Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
remek, hogy szakad az eső Michiganben...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyik Toyotának annyi, nagyon ügyes volt a ferraris srác...
http://www.youtube.com/watch?v=BX8_AIpIGEMSchleck
Már mindkét Toyotának annyi. 4(!) Audi van az élen, de az 1. számú autó kisebb problémái miatt az öregek (McNish és a 8szoros bajnok Kristensen) vetnek jelenleg.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Le Mans: nekem nem jön be ez a Deltawing :rolleyes:shawnka
Hát nem is mennek túl jól.

Az egyik Toyotának annyi, nagyon ügyes volt a ferraris srác...
http://www.youtube.com/watch?v=BX8_AIpIGEM

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Le Mans: nekem nem jön be ez a Deltawing :rolleyes:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
holnap 7től sportklubbon Nascar élőben.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elég uncsinak ígérkezik a Le Mans így a Peugeot nélkül. De azért is hajrá Toyota!

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Erről a képről vhogy a McLarenes rádióbeszélgetések ugrottak be 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mi a fészkes faszom van Button-al???????
Ricciardo félék vernek rá 40mp-eket.
El sem hiszem.Bazzani
Ezt én sem értem. Nagyon nincs magánál az elmúlt 3-4 futamon. Talán nem jött be neki az új fejlesztés vagy nem tudom, de, hogy ennyire alul teljesítsen az valami hihetetlen.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Én azt nem értem hogy miért nem bírnak kicsit körülnézni a pályán? 2010-ben ugyanez volt, mindenki le volt szarva, csak Webberre figyeltek Vettelke meg megnyerte a vb-t. Most is csak Hamiltonra figyeltek, meg is van az eredménye. Egyébként ha 1 körrel hosszabb a verseny sima 8. hely lett volna mert a Rosberg boly is elkapta volna.JayB
Rosberg így is majdnem megfogta. Ferrari ennyire ne legyen tisztába azzal hogy koptatják a gumit hihetetlen.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi a fészkes faszom van Button-al???????
Ricciardo félék vernek rá 40mp-eket.
El sem hiszem.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Én azt nem értem hogy miért nem bírnak kicsit körülnézni a pályán? 2010-ben ugyanez volt, mindenki le volt szarva, csak Webberre figyeltek Vettelke meg megnyerte a vb-t. Most is csak Hamiltonra figyeltek, meg is van az eredménye. Egyébként ha 1 körrel hosszabb a verseny sima 8. hely lett volna mert a Rosberg boly is elkapta volna.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
idén azért nem 1x előzött a boxban Alonso...empty taxi
de akkor kihozták 1-2 körrel később/előbb mint az ellenfelét és előzött. Ez tegnap is így volt. Ez meg itt nem a boxkiállásról szól, ami egyébként megint gyors volt és jó munkát végeztek, hanem arról a hibás döntésről, hogy miért nem hozták ki Alonsot egyből Hamilton után, aki benthagyott 1 másodpercet a cseréjében.
Egyébként lehet nem előzte volna meg Alonso Hamiltont, mert az angol konstans gyorsabb volt gyakorlatilag nála, de mindenképpen több esélye lett volna 2.5 secről visszajönni, mint így.
tudom, utólag könnyű okosnak lenniHabi
Percig nem vitatom h szar döntés volt, ugyanakkor szvsz a Ferrari idén már jött ki jól is ezekből a dolgokból, ahogy írtad te is fentebb, pusztán azt akartam mondani h idén annyira nem hülyék (bár ugye most hibáztak egy szép nagyot, de idén már sztem kb. minden versenyzőnek volt vmi boxos gixere) ilyen téren az olaszok mint az utóbbi pár évben úgy általában.empty taxi
Egyetértek, azért a Ferrarinak idén több jó húzása is volt. Viszont már ahogy korábban is leírtam úgy tűnik vagy az autó megy gyorsan vagy a taktika jó, a kettőt egyszerre még mindig nem sikerül összerakni.
Egy ilyen kiélezett VB sorozatban ahol minden kurva pont számít, hogy lehet egy alapból képtelennek tűnő 1.helyért kockáztatni a 2. helyet. 19-re húznak lapot, úgy hogy előtte 3 alsó már kiment és csodálkoznak hogy beszopják...
Schumi meg hihetetlenül szopóágon van ,de kifog még neki jönni a lépés, ahogy Kiminek is, de rajta szerintem látszik még a kihagyás.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Miért hallgat ezekre a nyomorékokra Alonso....nem emlékszem olyan versenyre, ahol jól jött volna ki a nagy olasz taktikázásbólImitheking
idén azért nem 1x előzött a boxban Alonso...empty taxi
de akkor kihozták 1-2 körrel később/előbb mint az ellenfelét és előzött. Ez tegnap is így volt. Ez meg itt nem a boxkiállásról szól, ami egyébként megint gyors volt és jó munkát végeztek, hanem arról a hibás döntésről, hogy miért nem hozták ki Alonsot egyből Hamilton után, aki benthagyott 1 másodpercet a cseréjében.
Egyébként lehet nem előzte volna meg Alonso Hamiltont, mert az angol konstans gyorsabb volt gyakorlatilag nála, de mindenképpen több esélye lett volna 2.5 secről visszajönni, mint így.
tudom, utólag könnyű okosnak lenniHabi
Percig nem vitatom h szar döntés volt, ugyanakkor szvsz a Ferrari idén már jött ki jól is ezekből a dolgokból, ahogy írtad te is fentebb, pusztán azt akartam mondani h idén annyira nem hülyék (bár ugye most hibáztak egy szép nagyot, de idén már sztem kb. minden versenyzőnek volt vmi boxos gixere) ilyen téren az olaszok mint az utóbbi pár évben úgy általában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ez a stratégiai analfabétaság évek óta a legnagyobb achilles pontja a Ferrarinak.2010 Abu Dhabi emlékszik valaki?ott ugye konkrétan egy bajnoki címet sikerült elbukni.Nem igaz hogy nem látják hogy évek óta nem jönnek már be az ilyen agymenéseik,még mindig azt iszik hogy 2004ben vagyunk amikor olyan bucira verték a mezőnyt hogy Magny Courban 4 kiállással is kint tudott MSC maradni az élen és versenyt tudott nyerni.Az ilyen húzásokra az olyan években van lehetőség,meg mondjuk az olyanokban mint amilyet Vettel meg a RBR csinált tavaly.10 év alatt volt 2 ilyen év(a 2002es Ferrarival legyen 3). Azért átlagban elmondható hogy 2005 óta igen izgalmas és kiegyensúlyozott bajnokságok vannak,szoros(idén pl extrém szoros)mezőnnyel ahol nincs helye az ilyen agyatlan vakmerősködésnek. Ráadásul ha egy Monte Carloban vagy egy Hungaroringen próbálják meg ezt ahol iszonyat nehéz előzni,de annyira látszott hogy a DRSel már 4-5 tizedes különbséggel is simán ki lehet kerülni a másikat mindegy hogy milyen jó defenzív versenyző ül a kormánynál. Annyira fölösleges volt ez,ahogy Habi is írta valszeg eleve kevés lett volna a tempó a pályán Hamilton ellen,fel kellett volna mérni hogy a P2 lett volna a maximum aznap Lewis és a McLaren ellen. Mindegy,bízunk benne hogy nem az a két pont fog hiányozni év végén amennyivel Hamilton most vezet.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Miért hallgat ezekre a nyomorékokra Alonso....nem emlékszem olyan versenyre, ahol jól jött volna ki a nagy olasz taktikázásbólImitheking
idén azért nem 1x előzött a boxban Alonso...empty taxi
de akkor kihozták 1-2 körrel később/előbb mint az ellenfelét és előzött. Ez tegnap is így volt. Ez meg itt nem a boxkiállásról szól, ami egyébként megint gyors volt és jó munkát végeztek, hanem arról a hibás döntésről, hogy miért nem hozták ki Alonsot egyből Hamilton után, aki benthagyott 1 másodpercet a cseréjében.
Egyébként lehet nem előzte volna meg Alonso Hamiltont, mert az angol konstans gyorsabb volt gyakorlatilag nála, de mindenképpen több esélye lett volna 2.5 secről visszajönni, mint így.
tudom, utólag könnyű okosnak lenni


JT Daniels fan
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Miért hallgat ezekre a nyomorékokra Alonso....nem emlékszem olyan versenyre, ahol jól jött volna ki a nagy olasz taktikázásbólImitheking
idén azért nem 1x előzött a boxban Alonso...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Miért hallgat ezekre a nyomorékokra Alonso....nem emlékszem olyan versenyre, ahol jól jött volna ki a nagy olasz taktikázásbólImitheking
az a vicc, hogy az első kiállásakor még minimum +4-5 kör benne volt a gumijaiban. Akkor kellett volna később kijönni.
eaglesmcnabb
az első kiállását a legjobb ütemben húzták meg. abban a körben már éppen elkezdett időt veszíteni a friss gumin lévőkhöz képest. ha még kint hagyják akkor 2-3 körre, csak harmadik hely lett volna neki. utólag nyilván az is szép, de azt az utolsó harmadban is hozhatták volna, ha időben rájönnek a kommandostandon, hogy a P2 a legtöbb, amit kihozhatnak a versenyből.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Miért hallgat ezekre a nyomorékokra Alonso....nem emlékszem olyan versenyre, ahol jól jött volna ki a nagy olasz taktikázásbólImitheking
az a vicc, hogy az első kiállásakor még minimum +4-5 kör benne volt a gumijaiban. Akkor kellett volna később kijönni.
A legszebb az egészben hogy Massát is 1 kiállásra tervezték, pedig ő volt az első aki kijött kerékcserére az elején. Persze amikor 1 kör alatt 3-an otthagyták a picsába már kapcsoltak az okos olaszok 😂eaglesmcnabb
Az is vicces, hogy a nagy gumiháború kellős közepette egy ilyen baromsággal próbálkoznak egy olyan pályán, ahol ilyen közel van a fal. Alonso (és Vettel is) valszeg biztos dobogós helyet adott fel, nagyon bizonytalan elsőségért. Kurvára nem értem. maradt volna összesítettben első, növelve előnyét a legfőbb riválisával szemben, így meg...... :mad:

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Csak tudnám, hogy a faszban van az, hogy Grosjean a második helyért harcol Raikkönen meg a 7-8.FViktor93
Talán jobb?csi77
Ennyivel biztos nem. Valahogy nem az első, hogy Raikkönen taktikája teljesen másképp sül el, mint ahogy tervezik.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Csak tudnám, hogy a faszban van az, hogy Grosjean a második helyért harcol Raikkönen meg a 7-8.FViktor93
Talán jobb?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem hiszem már el, hogy Schumacher mindig beszopja vmivel. 😐Greengo
Schumi most kapja vissza, azt ami a csúcsidőszakában elkerülte. Pl 5 évig nem volt motorhibás az autója, stb......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez komolytalan. a red bull is csúnyán elbaszta, de a ferka még rá is rakott...csodálatos. #szétb***azideg


JT Daniels fan
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Miért hallgat ezekre a nyomorékokra Alonso....nem emlékszem olyan versenyre, ahol jól jött volna ki a nagy olasz taktikázásbólImitheking
az a vicc, hogy az első kiállásakor még minimum +4-5 kör benne volt a gumijaiban. Akkor kellett volna később kijönni.
A legszebb az egészben hogy Massát is 1 kiállásra tervezték, pedig ő volt az első aki kijött kerékcserére az elején. Persze amikor 1 kör alatt 3-an otthagyták a picsába már kapcsoltak az okos olaszok 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Same old Ferrari. 😂

több mint 11 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Miért hallgat ezekre a nyomorékokra Alonso....nem emlékszem olyan versenyre, ahol jól jött volna ki a nagy olasz taktikázásból