Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jajj basszus, a veled függő trade-et el is felejtettem 😀 Az pl. nem lenne rossz, sztem kb. reális ár, csak egy posztra van 800 verzióm már 😀 és mellesleg egyiket sem tudom véglegesíteni egy másik miatt 😀 egész eddig alig volt valami, aztán itt a hétvégére meg besűrűsödtek a dolgok 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nemtom nekem írtál-e, de nem kaptam semmit 😛 (csak szóltam😊)fetomy
nem...még.... 😀Newman
áá értem 😀 várlak szeretettel, úgyis most nyugis időszak van, csak kb. 4 trédem lóg a levegőben 😀😀fetomy
én nem tudok trade-et kötni idén,szerintem pedig korrekt cuccal nyomulok,de sose jön össze semmi 😐

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
valami nem stimmel az MSN-emmel vagy csak a GM-ek nem akarnak válaszolni 😛Newman
nemtom nekem írtál-e, de nem kaptam semmit 😛 (csak szóltam😊)fetomy
Én is rögtön írtam, hogy természetesen elhozom Rodgerst 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valami nem stimmel az MSN-emmel vagy csak a GM-ek nem akarnak válaszolni 😛Newman
nemtom nekem írtál-e, de nem kaptam semmit 😛 (csak szóltam😊)fetomy
nem...még.... 😀Newman
áá értem 😀 várlak szeretettel, úgyis most nyugis időszak van, csak kb. 4 trédem lóg a levegőben 😀😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
valami nem stimmel az MSN-emmel vagy csak a GM-ek nem akarnak válaszolni 😛Newman
nemtom nekem írtál-e, de nem kaptam semmit 😛 (csak szóltam😊)fetomy
nem...még.... 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valami nem stimmel az MSN-emmel vagy csak a GM-ek nem akarnak válaszolni 😛Newman
nemtom nekem írtál-e, de nem kaptam semmit 😛 (csak szóltam😊)
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
valami nem stimmel az MSN-emmel vagy csak a GM-ek nem akarnak válaszolni 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sajnos ez a fórum se a régi már... emlékszem korábban milyen jó beszélgetések mentek filmekről, zenékről és egyéb dolgokról, most meg ott tartunk, hogy egy szaros valóvilág fórum lettünk

lehet fikázni, vállalom hogy egy f@sz vagyokJJ Tiller
a való világ topicban van -hasamracsapok- 10 fix ember, aki relatíve sokat ír, meg páran akik egyszer-egyszer beírnak. És ezek az emberek sem úgymond "való világ színvonalú" beszélgetéseket folytatnak. Úgy értem ugyanúgy beszélgetünk, mint a fórumon. Vannak értéktelen és értékesebb hozzászólások is. Attól még, hogy a való világ a téma, ugyanaz a Höri, ugyanaz a Sobri Jóska, ugyanaz a konqueror, ugyanaz a Danna, szóval mi beszélgetünk ott, akik máshol is, nfl témákban is. Pl. kétlem, hogy Höri, attól még, hogy oda is írogat, ne tenne pl. ugyanannyit az oldalért, mint előtte, vagy mondjuk Sobri ne írogatna magasröptű -jó értelemben mondom- hozzászólásokat, a lockouthoz, a filmekhez, a zenékhez, akármihez.

A valóvilág miatt nem jöttek ide "züllött" emberek, hanem azok írnak oda, akik ígyis-úgyis a fórum tagja, és írnak máshova is szerintem.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
sajnos ez a fórum se a régi már... emlékszem korábban milyen jó beszélgetések mentek filmekről, zenékről és egyéb dolgokról, most meg ott tartunk, hogy egy szaros valóvilág fórum lettünk

lehet fikázni, vállalom hogy egy f@sz vagyokJJ Tiller
És most nincsenek beszélgetések a zenékről a filmekről és egyéb dolgokról?Dehogynem!Szerintem magasan ez a legigényesebb internetes közösség az országban,még most is,nem tudom miért érzed hogy züllünk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
sajnos ez a fórum se a régi már... emlékszem korábban milyen jó beszélgetések mentek filmekről, zenékről és egyéb dolgokról, most meg ott tartunk, hogy egy szaros valóvilág fórum lettünk

lehet fikázni, vállalom hogy egy f@sz vagyok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na már itt is VV, nagyszerű (én töröltem a hsz-t)
ne nyissunk egy külön részleget a témának? játékosonkénti külön topic, szavazás, stb. ha már úgy is ekkora az érdeklődés...JJ Tiller
erősen kétlem, hogy direkt írta volna ide, nem kell fölöslegesen megint kiborulni..

