Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ööö, azért ez mégiscsak a bowl.hu.
Én hiszek a szólásszabadságban, de azért egy ilyen hsz méltatlan még a gyűlölködős topicba is.
Még ha igazad lenne is úgy érzem elvetetted a sulykot, és átcsúsztál személyeskedésbe, ami nem csak gagyi, de még csak értelme sincs.
Más ember pöcsméretére utalgatni azért már az űbergáz kategória. Akár, mint végső, mindent vivő érvként teszi ezt valaki, akár, ha kínjában, sértettségében, bármiben. Idáig eljutni, ráadásul ilyen hamar és ennyire irreleváns módon mindenesetre.... furcsa. (És itt magamban tartom akkor azt a jelzőt, amit leírni lehet elhamarkodott lenne.)Sobri Jóska
Mondja ezt egy olyan ember, aki oldalakon keresztül képes védeni a saját igazát/hülyeségét, és a végletekig ragaszkodik minden véleményéhez. 😊
Most viszont tökéletesen egyet kell értsek vele. Kicsit elvetetted a sulykot Toxique. Nem is kicsit.GRAFI
Akinek sértette a szemét ez a veszett nagy pofám (élőben már 10szer elsétáltam volna 😂 ), attól bocs. Meg a fetomy-tól is. Igazad van; ez egy fórum.
Nem akarok senkit sem meggyőzni arról, hogy ki mit hogyan kezdett és hogy személyeskedett. Fetomy-t sem tartom "rossz embernek": más a látásmódja, valszeg azért, mert más háttérrel, más tapasztalattal és más gondolkodásmóddal rendelkezik. Nem jobb vagy rosszabb mint pl. az enyém, vagy a tied, vagy bárki másé. Csak másabb. Az én egyenletemből ez adódik, Fetomyéból az.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
úgy érzem rázzák egyesek a banfát.
a személyeskedésből most elég
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
ööö, azért ez mégiscsak a bowl.hu.
Én hiszek a szólásszabadságban, de azért egy ilyen hsz méltatlan még a gyűlölködős topicba is.
Még ha igazad lenne is úgy érzem elvetetted a sulykot, és átcsúsztál személyeskedésbe, ami nem csak gagyi, de még csak értelme sincs.
Más ember pöcsméretére utalgatni azért már az űbergáz kategória. Akár, mint végső, mindent vivő érvként teszi ezt valaki, akár, ha kínjában, sértettségében, bármiben. Idáig eljutni, ráadásul ilyen hamar és ennyire irreleváns módon mindenesetre.... furcsa. (És itt magamban tartom akkor azt a jelzőt, amit leírni lehet elhamarkodott lenne.)Sobri Jóska
Mondja ezt egy olyan ember, aki oldalakon keresztül képes védeni a saját igazát/hülyeségét, és a végletekig ragaszkodik minden véleményéhez. 😊
Most viszont tökéletesen egyet kell értsek vele. Kicsit elvetetted a sulykot Toxique. Nem is kicsit.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sobri: nem véletlenül nem szorgalmaztam tovább a dolgot... De jó látni, hogy azért még van értelmes ember is 😊
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Milyen jó, hogy itt van egy olyan sokat tapasztalt megmondóember, akinek az intellektusa majdhogynem takarja a szájából kilógó kapanyelet! Megaszontad! Igazából letojom, hogy éled ki a pöttöm pélós frusztrációdat. Ha neked erre áll fel, akkor agyaddneki rejszrojsz!toxique
ööö, azért ez mégiscsak a bowl.hu.
Én hiszek a szólásszabadságban, de azért egy ilyen hsz méltatlan még a gyűlölködős topicba is.
Még ha igazad lenne is úgy érzem elvetetted a sulykot, és átcsúsztál személyeskedésbe, ami nem csak gagyi, de még csak értelme sincs.
Más ember pöcsméretére utalgatni azért már az űbergáz kategória. Akár, mint végső, mindent vivő érvként teszi ezt valaki, akár, ha kínjában, sértettségében, bármiben. Idáig eljutni, ráadásul ilyen hamar és ennyire irreleváns módon mindenesetre.... furcsa. (És itt magamban tartom akkor azt a jelzőt, amit leírni lehet elhamarkodott lenne.)Sobri Jóska
"vagy lefeküdtél velük, és nem hivtak vissza"
Nem én kezdtem a szexualitással cseszekedni, bocs. Szerintem; tartogasd csak a jelződ nyugodtan 😉
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Milyen jó, hogy itt van egy olyan sokat tapasztalt megmondóember, akinek az intellektusa majdhogynem takarja a szájából kilógó kapanyelet! Megaszontad! Igazából letojom, hogy éled ki a pöttöm pélós frusztrációdat. Ha neked erre áll fel, akkor agyaddneki rejszrojsz!toxique
ööö, azért ez mégiscsak a bowl.hu.
Én hiszek a szólásszabadságban, de azért egy ilyen hsz méltatlan még a gyűlölködős topicba is.
Még ha igazad lenne is úgy érzem elvetetted a sulykot, és átcsúsztál személyeskedésbe, ami nem csak gagyi, de még csak értelme sincs.
Más ember pöcsméretére utalgatni azért már az űbergáz kategória. Akár, mint végső, mindent vivő érvként teszi ezt valaki, akár, ha kínjában, sértettségében, bármiben. Idáig eljutni, ráadásul ilyen hamar és ennyire irreleváns módon mindenesetre.... furcsa. (És itt magamban tartom akkor azt a jelzőt, amit leírni lehet elhamarkodott lenne.)

