Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
3 hét szünet, na szuper 😕 Nem baj, én már boldog ember leszek, ha Massa egyszer is az év során a podium tetején áll.Wirtschaftsteil
Én azt nem tudom hogy pontot fog-e szerezni idén kb annyi esély látok rá mnit Baugartnernél ,jó picit többet ha jó lesz a Ferrari. De kb 2-3 futamot adok max Massának idén ha így megy mint eddig.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Perez mögött is van azért egy jelentéktelen személy, Carlos Sim, 3 éve folyamatosan a világ leggazdagabb embere :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
3 hét szünet, na szuper 😕 Nem baj, én már boldog ember leszek, ha Massa egyszer is az év során a podium tetején áll.Wirtschaftsteil
Hú akkor te idén nagyon szomorú leszel 😊FViktor93
szerintem a dobogó környéke is lehetetlen Massa számára. És ahogy olvasgatom az f1et követő nemzetközi/magyar oldalakat, az sem biztos, hogy végigmegy a szezonban.
Whitmarsh konkrétan beszélt már arról, hogy Checo fog Kínában ülni a Ferrariban. Ezt azért remélem nem így lesz.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
3 hét szünet, na szuper 😕 Nem baj, én már boldog ember leszek, ha Massa egyszer is az év során a podium tetején áll.Wirtschaftsteil
Hú akkor te idén nagyon szomorú leszel 😊
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
3 hét szünet, na szuper 😕 Nem baj, én már boldog ember leszek, ha Massa egyszer is az év során a podium tetején áll.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Az mondjuk egy jó kérdés, hogy mire való az esőgumi? Mert addig mentek SC mögött, amíg egyből a restart után kimentek interért. Mi a szarnak gyártanak akkor egyáltalán esőgumit?Duff
Ez tényleg jó kérdés. Kicsit túl óvatosak mostanában. Nekem már az előző futamon sem volt világos, hogy minek kellett behozni a SC-t.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Az mondjuk egy jó kérdés, hogy mire való az esőgumi? Mert addig mentek SC mögött, amíg egyből a restart után kimentek interért. Mi a szarnak gyártanak akkor egyáltalán esőgumit?
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Jó futam volt. Kimi egyre jobb! 😊
Massa meg már iszonyat nevetséges. 😊 Azért vicc, hogy nem akar összejönni a magyar tv-nek egy sima közvetítés.(most gondoltam belenézek az ismétlésbe, de az se megy... 😀 )Greengo
Nekem pozitív csalódás. Gyulai "Kvázi alkalmasint" Balázs érthetetlen kérdései nélkül egész jól bírom az életet.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Jó futam volt. Kimi egyre jobb! 😊
Massa meg már iszonyat nevetséges. 😊 Azért vicc, hogy nem akar összejönni a magyar tv-nek egy sima közvetítés.(most gondoltam belenézek az ismétlésbe, de az se megy... 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A régi dominanciát inkább a rettenet mennyiségű tesztben és a technikai háttérben látom és ezután Brawnékban. A Mercedesnél is megvan a dream team mégse mennek vele semmire. Domenicali és a még páran elég nagy balfaszok de rajtuk "csak" futamok mennek el, hogy az autó gyenge az a tervezőasztalon történik. Borzasztó nehéz puszta szimulációkra (már azok is korlátozva vannak) építeni egy autót, nem sikerül beletalálni az utóbbi időben és mivel nincs teszt olyan hatalmasat javulni sem lehet. Én nem hinném hogy a munkamorállal van a baj, akarnának ők jót csinálni csak nem sikerül és ha nekik nem sikerül akkor azt meg kell szorozni kettővel mert ez a Ferrari.JayB
Oké, de ha a többiek meg tudják oldani, a Ferrari miért nem? A többi csapatnak is ugyanezek a feltételek adottak. Akkor csak a szakemberekkel van baj... Brawn (Hogy miért írok mindig Brown-t ne kérdezd 😀) csodát csinált a Hondával is, igaz egy idényre, de megcsinálta. Most a Mercit is kezdi felhozni, szerintem Europára már jók lesznek.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Ez hülyeség mindenki tudjaa Ferrarinál, hiszen szárazon tisztán játszott,hogy az autó még mindig gyengécske. Mondjuk Perez volt átlagon felüli mert Hamihoz képest kb ugyanazt hozta sokáig,de azért ha egy Sauber ennyit tud hozni egy Ferrarin körönként ott para van.

Briatore is olasz 😀Toca
Bocs, az egyetlen olasz ember akart lenni, szerkeszteni is akartam de közben elfelejtettem miért is... 😀 Most már tudom...
