Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
Fast Willie
A nagy vadfeldolgozóknál az az ügymenet, hogy minden lőtt vadat átvesznek, de ami emberi fogyasztásra nem alkalmas, (mert mondjuk haslövést kapott, és ezért a hús bélsárral szennyezett) abból állateledelt készítenek. Például kutyatápot, macskakonzervet... 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
Fast Willie
Sajnos, én nem vagyok ilyen szerencsés, lányaim már többször nézték (így néha én is) már ahogy pl. slime-ot készítettek a videóiban. Ha nem tudnád mi, az a nyúlos műtakony állagú szar, amit valamiért a gyerekek imádnak. Ezen felül, nyilván nem a reklámértéke miatt, pl. vak kóstolás volt Mekis és Burger Kinges hamburgerekkel. Mónika jól kihasználja, hogy ismert arc és a gyerekekre épít. Ügyes
csi77
Tudom, hogy mi az a szar, hetente szedem le a plafonról😂
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
Fast Willie
Sajnos, én nem vagyok ilyen szerencsés, lányaim már többször nézték (így néha én is) már ahogy pl. slime-ot készítettek a videóiban. Ha nem tudnád mi, az a nyúlos műtakony állagú szar, amit valamiért a gyerekek imádnak. Ezen felül, nyilván nem a reklámértéke miatt, pl. vak kóstolás volt Mekis és Burger Kinges hamburgerekkel. Mónika jól kihasználja, hogy ismert arc és a gyerekekre épít. Ügyes

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.
braxa88
Ez csak a bizonyíték arra, hogy mennyire nincs felkészülve még most sem az átlag tinédzser az internetre (vagyis csak remélem, hogy a 462 ezerből legalább 80% 18 év alatti tini, és nem szavazóképes "felnőtt") 😀 .

Ha belegondolsz, hogy pl. előadásokat lehet (sokszor ingyen) meghallgatni világhírű egyetemeken tanító professzoroktól és effektíve értékes szakmai dolgokat elsajátítani a jövődhöz, helyette meg megy az átlag fiatalok által a minecraft youtuberek nézése napi több órában + az ilyen influenszerek támogatása közvetett módon így.
Az mondjuk számomra is felfoghatatlan, hogy hogy a francba lehet a marketing-reklám szakmában ekkora pénz, mikor konkrétan én fizetnék azért (effektív reklámblokkolók pl) , hogy ne tolják a pofámba őket...igaz én nem számítok átlag usernek és egy magamfajtára jön 20 agyhalott minden reklámot beszopó fogyasztó.
MarioAna
Nem monta a mamád, hogy ne Aurórát hallgass hanem Goombay Dance Bandet?!

ecce homo, punxnotdead

 youtu.be/iRVtFcYDSqs
sutianap
Késő. Amikor meghallottam először az Előre kurvák, gengsztereket a kocka el volt vetve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Az mondjuk mas teszta, hogy a celebcsajok java kurva, akire ha van penzed, rohogve hazavihetsz egy ejszakara. Es nem, ez nem vicc.
Stez
Ez igaz a nemceleb csajokra is.
Mi ebben a novum?
A pénznek ugyanolyan vonzereje van, mint a jóképűségnek, sármnak, humornak, értelemnek. Mindenkire ezek más kombinációja hat leginkább.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.
braxa88
Ez csak a bizonyíték arra, hogy mennyire nincs felkészülve még most sem az átlag tinédzser az internetre (vagyis csak remélem, hogy a 462 ezerből legalább 80% 18 év alatti tini, és nem szavazóképes "felnőtt") 😀 .

Ha belegondolsz, hogy pl. előadásokat lehet (sokszor ingyen) meghallgatni világhírű egyetemeken tanító professzoroktól és effektíve értékes szakmai dolgokat elsajátítani a jövődhöz, helyette meg megy az átlag fiatalok által a minecraft youtuberek nézése napi több órában + az ilyen influenszerek támogatása közvetett módon így.
Az mondjuk számomra is felfoghatatlan, hogy hogy a francba lehet a marketing-reklám szakmában ekkora pénz, mikor konkrétan én fizetnék azért (effektív reklámblokkolók pl) , hogy ne tolják a pofámba őket...igaz én nem számítok átlag usernek és egy magamfajtára jön 20 agyhalott minden reklámot beszopó fogyasztó.
MarioAna
Nem monta a mamád, hogy ne Aurórát hallgass hanem Goombay Dance Bandet?!

ecce homo, punxnotdead

 youtu.be/iRVtFcYDSqs

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
Nálam most ezek miatt van 200-as vérnyomás:

 hvg.hu/itthon/20190918_Jogeros_jar_a_karterites_a_gyongyospatai_roma_diakoknak_a_szegregacio_miatt
 hvg.hu/itthon/20190918_Lopott_arammal_okoztak_gyermekuk_halalat_ertelmi_kepessegeikre_hivatkozva_mentettek_fel_oket
NB2
Remelem az első cikk azért került be mert szegény gyerekek nem mehettek fel az emeletre WC-re miközben náluk nem működött a mosdó ...
csebi
szerintem inkább cigányozott egy kicsit...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Nálam most ezek miatt van 200-as vérnyomás:

 hvg.hu/itthon/20190918_Jogeros_jar_a_karterites_a_gyongyospatai_roma_diakoknak_a_szegregacio_miatt
 hvg.hu/itthon/20190918_Lopott_arammal_okoztak_gyermekuk_halalat_ertelmi_kepessegeikre_hivatkozva_mentettek_fel_oket
NB2
Remelem az első cikk azért került be mert szegény gyerekek nem mehettek fel az emeletre WC-re miközben náluk nem működött a mosdó ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Nálam most ezek miatt van 200-as vérnyomás:

 hvg.hu/itthon/20190918_Jogeros_jar_a_karterites_a_gyongyospatai_roma_diakoknak_a_szegregacio_miatt
 hvg.hu/itthon/20190918_Lopott_arammal_okoztak_gyermekuk_halalat_ertelmi_kepessegeikre_hivatkozva_mentettek_fel_oket
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.
kishaszi
Csakhogy nehogy hülyén halljunk meg. Szabó-Kulcsár Edina magyar szépségkirálynő, modell, műsorvezető. És a gyermekét Madoxnak hívják. Könyörgöm Annyi szép "magyar" név van, miért kell ilyen nevet adni a gyereknek. Tudom ám miért. Az gondolják, hogy ha ritka, különleges nevet adok a gyerekemnek akkor az én gyerekem különleges lesz. Az is lesz, de nem a név miatt, hanem mert az én gyerekem, és nekem ő a legfontosabb.
BigBaltazar
Halmosi Péter EMBÉEGGGYESS FOCISTA és HÁLAADÁS LEGENDA gyermekét is Maddoxnak hívják. Gondolom nem Steelers drukker (Tommy Maddox ex-QB).
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 181 — The Mathematician
 www.life.hu/sztarok/20190916-kulcsar-edina-elarulta-mennyit-keres-az-influenszerkedessel.html

gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.





(király volt Málta, jó idő volt)
braxa88
mi a bajod az influencerekkel? 😮
vagy csak Edina böki a csőrödet?
shawnka
mindkettő 😀
zsebrevágnak egy havi kereset azért hogy kiraknak a picsájukról meg egy tescoskonzervről egy képet a gyönyörő instagramra... ne mond hogy ez szimpatikus 😀
Ez a töktehetségtelen, csúnyácska, nagyképű csaj meg különösen irritál
braxa88
én 2 éve dolgozok egy olyan ügynökségnél, ahol intergrált influencer/youtuber kampányokat csinálunk 😀 😀