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Retkes kurva buzivájd. :mad: De én vagyok fasz, nem tudom hogy felejtettem el bevenni este a Xanax-ot, idén minden kingz és vájd meccs kötelező eleme, és mosolyogva viseltem el mindent, most mégis olyan másnapos voltam, hogy kiment a fejemből, erre tessék, szét is basz az ideg azzal a lendülettel. De hát mi is megbaszhatjuk mindenki kurva anyját.TheMileHighCity
Mibaj volt a meccsel? Kifejezetten gólgazdag volt Minny-meccsnek, még Theo is próbált segíteni egy picit, meg ti balfaszkodtatok pár helyzetnél... a szokásosnál nem éreztem több brutalitást.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
hát nem hiába... Hogy állandóan kiszoptok.... :rolleyes:fetomy
sajnos ez igaz,viszont úgy kiszopni még rosszabb hogy a bírók is a buckeyes fanok 😛Joci
hát, ha egyszer mindenki buckeyes fan 😛

toxique: Igazad van, sajnálom. Ne haragudj, hogy kicsi a faszom, és úgy vezetem ezt le, hogy gyökér módon szóvá teszem az igazságtalannak tűnő dolgokat. Belátom, nagyobb királyság köpködni mindenkire, és attól még a pöcsöm is nagy lesz. És nem kell többször irnod, ezentúl nem feltételezem, hogy a negativ általánositás, előitélet mögött negativ érzelmek is vannak, hisz ebben nincs is logika. Megtörtem érveid súlya alatt ó te nagy tanitó!fetomy
Ha ekkora az egyetértés, akkor nincs más hátra, mint előre 😀 😂
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
még mindig nagyon utálom a buckeyestJoci
hát nem hiába... Hogy állandóan kiszoptok.... :rolleyes:fetomy
sajnos ez igaz,viszont úgy kiszopni még rosszabb hogy a bírók is a buckeyes fanok 😛Joci
hát, ha egyszer mindenki buckeyes fan 😛

toxique: Igazad van, sajnálom. Ne haragudj, hogy kicsi a faszom, és úgy vezetem ezt le, hogy gyökér módon szóvá teszem az igazságtalannak tűnő dolgokat. Belátom, nagyobb királyság köpködni mindenkire, és attól még a pöcsöm is nagy lesz. És nem kell többször irnod, ezentúl nem feltételezem, hogy a negativ általánositás, előitélet mögött negativ érzelmek is vannak, hisz ebben nincs is logika. Megtörtem érveid súlya alatt ó te nagy tanitó!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
még mindig nagyon utálom a buckeyestJoci
hát nem hiába... Hogy állandóan kiszoptok.... :rolleyes:fetomy
sajnos ez igaz,viszont úgy kiszopni még rosszabb hogy a bírók is a buckeyes fanok 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Egy 37 nőből álló pénzügyi-számviteli osztálynál voltam felsővezető. Megértem, hogy él benned a törékeny kislányok rózsaszín álomkép, de ne mutasd be nekem az irodista pipit, okés? Egyformák. Na jó.
Akiket ismerek, azok egyformák, így okés?