Szóval... A mélyrepülés egyértelműen a két fent nevezett úriember távoztával kezdődött. Viszont kihagytam egy nagyon jelentős harmadikat: Schumachert. Annyit a hülyeségről, hogy azt Te is látod, én is látom, és szinte mindenki látja a Ferrarisokon kívül is, hogy ez az autó szar. A baj ott van, hogy a Ferkások nem tudnak rájönni miért. Vagy azt is nekünk kellene látni?apeszos
A régi dominanciát inkább a rettenet mennyiségű tesztben és a technikai háttérben látom és ezután Brawnékban. A Mercedesnél is megvan a dream team mégse mennek vele semmire. Domenicali és a még páran elég nagy balfaszok de rajtuk "csak" futamok mennek el, hogy az autó gyenge az a tervezőasztalon történik. Borzasztó nehéz puszta szimulációkra (már azok is korlátozva vannak) építeni egy autót, nem sikerül beletalálni az utóbbi időben és mivel nincs teszt olyan hatalmasat javulni sem lehet. Én nem hinném hogy a munkamorállal van a baj, akarnának ők jót csinálni csak nem sikerül és ha nekik nem sikerül akkor azt meg kell szorozni kettővel mert ez a Ferrari.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez hülyeség mindenki tudjaa Ferrarinál, hiszen szárazon tisztán játszott,hogy az autó még mindig gyengécske. Mondjuk Perez volt átlagon felüli mert Hamihoz képest kb ugyanazt hozta sokáig,de azért ha egy Sauber ennyit tud hozni egy Ferrarin körönként ott para van.

Briatore is olasz 😀Toca
Bocs, az egyetlen olasz ember akart lenni, szerkeszteni is akartam de közben elfelejtettem miért is... 😀 Most már tudom...
Szóval... A mélyrepülés egyértelműen a két fent nevezett úriember távoztával kezdődött. Viszont kihagytam egy nagyon jelentős harmadikat: Schumachert. Annyit a hülyeségről, hogy azt Te is látod, én is látom, és szinte mindenki látja a Ferrarisokon kívül is, hogy ez az autó szar. A baj ott van, hogy a Ferkások nem tudnak rájönni miért. Vagy azt is nekünk kellene látni?
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Ez hülyeség mindenki tudjaa Ferrarinál, hiszen szárazon tisztán játszott,hogy az autó még mindig gyengécske. Mondjuk Perez volt átlagon felüli mert Hamihoz képest kb ugyanazt hozta sokáig,de azért ha egy Sauber ennyit tud hozni egy Ferrarin körönként ott para van.

Briatore is olasz 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Álmaimban nem gondoltam volna hogy spanyol himnusz lesz ma, még egész évre nézve is neccesnek tűnt! Viszont Alonsonak igaza van, ettől nem változik semmi, pokoli lassú volt az autó ahogy normál körülmények kezdtek lenni. Viszont most vezeti a vb-t és ez biztos nagyon jó hatással van a maranelloi digókra, ha még pár versenyt kihúz ilyen sok ponttal és neadjisten valami jobb gépet sikerül kapnia szezon közepére még bármi lehet. Perez meg isten, imádom.JayB
Sajnos nem. Meggyőződésük (mert digók), hogy jól csinálják a dolgukat, hiszen nyertek. Massa meg Massa. Pont most eresztenek le...apeszos
Sajna én is attól félek hogy egyáltalán nem arra felé fogja rúgni a csapatot ez a győzelem amerre kéne.De bizom benne hogy Alonso hátha helyre tudja rakni őket.Bár nem hiszem hogy ebben egy versenyző sokat tehet.Cowboykarcsi
A Ferrarinak abban a (pontosan datálható) pillanatban vége volt, ahogy a "külföldiek" (Brown és Todt) elmentek. És pontosan datálhatóan akkor lesz belőlük újra domináns vezető csapat, ahogy kerítenek egy hasonló kvalitású (nem olasz) vezetőt. Sajnos Alonso is latin, bármit is nyilatkozik, ő is elmerül a saját nagyszerűségében... Egyetlen ember tudná komolyan munkára fogni ezt a bagázst (Alonsoval együtt): Briatore...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Álmaimban nem gondoltam volna hogy spanyol himnusz lesz ma, még egész évre nézve is neccesnek tűnt! Viszont Alonsonak igaza van, ettől nem változik semmi, pokoli lassú volt az autó ahogy normál körülmények kezdtek lenni. Viszont most vezeti a vb-t és ez biztos nagyon jó hatással van a maranelloi digókra, ha még pár versenyt kihúz ilyen sok ponttal és neadjisten valami jobb gépet sikerül kapnia szezon közepére még bármi lehet. Perez meg isten, imádom.JayB
Sajnos nem. Meggyőződésük (mert digók), hogy jól csinálják a dolgukat, hiszen nyertek. Massa meg Massa. Pont most eresztenek le...apeszos