mondjuk instával én nem foglalkozok, csak YT-val és nekem nagyon kevés rossz tapasztalatom van (mondjuk ami van az nagyon rossz), de szerintem 2k19-ben az, hogy létezik egy ilyen iparág, az teljesen oké. a pénzek meg azért ekkorák, mert az ügyfelek hajlandóak ennyire a zsebükbe nyúlni egy-egy arc miatt.
shawnka
ja csak amíg a youtube-on néha azért legalább (legtöbbször nincs) van valami tartalom, addig ez a csaj kb. minden képen ugyanúgy néz ki, max más a ruha.
Nyom egy tükörszelfit (nem is tudtam, hogy még mindig divat), majd aláírja hogy "izgalmas napon vagyok túl, nektek hogy telt a hétvégétek?" sok paraszt meg odaírja, hogy farhátot sütöttem rizsával (mintha elolvasná a kismillió kommentet 😀 )
Ne az legyen már a tartalom hogy valaki szépen veri vissza a fényt. (mondjuk ízlés kérdése, nekem se jön be)
eaglesmcnabb
Nezd, a csaj felismerte, miben van lehetosege, a kinezeteben, innentol pedig ezt kihasznalta es elt vele. Tetszik vagy sem, azert talpraesett, mert feltalalta magat. Lehet, hogy egyebkent segghulye (mint az ilyenek tobbsege), de igazabol jol csinalja.

Az mondjuk mas teszta, hogy a celebcsajok java kurva, akire ha van penzed, rohogve hazavihetsz egy ejszakara. Es nem, ez nem vicc.
Stez
 www.facebook.com/PoenBomb/videos/985332824920618/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.life.hu/sztarok/20190916-kulcsar-edina-elarulta-mennyit-keres-az-influenszerkedessel.html

gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.





(király volt Málta, jó idő volt)
braxa88
mi a bajod az influencerekkel? 😮
vagy csak Edina böki a csőrödet?
shawnka
mindkettő 😀
zsebrevágnak egy havi kereset azért hogy kiraknak a picsájukról meg egy tescoskonzervről egy képet a gyönyörő instagramra... ne mond hogy ez szimpatikus 😀
Ez a töktehetségtelen, csúnyácska, nagyképű csaj meg különösen irritál
braxa88
én 2 éve dolgozok egy olyan ügynökségnél, ahol intergrált influencer/youtuber kampányokat csinálunk 😀 😀

mondjuk instával én nem foglalkozok, csak YT-val és nekem nagyon kevés rossz tapasztalatom van (mondjuk ami van az nagyon rossz), de szerintem 2k19-ben az, hogy létezik egy ilyen iparág, az teljesen oké. a pénzek meg azért ekkorák, mert az ügyfelek hajlandóak ennyire a zsebükbe nyúlni egy-egy arc miatt.
shawnka
ja csak amíg a youtube-on néha azért legalább (legtöbbször nincs) van valami tartalom, addig ez a csaj kb. minden képen ugyanúgy néz ki, max más a ruha.
Nyom egy tükörszelfit (nem is tudtam, hogy még mindig divat), majd aláírja hogy "izgalmas napon vagyok túl, nektek hogy telt a hétvégétek?" sok paraszt meg odaírja, hogy farhátot sütöttem rizsával (mintha elolvasná a kismillió kommentet 😀 )
Ne az legyen már a tartalom hogy valaki szépen veri vissza a fényt. (mondjuk ízlés kérdése, nekem se jön be)
eaglesmcnabb
Nezd, a csaj felismerte, miben van lehetosege, a kinezeteben, innentol pedig ezt kihasznalta es elt vele. Tetszik vagy sem, azert talpraesett, mert feltalalta magat. Lehet, hogy egyebkent segghulye (mint az ilyenek tobbsege), de igazabol jol csinalja.

