Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Baazdmeg rosberg...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szép volt Kimi :cool: Kurva jó ez a Lotus ilyen átlagos időben. Ez jót vetít előre a szezon többi részére.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ilyen nincs. Csóró Button.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mezeinek üzenem, hogy az ementáli az svájci, nem holland. :o

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Nagy futam megint, nagyon szoros, jó az idei szezon!
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rosberg nem szívbajos 😀

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kurva jó ez a Lotus ma.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
szánalmas ez a drsJayB
Nem ezt mondanád, ha Alonso előzne ezzel. Tény, hogy szar találmány, de most Kiminek nagyon jól jött.FViktor93
Már Grosjean előzésénél beakartam írni... Akárki előz akkor is szánalmas.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
szánalmas ez a drsJayB
Nem ezt mondanád, ha Alonso előzne ezzel. Tény, hogy szar találmány, de most Kiminek nagyon jól jött.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
szánalmas ez a drs
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Esik az eső Bahreinben... Iszonyú nagy a por, ez lightos esővel keveredve korcsolyapálya 😊JayB
És Fernando ujra az elen 😊Toca
Sajnos már elállt. Most zajlik a versenyzői parádé, ez még a Ringen is szánalmas volt nemhogy itt a töküres lelátók előtt 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Esik az eső Bahreinben... Iszonyú nagy a por, ez lightos esővel keveredve korcsolyapálya 😊JayB
És Fernando ujra az elen 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Esik az eső Bahreinben... Iszonyú nagy a por, ez lightos esővel keveredve korcsolyapálya 😊
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
nagyon elkaptam 7es szorzóért ezt a Vettel pole-t 😀Habi
a sor minta szerint holnap Red Bullnak v. Lotusnak kell nyernie. Vagy majd Rikárdó lecsap.gamerkr
Raikkönen 11. 3 friss szett közepessel, pont mint Alonso. Nagyon kell őket figyelni majd.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez is elég kemény... :/
http://idealisiv.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/21/Kicsinyes_bosszu/

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért csak ott volt Gyula 10évig a reteken akik akkoriban bárkit ki tudtak fizetni mégis elégedettek voltak vele,talán nem véletlen...Janek
Palik tartotta ott, hogy tudjon kit alázni. Utána meg megszokásból....
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nagyon elkaptam 7es szorzóért ezt a Vettel pole-t 😀Habi
a sor minta szerint holnap Red Bullnak v. Lotusnak kell nyernie. Vagy majd Rikárdó lecsap.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nagyon elkaptam 7es szorzóért ezt a Vettel pole-t 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
huh, ez brutál egy időmérő volt. Q2-ben az első tíz 4 tizeden belül volt. a Q3 ban meg 1-7ig egy tizedre követik egymást az emberek. nemtom láttam e már ilyen szoros időmérőt. naggyon jó volt.
mondjuk a végén vettel visítása olyan volt mintha a kést forgatták volna bennem. borzalmasan rühellem... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezt jól összehozta a Brawn-Schumi tengely :/ . Az öregnek eddig elég peches szezonja van, bár ez most szimpla hülyeség volt.

Gyula pedig végre magához nyúlhatott. Csendes magányában. 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Koválájneeeeeeeeeen. 😀

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Azért csak ott volt Gyula 10évig a reteken akik akkoriban bárkit ki tudtak fizetni mégis elégedettek voltak vele,talán nem véletlen...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://formula1.nso.hu/f1/f1-a-force-india-furgonja-mellett-molotov-koktel-robbant-sajtohir-2126600
Nehezen tudom visszafogni magam, hogy a vén trottyosra ne mondjak szebbnél szebb szavakat.....

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Mezeivel nincs különösebb bajom, bár tény, hogy nem ő a legjobb választás. Czollnertől viszont a víz kivert, annyira irritált.
Ugyanakkor eszébe juthatott volna valakinek, hogy Dávid Sándort ültessék be Wéber Gabi mellé, én nagyon bírtam mikor régen ő közvetített.N-Drew
Riskó Géza (ha jól emlékszem ő) nyilatkozta tavaly év végén, amikor az M1 kapta meg a közvetítési jogokat, hogy Palik és Dávid nem hitelesek a csatorna számára. Mondjuk ez így hülyeség, inkább mondta volna, hogy nem csípjük őket vagy valami......

Mezei még nem vette fel az üzemi hőfokot, lehet nem is fogja. Palik, mikor nem majomkodott (sajnos ez elég ritka volt),, nem volt rossz, Czollner viszont csak valaki mellett lehetett volna szerintem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Mi baj volt a Gyulával?Janek
Azon túl, hogy általában úgy közvetített mint egy elfogult 10 éves a világon semmi.iktriad
plusz egyszerűen képtelen volt felfogni mi folyik épp a pályán,ugy kellett talicskával kihordani az RTL studióbol azt a sok baromságot amit össze hordott majd 10 év alatt.Mondjuk ebben most Mezei sem jobb,de ő legalább - én legalábbis még nem vettem észre - nincs bele szerelmesedve senkibe sem.Cowboykarcsi
Dehogynem, a Schumiba....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png