, hogy pozitívan zárjam az írást, bízok benne, hogy az otthoni meccsre, az edzők felpörgetik a keretet egy PO szempontból brutál fontos meccsre, valamint feltüzelik a szurkolókat is, hogy üvöltve jöjjenek ki teltházat csinálni majd jövő vasárnap.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
A tegnapi meccs margójára:

Ezeknek felét egyébként általában mi kapjuk 😛


dande2
College-ban már legalább 3 yardra rakták, és itt is ezt kéne már, mert elég sok RPO van már az NFL-ben is, és eléggé inkonzisztensek is, mert rohadt sokat emellett nem is fújnak be.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
A tegnapi meccs margójára:

Ezeknek felét egyébként általában mi kapjuk 😛

több mint 1 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
mondjuk én barkleynak sem adnék nagy pénzt, h maradjon, de ez már korábban ki lett tárgyalva itt 😊
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 342
Ami a legnagyobb tanulság, h egyre inkább úgy tűnik DJ nem lesz a hosszú távú megoldás. Le a kalappal a srác előtt, mert nagyon akar, de ez igen karcsú, igen pontatlan. Ráadásul rövid és fontos szitukat is elront (pl a 4. kísérlet, amit Barkley akár elkaphatott volna, de valójában marhára mögé ment). De hát gondolom ezt Dabollék jobban látják, és nem véletlen nem hívták le az opcióját, illetve nem is beszélgettek vele hosszabbításról byon. Ami nagy kérdés, hogy akkor ki és hogyan? A draft pozink jnem lesz épp qb pick friendly, akárhogy is alakulnak a továbbiak.
Haba
Sajnos nagyon érződött tegnap, hogy DJ nagy átlagban pontatlan. Ehhez jönnek a gyengébb elkapók, és máris látjuk, miért ilyen limitált a passzjátékunk.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 502
Ami a legnagyobb tanulság, h egyre inkább úgy tűnik DJ nem lesz a hosszú távú megoldás. Le a kalappal a srác előtt, mert nagyon akar, de ez igen karcsú, igen pontatlan. Ráadásul rövid és fontos szitukat is elront (pl a 4. kísérlet, amit Barkley akár elkaphatott volna, de valójában marhára mögé ment). De hát gondolom ezt Dabollék jobban látják, és nem véletlen nem hívták le az opcióját, illetve nem is beszélgettek vele hosszabbításról byon. Ami nagy kérdés, hogy akkor ki és hogyan? A draft pozink jnem lesz épp qb pick friendly, akárhogy is alakulnak a továbbiak.
Haba
Egyébként, annál a 4&1-nél, 10-en voltunk fent a pályán, valszeg pont egy blokkoló ember hiányzott tőlünk, de még így is Barkley kezén volt a labda és anno azt mondta, minden olyan passzt meg kell csinálnia, amihez hozzátud érni. Gallup és Lamb megcsinálta a contested elkapásokat, mi nem.
Rodaron
Na igen, azt jó sokszor megszámolták. Mondjuk jó trükk volt, nem a Cowboys D-n múlott😊 Ezért írtam, h "elkaphatott volna", de ettől az még egy szar passz volt.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ami a legnagyobb tanulság, h egyre inkább úgy tűnik DJ nem lesz a hosszú távú megoldás. Le a kalappal a srác előtt, mert nagyon akar, de ez igen karcsú, igen pontatlan. Ráadásul rövid és fontos szitukat is elront (pl a 4. kísérlet, amit Barkley akár elkaphatott volna, de valójában marhára mögé ment). De hát gondolom ezt Dabollék jobban látják, és nem véletlen nem hívták le az opcióját, illetve nem is beszélgettek vele hosszabbításról byon. Ami nagy kérdés, hogy akkor ki és hogyan? A draft pozink jnem lesz épp qb pick friendly, akárhogy is alakulnak a továbbiak.
Haba
Egyébként, annál a 4&1-nél, 10-en voltunk fent a pályán, valszeg pont egy blokkoló ember hiányzott tőlünk, de még így is Barkley kezén volt a labda és anno azt mondta, minden olyan passzt meg kell csinálnia, amihez hozzátud érni. Gallup és Lamb megcsinálta a contested elkapásokat, mi nem.