Egyébként; nem haragszom rájuk, miért tenném? Kellene?toxique
Sajnálom, ezek szerint a szövegértésed a probléma. Akkor igyekszem most ugyanazt elmondani, csak szépen, lassan, hogy megértsed még Te is.

Tehát ugye vannak az irodai pipik. Őket te ismered, x %-át, nekem 8, hogy pontosan mennyit, elhiszem én azt is, hogy szinte mind ilyen. Ezzel egyben magyarázom is azt, hogy miért idiótaság a törékeny kislányos szöveged. Ellenben nekem pedig abban van gyakorlatom, hogy az ilyen cselekvéseket végző egyedek hogyan oszlanak meg korosztály, nem, hajszin, vagy bármi alapján. Éppen ezért, és mert ismerve a "jó magyar" mentalitást, ami amúgy imho átvetithető azért több más nemzetre is, de maradjunk a magyaroknál, szóval szerintem egyetérthetünk, hogy a magyarok nagy része k.vanagy potyaleső. Egyébként kis kicsapongást megengedek magamnak, még a magyar fociban is látható ez, mert a csatáraink is igen gyakran élvezik azt, hogy nem csinálják meg maguknak a helyzetet, csak beállnak ahol majd bepattan róluk a labda, és övék a "dicsőség". Na de vissza. Szóval elhiheted nekem, hogy ha ilyen potyázás, akár ilyen gerinctelen módon, akár finomabban, nem az irodai pipik, hanem általában a legtöbb féle ember sajátja. Nagyon remélem, hogy még követhető a gondolatmenetem. Tehát az a nagy büdös helyzet, hogy te -visszatérve korábbi példámhoz- gondolhatod, hogy a Földön csak az irodai pipik finganak, vagy legalábbis hogy ha valaki valahol elfingja magát, akkor megalapozottan gondolhatja mindenki, hogy bizonyára egy irodai pipi volt, mert másokra az nem jellemző, azért a valóságban továbbra is fingik az emberek többsége.

Hogy miért utálod őket, én nem tudom. Talán elutasitott az egyik, vagy többen, vagy valami más kárt okoztak, vagy lefeküdtél velük, és nem hivtak vissza, vagy hát bármi lehet, nem találgatnék tovább, de az bizonyos, hogy aki általánosit, annak ellenérzése van az általánositása tárgyával, ha pedig ilyen mértékben megalapozatlan, és -bocsánat a kifejezésért- idióta az általánositás, akkor kétségkivül jelentősebb ellenérzés, vélhetően konkrét utálat, gyűlölet áll fenn az illetőben, általánositása tárgyának irányában.fetomy
Istenem! Eddig nem is tudtam, hogy egy tudatlan, frusztrált, kisebbségi komplexusos, olvasni nem tudó idióta vagyok! Milyen jó, hogy itt van egy olyan sokat tapasztalt megmondóember, akinek az intellektusa majdhogynem takarja a szájából kilógó kapanyelet! Megaszontad! Igazából letojom, hogy éled ki a pöttöm pélós frusztrációdat. Ha neked erre áll fel, akkor agyaddneki rejszrojsz!
Egyébként (lassan írom, hogy Te is megércsed): "az általam ismert" az konkrét rétegre utalás, vagyis nem általánosítás. Te ÁLTALÁNOSÍTASZ kishaver az utolsó bekezdéseddel, okostóni! Amúgy sem arról volt szó, hogy: minden csaj aki bunkón viselkedik az irodista pipi", hanem arról, hogy az irodista pipi ott bunkón viselkedett, és az általam ismert irodista pipik is bunkón viselkednek. Azaz: az általunk ismert irodista pipik viselkednek bunkón! Komprende? Eljutott a mindenvédős agyadig?

Hogyan írjam, hogy eljusson az agyadig az üzenet: "nem haragszom rájuk, miért tenném?" :cool: 😂 Fopblowers, áááá 😂
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egy 37 nőből álló pénzügyi-számviteli osztálynál voltam felsővezető. Megértem, hogy él benned a törékeny kislányok rózsaszín álomkép, de ne mutasd be nekem az irodista pipit, okés? Egyformák. Na jó.
Akiket ismerek, azok egyformák, így okés?

Egyébként; nem haragszom rájuk, miért tenném? Kellene?toxique
Sajnálom, ezek szerint a szövegértésed a probléma. Akkor igyekszem most ugyanazt elmondani, csak szépen, lassan, hogy megértsed még Te is.

Tehát ugye vannak az irodai pipik. Őket te ismered, x %-át, nekem 8, hogy pontosan mennyit, elhiszem én azt is, hogy szinte mind ilyen. Ezzel egyben magyarázom is azt, hogy miért idiótaság a törékeny kislányos szöveged. Ellenben nekem pedig abban van gyakorlatom, hogy az ilyen cselekvéseket végző egyedek hogyan oszlanak meg korosztály, nem, hajszin, vagy bármi alapján. Éppen ezért, és mert ismerve a "jó magyar" mentalitást, ami amúgy imho átvetithető azért több más nemzetre is, de maradjunk a magyaroknál, szóval szerintem egyetérthetünk, hogy a magyarok nagy része k.vanagy potyaleső. Egyébként kis kicsapongást megengedek magamnak, még a magyar fociban is látható ez, mert a csatáraink is igen gyakran élvezik azt, hogy nem csinálják meg maguknak a helyzetet, csak beállnak ahol majd bepattan róluk a labda, és övék a "dicsőség". Na de vissza. Szóval elhiheted nekem, hogy ha ilyen potyázás, akár ilyen gerinctelen módon, akár finomabban, nem az irodai pipik, hanem általában a legtöbb féle ember sajátja. Nagyon remélem, hogy még követhető a gondolatmenetem. Tehát az a nagy büdös helyzet, hogy te -visszatérve korábbi példámhoz- gondolhatod, hogy a Földön csak az irodai pipik finganak, vagy legalábbis hogy ha valaki valahol elfingja magát, akkor megalapozottan gondolhatja mindenki, hogy bizonyára egy irodai pipi volt, mert másokra az nem jellemző, azért a valóságban továbbra is fingik az emberek többsége.

Hogy miért utálod őket, én nem tudom. Talán elutasitott az egyik, vagy többen, vagy valami más kárt okoztak, vagy lefeküdtél velük, és nem hivtak vissza, vagy hát bármi lehet, nem találgatnék tovább, de az bizonyos, hogy aki általánosit, annak ellenérzése van az általánositása tárgyával, ha pedig ilyen mértékben megalapozatlan, és -bocsánat a kifejezésért- idióta az általánositás, akkor kétségkivül jelentősebb ellenérzés, vélhetően konkrét utálat, gyűlölet áll fenn az illetőben, általánositása tárgyának irányában.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintem ezt a dolgot nem a nőkre kell kenni, mert ez nem női, hanem magyar, vagy szimplán emberi mentalitás...fetomy
Az irodista pipi külön állatfaj. Az emberi mentalitás (akár az emberi, akár a mentalitás viszonylatában) értelmezhetetlen szóösszefüggés velük kapcsolatban. Az alakoskodó gerinctelen szóösszetétel már közelebb jár az igazsághoz. Szerintem.toxique
rendben. Akkor ez az alakoskodó gerincetelenkedés nem a nőkre, vagy irodista pipikre jellemző, hanem minden lélegezni, és egyben beszélni képes faj képviselőire.
Vagy kérdezzük meg Grafit, nem volt-e cigány, hogy cigányozhassunk is, vagy kérdezzük meg a hajszinét, ruházatát, életkorát, hogy kijelenthessük, hogy csak azokra jellemző. Dolgoztam boltban. A pénisszel rendelkező egyedek ugyanennyire potyaleső, kihasználós "férgek"...

Értem, hogy az irodista pipik fájdalmat okoztak neked, ami miatt haragszol rájuk/lenézed őket, de ettől függetlenül ha egy irodista pipi elfingja magát, még nem mondjuk, hogy csak ők finganak.fetomy
Egy 37 nőből álló pénzügyi-számviteli osztálynál voltam felsővezető. Megértem, hogy él benned a törékeny kislányok rózsaszín álomkép, de ne mutasd be nekem az irodista pipit, okés? Egyformák. Na jó.
Akiket ismerek, azok egyformák, így okés?

Egyébként; nem haragszom rájuk, miért tenném? Kellene?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
még mindig nagyon utálom a buckeyestJoci
hát nem hiába... Hogy állandóan kiszoptok.... :rolleyes:
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jó nyilván egy plázában ők sokan lesznek, de egy átlagboltban mindenkire jellemző ez. Egy öregasszonynak/öregembernek pl. megér egy hisztit az, hogy 5 forintba kerül a szatyor. Az ember persze ilyenkor szivesen elengedi azt az 5 forintot, cserébe mikor legközelebb jön -mert jön-, akkor bepöcsözi a zsömléjét azt jónapot. Nem csak ez jellemző mindenkire, ami nálad volt, hanem az is, hogy legközelebb is odajön átbaszni. No meg hozzájön, hogy ha az illető buckalakó, és megelégeled amit csinál, akkor felháborodik, aztán odahugyozik a boltod közepére (konkrétan megtörtént..) Maximum az függ a nemtől, hogy mittudomén egy manikűrösnél elsősorban nők, kocsmában meg faszik parádéznak, de összességében ez a gerinctelenkedés mindenfélére egyaránt jellemző, mondom, nagyságrendekkel kisebb pénzek esetén is.

részemről ilyenekért, és mert voltam boltos persze, ha lehet mindig hagyok inkább még borravalót is. Érdekes módon pl. az utcánkban a kisboltban korábban ha azzal mentünk oda, hogy csak egy cigi lesz, szinte mindig "bocsi, de épp ma jön majd a cigis, most nincs szinte semmilyen" választ kaptunk, aztán mióta 20-40 forintot is ott hagyok néha borravalónak, valahogy mindig van olyan cigi, ami kell... (ugye azon 1-2 forint a haszon)
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Annyiban igaza van Toxique-nak, h általában jellemző erre a kategóriára ( az irodista büfészak-diplomás picsa), h nagyon el vannak dőlve maguktól. Soknak nem ártana néha kissé elmagyarázni 1-2 dolgot. Persze az ilyen bevásárlóközpontokban jobban koncentrálódnak az ilyen majmok.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem ezt a dolgot nem a nőkre kell kenni, mert ez nem női, hanem magyar, vagy szimplán emberi mentalitás...fetomy
Az irodista pipi külön állatfaj. Az emberi mentalitás (akár az emberi, akár a mentalitás viszonylatában) értelmezhetetlen szóösszefüggés velük kapcsolatban. Az alakoskodó gerinctelen szóösszetétel már közelebb jár az igazsághoz. Szerintem.toxique
rendben. Akkor ez az alakoskodó gerincetelenkedés nem a nőkre, vagy irodista pipikre jellemző, hanem minden lélegezni, és egyben beszélni képes faj képviselőire.
Vagy kérdezzük meg Grafit, nem volt-e cigány, hogy cigányozhassunk is, vagy kérdezzük meg a hajszinét, ruházatát, életkorát, hogy kijelenthessük, hogy csak azokra jellemző. Dolgoztam boltban. A pénisszel rendelkező egyedek ugyanennyire potyaleső, kihasználós "férgek"...