Sajna én is attól félek hogy egyáltalán nem arra felé fogja rúgni a csapatot ez a győzelem amerre kéne.De bizom benne hogy Alonso hátha helyre tudja rakni őket.Bár nem hiszem hogy ebben egy versenyző sokat tehet.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Álmaimban nem gondoltam volna hogy spanyol himnusz lesz ma, még egész évre nézve is neccesnek tűnt! Viszont Alonsonak igaza van, ettől nem változik semmi, pokoli lassú volt az autó ahogy normál körülmények kezdtek lenni. Viszont most vezeti a vb-t és ez biztos nagyon jó hatással van a maranelloi digókra, ha még pár versenyt kihúz ilyen sok ponttal és neadjisten valami jobb gépet sikerül kapnia szezon közepére még bármi lehet. Perez meg isten, imádom.JayB
Sajnos nem. Meggyőződésük (mert digók), hogy jól csinálják a dolgukat, hiszen nyertek. Massa meg Massa. Pont most eresztenek le...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Álmaimban nem gondoltam volna hogy spanyol himnusz lesz ma, még egész évre nézve is neccesnek tűnt! Viszont Alonsonak igaza van, ettől nem változik semmi, pokoli lassú volt az autó ahogy normál körülmények kezdtek lenni. Viszont most vezeti a vb-t és ez biztos nagyon jó hatással van a maranelloi digókra, ha még pár versenyt kihúz ilyen sok ponttal és neadjisten valami jobb gépet sikerül kapnia szezon közepére még bármi lehet. Perez meg isten, imádom.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vettel: A közutakon is vannak olyan uborkák, mint Karthikeyan 😀Habi
Kivételesen igaza van..apeszos
Teljes mértékben. Oké, hogy bent voltak a 107%on, de ennek így semmi értelme. Persze ha minden futamon kiüt valakit Kimi elöl, akkor maradjon nyugodtan 😀FViktor93
Mondjuk ebből a szemszögből még nem is néztem a dolgot. Egye fene maradjon. De akkor a futam alatt külön rádiócsatornát kell neki biztosítani. Hogy szólhassanak ki előtt kell kacsázni...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vettel: A közutakon is vannak olyan uborkák, mint Karthikeyan 😀Habi
Kivételesen igaza van..apeszos
Teljes mértékben. Oké, hogy bent voltak a 107%on, de ennek így semmi értelme. Persze ha minden futamon kiüt valakit Kimi elöl, akkor maradjon nyugodtan 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vettel: A közutakon is vannak olyan uborkák, mint Karthikeyan 😀Habi
Kivételesen igaza van..
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Vettel: A közutakon is vannak olyan uborkák, mint Karthikeyan 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Raikkönen 5. 😀 Ha nem lett volna a váltócsere és 5. helyről indul, talán ő van most Alonso helyén. Jó lesz ez, ha minden összeáll reális cél lehet a győzelem.FViktor93
és a leggyorsabb kört is behúzta 😊 :cool: jó lesz ez, jó lesz ez.gamerkr
Nagyon helyes, jo volt Kimi!s 😀 Viszont azt nem vagom, hogy mi tortent miutan Webber megelőzte Ôt a boxkiallas alatt. Olyan szinten nagy lett a kulonbseg, hogy gyanus, hogy visszavett vagy rontott. Mindenesetre kar azert a buntiert.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
És persze nem ez volt az első ilyen versenye az indiainak. Folyamatosan azt hiszi, hogy a kék zászló a nézőknek szól és az időmérőn is általában az ideális íven vezet le.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez a verseny megér egy misét 😀
Sergio előtt le a kalappal, óriásit ment, remélem jövőre/idén már a Ferrariban mehet...bár felvetődik a kérdés, hogy lehet lassabb autóba ülne ezáltal 😀
A Ferrari pedig egy piszok mázlista csapat, hogy van egy Fernando Alonsojuk. 😊

A HRT pedig egy vicc, semmi keresnivalójuk az F1-ben. Főleg Karthikeyannak akinek nem ez az első esete már, hogy elrontja valaki versenyét. Button szitunál sztem sem az indiai volt a hibás, de Vettelnél...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
107%on belül volt ,tehát indulhat. Az meg hogy pénze miatt van itt mindenki tudja,viszont a csapat nélküle nem indulhatott volna el valszeg win-win deal. Most ,hogy egyszer beleakadt Vettelke ,ezért nem tiltanám el, mondjuk 10 helyes rajtbünti meg vicces lenne ,jó hátulról kéne rajtolnia 😀Toca
Sem az autó sem a pilóta nem alkalmas arra, hogy a Forma 1ben versenyezzen.
Csak és kizárólag balesethelyzet teremtésére alkalmas.
Mindegy, hogy Button Vettel vagy Alonso esik ki miatta.
Nagyjából a 3.körben lekörözik, onnantól csak arra van,hogy félreálljon az útból, ha akar és tud.