Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nyolcadik éve dolgozom itt, nem könnyen lepődök már meg semmin. Igazából azon volt a hangsúly, h pofátlanul kijelenti, hogy úgyis csak ritkán kéne, ennyiért sok. A végeredmény akkor sem más, ha azt mondja, hogy köszi a tisztítást, meggondolja, vagy nincs nála pénz, stb., de ennyi erővel azt is mondhatta volna, hogy kösz te fasz, majd jövök máskor is.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 361 — #NoStress
Gyűlölöm a pofátlan embereket. Bejön a zsíroshajó irodakukc ribanc, hogy vízesést fotózott, és olyan lett az optika, és ajajajjj, nem tudja letisztítani semmivel....kétségbe van esve. Mutatok neki egy eszközt, szépen le is tisztítom, hogy lássa milyen überfasza. Mikor mondom, hogy 3000Ft-ba kerül, már kikerekedett szemmel néz, hogy ilyen drága egy ilyen. Mondom, nem olyan drága, ha onnan nézi, hogy mással nem jött le a kosz, ezzel meg simán. Persze nem vette meg, mert most tiszta lett, és ugye nem sűrűn találkozik az ember ilyen problémával. Kedvem lett volna telibe köpni az optikát, hogy most akkor megint szüksége lesz rá. Persz annyi sem volt a ribancban, hogy megköszönje, vagy azt kamuzza, hogy most nincs nála pénz, de majd jön.GRAFI
Madár vagy, ha azt hiszed, hogy ingyen megoldottad a problémáját, és majd utólag megvesz ezért valamit, amire nincs is szüksége.
A helyes metódus, hogy eladod, neki 3000ért, de megígéred, hogy ott helyben meg is csinálod neki az általa megvásárolt biszbasszal ingyen.
Egy ilyen árukapcsolásnak egy igaz magyar se tud ellenállni. 😊

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gyűlölöm a pofátlan embereket. Bejön a zsíroshajó irodakukc ribanc, hogy vízesést fotózott, és olyan lett az optika, és ajajajjj, nem tudja letisztítani semmivel....kétségbe van esve. Mutatok neki egy eszközt, szépen le is tisztítom, hogy lássa milyen überfasza. Mikor mondom, hogy 3000Ft-ba kerül, már kikerekedett szemmel néz, hogy ilyen drága egy ilyen. Mondom, nem olyan drága, ha onnan nézi, hogy mással nem jött le a kosz, ezzel meg simán. Persze nem vette meg, mert most tiszta lett, és ugye nem sűrűn találkozik az ember ilyen problémával. Kedvem lett volna telibe köpni az optikát, hogy most akkor megint szüksége lesz rá. Persz annyi sem volt a ribancban, hogy megköszönje, vagy azt kamuzza, hogy most nincs nála pénz, de majd jön.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Defasza bazmeg.... Cirka 12 éve használok számitógépet, több mint két éve van saját(nagyrészt általam fizetett) laptopom. Ez idő alatt először fordul elő, hogy az én használatom miatt kell szervizelni a gépet, amit ráadásul ingyen fognak megtenni (csak én szopok az idővel), a laptopom most is úgy néz ki, mintha új lenne, és akkor megkapom, hogy nem vigyázok eléggé a gépemre....

Persze lényegtelen, hogy iphone-om volt két évig, egy ütődés van rajta, és tesóm azóta is használja, bármilyen tárgy, könyvek, elektronikai dolgok, amik a szobámban vannak úgy néznek ki, mint újkorukban, tök mindegy, általában nincs rend nálam = nem vigyázok semmire...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tegnap a karjaim közt halt meg az egyik kollégám. Szívritmuszavara volt, most kezdett volna gyógyszert szedni rá...JSanyo
Sajnálom. Részvétem.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Tegnap a karjaim közt halt meg az egyik kollégám. Szívritmuszavara volt, most kezdett volna gyógyszert szedni rá...JSanyo
Nekem hétvégén halt meg az egyik volt tanárom :/. 2 8 éves kisgyermeke volt :/... Úgy volt hogy nyáron lesz egy szívbillentyű-műtéte. Aztán az orvosok azt mondták, hogy nincs szükség műtétre...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, elég gyorsan felment a vérnyomásom: http://hg.hu/cikk/epiteszet/11433-felszamolhatnank-a-romatelepeket-egy-unios-konnyitessel
De tényleg nem veszi észre senki, hogy akármilyen lakást adsz a putris cigánynak, azonnal lelakják?