Egyébként komolyan nem értem, hogy miért kell ilyen szinten felkapni a vizet ezen a szaron.. komolyan mintha a középkorban lennénk, meg ókorban, meg ÁVOk idején, ahol tilos minden, amivel nem ért egyet egy-egy megszabott ember.....
de mindegy, úgysincs igazam, mert a cúnya ördög bácsi teremtette a realityt sőt, a médiát...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na már itt is VV, nagyszerű (én töröltem a hsz-t)
ne nyissunk egy külön részleget a témának? játékosonkénti külön topic, szavazás, stb. ha már úgy is ekkora az érdeklődés...JJ Tiller
sztem véletlenül írta ide Grafi, de mindegy
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gyűlölöm az informatikát, a HP laptopom és a vírusokat!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
na már itt is VV, nagyszerű (én töröltem a hsz-t)
ne nyissunk egy külön részleget a témának? játékosonkénti külön topic, szavazás, stb. ha már úgy is ekkora az érdeklődés...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A cikkből kiderült, hogy az eredeti sorozatban nem is Samantha volt a neve, ha Sue-Elen. Ezt például miért kelett megváltoztatni a magyar szinkronban???GRAFI
Az a sztori elvileg, hogy a szú elen könnyen hangozhat úgy, mintha azt jelentené, hogy Szovjetunió ellen. És érthető módon ezt nem nagyon akarták címnek. Egyébként a Dallas szinkronja egy külön sztorit is megérne, sok párbeszéd teljesen át lett írva a szinkronban, nehogy politikai áthallása legyen. Jah, és Jockey is J.R. az eredeti változatban.

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bár sem igazán vagyok oda ezért a nagy Valentin naposdiért, de a leginkább a szokásos leegyszerűsített "magyarítása" taszító, hogy csak és kizárólag a szerelmesekre van kihegyezve. Ha már valami hülye kitalálta, hogy vegyük át, miért nem lehetett úgy, ahogy kint is van. Mi lesz a következő. Átvesszük a hállaadást, csak itt kesergésnapnak fogjuk hívni, és nem pulykát, hanem száraz kenyeret kell majd enni? 😛
Más:Teljesen lényegtelen dolog, de a napokban olvastam egy cikkben Linda Gray-ről, a Dallas mindenki által ismert lelkiproblémás, alkoholista Samatha-járól. A cikkből kiderült, hogy az eredeti sorozatban nem is Samantha volt a neve, ha Sue-Elen. Ezt például miért kelett megváltoztatni a magyar szinkronban??? Hasonlóan érthetetlen számomra, amikor a Csőrik c. rajzfilm másik főhősét, Sylvester-t jópár részben Tomasnak hívnak. Teljesen érthetetlen számomra.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Tanúsíthatom, hogy az, hogy valaki (sok) Avrilt hallgat, semmiben sem befolyásolja, mennyire érzelgős. 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azért idegesíted fel magad mert túl sok szerelmes izét hallgatsz 😛
Kevesebb Avril, több Jay-Z és mingyá másképp látod a dolgokat 😊haromt
jó hát én ilyen vagyok 😛
Avrilből meg nem lesz kevesebb, és kész 😀 főleg nem, hogy mindjárt jelenik meg az album 😀

Amúgy nem annyira idegesség, inkább ilyen félig röhögök rajta dolog, mert annyira abszurd 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért idegesíted fel magad mert túl sok szerelmes izét hallgatsz 😛
Kevesebb Avril, több Jay-Z és mingyá másképp látod a dolgokat 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a valentín nap mióta ér bármit? kitalálta pár virágboltos hogy legyen, mert a február szar hónap volt nekik...haromt
nekem számít,holnap jelenti be Clowney,hogy a Clemsonba megy 😛Newman
😂
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem ezen van a hangsúly. Egyrészt én foglalkozok vele, ezért nem érdekel, mindenki úgy csinálja ahogy akarja, számomra sosem lesz érthető, hogy miért akad ki az a férfi, aki képtelen egy szál virágot adni, hogy megsértődnek rá, de mint mondtam nem ez a lényeg. Hanem az, hogy nem pl. haromt mondta nekem, hanem olyan valaki, akinek számít, ezért érint kissé érdekesen...

Azt leszarom, hogy nem kapok semmit, vagy ilyesmi, mert nem kezelem akkora ünnepként, csak azért abszurdnak érzem a szerelmesek ünnepén ezt a bejelentést függetlenül attól, hogy az ünnepnek van-e bármi értelme, vagy nincs.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
a valentín nap mióta ér bármit?haromt
Mióta csajok rácuppantak és egy szemét érzéketlen vagy ha nem adsz semmit.Matthew99
én bizony szemét érzéketlen vagyok. És még büszke is erreharomt
Köszöntelek a táborban 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a valentín nap mióta ér bármit?haromt
Mióta csajok rácuppantak és egy szemét érzéketlen vagy ha nem adsz semmit.Matthew99
én bizony szemét érzéketlen vagyok. És még büszke is erre
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
a valentín nap mióta ér bármit?haromt
Mióta csajok rácuppantak és egy szemét érzéketlen vagy ha nem adsz semmit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a valentín nap mióta ér bármit? kitalálta pár virágboltos hogy legyen, mert a február szar hónap volt nekik...haromt
nekem számít,holnap jelenti be Clowney,hogy a Clemsonba megy 😛