Az mondjuk mas teszta, hogy a celebcsajok java kurva, akire ha van penzed, rohogve hazavihetsz egy ejszakara. Es nem, ez nem vicc.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.
kishaszi
Csakhogy nehogy hülyén halljunk meg. Szabó-Kulcsár Edina magyar szépségkirálynő, modell, műsorvezető. És a gyermekét Madoxnak hívják. Könyörgöm Annyi szép "magyar" név van, miért kell ilyen nevet adni a gyereknek. Tudom ám miért. Az gondolják, hogy ha ritka, különleges nevet adok a gyerekemnek akkor az én gyerekem különleges lesz. Az is lesz, de nem a név miatt, hanem mert az én gyerekem, és nekem ő a legfontosabb.
BigBaltazar
azé' kellett ilyen nevet adni a gyereknek, mert Andzselina Dzsoli is ezt a nevet adta, és hát ugye Andzselina nagyon sikeres, és főleg rengeteg nő számára példakép, gondolom Kulcsár Edina számára is az. innen meg nem is volt kérdés.
slowmotion
A kicsi magyar influenszert influenszálta a nagy amerikai influenszer ezek szerint? 😊

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.
kishaszi
Csakhogy nehogy hülyén halljunk meg. Szabó-Kulcsár Edina magyar szépségkirálynő, modell, műsorvezető. És a gyermekét Madoxnak hívják. Könyörgöm Annyi szép "magyar" név van, miért kell ilyen nevet adni a gyereknek. Tudom ám miért. Az gondolják, hogy ha ritka, különleges nevet adok a gyerekemnek akkor az én gyerekem különleges lesz. Az is lesz, de nem a név miatt, hanem mert az én gyerekem, és nekem ő a legfontosabb.
BigBaltazar
azé' kellett ilyen nevet adni a gyereknek, mert Andzselina Dzsoli is ezt a nevet adta, és hát ugye Andzselina nagyon sikeres, és főleg rengeteg nő számára példakép, gondolom Kulcsár Edina számára is az. innen meg nem is volt kérdés.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 181 — The Mathematician
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.
kishaszi
Csakhogy nehogy hülyén halljunk meg. Szabó-Kulcsár Edina magyar szépségkirálynő, modell, műsorvezető. És a gyermekét Madoxnak hívják. Könyörgöm Annyi szép "magyar" név van, miért kell ilyen nevet adni a gyereknek. Tudom ám miért. Az gondolják, hogy ha ritka, különleges nevet adok a gyerekemnek akkor az én gyerekem különleges lesz. Az is lesz, de nem a név miatt, hanem mert az én gyerekem, és nekem ő a legfontosabb.
BigBaltazar
ha a videót néztétek volna nem csak:
"ki ez a picsa?" ott pont ugyanez elhangzik

a névválasztás meg olyan hogy kinek mi a gázos
én pl nem hívnám a lányobat Erzsébetnek mert szerintem utálná
aztán mégis milyen szép magyar név

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.
kishaszi
Csakhogy nehogy hülyén halljunk meg. Szabó-Kulcsár Edina magyar szépségkirálynő, modell, műsorvezető. És a gyermekét Madoxnak hívják. Könyörgöm Annyi szép "magyar" név van, miért kell ilyen nevet adni a gyereknek. Tudom ám miért. Az gondolják, hogy ha ritka, különleges nevet adok a gyerekemnek akkor az én gyerekem különleges lesz. Az is lesz, de nem a név miatt, hanem mert az én gyerekem, és nekem ő a legfontosabb.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Én most hétvégén láttam a Pizza Hutos reklámot JuJuval. Akkor neki is a durva anyját? 😀
Hanni
JuJu mögött van teljesítmény, ezért sok a követője és reklámhordozó, a "véleményvezér influenszerek" mögött annyi a teljesítmény, hogy sok követőjük van és nagy elérhetést biztosítanak, de ezen felül, más közegben nem képviselnek értéket.

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én most hétvégén láttam a Pizza Hutos reklámot JuJuval. Akkor neki is a durva anyját? 😀
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.life.hu/sztarok/20190916-kulcsar-edina-elarulta-mennyit-keres-az-influenszerkedessel.html

gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.
braxa88
Én meg téged utállak, amiért rákattintottam. 😛
Jakehomer
Én végig is néztem.
Normális a csaj, korrektül, összeszedetten beszél.
Lehet siránkozni, hogy hova jutott a világ, de minden generáció negatívan látja az utána jövőket, aztán mégis szépen lineárisan fejlődünk, haladunk, evszázadról évszázadra, évtizedről évtizedre.
Szerintem az ember saját rugalmasságán múlik mennyire csontosul bele a saját nemzedékébe, illetve mennyire tudja lekövetni a trendeket, változásokat.
Sobri Jóska
Pusztán annyi a különbség, hogy a 80-as években a Kiszel Tünde meg a Bíró Ica naptár még nem tudott beszélni. Ettől meg nekik is több tízezer/százezer követőjük volt az autószerelő műhelyfalon meg a gyári öltöző szekrényében.
somoskovig
Icának elhiszem, hogy volt pár 10K "követője", de mondjuk inkább a 90es években. Korábban nem hiszem, hogy olyan nagy kultusza lett volna a Metál Ladynek.

Kiszelnek szerintem inkább a kertészek és fodrászok között lehetett rajongóbázisa (szemöldök).

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
 www.life.hu/sztarok/20190916-kulcsar-edina-elarulta-mennyit-keres-az-influenszerkedessel.html

gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.
braxa88
Én meg téged utállak, amiért rákattintottam. 😛
Jakehomer
Én végig is néztem.
Normális a csaj, korrektül, összeszedetten beszél.
Lehet siránkozni, hogy hova jutott a világ, de minden generáció negatívan látja az utána jövőket, aztán mégis szépen lineárisan fejlődünk, haladunk, evszázadról évszázadra, évtizedről évtizedre.
Szerintem az ember saját rugalmasságán múlik mennyire csontosul bele a saját nemzedékébe, illetve mennyire tudja lekövetni a trendeket, változásokat.
Sobri Jóska
Pusztán annyi a különbség, hogy a 80-as években a Kiszel Tünde meg a Bíró Ica naptár még nem tudott beszélni. Ettől meg nekik is több tízezer/százezer követőjük volt az autószerelő műhelyfalon meg a gyári öltöző szekrényében.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
 www.life.hu/sztarok/20190916-kulcsar-edina-elarulta-mennyit-keres-az-influenszerkedessel.html

gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.
braxa88
Én meg téged utállak, amiért rákattintottam. 😛
Jakehomer
Én végig is néztem.
Normális a csaj, korrektül, összeszedetten beszél.
Lehet siránkozni, hogy hova jutott a világ, de minden generáció negatívan látja az utána jövőket, aztán mégis szépen lineárisan fejlődünk, haladunk, evszázadról évszázadra, évtizedről évtizedre.
Szerintem az ember saját rugalmasságán múlik mennyire csontosul bele a saját nemzedékébe, illetve mennyire tudja lekövetni a trendeket, változásokat.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem Soros? 0_o...
gyeek
Komolyan kérdezem: ha te vagy a fordító és úgy kell lefordítani az In Brugges-t, hogy arra bemenjenek az emberek a mozikba, mit tennél?
NB2
Én is komolyan kérdezem: te bemennél egy olyan filre aminek Erőszakik a címe? 😀

"A Brugges-i kitérő", "Végállomás: Brugges" két opció mindenféle erőlködés nélkül ami jobban tükrözi a film tartalmát. Magának a filmnek a fő motívuma Brugges város képe ami olyan önmagában mint valami színházi díszlet. A fordítónak lehet aggályai voltak a kötőjeles nyelvtannal és/vagy a kiejtéssel egy huszárvágással hagyta az egészet a 'csába. Szakbarbárság lett a vége.
gyeek
Én bementem párommal. 😀
Az is igaz, hogy nem a címe miatt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."