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Tegnap a karjaim közt halt meg az egyik kollégám. Szívritmuszavara volt, most kezdett volna gyógyszert szedni rá...

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ott van, helyre tudják állítani, csak kurva drágán. Pedig nem kéne mind a 160 giga, elég lenne pár file is. Majd megkérdem mit lehet tenni, hogy két xls meg pár txt ne kerüljön dollármilliárdokba..
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A winyót kell cserélni.. Fasza. Mondjuk így elvesztek mindent a régiről, plusz vissza kel térnem windózra, pedig volt nem egy igen fontos dolog, aminek nem kellett volna elveszni, de kurvamindegy, viszont fasza dolog, hogy ha van garancialevelem, akkor elküldik a gépet szervizbe, és egy hónap múlva kapom meg kb. de ingyen, vagy 14ért veszek bele egy winyót, és fél óra alatt megvan....fetomy
Vidd el szervizbe, lehet h helyre tudják állítani róla a fileokat, vagy egy részüket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A winyót kell cserélni.. Fasza. Mondjuk így elvesztek mindent a régiről, plusz vissza kel térnem windózra, pedig volt nem egy igen fontos dolog, aminek nem kellett volna elveszni, de kurvamindegy, viszont fasza dolog, hogy ha van garancialevelem, akkor elküldik a gépet szervizbe, és egy hónap múlva kapom meg kb. de ingyen, vagy 14ért veszek bele egy winyót, és fél óra alatt megvan....
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ezek a gépek... tegnap lepukkant a csajom céges vindóza, ma a grafikus haverom hívott önkívületi "megölöm a compútört" hangulatban, hogy bexart az Alma meg az OSX :rolleyes: és 2 heti munkájának szevasz van.

Mondom én: Linyuxozni kell, emberek (meg néha biztonsági mentéseket csinálni külső adathordozóra 😊 )!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyűlölöm egyes emberek feltűnési viszketegségét... Miért akar olyan ember a középpontban lenni, akire a kutya se kíváncsi?eaglesmcnabb
Minden ember vágyik arra, hogy valamilyen szinten figyeljenek rá. Valaki jobban, valaki kevésbé. Azt, aki jobban, általában nem nagyon kedveli igazán senki, viszont valahogy mégis figyel rá mindenki. Győzike jut eszembe ennek kapcsán mindig. Ez a "Senki sem nézi, mégis mindenki látja" dolog...
Utálom hogy kurvára lusta vagyok és hogy túl lusta vagyok tenni is ez ellen...Black_Adder
Nagy plusz... Geci dolog a lustaság. Hogy tehet egy lusta ember a lustaság ellen, mikor ahhoz pont az kéne, hogy ne legyen lusta... 22-es csapája...
Gyűlölöm h naiv vagyok és még bízok az emberekben.Joco
Erről egy Dr. House jelenet jut eszembe. Amikor a feka elnökjelölt szerepelt benne. Neki mondta H. hogy az emberek hazudnak, átvernek, stb... a faszi viszont azt mondta, hogy "Mert mi történhet, ha bizom bennük? Maximum újra és újra csalódok, nagy dolog. " Meg asszem vmi olyasmit is mondott, hogy anélkül viszont csak egy megkeseredett faszi válna belőle, akinek nincs senkije. Én is igy gondolom...😊

Ja, és kifelejtettem, hogy kurvára gyűlölöm, mikor elbaszódik a gépem.... Ezzel kapcsolatosan durva volt tegnap. Bemegyek a megszokott szervizbe, azt mondják, hogy kb. jövő héten ilyenkor már hivogathatom őket, mert akkor már talán rá tudnak egyáltalán nézni 5ezer forintért! Átmentem egy másik helyre, azonnal ránéztek, és ma hivnak ők, hogy mi a baja 2500 forintért....
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nem szoktam gyűlölködni,panaszkodni de most megteszem én is.
Gyűlölöm h naiv vagyok és még bízok az emberekben.Joco
Igen. Ez a klasszikus 22es csapdája: ha bízol átvernek, ha nem bízol elszigetelődsz. Keress hozzád hasonló naívakat, és akkor minden oké lesz!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
http://www.youtube.com/watch?v=CtnI3w1-zP0

felkéne akasztani őket a többivel együtt...pondró gecikHall Of Green
A komolyzenét szeretem. A kedvenc zeneszerzőm Mozart, a kedvenc hangszerem a Kalasnyikov. Néha az RPG.
több mint 13 éve
catattack 3 520
faszom a köcsög volánba hogy képtelen fűteni a baszott buszait..megváltás volt róla leszállni mert "kint" melegebb volt mint a buszonHall Of Green
ez ismerős, van wifi a buszon, meg végre hely is a lábamnak, de a leheletem látszik....brk
Ott is a fejesek nyúlják le a pénzt! Ezért nincs forint a buszokra. Nem kell az egész volánt leoltani! A fejétől bűzlik...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 361 — #NoStress
szerencsére eddig nem láttam...undorítóHall Of Green
Ízlésről felesleges vitázni.
Viszont ha nem tetszik, akkor ne nézd. 😉Sobri Jóska
Ha nézi, ha nem nézi attól még ezek a tetvek nem fognak megváltozni... Szvsz itt a gyűlölet kiváltó oka...eaglesmcnabb
Öregasszony hívja a rendőrséget, hogy a szomszédban szeméremsértő módon meztelenkednek.
Rendőr kimegy, kéri öregasszonyt, mutassa.
Öregasszony mondja, menjenek a fürdőbe. Mennek.
- Nem látok semmit, mondja a rendőr.
- Ott nézzen ki fent, a kisablakon, mondja az öregasszony.
A rendőr nyújtózkodik, de nem lát semmit.
Ehh - mondja az öregasszony- itt a mosógép, odahúzom az ablak alá, ráteszem a széket, arra a kissámlit, arra felállok, kicsit lábujjhegyre álok, és máris remekül látszik.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ez már jó régi. Legalább egy éves.Sobri Jóska
szerencsére eddig nem láttam...undorítóHall Of Green
Ízlésről felesleges vitázni.
Viszont ha nem tetszik, akkor ne nézd. 😉Sobri Jóska
Ha nézi, ha nem nézi attól még ezek a tetvek nem fognak megváltozni... Szvsz itt a gyűlölet kiváltó oka...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 361 — #NoStress
http://www.youtube.com/watch?v=CtnI3w1-zP0

felkéne akasztani őket a többivel együtt...pondró gecikHall Of Green
Ez már jó régi. Legalább egy éves.Sobri Jóska
szerencsére eddig nem láttam...undorítóHall Of Green
Ízlésről felesleges vitázni.
Viszont ha nem tetszik, akkor ne nézd. 😉

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
http://www.youtube.com/watch?v=CtnI3w1-zP0

felkéne akasztani őket a többivel együtt...pondró gecikHall Of Green
Ez már jó régi. Legalább egy éves.Sobri Jóska
szerencsére eddig nem láttam...undorító

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 361 — #NoStress
http://www.youtube.com/watch?v=CtnI3w1-zP0

felkéne akasztani őket a többivel együtt...pondró gecikHall Of Green
Ez már jó régi. Legalább egy éves.

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
http://www.youtube.com/watch?v=CtnI3w1-zP0

felkéne akasztani őket a többivel együtt...pondró gecik

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Utálom hogy kurvára lusta vagyok és hogy túl lusta vagyok tenni is ez ellen...Black_Adder
ugyanez van nálam is...+ erre még rájön az új ágyam ami olyan kényelmes hogy bűn belőle kikelni 😀

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem szoktam gyűlölködni,panaszkodni de most megteszem én is.
Gyűlölöm h naiv vagyok és még bízok az emberekben.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Utálom hogy kurvára lusta vagyok és hogy túl lusta vagyok tenni is ez ellen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear