Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Na, már nem sokat kell várni, hogy megtudjuk kiket draftol a Steelers. A legújabb és utolsó mock draftok eléggé megoszlanak, na nem mintha a korábbiak egységesek lettek volna 😀
De hosszú idő után visszatértek a Bush pickhez 1/20-on, mondván, hogy igazából túl lett hypeolva kissé Bush, hiszen csak a többi LB gyengesége miatt gondolták, hogy már a Bengals kiviszi.
Olvasom még Greedy Williamset, Archega-Whiteside-ot (PFF), de Burns vagy Murphy is a kalapban.
És én tartom továbbra is Winovich-ot 😊
Annyira mindenhol 2. körös besorolást kap....ami minket nem szokott érdekelni 😊
Klaci79
Chase nagy kedvencem, nekem is. Egy állat a pályán, ha nem is akkora tehetség. Illene hozzánk. Ráadásul vidám, nagyszájú csóka az NFL Network minden héten bekapcsolta Correspondent Reporter-ként. De valóban csak az első körben lehetne rá esélyünk, másodikban már nem lesz bent. Első végén sem biztos. Van némi realitása, a posztja miatt, hogy berántjuk, az EDGE-t mi is a DB és ILB elé helyezzük posztrangsorban, ahogy az egész liga is, bár a passzjáték miatt mindhárom poszt feljövőben van. De a FO nem biztos, hogy ennyire bízik benne, én is a mentalitása miatt bírom.
Ráadásul egyedül őt riportálta a média, mint akit megvacsoráztattunk. Kezdenek visszatárni a CB-k hozzánk az utolsó mock-okban, amit értek, főleg Haden miatt és nekem Nelson még csak új zsoldos, szóval annak is van realitása. De nem tudom, van-e CB, akit ennyire bír a FO. Az ILB ugye ordas nagy need, ment Fort, jött Barron, de sztem tavaly nagyobb need volt és láttuk, hogy nem húztunk, ha nem tudtunk. Mondjuk idén a középső körökben jobb a class. De sztem a két Devin kimegy TOP5-ben ill. Top 15-ben. Én ILB-ért nem mennék fel. Én nem láttam, hogy annyira imádnánk Bush-t. Ő Bengal lesz 😊 Inkább látok egy stopgap ILB-t a 2-3. napon.
Idén beetetjük a cicákat egy ILB-re és húzzuk Murphy-t 😊.

De a lényeg, másfél nap és mindez itt megy a levesbe. Csak annyit kérek, hogy ne egy JJ, Burns, Edmunds-féle fejvakarós pick legyen az első. Mosolyogni szeretnék, mint két éve és 2012-ben.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
Na, már nem sokat kell várni, hogy megtudjuk kiket draftol a Steelers. A legújabb és utolsó mock draftok eléggé megoszlanak, na nem mintha a korábbiak egységesek lettek volna 😀
De hosszú idő után visszatértek a Bush pickhez 1/20-on, mondván, hogy igazából túl lett hypeolva kissé Bush, hiszen csak a többi LB gyengesége miatt gondolták, hogy már a Bengals kiviszi.
Olvasom még Greedy Williamset, Archega-Whiteside-ot (PFF), de Burns vagy Murphy is a kalapban.
És én tartom továbbra is Winovich-ot 😊
Annyira mindenhol 2. körös besorolást kap....ami minket nem szokott érdekelni 😊
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Úgy sejtem vót má, de talán jó újra néznetek 😊

JuJu’s reaction to being drafted hit me right in the feels. 🙌 @TeamJuJu (via @NFLFilms)
 www.thescore.com/s/10103849
dande
Ezt nem is láttam még, köszi a megosztást! 😊

Nos, pár nap és jönnek az új videók. Kiváncsi leszek.
Klemó
Azért ez mekkora dolog ha draftolnak 👍👍👍

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Úgy sejtem vót má, de talán jó újra néznetek 😊

JuJu’s reaction to being drafted hit me right in the feels. 🙌 @TeamJuJu (via @NFLFilms)
 www.thescore.com/s/10103849
dande
Ezt nem is láttam még, köszi a megosztást! 😊

Nos, pár nap és jönnek az új videók. Kiváncsi leszek.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy sejtem vót má, de talán jó újra néznetek 😊

JuJu’s reaction to being drafted hit me right in the feels. 🙌 @TeamJuJu (via @NFLFilms)
 www.thescore.com/s/10103849

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ki az ügynöke? 😊
bcsarli
Ők

iktriad
Ezekből melyik a Rosenhouse 😊
bcsarli
Ezek közül bármelyikük potenciális Rózsaház. Tudod milyenek ezek az ügynökök. 😊

Amúgy természetesen a középső.
iktriad
Persze hogy tudom: pénzéhesek 😊
bcsarli
Van azért pár jó arc köztük. Pl. ha nézted pár éve az Ügynök (The Agent) doku realityt, abban pl volt egy nagyon szimpi arc, Ed Wasielewski.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
És ki az ügynöke? 😊
bcsarli
Ők

iktriad
Ezekből melyik a Rosenhouse 😊
bcsarli
Ezek közül bármelyikük potenciális Rózsaház. Tudod milyenek ezek az ügynökök. 😊

Amúgy természetesen a középső.
iktriad
Persze hogy tudom: pénzéhesek 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ki az ügynöke? 😊
bcsarli
Ők

iktriad
Ezekből melyik a Rosenhouse 😊
bcsarli
Ezek közül bármelyikük potenciális Rózsaház. Tudod milyenek ezek az ügynökök. 😊

Amúgy természetesen a középső.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 pbs.twimg.com/media/D4dlG2IU0AAU3tW.jpg:large
Klaci79
Thax but no thx! Pláne ezzel a névvel😀
Razi
Ráadásul biztos duruzsolná a fülébe a hülyeségeit AB, bárki más csak ne ő jöjjön arra a posztra.
pfefe8
Vagy dafke meg akarná mutatni, hogy a Brown név nem szinonimája a hülye f@sz-nak.
kittli
És ki az ügynöke? 😊
bcsarli
Ők

iktriad
Ezekből melyik a Rosenhouse 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 pbs.twimg.com/media/D4dlG2IU0AAU3tW.jpg:large
Klaci79
Thax but no thx! Pláne ezzel a névvel😀
Razi
Ráadásul biztos duruzsolná a fülébe a hülyeségeit AB, bárki más csak ne ő jöjjön arra a posztra.
pfefe8
Vagy dafke meg akarná mutatni, hogy a Brown név nem szinonimája a hülye f@sz-nak.
kittli
És ki az ügynöke? 😊
bcsarli
Ők
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 pbs.twimg.com/media/D4dlG2IU0AAU3tW.jpg:large
Klaci79
Thax but no thx! Pláne ezzel a névvel😀
Razi
Ráadásul biztos duruzsolná a fülébe a hülyeségeit AB, bárki más csak ne ő jöjjön arra a posztra.
pfefe8
Vagy dafke meg akarná mutatni, hogy a Brown név nem szinonimája a hülye f@sz-nak.
kittli
És ki az ügynöke? 😊

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 pbs.twimg.com/media/D4dlG2IU0AAU3tW.jpg:large
Klaci79
Thax but no thx! Pláne ezzel a névvel😀
Razi
Ráadásul biztos duruzsolná a fülébe a hülyeségeit AB, bárki más csak ne ő jöjjön arra a posztra.
pfefe8
Vagy dafke meg akarná mutatni, hogy a Brown név nem szinonimája a hülye f@sz-nak.
kittli
Brown egy isten volt. Megtestesítője a Steelers mentalitásnak. Legalábbis ez látszott majd egy évtizedig. Ki gondol(hat)ta, hogy egy picsa lesz belőle.

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
 pbs.twimg.com/media/D4dlG2IU0AAU3tW.jpg:large
Klaci79
Thax but no thx! Pláne ezzel a névvel😀
Razi
Ráadásul biztos duruzsolná a fülébe a hülyeségeit AB, bárki más csak ne ő jöjjön arra a posztra.
pfefe8
Vagy dafke meg akarná mutatni, hogy a Brown név nem szinonimája a hülye f@sz-nak.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
 pbs.twimg.com/media/D4dlG2IU0AAU3tW.jpg:large
Klaci79
Thax but no thx! Pláne ezzel a névvel😀
Razi
Ráadásul biztos duruzsolná a fülébe a hülyeségeit AB, bárki más csak ne ő jöjjön arra a posztra.

Steelers fan
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 506 — kheanton@gmail.com
 pbs.twimg.com/media/D4dlG2IU0AAU3tW.jpg:large
Klaci79
Thax but no thx! Pláne ezzel a névvel😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
 www.instagram.com/p/BwYERxhBwCo/?hl=hu
steelwolf
Korai még persze, de ha vmit el akarunk érni, akkor a bye weekig kellene egy 4-2.

A Pats az elején rozsdás szokott lenni, jó lenne már a Rókalyukban virítani, de úgyis vakon leszünk.

A Hawkst hazai pályán muszáj lenne legyűrni, de RW nekünk elég szörnyű matchup, biztos vért hugyozunk ellenük.

SF elleni nyugati parti túra instant bukó, olyan jetleg lesz, mint a részeges karatemester.

Ravens-Chargers duó közvetlen riválisaink a csop győzelemért és WC-ért, kiélezett szituk lesznek, ott minden kb BB-n múlik. Bye weeket W-nek veszem, ami legalább jó helyen van.😁

Utána a három hazai nyerhető, de kőkemény lesz a Colts és a Rams elleni (Gurley állapotától sok függ azért).

Browns idegenben, rövid héten, grrrr. Legalább nem a világ végére kell menni. Kurva sok sérültnek néz ki a w 9-12 között, mert nagy darálás lesz a szezon ezen része 3 kíméletlen párharccal.

A vége (utsó 5 meccs) egy fokkal könnyebbnek néz k8, itt nyilván vmelyik underdog ellen fejreállunk, h pengeélen múljon a PO. A pengeéle valszeg a Ravens meccs lesz.

10 kőkemény meccset látok, és 6 nyerhetőbbet. Teljes fegyverzetben és jó teljesítménnyel/működő systemmel azt mondom: 11-5. A tavalyi leeresztéssel, mentális káosszal: 7-9, end of an era.

Reálisan a nehéz csapatok (10) ellen kellene 6 W, a könnyebbek ellen (6 meccs) minimum 4 W a PO -harchoz.

Most nem látok bele a keretbe 10W-t, de nem holnap kezdünk😂

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kinéz egy jó 8-8😊
Razi
Ha a bye weekre nem negatívval megyünk, akkor simán lehet 9-7 vagy 10-6 a vége.

Ha negatív szezon lesz, Tomlin megy?
Jan
Bennel egyutt gondoltad?
xtaki
..és Dupreevel! 😁
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 234
Kinéz egy jó 8-8😊
Razi
Ha a bye weekre nem negatívval megyünk, akkor simán lehet 9-7 vagy 10-6 a vége.

Ha negatív szezon lesz, Tomlin megy?
Jan
Bennel egyutt gondoltad?
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Kinéz egy jó 8-8😊
Razi
Ha a bye weekre nem negatívval megyünk, akkor simán lehet 9-7 vagy 10-6 a vége.

Ha negatív szezon lesz, Tomlin megy?
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 506 — kheanton@gmail.com
Kinéz egy jó 8-8😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/57297990_392379431602245_7910448336126340047_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=LYLym3X0drwAb6i43JV&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCB-ibaUyyCcW_qZKQ9Uo0RvTwgJrJC2c64LGAsuD6_dA&oe=662D5C31
Pittsburgh Steelers on Instagram: "The 2019 regular season schedule has arrived. #HereWeGo"
86K likes, 2,479 comments - steelers on April 17, 2019: "The 2019 regular season schedule has arrived. #HereWeGo".
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
A 30 aki nálunk vizitált!
1-2 név biztosan vissza fog térni a draft után.
 twitter.com/Alex_Kozora/status/1118552882339622914

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
16. héten pedig játszunk a Jets-el....igazi kuriózum lesz Bell miatt
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
SNF-el kezdünk a Pecc ellen

 twitter.com/ezlazar/status/1118536874547712001

Szerkesztette: Klaci79