Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még jó, hogy nem így lett, sok (sooook) Acélsrác között nem érvényesülnék konqueror
a medvék közt érvényesülsz? 😛Höri
touché. füligjimmy a vezérük, én a csapattopikban nem is jelenek meg

de legalább kevesen vagyunk a Pats, Steelers, Colts, Eagles stb bandákhoz képest, így unikumabbnak számítok

jövőre ez is megváltozik. elsöprünk mindenkit és a világ Cutler (vagy HANIE) mezben fog járkálnikonqueror
ha a Colts-nak olyan sok szurkolója van, miért csak a 15. legaktívabb csapattopik? 😛 Ez tévhít itthon, egyáltalán nem vagyunk olyan sokat, mint a fenti csoportulások.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
még jó, hogy nem így lett, sok (sooook) Acélsrác között nem érvényesülnék konqueror
a medvék közt érvényesülsz? 😛Höri
touché. füligjimmy a vezérük, én a csapattopikban nem is jelenek meg

de legalább kevesen vagyunk a Pats, Steelers, Colts, Eagles stb bandákhoz képest, így unikumabbnak számítok

jövőre ez is megváltozik. elsöprünk mindenkit és a világ Cutler (vagy HANIE) mezben fog járkálni
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még jó, hogy nem így lett, sok (sooook) Acélsrác között nem érvényesülnék konqueror
a medvék közt érvényesülsz? 😛

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nanana, azért ne sértegessük egymást, ha megkérhetem 😉konqueror
No offense, just a "joke". De attól a Sugaras ötletet tartom.Hanni
Jah, mondjuk aki a bearsnek szurkol, az már rég elcseszte az életét 😛Rajna
csakugyan, mai fejjel lehet inkább olyan csapatnak kéne drukkolni, ahol nem hagyomány az, hogy teljesen fogalmatlan emberek vannak a center mögött 😛 de Jayben a jövő! (ha nem akkor ottvan HANIE)

Benkivel volt ilyen diskurzusom:

én:-első meccs amit láttam a PITT-SEA SB volt. a Steelersnek drukkoltam, majdnem Steelers fan lettem így
ő: -hát lehet jobb lett volna

még jó, hogy nem így lett, sok (sooook) Acélsrác között nem érvényesülnék + Soldi elnyomna tressben 😛 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
nanana, azért ne sértegessük egymást, ha megkérhetem 😉konqueror
No offense, just a "joke". De attól a Sugaras ötletet tartom.Hanni
Jah, mondjuk aki a bearsnek szurkol, az már rég elcseszte az életét 😛

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nanana, azért ne sértegessük egymást, ha megkérhetem 😉konqueror
No offense, just a "joke". De attól a Sugaras ötletet tartom.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Azta konqi egy érző ember? :o Hanni
nanana, azért ne sértegessük egymást, ha megkérhetem 😉

az érzések már kiölődtek belőlem, lelketlen bunkó lettem, vállalom

"őrült vagyok, van aki ezt mondja rám, de a világ tesz ilyenné, nem az én hibám"
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azta konqi egy érző ember? :o

Tessék jönni a Sugárba 6.án és majd ott helyrerázunk 😉
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
igazából nem vagyok kifeszülve, meg semmi, csak nem akartam a leveses témát úgyhagyni, kellett valami ideillő is

írhatnék sok dolgot magamról, de egyrészt senki sem kíváncsi rá, másrészt meg nem lenne jó vége, mindenesetre vaskos meglepetéseket okoznék, ebben 100% biztos vagyok. de még magammal szemben se vagyok őszinte, nemhogy másokkal, pedig tényleg oldalakon át formálhatnám át (rombolnám le (?)) imázsom.

szóval inkább maradok ebben a felépített kamu konqueror jelenségben, és továbbra is próbálom elhitetni magamban és a világgal, hogy nálam királyabb csávó sose volt, sose lesz
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
utálom, hogy nincs célja életemnek. konqueror
Még nem fedeztek fel 😀

Szüleimnek születésem után azt mondták, hogy nem fogok tudni járni. És? Tudok.tenorx
Rólam azt mondták, hogy nem fogok tudni megtanulni beszélni.Höri
és nem is. ezért írsz annyit 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utálom, hogy nincs célja életemnek. konqueror
Még nem fedeztek fel 😀

Szüleimnek születésem után azt mondták, hogy nem fogok tudni járni. És? Tudok.tenorx
Rólam azt mondták, hogy nem fogok tudni megtanulni beszélni.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
legyen ON is, hogy ne legyek szabályszegő: utálom, hogy nincs célja életemnek. mondjuk csak néha zavar, és akkor gyorsan elnyomom azt az érzést is, szal lényegében mind1konqueror
Ha nem teszel érte semmit nem is lesz.tenorx
már mind1

csak másokkal szemben összehasonlítva nagy a kontrasztkonqueror
az élet maraton.
futhatsz kevésbé gyorsan a lényeg h mozgásban maradj.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
legyen ON is, hogy ne legyek szabályszegő: utálom, hogy nincs célja életemnek. mondjuk csak néha zavar, és akkor gyorsan elnyomom azt az érzést is, szal lényegében mind1konqueror
Ha nem teszel érte semmit nem is lesz.tenorx
már mind1

csak másokkal szemben összehasonlítva nagy a kontrasztkonqueror
vegyél példának engem és máris maximálisan céltudatosnak gondolod majd magad 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
legyen ON is, hogy ne legyek szabályszegő: utálom, hogy nincs célja életemnek. mondjuk csak néha zavar, és akkor gyorsan elnyomom azt az érzést is, szal lényegében mind1konqueror
Ha nem teszel érte semmit nem is lesz.tenorx
már mind1

csak másokkal szemben összehasonlítva nagy a kontrasztkonqueror
Hallod nincs olyan, hogy már mindegy 😛

Szüleimnek születésem után azt mondták, hogy nem fogok tudni járni. És? Tudok.
Nem tudom, hogy tanulsz-e valahol, ha nem akkor iratkozz be valami egyetemre olyan szakra, ami érdekel, ha pedig nem az egyetem érdekel, akkor valamilyen szakmunkásnak. Nagy eséllyel azzal is hamarabb lesz normális munkád, mint a legtöbb egyetemistának (pár barátom az osztályból is egyetem helyett ácsnak ment el, 1 év múlva stabil munkája lesz).
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
legyen ON is, hogy ne legyek szabályszegő: utálom, hogy nincs célja életemnek. mondjuk csak néha zavar, és akkor gyorsan elnyomom azt az érzést is, szal lényegében mind1konqueror
Ha nem teszel érte semmit nem is lesz.tenorx
már mind1

csak másokkal szemben összehasonlítva nagy a kontraszt
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha ezután nem lesztek Odaát rajongók, akkor soha http://www.youtube.com/watch?v=y4dv11evcaw&feature=feedfHöri
OFF: decemberig voltam abban a hitben, hogy az RTL-en nyomatott Odaát nevű sorozat valami misztikus témájú, ámde szar, és semmikép sem azonos a Supernatural néven futó démonhentelős sorozattal, aztán kiderült, hogy de

ennek ellenére sem nézemkonqueror
február 10-én jön asszem a 3. évad az RTL-re (3 éve ment le a 2. 😀 😀)
eredetileg 23 órakor kezdődött volna, de póker (!) miatt átkerült éjfélre.
Nekem mondjuk mindegy ez, hogy 5PM vagy 6PM, csak az európai lakosságot bizonyára zavarja

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
legyen ON is, hogy ne legyek szabályszegő: utálom, hogy nincs célja életemnek. mondjuk csak néha zavar, és akkor gyorsan elnyomom azt az érzést is, szal lényegében mind1konqueror
Ha nem teszel érte semmit nem is lesz.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ha ezután nem lesztek Odaát rajongók, akkor soha http://www.youtube.com/watch?v=y4dv11evcaw&feature=feedfHöri
OFF: decemberig voltam abban a hitben, hogy az RTL-en nyomatott Odaát nevű sorozat valami misztikus témájú, ámde szar, és semmikép sem azonos a Supernatural néven futó démonhentelős sorozattal, aztán kiderült, hogy de

ennek ellenére sem nézem

legyen ON is, hogy ne legyek szabályszegő: utálom, hogy nincs célja életemnek. mondjuk csak néha zavar, és akkor gyorsan elnyomom azt az érzést is, szal lényegében mind1
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha ezután nem lesztek Odaát rajongók, akkor soha http://www.youtube.com/watch?v=y4dv11evcaw&feature=feedf

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
én semlegesnek mondom magam, vannak kedvenc leveseim, de a többséget inkább muszájból nyomom be

de tényleg vannak pillanatok, mikor jólesik az embernek egy jó meleg leves

Höri viszont híresen nagy leves hater
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én antileveses vagyok, amit szeretek az a gulyás meg a tojásleves.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amúgy vágjátok hogy van külön kaja topic is? 😂

Én szeretem a gyümölcsleveseket is. Tudom hogy buzis, de egy nagy görög gyümölcsleves egy fél flakon tejszínhabbal a nyári 33 fokban priceless :rolleyes: :cool:Hanni
Ha ez buziság akkor vállalom.Én is imádom a gyülölcs leveseket,sőt én egyáltalá nem vagyok leveses megeszem szinte mindegyiket de ha holnaptól megszűnne létezni a leves nos kibírnám.Viszont a gyümölcsleveseket kimondottan szeretem és általában be is zabálok belőle.Cowboykarcsi
Hideg Gyümölcsleves nyáron az biztos hogy odabasz. Anyám mondjuk tejszínesen csinálja, és nem spórolja ki a gyümölcsöt 😀eaglesmcnabb
Persze én sem a tasakos levesre gondoltam.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Amúgy vágjátok hogy van külön kaja topic is? 😂

Én szeretem a gyümölcsleveseket is. Tudom hogy buzis, de egy nagy görög gyümölcsleves egy fél flakon tejszínhabbal a nyári 33 fokban priceless :rolleyes: :cool:Hanni
Ha ez buziság akkor vállalom.Én is imádom a gyülölcs leveseket,sőt én egyáltalá nem vagyok leveses megeszem szinte mindegyiket de ha holnaptól megszűnne létezni a leves nos kibírnám.Viszont a gyümölcsleveseket kimondottan szeretem és általában be is zabálok belőle.Cowboykarcsi
Hideg Gyümölcsleves nyáron az biztos hogy odabasz. Anyám mondjuk tejszínesen csinálja, és nem spórolja ki a gyümölcsöt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amúgy vágjátok hogy van külön kaja topic is? 😂

Én szeretem a gyümölcsleveseket is. Tudom hogy buzis, de egy nagy görög gyümölcsleves egy fél flakon tejszínhabbal a nyári 33 fokban priceless :rolleyes: :cool:Hanni
Ha ez buziság akkor vállalom.Én is imádom a gyülölcs leveseket,sőt én egyáltalá nem vagyok leveses megeszem szinte mindegyiket de ha holnaptól megszűnne létezni a leves nos kibírnám.Viszont a gyümölcsleveseket kimondottan szeretem és általában be is zabálok belőle.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha már Herremans;a tegnap esti(helyesebben a ma hajnali)vacsorám.
http://kephost.hu/image-301A_4D45C64C.jpgCowboykarcsi
elkényezteted magad 😀