NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
Délután én is toltam egyet. Mondjuk poénnak jó, nálam pl. az első kör közepén vitte Bridgewatert a Steelers. 😀
23. Khalil Mack, OLB, Buffalo
55. Kyle Fuller, CB, Virginia Tech
87. Deone Buchanon, SS, Washington State
119. Chris Burnette, OG, Georgia
151. De'Anthony Thomas, RB, Oregon
157. Cody Hoffman, WR, BYU
215. Eathyn Manumaleuna, DT, BYU


több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Na a játék kedvéért én is nyomtam egyet. Íme. Nekem bejön 😊

23
CB JASON VERRETT
TCU
55
OLB JEREMIAH ATTAOCHU
GEORGIA TECH
87
WR TEVIN REESE
BAYLOR
119
OT SEANTREL HENDERSON
MIAMI
151
S TY ZIMMERMAN
KANSAS STATE
157
QB BRAXTON MILLER
OHIO STATE
215
DE BEN GARDNER
STANFORD
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Tippjáték - Week 17


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Én nem bíztam a véletlenre semmit. Ennyiből táncsak lesz egy épkézláb is... 😀

23
S HA’SEAN CLINTON-DIX
ALABAMA
55
S CRAIG LOSTON
LSU
87
S DEONE BUCANNON
WASHINGTON STATE
119
S HAKEEM SMITH
LOUISVILLE
151
S JIMMIE WARD
NORTHERN ILLINOIS
157
S BRIAN JACKSON
OREGON
215
S AVERY PATTERSON
OREGONano92
Ezt valaki meghúzná az a GM of the year címre is lazán pályázhatna.Petikievak01
Ratáé messze a legjobb. Viccen kívül 😀
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nekem egy ilyen draftot sikerült összehoznom:

23
OLB RYAN SHAZIER
OHIO STATE

55
S LAMARCUS JOYNER
FLORIDA STATE

87
CB E.J. GAINES
MISSOURI

119
C TYLER LARSEN
UTAH STATE

151
WR JOSH HUFF
OREGON

157
DT RYAN CARRETHERS
ARKANSAS STATE

215
RB RAJION NEAL
TENNESSEE
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Egyébként ez azért sem lehet valós mert úgyis hátrébb húzunk majd amennyire csak lehet 😛, de jó játék. Ezek szerint Fullerel annyira nem lőttem mellé, ha Rata te is behúztad 😀dande
Ne hidd hogy bármennyit is értek hozzá 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én nem bíztam a véletlenre semmit. Ennyiből táncsak lesz egy épkézláb is... 😀

23
S HA’SEAN CLINTON-DIX
ALABAMA
55
S CRAIG LOSTON
LSU
87
S DEONE BUCANNON
WASHINGTON STATE
119
S HAKEEM SMITH
LOUISVILLE
151
S JIMMIE WARD
NORTHERN ILLINOIS
157
S BRIAN JACKSON
OREGON
215
S AVERY PATTERSON
OREGONano92
Ezt valaki meghúzná az a GM of the year címre is lazán pályázhatna.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Azért egy long-snapper élete se könnyű 😀
 twitter.com/JulieDorenbos/status/416987031676682240/photo/1
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 522 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ez azért sem lehet valós mert úgyis hátrébb húzunk majd amennyire csak lehet 😛, de jó játék. Ezek szerint Fullerel annyira nem lőttem mellé, ha Rata te is behúztad 😀
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
1-23 Ha-Ha Clinton-Dix S (Alabama)
2-23 Morgan Breslin OLB (USC)
3-23 Adrian Hubbard OLB (Alabama)
4-23 Robert Herron WR (Wyoming)
5-23 De'Anthony Thomas RB (Oregon)
5-29 Andre Hal CB (Vanderbilt)
7-23 Cairo Santos K (Tulane)

Nekem ilyen lett 😀

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Chip is lenyilatkozta, QB poszton jók vagyunk Folesszal a következő 1000 évre 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Érdekes egyikőtök sem húzott QB-t 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én is toltam egyet még délután 😊 ILB nem biztos hogy kellett volna 😊

23
DE VIC BEASLEY (nálunk nyilván OLB)
CLEMSON

55
CB KYLE FULLER
VIRGINIA TECH

87
ILB CHRISTIAN JONES
FLORIDA STATE

119
S AHMAD DIXON
BAYLOR

151
RB DE’ANTHONY THOMAS
OREGON

157
WR KASEN WILLIAMS
WASHINGTON

215
DT JAY BROMLEY
SYRACUSE

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Én nem bíztam a véletlenre semmit. Ennyiből táncsak lesz egy épkézláb is... 😀

23
S HA’SEAN CLINTON-DIX
ALABAMA
55
S CRAIG LOSTON
LSU
87
S DEONE BUCANNON
WASHINGTON STATE
119
S HAKEEM SMITH
LOUISVILLE
151
S JIMMIE WARD
NORTHERN ILLINOIS
157
S BRIAN JACKSON
OREGON
215
S AVERY PATTERSON
OREGON

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 522 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy érdekes kis szimulátorban őket sikerült kihúzni nagy szakmaiságot ne várjatok 😛


23
OLB KYLE VAN NOY
BYU
55
CB KYLE FULLER
VIRGINIA TECH
87
S CRAIG LOSTON
LSU
119
DT DOMINIQUE EASLEY
FLORIDA
151
DE JAMES GAYLE
VIRGINIA TECH
157
WR AUSTIN FRANKLIN
NEW MEXICO STATE
215
OG SPENCER LONG
NEBRASKA

itt a szimulátor, jó szórakozás 😀

 fanspeak.com/ontheclock/
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
xD Lito kéne ide, nem lenne baj 😀ano92
Jah egy ilyet tolhatna 😊


De azért bekaphatja, hogy 2008-ban betolta a durcit és baszott játszani és így pick-et is alig kaptunk érte. 😀
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A lényeg, hogy jól tudunk húzni a D#-be: 😀
- The last defensive player the Eagles drafted in the first three rounds to go to a Pro Bowl: 2001 first-round pick Lito Sheppard.
- Still, the last defensive player the Eagles drafted who has been picked to a Pro Bowl team: Trent Cole, 5th-round pick in 2005.

De majd a 2012-es class jövőre országos nevet szerez magának. 😀Bébé
xD Lito kéne ide, nem lenne baj 😀

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A lényeg, hogy jól tudunk húzni a D#-be: 😀
- The last defensive player the Eagles drafted in the first three rounds to go to a Pro Bowl: 2001 first-round pick Lito Sheppard.
- Still, the last defensive player the Eagles drafted who has been picked to a Pro Bowl team: Trent Cole, 5th-round pick in 2005.

De majd a 2012-es class jövőre országos nevet szerez magának. 😀
több mint 10 éve
R2D2 Green Bay Packers 11
OFF:
Sziasztok már egész héten lázban vagyok a hétfő hajnali meccs miatt... Nincs Gamepass-om viszont ezt a meccset illetve az utolsó fordulót nem nagyon akarom gagyi stream-mel kis képen követni mert lesznek a mi meccsünkön kívül is izgalmas game-ek. Egy szó mint száz Gamepass-trial egy hétre még volt, de úgy látom hogy már nincs vagy csak én vagyok béna 😕 ...
Illetve mi a tapasztalatotok még sosem fizettem elő és nem is nyomtam ezt a trial-t azt láttam hogy meg kell adni minden adatot (bankszámla stbstb) és utána lemondani egy héten belül mert ha nem teszed vonja le a manit...
Szóval nagy tudású Gamepass-os segítségére lenne szükségem, akár privátban is

ON:
Orton fog kezdeni és az öregembert csak cserének igazolták le? (egy meccsre 😀) Azért probowl-ra lehetett volna még egy két embert szavazni... pl O# falból vagy Riley esetleg TE poszton...
Már csak egy és fél nap 😊zsoeo
Ha esetleg nem zavar hogy picit illegális módszer, és picit még szenvedni is kell a működésre bírása közben akkor tudom ajánlani az argerntín ip-vel történő gamepassozást. Ingyen, hd-ban lehet nézni a gamepasst 😉

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Meccsnézés az interneten - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Legutóbb jól kommentáltak. Meg kell becsülni azt ami van..., vagy előfizetni gamepassra ha nem tetszik.ano92
Pont ezért tart ott a közvetítés színvonala ahol 9 éve is tartott. 😛 😀

DeSean remélem duplán odateszi magát a Dallas ellen és megmutatja, hogy ott lenne a helye a legjobbak között.Bébé
😀 igazából, ha én lennék a sporttv igazgatója, én sem fejlesztenék. Minek? annak a kb 1000 embernek akit érdekel is a sportág itthon. Abból is 300 aztmondja Ricsiéket biztos nem nézem. Fölösleges kockázat invesztálni az egészbe többet 😀ano92
Az ok-okozati viszonyt szerintem gondold át 😀mustaine
ördögi kör 😀

Amíg kis iskolás szinten megy a közvetítés addig sokan nem nézik, amíg nem nézik sokan addig nem lesz jobb 😀

Én amúgy nézek sporttvt, megnézem a meccseket amiket tolnak, meg a sasokat is ottnézem ha van. Szép a kép, a többi meg nem érdekel 😊ano92
OFF
Oké nem akartam itt ekkora vitát indítani sport tv ügyben, egyrészt örülök hogy lehet nézni itthon és sokat tettem a sportág népszerűségéért, de mégis mióta eredeti nyelven nézem szakmailag és hangilag sokkal pöpecebb... Egy szó mint száz köszi SportTV hogy adtok meccset (Ricsit amúgy bírom ha nem utálná annyira az eagles-t) aki meg többet akar ügyeskedjen 😉 (ezt magamnak)

A lényeg hogy nyerjünk tőlem lehet fekete fehérben Kordával csak mint már írtam telhetetlen kis pöcs vagyok 😀zsoeo
Jajjj Klárika, az egy fake ha jól látom, meg merik lépni a faket AZ BIZONY EGY FAKE PUNT HÖLGYEIM ÉS URAIM!

több mint 10 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Legutóbb jól kommentáltak. Meg kell becsülni azt ami van..., vagy előfizetni gamepassra ha nem tetszik.ano92
Pont ezért tart ott a közvetítés színvonala ahol 9 éve is tartott. 😛 😀

DeSean remélem duplán odateszi magát a Dallas ellen és megmutatja, hogy ott lenne a helye a legjobbak között.Bébé
😀 igazából, ha én lennék a sporttv igazgatója, én sem fejlesztenék. Minek? annak a kb 1000 embernek akit érdekel is a sportág itthon. Abból is 300 aztmondja Ricsiéket biztos nem nézem. Fölösleges kockázat invesztálni az egészbe többet 😀ano92
Az ok-okozati viszonyt szerintem gondold át 😀mustaine
ördögi kör 😀

Amíg kis iskolás szinten megy a közvetítés addig sokan nem nézik, amíg nem nézik sokan addig nem lesz jobb 😀

Én amúgy nézek sporttvt, megnézem a meccseket amiket tolnak, meg a sasokat is ottnézem ha van. Szép a kép, a többi meg nem érdekel 😊ano92
OFF
Oké nem akartam itt ekkora vitát indítani sport tv ügyben, egyrészt örülök hogy lehet nézni itthon és sokat tettem a sportág népszerűségéért, de mégis mióta eredeti nyelven nézem szakmailag és hangilag sokkal pöpecebb... Egy szó mint száz köszi SportTV hogy adtok meccset (Ricsit amúgy bírom ha nem utálná annyira az eagles-t) aki meg többet akar ügyeskedjen 😉 (ezt magamnak)

A lényeg hogy nyerjünk tőlem lehet fekete fehérben Kordával csak mint már írtam telhetetlen kis pöcs vagyok 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
OFF:
Sziasztok már egész héten lázban vagyok a hétfő hajnali meccs miatt... Nincs Gamepass-om viszont ezt a meccset illetve az utolsó fordulót nem nagyon akarom gagyi stream-mel kis képen követni mert lesznek a mi meccsünkön kívül is izgalmas game-ek. Egy szó mint száz Gamepass-trial egy hétre még volt, de úgy látom hogy már nincs vagy csak én vagyok béna 😕 ...
Illetve mi a tapasztalatotok még sosem fizettem elő és nem is nyomtam ezt a trial-t azt láttam hogy meg kell adni minden adatot (bankszámla stbstb) és utána lemondani egy héten belül mert ha nem teszed vonja le a manit...
Szóval nagy tudású Gamepass-os segítségére lenne szükségem, akár privátban is

ON:
Orton fog kezdeni és az öregembert csak cserének igazolták le? (egy meccsre 😀) Azért probowl-ra lehetett volna még egy két embert szavazni... pl O# falból vagy Riley esetleg TE poszton...
Már csak egy és fél nap 😊zsoeo
SNFre szokott lenni 2 megabit minőségű ruszki stream (a kommentár amcsi nem kell megijedni)

PFF meg megbaszhatja, az agyonsztárolt Mathis csak nem került be a PB keretbe 😊 Peters legalább ott van, kijárt neki a tavalyi szezon után 😊 Toddot emg csak azért nem hívták be mert nagy csapás lett volna amikor visszamondja 😀

Petivak: nem csak a szurkolók döntenek a PB keretekről, de amúgy is ha a szakértők véleménye érdekel ott lesz majd az All-pro tagság, valamivel többet ér az

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
az egész rajongók szavaznak pro bowl system faszság .... a szakértőkek kéne dönteniük .

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Legutóbb jól kommentáltak. Meg kell becsülni azt ami van..., vagy előfizetni gamepassra ha nem tetszik.ano92
Pont ezért tart ott a közvetítés színvonala ahol 9 éve is tartott. 😛 😀

DeSean remélem duplán odateszi magát a Dallas ellen és megmutatja, hogy ott lenne a helye a legjobbak között.Bébé
😀 igazából, ha én lennék a sporttv igazgatója, én sem fejlesztenék. Minek? annak a kb 1000 embernek akit érdekel is a sportág itthon. Abból is 300 aztmondja Ricsiéket biztos nem nézem. Fölösleges kockázat invesztálni az egészbe többet 😀ano92
Az ok-okozati viszonyt szerintem gondold át 😀mustaine
ördögi kör 😀

Amíg kis iskolás szinten megy a közvetítés addig sokan nem nézik, amíg nem nézik sokan addig nem lesz jobb 😀

Én amúgy nézek sporttvt, megnézem a meccseket amiket tolnak, meg a sasokat is ottnézem ha van. Szép a kép, a többi meg nem érdekel 😊

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Legutóbb jól kommentáltak. Meg kell becsülni azt ami van..., vagy előfizetni gamepassra ha nem tetszik.ano92
Pont ezért tart ott a közvetítés színvonala ahol 9 éve is tartott. 😛 😀

DeSean remélem duplán odateszi magát a Dallas ellen és megmutatja, hogy ott lenne a helye a legjobbak között.Bébé
😀 igazából, ha én lennék a sporttv igazgatója, én sem fejlesztenék. Minek? annak a kb 1000 embernek akit érdekel is a sportág itthon. Abból is 300 aztmondja Ricsiéket biztos nem nézem. Fölösleges kockázat invesztálni az egészbe többet 😀ano92
Az ok-okozati viszonyt szerintem gondold át 😀