Értem, hogy az irodista pipik fájdalmat okoztak neked, ami miatt haragszol rájuk/lenézed őket, de ettől függetlenül ha egy irodista pipi elfingja magát, még nem mondjuk, hogy csak ők finganak.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintem ezt a dolgot nem a nőkre kell kenni, mert ez nem női, hanem magyar, vagy szimplán emberi mentalitás...fetomy
Az irodista pipi külön állatfaj. Az emberi mentalitás (akár az emberi, akár a mentalitás viszonylatában) értelmezhetetlen szóösszefüggés velük kapcsolatban. Az alakoskodó gerinctelen szóösszetétel már közelebb jár az igazsághoz. Szerintem.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem ezt a dolgot nem a nőkre kell kenni, mert ez nem női, hanem magyar, vagy szimplán emberi mentalitás...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ugyan már! A magyar nőnek jár a piedeszta, meg az ingyér lencsetisztítás, meg az is, hogy bunkó lehet mindenkivel, akivel csak akar! Mer' ő a legszebb-jobb-menőbb 😂 . Örülj, hogy ingyé megtisztíthattad a lencséjét, és ő eljátszhatta neked a méltságos nagyaasszonyt 😀... teeee, aki csak azért vagy, hogy szolgáájjj neki!!!
Emancipáció van, ember! Bánj vele egyenlőként! Elétolod a számlát és ha nem fizet, akkor pofánvágod. 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Retkes kurva buzivájd. :mad: De én vagyok fasz, nem tudom hogy felejtettem el bevenni este a Xanax-ot, idén minden kingz és vájd meccs kötelező eleme, és mosolyogva viseltem el mindent, most mégis olyan másnapos voltam, hogy kiment a fejemből, erre tessék, szét is basz az ideg azzal a lendülettel. De hát mi is megbaszhatjuk mindenki kurva anyját.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
még mindig nagyon utálom a buckeyest


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gyűlölöm a pofátlan embereket. Bejön a zsíroshajó irodakukc ribanc, hogy vízesést fotózott, és olyan lett az optika, és ajajajjj, nem tudja letisztítani semmivel....kétségbe van esve. Mutatok neki egy eszközt, szépen le is tisztítom, hogy lássa milyen überfasza. Mikor mondom, hogy 3000Ft-ba kerül, már kikerekedett szemmel néz, hogy ilyen drága egy ilyen. Mondom, nem olyan drága, ha onnan nézi, hogy mással nem jött le a kosz, ezzel meg simán. Persze nem vette meg, mert most tiszta lett, és ugye nem sűrűn találkozik az ember ilyen problémával. Kedvem lett volna telibe köpni az optikát, hogy most akkor megint szüksége lesz rá. Persz annyi sem volt a ribancban, hogy megköszönje, vagy azt kamuzza, hogy most nincs nála pénz, de majd jön.GRAFI
Minek vegye meg, ha ti ott ingyen meg is tisztítjátok neki? 😛 Majd legközelebb is eljátssza ugyanezt valaki mással.
Ez az igazi magyar virtus...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Nyolcadik éve dolgozom itt, nem könnyen lepődök már meg semmin. Igazából azon volt a hangsúly, h pofátlanul kijelenti, hogy úgyis csak ritkán kéne, ennyiért sok. A végeredmény akkor sem más, ha azt mondja, hogy köszi a tisztítást, meggondolja, vagy nincs nála pénz, stb., de ennyi erővel azt is mondhatta volna, hogy kösz te fasz, majd jövök máskor is.GRAFI
Nem érted. 😊
A helyes kereskedői stratégia a következő:
Elmondod neki, hogy ezzel a biszbasszal lehet orvosolni a problémáját.
Amit meg kell vennie, és megoldania.
De ha megveszi, akkor te pusztán jóindulatból, meg mert a zsíroshajú röffencsekre buksz úgyis, hát megcsinálod az ekkor már az ő tulajdonába származtatott biszbasszal, ingyen!
Erre ő megveszi, te megcsinálod neki a saját biszbaszával.
Mindenki boldog.

több mint 13 éve
catattack 3 520
Szétbasz az ideg, hogy a kib.szott önkormányzat kedve szerint kötelezővé tesznek ilyen-olyan díjakat!
Ha lincselésre kerülne a sor, akkor én biztos elől állnék, sőt még az első ütéseket is kiosztanám, amikor még szégyenlős, megszeppent a nép! :mad: