Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én is szavazok egyet a "leves über alles" menüpontra.
Gulyás-, bab-, hús-, csorba-, borsó-, gombaleves, ragulevesek, krémlevesek, zöldséglevesek, minestrone, sorolhatnám a végtelenségig.
A kedvencem jelenleg az Iguana étterem jalapeno sajtkrémlevese. Nyami.
Akinek meg kákabele van, és megtelik egy tál levestől, az erősítsen, mert sosem lesz Todd Herremans. 😛Sobri Jóska
Ha már Herremans;a tegnap esti(helyesebben a ma hajnali)vacsorám.
http://kephost.hu/image-301A_4D45C64C.jpg

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy vágjátok hogy van külön kaja topic is? 😂

Én szeretem a gyümölcsleveseket is. Tudom hogy buzis, de egy nagy görög gyümölcsleves egy fél flakon tejszínhabbal a nyári 33 fokban priceless :rolleyes: :cool:
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Egy nagy tál meleg húsleves tele tésztával, répával, meg nagy hússal amit utána lehet enni wasabival :rolleyes: hmmm de jó hogy msot ettem 2 tál vargabélest és ne lettem éhes :cool:Hanni
LOL én is vargabélest toltam az imént 😊


leves témához meg:
Lagziban kurva nagy hülye lennék, ha ennék a levesből, és amiatt nem tudnám telezabálni magam rántotthússal, meg töltött káposztával. Én Fekete Laci pártján állok, miszerint "A leves csak foglalja a helyet". Húsleves meg. Sósvíz egy kis metélttel. Csak kihugyozod. A hús meg általában főtt hús ami van mellé, és ugye bármilyen Sült hús>>>>>>főtt hús, ergo inkább betolok 3-4 rántotthúst iszok mellé vizet és ugyanott vagyok 😀
persze ízlések és pofonok, anyám is mindig b.szogat, hogy a leves elengedhetetlen a mindennapi táplálkozásban.

Sobri: Ugye nem gondolod komolyan? 😀 A kajálóversenyeket sokszor azért nyerik meg nádszálvékony emberkék mert nincsenek zsírpárnák amik meggátolják a gyomor kitágulását. Másrészt meg nem arról van szó hogy kákabélű vagyok, de ha megeszek egy liter levest, akkor a helyére mehetne 1 kg hús is nem de?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Én is szavazok egyet a "leves über alles" menüpontra.
Gulyás-, bab-, hús-, csorba-, borsó-, gombaleves, ragulevesek, krémlevesek, zöldséglevesek, minestrone, sorolhatnám a végtelenségig.
A kedvencem jelenleg az Iguana étterem jalapeno sajtkrémlevese. Nyami.
Akinek meg kákabele van, és megtelik egy tál levestől, az erősítsen, mert sosem lesz Todd Herremans. 😛

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egy nagy tál meleg húsleves tele tésztával, répával, meg nagy hússal amit utána lehet enni wasabival :rolleyes: hmmm de jó hogy most ettem 2 tál vargabélest és nem lettem éhes :cool:
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
baszki, levest nem szeretni? 😮 😮
húslevest (én csak cérnametélt levesnek hívom) bárhol, bármikor meg tudom enni, az egyik kedvenc ételem, és megfázás ellen is az egyik legjobb
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Leves nélkül nem lehet élni.
Jó, ha hideg van és átmelegít a forró húsleves,
Jó, ha beteg az ember és van bármilyen éeves, amibe való az erős paprika.
Jó, ha van korhely leves a másnaposságra.
Jó, ha van csak szimplán😊

Leves nélkül nem ebéd az ebéd. Az az alapja!kishaszi
utoljára karácsonykor ettem levest...
Nem szeretem, mert megeszem, tele a gyomrom és nem tudok már normális kaját enni. Félóra múlva persze megbotlok a küszöbben és már éhes is vagyok. Max babgulyás. Az jó.eaglesmcnabb
megnézném, hogy egy kiadós nyírségi gombócleves után mennyire lennél éhes 😉 (de imádom Istenem)
Az ún. összetett levesek elég kiadósak. Egyéb levesből meg nem kell sokat enni, az a funkciója, hogy felkészítse a bendőt a lényegre.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Leves nélkül nem lehet élni.
Jó, ha hideg van és átmelegít a forró húsleves,
Jó, ha beteg az ember és van bármilyen éeves, amibe való az erős paprika.
Jó, ha van korhely leves a másnaposságra.
Jó, ha van csak szimplán😊

Leves nélkül nem ebéd az ebéd. Az az alapja!kishaszi
utoljára karácsonykor ettem levest...
Nem szeretem, mert megeszem, tele a gyomrom és nem tudok már normális kaját enni. Félóra múlva persze megbotlok a küszöbben és már éhes is vagyok. Max babgulyás. Az jó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Leves nélkül nem lehet élni.
Jó, ha hideg van és átmelegít a forró húsleves,
Jó, ha beteg az ember és van bármilyen éeves, amibe való az erős paprika.
Jó, ha van korhely leves a másnaposságra.
Jó, ha van csak szimplán😊

Leves nélkül nem ebéd az ebéd. Az az alapja!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Rohadt életbe, apám titkos receptje alapján megfőzöm a szokásos vasárnapi fazék orjalevest, a végén kóstolnám meg hogy kell-e még bele só, erre pofán vág a rozmaring kellemes, de ebbe a levesbe abszolút nem való illata. Hát a tegnap vett Lucullus kakukkfű fűszerbe nem rozmaringot csomagoltak? :mad:atapapa
Tanulság: Ne főzz, és legfőképpen ne egyél levest 😊eaglesmcnabb
kizárt, imádok főzni, ahogy a jó levesekért is élek-halok. Csak akkor engedem az asszonyt a konyhába, ha nincs időm, vagy ha valami nagyon alap étel kerül az asztalra (pedig a mai átlaghoz képest nincs elveszve a konyhában). A barátnői, kolléganői irigykednek is eleget.

A tanulság az, hogy többé nem hiszek még az eredeti csomagolásnak sem, kénytelen leszek az ilyen dolgokat is szagolgatni-ízlelgetni felhasználás előtt.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Rohadt életbe, apám titkos receptje alapján megfőzöm a szokásos vasárnapi fazék orjalevest, a végén kóstolnám meg hogy kell-e még bele só, erre pofán vág a rozmaring kellemes, de ebbe a levesbe abszolút nem való illata. Hát a tegnap vett Lucullus kakukkfű fűszerbe nem rozmaringot csomagoltak? :mad:atapapa
Tanulság: Ne főzz, és legfőképpen ne egyél levest 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Rohadt életbe, apám titkos receptje alapján megfőzöm a szokásos vasárnapi fazék orjalevest, a végén kóstolnám meg hogy kell-e még bele só, erre pofán vág a rozmaring kellemes, de ebbe a levesbe abszolút nem való illata. Hát a tegnap vett Lucullus kakukkfű fűszerbe nem rozmaringot csomagoltak? :mad:

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Emlékszem amikor gimisként arra a töri tesztkérdésre, hogy melyik mai ország területén található Lotharingia, automatikusan beírtam, hogy Németország.vadibandi
Sárközy szerint Elzász is a németekhez tartozik 😊JJ Tiller
oda is tartozik, csak nem történt meg a határkiigazítás.
még 😀briareos
ez így van. Sudetenland is németország 😊 Kelet-Poroszországról nem is beszélve 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Ő még a Trianon előtti viszonyokat tekinti mérvadónak Európában 😀Rajna
Emlékszem amikor gimisként arra a töri tesztkérdésre, hogy melyik mai ország területén található Lotharingia, automatikusan beírtam, hogy Németország.vadibandi
Sárközy szerint Elzász is a németekhez tartozik 😊JJ Tiller
oda is tartozik, csak nem történt meg a határkiigazítás.
még 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
"A következő versenyző egy olyan országból érkezik, amely valójában Nagy-Britannia része, de itt is külön számít, mint fociban, Írországból."
Horváth Mariann, hogy lehetsz ennyire HÜLYE??? :mad:F.Schleck
Ő még a Trianon előtti viszonyokat tekinti mérvadónak Európában 😀Rajna
Emlékszem amikor gimisként arra a töri tesztkérdésre, hogy melyik mai ország területén található Lotharingia, automatikusan beírtam, hogy Németország.vadibandi
Sárközy szerint Elzász is a németekhez tartozik 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
"A következő versenyző egy olyan országból érkezik, amely valójában Nagy-Britannia része, de itt is külön számít, mint fociban, Írországból."
Horváth Mariann, hogy lehetsz ennyire HÜLYE??? :mad:F.Schleck
Ő még a Trianon előtti viszonyokat tekinti mérvadónak Európában 😀Rajna
Emlékszem amikor gimisként arra a töri tesztkérdésre, hogy melyik mai ország területén található Lotharingia, automatikusan beírtam, hogy Németország.




több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
"A következő versenyző egy olyan országból érkezik, amely valójában Nagy-Britannia része, de itt is külön számít, mint fociban, Írországból."
Horváth Mariann, hogy lehetsz ennyire HÜLYE??? :mad:F.Schleck
Ő még a Trianon előtti viszonyokat tekinti mérvadónak Európában 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"A következő versenyző egy olyan országból érkezik, amely valójában Nagy-Britannia része, de itt is külön számít, mint fociban, Írországból."
Horváth Mariann, hogy lehetsz ennyire HÜLYE??? :mad:

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
nemhiszem, de ő volt tanszékvezető és most teljes felfordulás van. vagy nem tudom, mindenesetre mi szopunk.
ja és nem lesz vizsgakurzus.brk
Én a falat kapartam az előadásain... annyira monoton volt, (mondjuk a téma se kötött le nagyon). De a mi évfolyamunkon is elég nagy volt a bukási arány jogi alaptanból, amikor még ő volt a tanszékvez.Gogo
És "Aranyszívű" Takács Péter ott van még?
AH jól emlékszem, a jogbölcsi tanszéktől bármely vizsgámra, beleértve az államvizsgát max. kettest kaptam.




több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
nemhiszem, de ő volt tanszékvezető és most teljes felfordulás van. vagy nem tudom, mindenesetre mi szopunk.
ja és nem lesz vizsgakurzus.brk
Én a falat kapartam az előadásain... annyira monoton volt, (mondjuk a téma se kötött le nagyon). De a mi évfolyamunkon is elég nagy volt a bukási arány jogi alaptanból, amikor még ő volt a tanszékvez.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
de legalább megvolt. idén vérengzés folyik a tanszéken, Szilágyi nyugdíjba ment, teljes KO.
ja és ugye BJ feltétele....brk
Miért, Szilágyi annyira jó volt?Gogo
nemhiszem, de ő volt tanszékvezető és most teljes felfordulás van. vagy nem tudom, mindenesetre mi szopunk.
ja és nem lesz vizsgakurzus
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
de legalább megvolt. idén vérengzés folyik a tanszéken, Szilágyi nyugdíjba ment, teljes KO.
ja és ugye BJ feltétele....brk
Miért, Szilágyi annyira jó volt?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
bizony-bizony az...brk
Pfff...az nekünk még szóbeli volt, és ha nem tudtad a tételt, beültettek a másik szobába, hogy tanulj, és ha mindenki befejezte kezdjük előről...így a reggel 8-as vizsgáról már du. fél 5kor el is szabadultamGabor K
de legalább megvolt. idén vérengzés folyik a tanszéken, Szilágyi nyugdíjba ment, teljes KO.
ja és ugye BJ feltétele...
több mint 13 éve
Gabor K 15
[
bizony-bizony az...brk
Pfff...az nekünk még szóbeli volt, és ha nem tudtad a tételt, beültettek a másik szobába, hogy tanulj, és ha mindenki befejezte kezdjük előről...így a reggel 8-as vizsgáról már du. fél 5kor el is szabadultam


több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
jog- és állambölcselet tanszék. utolsó vizsga, évfolyam (!) 80%-a bukó volt eddig, az utolsó 150 fős vizsgán (amit kedden írtuk, és biztos kijavították mindenkiét...) eddig 1 embernek van meg. ja és UV február 1, dolgozatok megtekintése febr. 2.
az édes kurva anyjukat, írtam 3 oldalt, 5-ből 3 kérdésre tökéletesen kipuskáztam a választ, másik kettőre is írogattam és 1....brk
csak nem jogi alaptan, Kolléga?Gabor K
bizony-bizony az..